Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2012., 22:15   #21
Pozdrav. Moze li mi neko reci, ako zna nekoga ko je imao Meningitis, da li je taj neko dobio MMR vakcinu ili neku drugu?
Disneylina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 14:42   #22
Zdravo, dobar dan, da li mi možete pomoć ..
Da li je moguće da se posljedice meningitisa vraćaju?
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 12:00   #23
Quote:
ladyinblack93 kaže: Pogledaj post
Zdravo, dobar dan, da li mi možete pomoć ..
Da li je moguće da se posljedice meningitisa vraćaju?
Malo više podataka bi pomoglo za odgovor:
-bolesnik star __ god., liječen od meningitisa (uzročnik?, kojim lijekovima ?) tad-i-tad, sa zaostalim posljedicama tim-i-tim.
-unazad __ dana/tjedana/mjeseci zamijećene promjene takve-i-takve koje se povezuju sa (stres, nova infekcija, premorenost...)-
- uzima lijekove ???
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 19:57   #24
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Malo više podataka bi pomoglo za odgovor:
-bolesnik star __ god., liječen od meningitisa (uzročnik?, kojim lijekovima ?) tad-i-tad, sa zaostalim posljedicama tim-i-tim.
-unazad __ dana/tjedana/mjeseci zamijećene promjene takve-i-takve koje se povezuju sa (stres, nova infekcija, premorenost...)-
- uzima lijekove ???
imam 19 godina, neka meningokokna bakterija , ako se ne varam.. bio je virusni meningitis ... to mi se ponavlja ... stalno sam u stresu ... a ponavlja se: smetaju mi zvukovi, bol u donjem dijelu glave, često me leđa bole, te i svijetlost mi jaka opet počela smetat...
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 15:11   #25
Quote:
hrvoje dr. kaže: Pogledaj post
Sumljam da se radi o krpeljnom meningoencefalitisu KME,mislim da je vjerojatnija neka viroza,prehlada,no za svaki slučaj se javite dr. da se vidi imali kakvih zbivanja.

Koliko dugo traju ti simptomi. Ja sam prije 5 dana imao glavobolju cijeli dan i dosao sam kuci uvecer popio tabletu i proslo me sve. Ujutro sam se digao grlo me boljelo temperatura od 39-41 stupanj, jaka glavobolja i vrat me bolio. Išao sam na hitnu ali su mi dali samo tablete za grlo(antibiotike). Temperatura se jučer povukla, al glavobolja je i dalje tu, ne znam dal da idem lječniku opet ?
dany121 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.