Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 10:12   #1661
nemam sellera jer sam davno kupovala ali one koje imaju kao visoki skroz struk su rastezljive jako, ja sam ih u trudnoci nosila pa ako ti nije problem taj visoki struk stanes u njih sigurno
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 01:50   #1662
Ima netko link/preporuku za Gorjuss look a like torbe na e-bayu (ili aliju)?
Hvala
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:14   #1663
Je li kupovao netko satove sa ebaya? Naime, imam nekoliko skupljih satova, pa bih sada uzeo jedno 5-6 komada sa ebaya koji su relativno jeftini (čitaj po cca 25-30 dolara) čisto kao modne dodatke, iako, naravno da je poželjno da služe svrsi, dakle da prikazuju vrijeme i da se kazaljke miču.

Znam da su im ovi skuplji satovi "legit", ali ne znam što da mislim o ovima od po nekoliko desetaka dolara, na slici mi se čine super, ali to obično tako i biva. Znači satovi tipa ovaj:
http://www.ebay.com/itm/Luxury-Quart...zrkb-FNBcBFsRg
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 10:02   #1664
Zna li netko gdje se mogu naručiti one Isabel Marant Bobby "like" tenisice, da su dobra kopija i po mogućnosti kožne ali naravno da nemaju logo i naziv?
zaik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 10:28   #1665
Quote:
Mister RomantiQ kaže: Pogledaj post
Je li kupovao netko satove sa ebaya? Naime, imam nekoliko skupljih satova, pa bih sada uzeo jedno 5-6 komada sa ebaya koji su relativno jeftini (čitaj po cca 25-30 dolara) čisto kao modne dodatke, iako, naravno da je poželjno da služe svrsi, dakle da prikazuju vrijeme i da se kazaljke miču.

Znam da su im ovi skuplji satovi "legit", ali ne znam što da mislim o ovima od po nekoliko desetaka dolara, na slici mi se čine super, ali to obično tako i biva. Znači satovi tipa ovaj:
http://www.ebay.com/itm/Luxury-Quart...zrkb-FNBcBFsRg
Uvijek bi radije uzela s alija nego ebaya. Zato sto vidiš i ocjene i slike kupaca koji su uzimali item, a i kratih recenzija ima.
Ako imaš instaliran app na mobitel možeš pretraživati i uploadom slike. Nešto kao Google vizualna trazilica. Samo ti izbaci iteme/cijene i sellere.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 10:31   #1666
Quote:
zaik kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje se mogu naručiti one Isabel Marant Bobby "like" tenisice, da su dobra kopija i po mogućnosti kožne ali naravno da nemaju logo i naziv?
Evo kako trazilica na aliju radi za isabel marant like cipke:



Ocjena 4.6
132 orders

2017 Bobby Spring Autumn Women Isabel Boots Wedges Shoes Genuine Leather Ladies Height Increasing Ankle Boots Platform Shoes
http://s.aliexpress.com/Bn6f2iYV
(from AliExpress Android)
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 12:04   #1667
Ej cure, šta da upišem ako želim naći one ala sexy plexy narukvice (kao plastični anđeo, slonić, mickey mouse vezan koncem itd )
ovako
viđala sam ih po svim štandovima di god bi prošla ovo ljeto al su mi tu preskupe, moraju biti na ebayu ili negdje tako jer sam i sve ostalo prepoznala
__________________
No pasaran!
pomidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 00:34   #1668
Quote:
Bebe Rexha kaže: Pogledaj post
Da,da zaboravila sam nadodat, stane mi jamnica 0,5L, novcanik, mobitel, kljucevi i jos ostane mjesta za neku sitnicu . Zapravo evo slike na linku
Jeste li dobile dva remena za naramenice ili samo jedan? Ja sam dobila jedan pa ne kuzim na koji nacin bih to trebala spojiti
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:12   #1669
Zna li netko kako bih na ebayu tražila onu mašinicu za šišanje onih mucica na odjeći kad se naprave?
moka88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:34   #1670
Ja sam negdje na netu vidjela kako to s britvicom običnom rješavaju I meni funkcionira

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:51   #1671
Quote:
moka88 kaže: Pogledaj post
Zna li netko kako bih na ebayu tražila onu mašinicu za šišanje onih mucica na odjeći kad se naprave?
https://www.ebay.com/sch/i.html?_odk...mover&_sacat=0

fabric fuzz remover ili lint remover... al i kod nas se može nabaviti dosta jeftino
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:27   #1672
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
https://www.ebay.com/sch/i.html?_odk...mover&_sacat=0

fabric fuzz remover ili lint remover... al i kod nas se može nabaviti dosta jeftino
Gracias! gdje ima toga kod nas?
moka88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:59   #1673
Quote:
moka88 kaže: Pogledaj post
Gracias! gdje ima toga kod nas?
Jedddan sam kupila davno u Konzumu, drugi u Lidlu (taj iz Lidla je odličan)... mislim da sam ih vidjela i u Intersparu...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:52   #1674
dobila sam ovu poruku

For your order HHX15605 , we have been informed that your package with tracking number 8156554910 was failed due to address issue/phone number/no one was available to sign for the package.

Could you please contact the local courier to confirm the shipping information and schedule another delivery time?

Please feel free to contact us if there is anything else we can assist you with.




eee sad, ja sam isti dan narucila dva paketa, jedan je dosao prije 3 dana a taj drugi nije i sad si mislim nemoguce da je do krive adrese jer onda nebi ni prvi dosao, dal je onda do poste da mi nisu dostavili onaj papiric?

i dal sad ovo znaci da se paket vec vratio kod njih?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 20:15   #1675
Pozdrav! Narucio bi radio za auto? Pa ako je neko uzimao,neke preporuke?
dino osk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:32   #1676
Quote:
zaik kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje se mogu naručiti one Isabel Marant Bobby "like" tenisice, da su dobra kopija i po mogućnosti kožne ali naravno da nemaju logo i naziv?
Meni su predobre i več jih duže vreme želim Koliko sam dosad vidjela ima jih glitter_and_gloss_ dučan sa instagrama za 160€, baš ono dobru kopiju, ali su meni još uvjek preskupe.
A još bolje po meni ima Pavement shoes, upravo su sive i snižene na 75€ (inače su 125€), ali ne šalju ni u Sloveniju ni u Hrvatsku.

https://pavement-official.com/collec...ibe-boots-grey
https://pavement-official.com/collec...ibe-boots-army
https://pavement-official.com/collec...oots-dark-grey
LuvDancin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:50   #1677
Da li je netko naručivao mrežaste čarape, povoljne i kvalitetne?

Također tražim preporuku za najlonke na točkice.
bluemoon05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 12:55   #1678
Pozdrav, sinoc sam prodao jednu PS4 igricu priko eBay-a i sada gledam priko koje firme poslati paket koji ide za Irsku? Rekao sam da ce biti sa "tracking" brojem, pa koju mi vi predlazete s obzirom na kvalitetu i cijenu? Mislio sam priko Overseas/Ups, nekako mi izgledaju najpouzdaniji.

EDIT: Cini mi se da sam u krivu eBay temu postavio pitanje....
AleksandarBig is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 16:37   #1679
Ima li netko problema s kašnjenjem paketa s ebaya u ovo doba? Evo meni jedan već tjedan dana kasni, nije mi se mislim nikad dosad događalo, no isto tako mislim da nikada nisam ništa u ovo predblagdansko vrijeme uzimala... Pa, je li to tipičan slučaj i da se ne sekiram ili što mi je činiti?
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 08:14   #1680
Uvijek kasne u ovo vrijeme
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.