Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2007., 22:55   #41
ih vajse niht
ali bog i bormeš nikad na širem području zagreba od domaćeg stanovništva nis čula "gojaznost" u ovih sitnih 43 godine
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 23:23   #42
al čuj ima hrv govornog područja i izvan(da ne kažem van ) Zg...a da ne govorim o nestandardnom hrv jeziku koji je tkđ jel hrvatski i treba ga koristit...
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 08:13   #43
Kemik, pa tebi bas i ne treba orlistat za dijetu.

OSim toga, orlistat ima neke relativno neugodne nuspojave:

Because orlistat's main effect is to prevent dietary fat from being absorbed, the fat is excreted unchanged in the feces and so the stool may become oily or loose (steatorrhea). Increased flatulence is also common. Bowel movements may become frequent or urgent, and rare occurrences of fecal incontinence have been seen in clinical trials; the alli website recommends that users wear dark pants, and take a change of clothes with them to work.[8] To minimize these effects, foods with high fat content should be avoided; the manufacturer advises consumers to follow a low-fat, reduced-calorie diet. Oily stools and flatulence can be controlled by reducing the dietary fat content to somewhere in the region of 15 grams per meal.[9]


Znaci, iz guzice nekontrolirano curi mast...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 08:20   #44
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Kemik, pa tebi bas i ne treba orlistat za dijetu.
pa tko je rekao da meni treba, da ga vidim?

osim toga, kako kaze zena sa Salona, trebao bi mi obećat puno veću zaštitu od 36 kalorija da bih uopce i razmislila o tome, kad bi mi trebao


Quote:
OSim toga, orlistat ima neke relativno neugodne nuspojave:
ali, ovdje se ne priča o orlistatu, koji se dobija na recept, ovdje se priča o njegovom mlađem bratu, alli-ju, koji je OTC.


Quote:
Because orlistat's main effect is to prevent dietary fat from being absorbed, the fat is excreted unchanged in the feces and so the stool may become oily or loose (steatorrhea). Increased flatulence is also common. Bowel movements may become frequent or urgent, and rare occurrences of fecal incontinence have been seen in clinical trials; the alli website recommends that users wear dark pants, and take a change of clothes with them to work.[8] To minimize these effects, foods with high fat content should be avoided; the manufacturer advises consumers to follow a low-fat, reduced-calorie diet. Oily stools and flatulence can be controlled by reducing the dietary fat content to somewhere in the region of 15 grams per meal.[9]


Znaci, iz guzice nekontrolirano curi mast...
jes, to znamo
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 08:24   #45
MA Alli je isto sranje, samo manja doza. Znaci, isto za tobom ide masni trag...

Kud ti tud i tvoja kakica za tobom...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 11:22   #46
Nema tableta, cajeva itd, koji bi znatno utjecali da smrsavite. Nekima pomaze akupunktura, ali najbolje je organizirati svoj zivot, dosta vjezbi i manje jesti.
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 00:33   #47
Tablete za mršavljenje

Zanima me mogu li se kupiti tablete za mršavljenje u slobodnoj prodaji i kolika je cijena?
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 07:58   #48
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Zanima me mogu li se kupiti tablete za mršavljenje u slobodnoj prodaji i kolika je cijena?
Što se tiće onoga što je odobreno baš za liječenje pretilosti to je orlistat-Xenical-na rp,te orlistat koji ide bez rp. Alli, samo pola doza Xenicala.
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 12:49   #49
Quote:
hrvoje dr. kaže: Pogledaj post
Što se tiće onoga što je odobreno baš za liječenje pretilosti to je orlistat-Xenical-na rp,te orlistat koji ide bez rp. Alli, samo pola doza Xenicala.
Aha. Je li ok da to pijem a visok sam 178cm, a oko 74kg?
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 11:22   #50
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Aha. Je li ok da to pijem a visok sam 178cm, a oko 74kg?
Ne,imate normalan BMI.
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 12:42   #51
Quote:
hrvoje dr. kaže: Pogledaj post
Ne,imate normalan BMI.
Što ako počnem pit te tablete za mršavljenje,a imam normalnu težinu? Da li bi bilo nuspojava?
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 19:51   #52
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Što ako počnem pit te tablete za mršavljenje,a imam normalnu težinu? Da li bi bilo nuspojava?
Pročitajte uputu uz lijek(na internetu).
Nuspojave orlistata su većinom vezane uz GI trakt.
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 23:53   #53
Kolika je cijena toga xenicala bez recepta?
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 16:04   #54
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Kolika je cijena toga xenicala bez recepta?
Oko 300-400kn.
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 10:49   #55
Tablete za mršavljenje - http://acaiberry900.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
Diana3791 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 20:51   #56
Quote:
Diana3791 kaže: Pogledaj post
Tablete za mršavljenje - http://acaiberry900.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
A ti si se prvi put ulogirala na forum da upravo to sa nama podijeliš i to na prastaroj temi
Kaže na stranici " Naručujem tablete po posebnoj cijeni od 308 kune s diskretnom dostavom."
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.

Zadnje uređivanje Ivanicapeca : 25.05.2014. at 20:57.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 23:46   #57
zna ko djeluju li one tablete od articoke, tj.imaju je u sebi sad ne znam tocno ime..
Passenger96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 00:47   #58
Ne djeluju.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 12:47   #59
Unhappy

Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Ne djeluju.
pa koje jesu??
Passenger96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2019., 03:06   #60
Samo Xenical djeluje! Izbacije masnoće ko lud.Pazite se! Ako se najedete mesa ponekad nećete stići do wc-a.Kretanje je poželjno i pospješuje rezultat.I još nešto...Ne jedite puno ugljikohidrata.
ja-ma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.