Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2018., 14:47   #81
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Nađi drugu

I ona neka nađe drugoga.

Očito niste dovoljno opušteni jedno pred drugim.

To se događa ljudima koji u veze ulaze sa maskama i fasadom i jebiga onda se u takvim uvjetima nikako ne možete opustiti.

Tako da je najbolje svaki na svoju stranu. I u iduću vezu uđi bez maske. Lakše će ti biti. Jebiga ne postoji savršeni čovik, pa se nemoj ni predstavljati kao takav. Sebi štetu radiš. Kao što je u ovom slučaju ona sabi štetu napravila.

Što mi znamo. Možda nju pali da se popišaš po njoj ili ona po tebi. Ali to od srama nikad nije rekla. Možda voli u guzu pa ti ni to nije od srama nikad rekla. Možda voli drkat.. Nikada nećemo saznati. Jer je u startu to sve prešutila i pravila se fina. Sada više nema natrag.
Slozila bi se.

Tesko ce tu biti pomaka, preveliki teret je to za sex.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 15:48   #82
Omg nikad nije svršila
merivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 18:40   #83
Nije dosao onaj pravi. Bude. Ali vjerojatno nikad a autorom topica osim ako se debelo ne potrudi i ne promijeni pristup iz korjena.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 21:12   #84
prestani tlačiti curu pa će biti valjda jednog dana. ima žena (uključujući i mene) koje se samo diranjem mogu dovesti do vrhunca. ništa čudno. ima žena koje zbog psihe ne mogu ili zdravstvenih razloga
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 22:22   #85
Quote:
goddesoflove kaže: Pogledaj post
prestani tlačiti curu pa će biti valjda jednog dana. ima žena (uključujući i mene) koje se samo diranjem mogu dovesti do vrhunca. ništa čudno. ima žena koje zbog psihe ne mogu ili zdravstvenih razloga
Svakog pali nekaj drugo, jbg
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 12:07   #86
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Svakog pali nekaj drugo, jbg
može tebe paliti Pero portir, ali ako si anksiozan ili imaš nekih problema s osjetilima, nećeš doživjeti. čitala sam reportažu o tome. Heteroseksualke i lezbijke su neke podijelile iskustvo da ne mogu svršiti i da li su nesretne? naravno da ne. uživaju bliskost s partnerom/icom i na druge načine se zabave u seksu
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 12:30   #87
i dobro,jel autor još u misiji svršavanja,ili se zbog nemogućnosti da mu curka svrši odao alkoholu i drogama?
win win is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger