Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 14:38   #221
337 tisuća kn sa metalik bojom + još kakva doplata cijena ide gore...ova sjedala s tom alcantarom su serijala
__________________
laganini...
Hrcoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 18:31   #222
Alcantara na vratima je mozda standard na Cupri, ali normalni Leon to nema. Ne samo to vec me razočarala kvaliteta materijala u unutrašnjost zadnjeg FL leona, jedino ona sjedala a kožom liče na nešto, sve ostalo sto popipam razočaranje.
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 00:23   #223
Poprilično koma
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:08   #224
Zaostaje za novom fiestom na moose testu, poprilično, ali baš poprilično...

A što je najgore, zaostaje i za novim Grand Scenicom koji je za Ibizu, trokrilni ormar na kotačima.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:10   #225
Svejedno ovo vam je tema o Leonu :P
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:19   #226
Uff, nisam ni skužio.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:08   #227
Da, kriva adresa...ali cinjenica ostaje - bas jako los rezultat...
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 13:43   #228
znate možda kako se pojača ton kad se razgovara preko telefona? bila mi je jačina dobra a sad mi se stišalo i jedva čujem kad razgovaram
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 14:04   #229
Na isti nacin kao i gasnoca radia. kad zapocnes poziv pojacaj na tipki na volanu ili na kotacicu na radiu bit ce ti prikazano u MFD-u ili na ekranu od radia.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 14:19   #230
hvala
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 15:34   #231
Vidim neki dan ovaj auto, tko god da je vozio nije izdržao ni da ga stisne na parkiralistu ispred njihovog salona.

Zaključak izbjegavaj!

