Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2012., 11:12   #1
Novi Seat Leon 2013

(Unaprijed se ispričavam ako već postoji otvorena tema za novi Leon, nisam je pronašao).

Uglavnom, nekoliko korisnih informacija direktno od zastupnika s upravo završenog HR Auto Festivala koji se održao protekli vikend na Jarunu.

- kompletna glavna svjetla (znači ne samo dnevna) izvedena u LED tehnologiji
- mekana plastika u kabini (konačno!) uz kompletno promijenjen i up-to-date dizajn
- 5-vratna verzija stiže početkom 2013 (cilja se veljača a planira se napraviti veliki tulum prilikom predstavljanja)
- 3-vratna verzija stiže u drugoj polovici godine isto kao i karavanska verzija (ala Audi A3 Sportback)
- prodavat će se isključivo u 3 paketa opreme (Reference, Style i FR) znači nema više Copa paketa opreme
- Cupra/Cupra R stiže nešto kasnije, ne zna se točno kad
- cijene zasad nisu još poznate ali navodno se planiraju neki popusti tipa dobiješ određenu opremu gratis

Lijep pozdrav!
un1c0rn2k1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 11:56   #2
hvala

Zadnje uređivanje STINGer : 03.09.2012. at 12:11.
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 12:12   #3
Sve u svemu, ne zna se ništa što se već nije znalo... ostaje samo za vidjeti koliko će zasrati sa cijenama
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 14:03   #4
Al jebeni su mi ovi "popusti", nezna se još cijena a oni daju popuste... Kakvi trikovi hahaha
Dawar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 14:07   #5
Računam da će biti u rangu Focusa sa cijenama...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 16:04   #6
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Računam da će biti u rangu Focusa sa cijenama...
budemo vidili. seat se kod nas zadnjih godina slabo prodaje, morat ce nesto poduzet da podignu, a leon ce im bit velika uzdanica.. budemo vidjeli...
bude li cijena prava, mozda prodam sadasnje i kupim leona
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 16:52   #7
to će biti ko ford
novi focus 155000 kn i onda popust 20000 kn , a auto u startu košta 135000 pa oni napišu 20000kn više samo da piše POPUST
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 17:00   #8
Svi rade tako s popustom, ne samo autoindustrija.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 17:37   #9
Jel bilo kod nas službeno predstavljanje i jel se može pogledati u salonu?
jazavac- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 17:42   #10
Quote:
jazavac- kaže: Pogledaj post
Jel bilo kod nas službeno predstavljanje i jel se može pogledati u salonu?
Pa jesi pročitao prvi post? Treća stavka?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 18:10   #11
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Pa jesi pročitao prvi post? Treća stavka?
Promaklo mi je
jazavac- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 20:40   #12
Quote:
un1c0rn2k1 kaže: Pogledaj post
(Unaprijed se ispričavam ako već postoji otvorena tema za novi Leon, nisam je pronašao).

Uglavnom, nekoliko korisnih informacija direktno od zastupnika s upravo završenog HR Auto Festivala koji se održao protekli vikend na Jarunu.

- kompletna glavna svjetla (znači ne samo dnevna) izvedena u LED tehnologiji
- mekana plastika u kabini (konačno!) uz kompletno promijenjen i up-to-date dizajn
- 5-vratna verzija stiže početkom 2013 (cilja se veljača a planira se napraviti veliki tulum prilikom predstavljanja)
- 3-vratna verzija stiže u drugoj polovici godine isto kao i karavanska verzija (ala Audi A3 Sportback)
- prodavat će se isključivo u 3 paketa opreme (Reference, Style i FR) znači nema više Copa paketa opreme
- Cupra/Cupra R stiže nešto kasnije, ne zna se točno kad
- cijene zasad nisu još poznate ali navodno se planiraju neki popusti tipa dobiješ određenu opremu gratis

Lijep pozdrav!

dakle redom:

- kompletna glavna svjetla (znači ne samo dnevna) izvedena u LED tehnologiji

NADOPLATA

- mekana plastika u kabini (konačno!) uz kompletno promijenjen i up-to-date dizajn

po meni su dash opet debelo zapizdili:


- 5-vratna verzija stiže početkom 2013 (cilja se veljača a planira se napraviti veliki tulum prilikom predstavljanja)

totalno izgubi kupeovsku liniju s onim ružnim kvakama kao na ibizi..

mislim da je ovaj aktualni mila majka, ne treba ga prodavati radi ove proširene Ibize...
machinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 20:51   #13










meni ok.
hakkler is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 21:44   #14
Meni se sviđa unutrašnjost. Ali vjerojatno neće biti ekrana na ovim običnima.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 22:19   #15
Odlično izgleda, pogotovo izvana.
Unutra mi se ne sviđaju prekidači za šibere, zato što su ravno, dok su kod Golfa prema gore.
U slikama je stavljena najbolja oprema, tako da mislim da će Climatronic i radio sa displejom u boji biti dodatne opreme, isto kao DSG i multifunkcionalni volan.

Inače, svaka sličnost sa VW-om je slučajna.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 23:46   #16
Quote:
machinae kaže: Pogledaj post
dakle redom:

- kompletna glavna svjetla (znači ne samo dnevna) izvedena u LED tehnologiji

NADOPLATA

- mekana plastika u kabini (konačno!) uz kompletno promijenjen i up-to-date dizajn

po meni su dash opet debelo zapizdili:


- 5-vratna verzija stiže početkom 2013 (cilja se veljača a planira se napraviti veliki tulum prilikom predstavljanja)

totalno izgubi kupeovsku liniju s onim ružnim kvakama kao na ibizi..

mislim da je ovaj aktualni mila majka, ne treba ga prodavati radi ove proširene Ibize...
unutrasnjost i u ovom top modelu kojeg nitko u HR nece kupiti izgleda dosta jeftino radi te crne glatke plastike, a u normalnim modelima ce biti jos i jeftinije... a sad ako cijena bude odgovarajuca, onda ce prodati koji autic sigurno jer sve skupa je dosta zanimljivo.. a ako bude unutar 5tkn od Golfa onda pisi propalo.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 08:52   #17
radio je strasno ruzan.


machinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 15:41   #18
Meni je odličan. Naravno s ovim svim doplatama, osnovna verzija neće baš ovako izgledati unutra.
Target is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 17:25   #19
Nisam baš oduševljen s ovim... iznutra još ajde ali izvana kao da je nešto izgubio, nešto karakteristično za Leona... no svejedno... vidjet ćemo kak će to izgledati na cesti, možda se ugodno iznenadim nakon ovih fotki. Što se opreme i plastike tiće aktualni model je skroz ok - da se razumijemo, za te novce. Tako da od novog modela očekujem da će zadovoljiti - puno ovisi i o cijeni...
pena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 10:17   #20
Test novoga Leona by Autocar

2.0 TDI FR 181 ks

http://www.autocar.co.uk/car-review/...leon-fr-20-tdi

1.4 TSI 140 ks

http://www.autocar.co.uk/car-review/...at-leon-14-tsi
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family

Zadnje uređivanje Velo C. Raptor : 08.11.2012. at 10:45.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.