Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2003., 21:08   #81
...zadnje...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 01:39   #82
Nevjerovatno koja kolicina forumasica se pomamila za popustom u nekom zagrebackom butigu... briga ih kaj vlasnica butika prosipa raisizam po forumu i traca svoje musterije...


samo se pazite vi cure zeljne popusta... da ne biste na topiku tracevi koji zabavljaju Princezu citali o kolicini vlastitog celulita i vasim ogromnim guzicetinama, koje ne stanu niti u jedan outfit iz butika postovane bijele gospodje Boudoir... ak je slucajno neka od vas smrdljiva ciganka pazite da ne bi usmrdili ducan postovane bijele i mirisljave gospodje Boudoir... operite se i namirisite obazveno prije posjete tog cijenjenog zagrebackog butika...
 
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 08:02   #83

hehehe,pale blue eyes,znaš kaj su mene učili u školi?

čitaj s razumjevanjem
ti si očito bila bolesna taj dan ili se u engleskoj(ili palestini,di si išla u školu?) to ne uči.jako si shallow.
pljuckaš,a ne udostojišse odgovoriti recimo tamo di pljuckaš a dobiš odgovor.
pale,iz tebe pršte kompleksi,ali to izgleda samo ti i tvoja best friend kiki ne vidite.
Drums In The Deep is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 09:20   #84
Pale Blue Eyes

Ono sto sam ja o Badricki procitala od Boudoir je pozitvno, za hajku i progone si ionako zaduzena ti na ovom Forumu
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 12:01   #85
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
...briga ih kaj vlasnica butika prosipa raisizam po forumu i traca svoje musterije...
Bole me zvjezdice.
Jel ti vlasnike ducana uvijek prije pitas koji su im politicki i opceniti stavovi?
Ne ljuti se, ali tebi ne fali daska, nego cijela pilana.

Sto se popusta tice, nije on u pitanju. Vrlo vjerojatno necu uopce nista kupiti ako dodjem, ali ak mi je zenska simpa, reci cu joj tko sam i idemo na kavu. Najprije cemo onda VAS otracati, a poslije ona moze mene ako hoce. Vratim joj bez problema.
A mogla bih i magic povesti. I tak zgleda ko ciganka, bas da vidim jel bi nas Boudoir van bacila.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 12:52   #86
Hihihi, netko ima PMS...

Mene ionako uopce ne ferma ako me netko traca, pa i po javnom forumu....
A ionako se to sigurno ne bi dogodilo.
Budoir nije rekla nista negativno o Nini.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 16:24   #87
Gle tko me napao... muz doticne, jasamnajboljakokonaforumu Winonica i Pes sa svastikom... ah da, nije to ona Hitlerova svastika... ovo je staroindijski simbol koji propagira peace i hipi life-style... a nasa Pesica je poznata hipijevka i siriteljica mira...
 
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 18:03   #88
Kiki, ajde lijepo izbrisi ove postove od PBE ako iz niti jednog drugog razloga onda zbog toga kaj nemaju nikakve veze sa temom.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 19:55   #89
Exclamation

Prvi post je imao veze s temom, a necu ni druge brisat samo zato jer se nekima ne svidja.
Pale ima dugu jezicinu, al nije nikog izravno vrijedjala za razliku od nekih.
Ipak, sve skupa vas sad molim da se suzdrzite jer ce daljnji postovi skakljive tematike bit brisani.
Hvala.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 13:46   #90
Budoir, prekrasne su ti stvari. Nisam nikada bila u tvom butiku, u svari sam ovdje saznala za njega, ali svakako cu svratiti kada budem u Zagrebu ovo ljeto. Onaj sivi komplet bluze s volanima i suknje bih si sada kupila. Ima da se pomame ove Amerikanke kada isfuram par tvojih stvari.

