Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 15:40   #161
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post

Tad nas je veselje koštalo 650 maraka (točnije 600.000 lira)
Ako je tadašnjih 650 maraka protuvrijednost današnjih 650 EURA, stavit ću to veselje na čekanje..
X-ecutioner is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:39   #162
Jučer i meni u Splitu izbužala krupa novo auto staro mjesecipo dana (pokriveno s kaskom). Danas otišao kod osiguratelja na procjenu štete. Tražio sam koga bi mi preporučili i uputili su me da imaju dobru suradnju sa VIPS iz Solina. Neki osiguratelji imaju suradnju sa Tučom iz Zagreba koji dolaze u Split.
U razgovoru s meštrom iz Solina koji je pregledao oštečenja kaže da će popravak trajat tri dana i da obavezno mora skidat tapicirung krova. Radi sa metodama ravnanja bez oštečenja laka.
isus85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 20:22   #163
pričekaj još koji tjedan, bit će toga još dok ne zahladi
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2020., 11:31   #164
Pozdrav,

Prošlogodišnja tuča mi je istukla auto(OPEL INSIGNIA).
Padala je veličine breskve,te imam nekih 30 udubljenja..


Molim Vas prijedlog na koji način da saniram oštećenja?
Ravnanje ili lakiranje?

Te preporuka majstora Bjelovar-Zagreb.

lp
RaZ0R911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2020., 11:49   #165
autodent ivancic, kraljevac
N85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2020., 12:55   #166
Tuča Zaprešić ili onaj njihov susjed (doslovno jedna kuća dalje).
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2020., 13:38   #167
U Mokošici ili.....?

Mislim, kolko lijen moraš bit da moliš za savijet meštra i ne napišem MESTO?

A stsrosjedioci tu predobro znaju da je nekima teško potegnit s istoka na zapad Zagreba recimo...
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2020., 14:43   #168
Tuča pada samo u zabregu i užoj okolici, pa to svi znaju
bojanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2020., 15:01   #169
Ne zovi vraga, sam dođe. Ove godine i vinograd i voćnjak i vrt izgledaju odlično ... a dosta je 5 minuta tog sranja da sve propadne.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2020., 15:08   #170
Napisao je momak, Bjelovar - Zagreb.

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk
All Whell Drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2020., 16:57   #171
Dižem temu da provjerim da li se u međuvremenu na području Zagreba što promjenilo vezano za sanaciju vozila od tuče. Na moru me jučer uhvatilo i oštetilo mi haubu, krov i 5. vrata. Nisu velike udubine, imam kasko, pa molim savjet koga posjetiti da to saniram... Auto je star 3 godine pa ne bih baš htio kitati ako se može poravnati izvlačenjem...
MRCINA2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2020., 01:10   #172
Pravac Zapresic. Imas dva majstora tamo.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2023., 09:57   #173
Pozdrav,

Dižem temu jer trebam preopruku majstora. Tuča mi je istukla auto te imam dosta rupa po krovu automobila te na bunkeru.

Zanima me preporuka majstora u Varaždinu i okolici ili Međimurju.

Hvala.
tinek24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2023., 13:05   #174
Quote:
tinek24 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Dižem temu jer trebam preopruku majstora. Tuča mi je istukla auto te imam dosta rupa po krovu automobila te na bunkeru.

Zanima me preporuka majstora u Varaždinu i okolici ili Međimurju.

Hvala.
dali su stakla stradala - to mene zanima hebo par "rupa" po krovu,al ak u stakla šuplja tu je puno više štete
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2023., 21:28   #175
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
dali su stakla stradala - to mene zanima hebo par "rupa" po krovu,al ak u stakla šuplja tu je puno više štete
Koliko majstori danas obično uzimaju love, ako je auto cijeli dobro izbubetan: po krovu i po haubi?
dankec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2023., 13:22   #176
Quote:
dankec kaže: Pogledaj post
Koliko majstori danas obično uzimaju love, ako je auto cijeli dobro izbubetan: po krovu i po haubi?
Ja sam dobio ponudu za 88 udubina oko 450€. S tim da tih 88 je zapravo malo (ja sam recimo primjetio samo oko 20, dok je on s svijetlom i isprekidanim linijama pronašao 88).
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2023., 23:36   #177
Kako se ponaša kit kad se popravljaju udubine od tuče, da li s vremenom počne pucat?
__________________
The past is a torch that lights our way. Where our fathers have shown us the path, we shall follow
1941 https://archive.org/details/adolfhit...istinaoslobada
Etanol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2023., 08:00   #178
Kit nebi smio biti deblji od 1 mm ako i toliko a pogotovo ne na površini promjera 3-5 cm.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2023., 20:26   #179
Quote:
sinisa_7 kaže: Pogledaj post
Ja sam dobio ponudu za 88 udubina oko 450€. S tim da tih 88 je zapravo malo (ja sam recimo primjetio samo oko 20, dok je on s svijetlom i isprekidanim linijama pronašao 88).
Zanemarite moj post.
Bio sam na procjeni u Dent Expert u 08. mjesecu i dobio sam tu procjenu navedenu u postu. Čovjek me zapisao u svoju “knjižicu” i obećao se javiti, ali niš od toga. Zvao sam ga par puta i kaže “ako sam vas zapisao u knjižicu javit ću se”. Ali, ne javlja se već 3 mjeseca.
Idem ipak u provjerene majstore - u Zaprešić.
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2023., 20:29   #180
Quote:
sinisa_7 kaže: Pogledaj post
Zanemarite moj post.
Bio sam na procjeni u Dent Expert u 08. mjesecu i dobio sam tu procjenu navedenu u postu. Čovjek me zapisao u svoju “knjižicu” i obećao se javiti, ali niš od toga. Zvao sam ga par puta i kaže “ako sam vas zapisao u knjižicu javit ću se”. Ali, ne javlja se već 3 mjeseca.
Idem ipak u provjerene majstore - u Zaprešić.
ovi u zaprešiću su puni do 2. mj
a ovi drugi konkurentski su u rijeci na terenu do daljnjeg
meni u zaprešiću nisu htjeli ni pogledat, termin za gledanje prvo moraš dogovorit
4323 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.