Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2014., 23:26   #581
Jesu li Gandalf i Sauron dva različita bića?
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 00:06   #582
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
I on govori ekavicom pa sam pomislio da se o istome radi.

Ništa ti više neću reći.

Čuvaj se.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 00:33   #583
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Kaj je smješno ono?
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 07:48   #584
Mislio sam da parodiraš njenu paranoju
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 07:59   #585
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
Ja sam čuo da taj ŽS ima strahovite moći kao Sauron iz Gospodara Prstenova,a ja sam Gandalf bjeli došao da vam pomognem od Sauronove vladavine i njegova spela.
Ne bojte se tu sam ja čuvam forum od njega
Gandalf ne pomaže protiv Saurona, čak ni protiv Vješca Kralja.
Vješca kralja može koknuti samo žensko, a Saurona mož' da skenja samo hobit.
I to ne samostalno, nego uz pomoć Smeagola koji će mu odgristi prsten s ruke i baciti se u lavu u trenutku kad dotični hobit pokaže da je plačipička i zamalo sjebe stvar.

Ti si dovoljan eventualno za vatromete i za obuzdavanje nekog zla nižeg ranga, tipa Sarumana.


edit:
i uz to si gej.
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 08:01   #586
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Mislio sam da parodiraš njenu paranoju
gle, ono zna da piše nepoznate reči, kao parodija i kao paranoja
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 08:08   #587
Nisu nepoznate, zovu se posuđenice
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 11:37   #588
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Mislio sam da parodiraš njenu paranoju
Dobro si mislio
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 23:36   #589
cudni snovi

Pozdrav, bio sam aktuelan na par tema o letecim snovima I sta ja znam, malo sam zbunjen pa ne zamjerite. Upravo sada sam se probudio pa da napisem dogadjaj koji Sam dozivio. Sanjam sina od brata I svjestan sam svega kaze amidza fino mirises ja mu kazem eno ti u sobi uzmi parfem isti ima citav.. Bilo je tu jos neke price majka mi je spomenula broj 16. Dalje shvatam da Sam u krevetu, (in ace zivim u drugoj drzavi daleko od porodice) I osjecam oko sebe prejaku energiju I hocu da se probudim a ne mogu, I tada shvatam da Sam postigao to neko drugo stanje. Vidim starijeg covjeka u meditieajucem polozaju kako lebdi sa moje desne strane do prozoea. Kao da lebdi na stapu I on je sav bijel I oko njega svijetli energija. (Ja se I dalje pokusavam probuditi bezuspjesno) sanjam kanarinca od prijatelja kako Kristi I skace po kavezu Kao kada predosjete npr zemljotres ili tako Nesto. Cujem zvuk sa stola kao pipipipipi koji ubrzava I pojacava se. Bijeli covjek proleti pored mene I otvori mi prozor letim i vidim neke slike( zaboravio) stanje se umiruje I kontam da je vrijeme da se probudim ali opet bezuspjesno, samo se slika promijeni vidi grad ispod.sebe.I opet se pokuaavam probuditi Ali osjecam prejaku energiju oko sebe. I budim se. Moze li mi neko pojasniti sta se desilo, i da li je imao slicnih slucajeva? Eh da ponekad kada hocu da spavam desava mi se neki "klik" kao kada ugasite osigurac samo sto ja to osjetim uvijek ne znam kako da opisem. Prep'o sam se
KaFle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 10:33   #590
Pokušaj se (ako već nisi) prisjetiti osjećaja/senzacije/"stanja srčane lakoće" (al ga lupam) / nadahnute razdraganosti koja je vjerojatno pratila san.
Mislim na taj jedan teško objašnjiv emotivno-iskustveni naboj kojim je -nadam se- odisalo iskustvo sanjanja koje spomineš.
Sudim na temelju "tona" kojim pišeš/kojeg projeciraš.
Ta iskustvena "aroma" koju samo snovi visokog intenziteta sa sobom nose, a koju je teško replicirati u budnom stanju, velik je kapital.
Što više si je u stanju evocirati/na nju se potsjetiti (bilo kad i bilo gdje), tim će više sve oko tebe početi "odisati" istim nabojem.
Svijet, nekome tko je to u stanju učiniti, nikada ne djeluje kao sivo ili dosadno mjesto.
Dobije "boje" od kojih zastaje dah....doslovno.