Reci, u kakvim serijama radis odjecu - koliko komada po broju i da li radis po narudzbi (za slucaj da ja sa svojom posto-porodjanom figurom ne stanem u regularne modele )
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 13:58   #91
Quote:
bigblue2010 kaže:
Budoir, prekrasne su ti stvari. Nisam nikada bila u tvom butiku, u svari sam ovdje saznala za njega, ali svakako cu svratiti kada budem u Zagrebu ovo ljeto. Onaj sivi komplet bluze s volanima i suknje bih si sada kupila. Ima da se pomame ove Amerikanke kada isfuram par tvojih stvari.

Reci, u kakvim serijama radis odjecu - koliko komada po broju i da li radis po narudzbi (za slucaj da ja sa svojom posto-porodjanom figurom ne stanem u regularne modele )
..."regularni modeli" su u veličinama 38-40 i radim ih kao unikate,ako ponovim kroj ili model,obavezno ga radim u posve drugom materijalu...
...narudžbe su mi u poslu najaktualnije,pa možeš bilo koji model naručiti u svojoj veličini...radila sam neke čak i u veličini 46 i izgledale su odlično...sam ti dođi...
...baš mi je drago da ti se sviđaju...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 14:21   #92
Quote:
Drums In The Deep kaže:

hehehe,pale blue eyes,znaš kaj su mene učili u školi?

čitaj s razumjevanjem
ti si očito bila bolesna taj dan ili se u engleskoj(ili palestini,di si išla u školu?) to ne uči.jako si shallow.
pljuckaš,a ne udostojišse odgovoriti recimo tamo di pljuckaš a dobiš odgovor.
pale,iz tebe pršte kompleksi,ali to izgleda samo ti i tvoja best friend kiki ne vidite.
Oprostite ako sam neshto propustila....


Jel Boudoir stvarno tvoja supruga
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 14:47   #93
Quote:
magic kaže:
Oprostite ako sam neshto propustila....


Jel Boudoir stvarno tvoja supruga
nisi ništa propustila jer nigdje ni ne piše otvoreno.
Drums In The Deep is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 09:34   #94
Budoar, ova Hrga 4 je mrak
( doduse morala sam papirom pokrit njenu facu jer mi je odbojna i umanjuje ljepotu modela )
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 08:07   #95
Vidjela ja novi Story i moram reci curke, stvarno dobro radite svoj posao...naravno nadovezujem se i na prije videne stvarcice...imate krasnih komada robice...samo naprijed

Inace to je moja nesudena struka...mozda jednom tko zna...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 16:31   #96
Boudoir, nisam ti napisala (uvijek zaboravim ), odlicna ti je Hrga!

Ona je meni inace jedna totalno bezlicna&bezvezna zenska, a ti si od nje (ok, ti plus sminkeri i fotografi) napravila stvarno komada! Odlicno!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2003., 09:56   #97
...Revija će biti u petak,30.5.,u atriju Muzeja grada Zagreba,u 20.30 sati.Dodjite vidjeti što sam radila posljednja dva mjeseca,a pozivnice možete podignuti u mom atelieru.
Svi ste pozvani,vidimo se!
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2003., 15:51   #98
Na zalost, ja necu moci doci, ali zelim ti uspjesnu reviju, puno srece i sklopi neki dobar deal!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 14:08   #99
Quote:
Boudoir kaže:
...Revija će biti u petak,30.5.,u atriju Muzeja grada Zagreba,u 20.30 sati.Dodjite vidjeti što sam radila posljednja dva mjeseca,a pozivnice možete podignuti u mom atelieru.
Svi ste pozvani,vidimo se!

Hej Boudoir kak' je prošla revija!? vid'la sam tebe i sestru s klincima jučer u novinama - baš slatko
Bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 17:05   #100
Quote:
Bella kaže:
Hej Boudoir kak' je prošla revija!? vid'la sam tebe i sestru s klincima jučer u novinama - baš slatko
i mene zanima kako je prosla revija.
a nisam znala da ste ti i sestra tako mlade!
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.