https://www.njuskalo.hr/auti/seat-le...oglas-23391095
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 15:29   #232
Servis na 60tkm u Zubaka 2800kn. Dodatno na prethodna dva servisa koji su kostali cca 1100kn: svjecice, ulje u kocnicama te "inspekcijski servis". Masina je 1.2 tsi 86ks. Konkretno pitanje: da li je takav ceh uobicajen ili sam jelen?
zela80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2018., 10:55   #233
Naravno da ne. Imaju propisan broj sati za pojedinu vrstu rada. Ne moraš ići u ovlašteni, postoji nešto što se zove Right to repair . Dakle sam odabireš servis u kojem ćeš servisirati vozilo a tvorničko jamstvo ti idalje vrijedi.
energyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2018., 17:15   #234
Quote:
energyman kaže: Pogledaj post
Naravno da ne. Imaju propisan broj sati za pojedinu vrstu rada. Ne moraš ići u ovlašteni, postoji nešto što se zove Right to repair . Dakle sam odabireš servis u kojem ćeš servisirati vozilo a tvorničko jamstvo ti idalje vrijedi.
Tnx, znat cu za drugi put.
zela80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2019., 09:08   #235
U zadnje vrijeme mi se povremeno pali upozorenje na ploči da provjerim stražnje desno svjetlo, a svjetlo radi. Pokušao i s drugim žaruljama, ista stvar. Da li se netko već susreo s nečim sličnim?
zela80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2020., 13:24   #236
Quote:
zela80 kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme mi se povremeno pali upozorenje na ploči da provjerim stražnje desno svjetlo, a svjetlo radi. Pokušao i s drugim žaruljama, ista stvar. Da li se netko već susreo s nečim sličnim?
Evo meni se neki dan prvi put upalilo upozorenje da mi ne radi stražnje desno stop svjetlo, i stvarno nije radilo. Bilo je 7h ujutro i hladno, oko nule, da bih oko 10h kad je već malo ugrijalo provjerio i nije bilo upozorenja, a svjetlo je radilo. To mi se opet dogodilo kad sam se vozio AC kroz gorski kotar i temp. pala ispod -2, i cijelim putem nije radilo čak ni kad se temp. digla. Drugi dan kad sam išao na posao opet je proradilo! Skinuo sam taj mali far, malo očistio kontakte, zamijenio žarulju (lagano je pocrnila), nasprejao kontakte i sada nemam više problema.
Nego muči me što taj far inače rosi kad je vlažno vrijeme ili kiša pada, pa je možda to i bilo uzrok... Far nema nikakvo vanjsko oštećenje ali kad sam ga skinuo malo je zijevala na vrhu crvena plastika (stop svjetlo) od crne, pa sam to silikonirao, međutim sada još više vlaži!! Ima li netko još slično iskustvo?? Razmišljam o zamijeni fara, pa me zanima gdje je najpovoljnije uzeti? I koliko bi me koštala komplet stražnja LED svjetla?? Ako već mijenjam da mijenjam kako spada!
djurak84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2020., 15:50   #237
djurak koji motor imaš u Leonu?Ja si moram uzet neki noviji auto kroz godinu dana i najviše mi se dopao dotični leon jeftiniji je od golfa.Konkretno gledam motore 1.6tdi 115, kako se auto pokazao, ako je unutra 1.6 kolika je potrošnja, dal je unutra dosta lošiji od golfa, pročitao sam da odiza ima više mjesta nego kod golfa?
polančec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2020., 22:07   #238
Imam 1.6 tdi 105 iz 2014.g. Posjedujem auto 15 mj. i zasad sam zadovoljan, prešao za to vrijeme 19tkm. Većinom vozim po gradu i okolici Pule, i iz početka su me nervirale regeneracije dpf-a ali ne sekiram se više. Sad zimi potrošnja mi je 6l po gradu, na AC kad sam vozio za slavoniju i nazad 5,3 (računalo 5,1) ali vozeći iznad ograničenja, dakle stvarno malo troši. Prije sa malim benzincem pazeći potroši oko 6,5 na AC. Što se regener. tiče ona mi je po gradu svakih cca 270km, a sad kad sam bio na AC i vozeći se po lokalnim cestama prešao je 560km.
Mjesta u kabini ima stvarno puno, što mi je i bio jedan od uvjeta zbog prinove i sjedalice, ali mislim da ima jednako kao golf. Jedino mi se prtljažnik čini mrvicu duži i dublji kod Leona, volio bih oba auta metrom usporediti. Kvaliteta materijala u kabini je malo lošija od golfa ali i dalje je jako dobra, i sve je utegnuto i čvrsto. Auto je malo tvrđe po rupama ali koji danas više nije... I da, recimo motor mi puno bolji dojam snage ostavi vozeći se na AC nego po gradu. Možda zbog anemičnosti ispod cca 1700okr./min, mada i tako nije dobro za motor, egr, dpf i ostala sranja voziti na niskim okr., pa ga nastojim vrtiti uglavnom više. Toliko od mene.
I kolege neke se čude zašto ja sa Leonom pišem na temu O3 i G7... Kako neću kad je malo korisnika i ne možeš ovdje nikakve info. dobiti!
djurak84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2020., 22:15   #239
Da i ja uletim...
Imam sc 184 d
2.0 tdi
Potrosnja oko 6.2 s time da ne pazim.
Kupio sam ga sa 20k sad ima 110k
Sad po zimi imam cvrcka u lijevim vratima koji cvrci dok se auto ne ugrije..
Do sada nisam imao kvara.
Servisi su nesto jeftiniji nego za golfa u ovlaštenom a u običnom je ista cijena.
Mjesta ima dosta.
Nesto je bucniji od golfa, ima malo losije plastike na pogled...
Jedino kaj taj 1.6 tdi dosta pljuju na sve strane....



Sent from my SM-G965F using Tapatalk
tugo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2020., 22:27   #240
Da, satnica u ovlaštenom je puno manja od vw-a. Ja sam išao samo jednom krajem 2018., nadalje kod kuće u dvorištu jer je opet jeftinije i znam šta i kako ugrađujem.
djurak84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.