Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2010., 09:28   #1
Ortopedija i glavobolje

Imala sam uvijek zdrava stopala. Šetačka. Nakon što sam uspjela riješiti problem kurjeg oka (prvog problema ikad sa stopalima, prije par mjeseci), pojavile su mi se bolne otekline na unutrašnjoj strani stopala, na granici luka i pete. Ovdje.

Sva obuća koja mi je dosad odgovarala i koju imam godinama mi odjednom pravi probleme. Šta god obujem, bole me noge i otječu stopala. Off the rec, rečeno mi je da mi se spušta stopalo, što je AFAIK rješivo vježbama za stopala. Očito bih trebala ortopedu, što mi je ovaj tren dosta komplicirano.

Jel ima itko kakvo objašnjenje, o čemu se radi? Jel se još kome događalo od vas ovakvo oteknuće i što ste radili da vam noga bude bolje?
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 09:41   #2
Plantar fasciitis?
To je mjesto gdje se plantar fascia spaja sa petom.
Na tom mjestu voli "izrasti" petni trn.
Inače, problemi sa bolnom plantar fasciom rješavaju se vježbama, istezanjem stopala i Ahilove tetive, hlađenjem ledom i ulošcima.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 12:58   #3
Može li mi netko reći koliko dugo se liječe kurje oči ?

Unparijed hvala!
lola44 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.