Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2016., 22:06   #21
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Prevelike gromade da bi bile zaboravljene..Iako mladji vjerovatno ne pamte ni Rigaudeau-a..

Ali Dacoury-Young-Zdovc-Bilba osovina i naslov prvaka Europe je do sada mozda i najvece iznenadjenje..

Ja bi spomenuo mvp Euro-a 1993 Chris Welpa..Najcudniji mvp ikada,bez da uzimamo ista Chrisu
I mali play Demory.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 22:50   #22
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Bio je danas na tekmi protiv Buducnosti..Stara iskusnjara otisla tri minute prije kraja

Edit..sad vidim da je papi napisao isto
sto se nisi javio...
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 22:54   #23
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Ostrowski i Dacoury.
Uh, meni je bilo grozno gledati kak taj Ostrowski puca penale.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 22:56   #24
A jbg..dosao doma u pet..pustio espn,lupio me san..digao se u pol sedam i zurio na tekmu..Popit cemo cugu ak ces na futsal preksutra
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:01   #25
kad spominjete Efes, kad san bija mladji, uvik san mislija da se klub zove Efe Spilsen

prvi put kad san vidija ime napismeno bilo je wtf
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:05   #26
Ja sam prvo znao za klub Ulker,a onda dosta godina kasnije kupio cokolade neke i saznao sto ime ustvari znaci
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:06   #27
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
kad spominjete Efes, kad san bija mladji, uvik san mislija da se klub zove Efe Spilsen

prvi put kad san vidija ime napismeno bilo je wtf
ti si neki kvizaš?
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:29   #28
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Joško Garma? Sad kad si spomenuo Garmu, Daj odite na fejs Nikole Garme

To je teški vrh...
Samo mu prelistaj prijatelje i sve će ti biti jasno

Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Bio jednom u klubu u Mostaru, inače imam 2 metra i tada me nešto okrznu po glavi iza ali ravno kao da su leđa, kad sam se okrenuo i vidio ga, inače mi se dosta rijetko dešava da blenem u čovjeka dosta višeg od mene, ali u njeg jesam.

I da, as u klub došao i lagano Karlu pije, boli ga briga.


Prevelik je Franko.

Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Prevelike gromade da bi bile zaboravljene..Iako mladji vjerovatno ne pamte ni Rigaudeau-a..

Ali Dacoury-Young-Zdovc-Bilba osovina i naslov prvaka Europe je do sada mozda i najvece iznenadjenje..
Jim Bilba stari moj, cirkuska atrakcija za ondašnje pojmove

(za mlađe korisnike, u to doba jedan od rijetkih centara ispod dva metra, ako se dobro sjećam bio je oko 198)
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:41   #29
Quote:
Chiro kaže: Pogledaj post
Samo mu prelistaj prijatelje i sve će ti biti jasno
a nije da nema ženu
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:49   #30
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
a nije da nema ženu
Ona mu je pimp btb
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 13:07   #31
Sjeća li se tkogod Bože Deaka? Adnana Bečića?

SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 15:22   #32
Quote:
SusFerox kaže: Pogledaj post
Sjeća li se tkogod Bože Deaka? Adnana Bečića?

SF
Adnan je legenda..10 minuta rotacije za prljave poslove..
Ima tu imena nakon sto je Drazen otisao..Bilo bi fino da nam stariji malo priblize tu eneraciju i Sarajevske Bosne kojoj su mladi asevi kucali na vrata..Neno Markovic,Dzevdo,cak je junior bio i Danilovic..A etabliran jedino Radulovic..Prasile se trice..

Inace jos jedno iznenadjenje f4 eurolige je godinu poslije..Oly je imao 1994 na parketu legende Fasoulasa i Sigalasa..Zatim nba all star potencijal Roy Tarpleya i naravno legendu Zareta..Ali dogodio se Zoc na klupi kod Joventuta i Jordi Villacampa..Dobili su Grke sa 5 igraca koje nisu mijenjali..

Fasoulas je bio kasnije nesto u politici,gradonacelnik Atene ili tako nesto..Sigalas propao kao stadion u Maksimiru nakon sto je redovno trpao nejac u onim finalima koje Oly igrao..Tarpley je nazalost pokojni od prosle godine,inace je bio freak of the nature..nevidjeni potencijal i nazalost luda glava..Otpusten iz nba momcadi i tako je dosao u Europu..
Zoc je kao postao neki dobar trener
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 17:17   #33
fejs Nikole Garme

kakav as

E: ova slika žene di piše "najlipša majka u Hrvata" pa onda stavi u komentar HD sliku za "one koji žele sejvat na hard"
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.

Zadnje uređivanje dplazin2 : 30.09.2016. at 17:28.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 18:38   #34
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Adnan je legenda..10 minuta rotacije za prljave poslove..
Ima tu imena nakon sto je Drazen otisao..Bilo bi fino da nam stariji malo priblize tu eneraciju i Sarajevske Bosne kojoj su mladi asevi kucali na vrata..Neno Markovic,Dzevdo,cak je junior bio i Danilovic..A etabliran jedino Radulovic..Prasile se trice..
Radulović-Mitrović
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 19:19   #35
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Radulović-Mitrović
Tak jebote..ajmo starci memoriju na peovjeru..imam skinute tekme i sa zvezdom,zanimljiva ekipa ludjaka

Danasnji celo Ilic..Karadzic i deset kila viska Boban Jankovic..Dok je GSW imao run TMC i ovi su prasili..Koji je macak bio Bozo Maljkovic..sve ih je isprebijao..

Inace nedavno sam citao da je Vinko Jelovac bio jedno vrijeme najboljo centar Europe..Cuj Istre..Duo Vinko i Zeljko Jerkov..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 19:27   #36
Dizem za jos jednog asa..U vrijeme dok se probijala Nina Moric,puno veca ocekivanja bila su od prezimenjaka Marka..Momak ekstravagantnog ponasanja i cudnog modnog izricaja u mladenackim danima,gusila je sredina koja ga nije shvacala..Bio je proglasavan novim Kukocem zbog kosarkaskog iq-a..Potonuo brze od Tonija Prostrana..

A tada je nekako na euru u Zadru koji osvojila Francuska u jednom momwntu istrcala petorka Zadra..Pop,Gligore,Dijan,Vrsaljko..Jos jjedan ljevak koji nije ispunio svoje potencijale..Kasnije je dosao i Batur..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 20:36   #37
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Tak jebote..ajmo starci memoriju na peovjeru..imam skinute tekme i sa zvezdom,zanimljiva ekipa ludjaka

Danasnji celo Ilic..Karadzic i deset kila viska Boban Jankovic..Dok je GSW imao run TMC i ovi su prasili..Koji je macak bio Bozo Maljkovic..sve ih je isprebijao..
Ulični "tabadžija" Srđan Dabić, Zufer Avdija, Ivo Petović, Slobodan Nikolić...
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 21:43   #38
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Dizem za jos jednog asa..U vrijeme dok se probijala Nina Moric,puno veca ocekivanja bila su od prezimenjaka Marka..Momak ekstravagantnog ponasanja i cudnog modnog izricaja u mladenackim danima,gusila je sredina koja ga nije shvacala..Bio je proglasavan novim Kukocem zbog kosarkaskog iq-a..Potonuo brze od Tonija Prostrana..
Je li ono bio Saporta kup ili tako neko opskurno natjecanje i legendarni sraz s Beobankom koju su predvodili Zoran "Pojeo sam Žaka" Stevanović i Mlađan Šilobad

Edit: Zrinjevac - Beobanka
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 22:03   #39
Za one koji ne znaju Stevanovića:


cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 22:29   #40
To je bila, mislim, prva tekma naših i njihovih. Ili prva koja se nije igrala na neutralnom terenu, nemrem se sasvim sjetiti.
Zufer Avdija, jebate...
Sjećam se, čitao sam u Tempu '91, igrao je u Izraelu i nije zbrisao kad su, tokom Zaljevskog rata, bombardirali Izrael. Pa je dobio neku medalju "Ja sam ostao".
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.