Mene su slična iskustva (prisjećanje na njih) znala nadahnjivati/nositi danima.
Nije mi u tim trenutcima trebalo ni hrane, ni zaklona.
Ništa mi pod kapom nebeskom nije bilo teško...bez obzira na okolnosti.

Kvaka 22;
što više se tog "nadahnutog naboja" u budnom stanju budeš u stanju prisjetiti/u njega se na kratko uživjeti, tim više ćeš takovih snova imati.
Sasvim spontano.

Živ mi bio.
__________________
* * * *

You don't get THE GOLD without THE DRAGON!

Zadnje uređivanje Della17 : 13.05.2015. at 11:16.
Della17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 09:39   #591
Quote:
Della17 kaže: Pogledaj post
Pokušaj se (ako već nisi) prisjetiti osjećaja/senzacije/"stanja srčane lakoće" (al ga lupam) / nadahnute razdraganosti koja je vjerojatno pratila san.
Mislim na taj jedan teško objašnjiv emotivno-iskustveni naboj kojim je -nadam se- odisalo iskustvo sanjanja koje spomineš.
Sudim na temelju "tona" kojim pišeš/kojeg projeciraš.
Ta iskustvena "aroma" koju samo snovi visokog intenziteta sa sobom nose, a koju je teško replicirati u budnom stanju, velik je kapital.
Što više si je u stanju evocirati/na nju se potsjetiti (bilo kad i bilo gdje), tim će više sve oko tebe početi "odisati" istim nabojem.
Svijet, nekome tko je to u stanju učiniti, nikada ne djeluje kao sivo ili dosadno mjesto.
Dobije "boje" od kojih zastaje dah....doslovno.

Mene su slična iskustva (prisjećanje na njih) znala nadahnjivati/nositi danima.
Nije mi u tim trenutcima trebalo ni hrane, ni zaklona.
Ništa mi pod kapom nebeskom nije bilo teško...bez obzira na okolnosti.

Kvaka 22;
što više se tog "nadahnutog naboja" u budnom stanju budeš u stanju prisjetiti/u njega se na kratko uživjeti, tim više ćeš takovih snova imati.
Sasvim spontano.

Živ mi bio.
DubOkoooo!
Puno izvornog intenziteta emitira tvoj tekst.

Tu kao da si zamijetila i prisjetila se temeljnog prirodnog "stanja" na kojem se sve neodvojeno odigrava, bili to snovi, misli, osjećaji, percepcije, iskustva, svakodnevnica, "mistični" doživljaji, rođenje, život, smrt kao i sve pod kapom nebeskom poput prolažećih oblaka.

Beskrajna i slobodna "podloga"; naša najdublja i najčišća priroda koja svi jesmo.
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 16:55   #592
Ima li netko slučaj da zna često sanjat stvari koje se onda dogode? Mislim i na privatno, ali i na globalnoj razini kao što su npr.prirodne katastrofe i ostalo. Npr. sanjam par noći prije potres/poplavu i to se dogodi negdje blizu...često razmišljam je li to slučajnost ili stvarno postoji nešto više...
angel1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 17:15   #593
Quote:
angel1986 kaže: Pogledaj post
Ima li netko slučaj da zna često sanjat stvari koje se onda dogode? Mislim i na privatno, ali i na globalnoj razini kao što su npr.prirodne katastrofe i ostalo. Npr. sanjam par noći prije potres/poplavu i to se dogodi negdje blizu...često razmišljam je li to slučajnost ili stvarno postoji nešto više...
Nije slučajnost; to postoji ali još je važnije da to u tebi, kod tebe ne izazove potres, poplavu i kaos.
Uz to slušaj "ono nešto" da neke stvari se ne treba iznjeti u javnost, za sada.
¤Slutnje, vizije + zdrav razum radi dobrobiti svih¤
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 19:18   #594
Evo samo da se nadovežem, koliko god to bizarno zvučalo, znalo mi se događati i da sanjam određene osobe da umru i čujem drugi dan vijest da su doista umrli. :-(
S malo ljudu uopće o tome pričam jer sam skužila da većina ne prihvaća nešto takva ili u krajnjoj liniji ismijava.
angel1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 02:42   #595
Hvala na odgovorima, evo upravo sam sanjao slican San. Uglavnom lezim I ne mogu zaspati jer sam spavao popodne. Onda ne znam da sam zaspao iza 1:30 sada je 3:15 (po mom vremenu) dugo sam razmisljao o gradu u kojem sam odrastao prije spavanja. Dalje sanjam kao da igram ulogu u nekom dokumumentarnom filmu, u filmu se nalazi jedna djevojcica, jedna djevoka jedan crni momak I ja. Radnja filma se odvija u Srbiji (ja sam iz Bosne) I cud an film je bio I drogama partyma opijanjima I svi smo zivjeli u jednom stanu, u filmu su svi odrasli pa tako I djevojcica kojoj se pojavljuje majka I govori joj da to nije mjesto za nju. Zadnja scena je frka sa policijom koja pokusava da mi podvali sijalicu koja je kao bomba Nesto u time fazonu. Ja izvodim vratolomije onesposobvljavam je bacim je djevojci u ruke koja je baca u kantu za smece I poveze zice sa druge dvije sijalice koje su bile u smecu I te dvije sijalice zasvijetle. Eh poslije odgledanog "filma" stavljam ruke iznad glave I pocinjem osjecati isti onaj osjecaj koji obuzima moje tijelo to jest zvuk I energoju oko sebe. I kazem sam sebi "evo ga" bio sam odlucan da se ne prepadnem!!! Uspjelo mi je uglavnom zvuk I energija su se povecavali osjecao Sam kako izlazim iz tijela od glave pa na dole onda vidim nebo puno zvijezda prelijepo I kazem sebi hocu da vidim svoj grad. Odma se stvara slika grad a, vidim stadion (na koji sam redovno odlazio I sto mi strasno nedostaje) pojavljujem se na zapadnoj tribini reflektori svjetle atmosfera odlicna. Eh kazem sebi budim se. Preda mnom se pojavljuje nesto za sto Sam ja shvatio da su pokazatelji dubine snova kao 3 karte koje su 3D oblika I koje svjetle plavom boom na njima su crnom bojom ispisani rimski brojevi od 1-3 naravno shvatio Sam da sam na 3coj razini. Kazem sebi hocu na razinu 2 I energija se smanjuje. Onda kazem hocu da se probudim I vidim svjetlosnu kuglu koja mi govori "kada god pozelis zovi me" govoreci mi te rijeci kugla leti prema nebu, slicno kao zvijezda padalica( obrnutog smjera ). Pocinjem osjecati tijelo govorim sebi (evo ga) najprije sam osjetio donji dio lijeve noge I pomjerio Mali nozni prst da bi na kraju pomjerio I citavu nogu I probudio se. Mada opet sam se tesko probudio sada mi pade napamet da sam zaboravio preci na stanje broj 1 I budio se direktno iz stanja broj 2. Hvala vam na odgovorima. Puno mi znaci kada neko razumije ovakve snove.
KaFle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 22:40   #596
Quote:
angel1986 kaže: Pogledaj post
Evo samo da se nadovežem, koliko god to bizarno zvučalo, znalo mi se događati i da sanjam određene osobe da umru i čujem drugi dan vijest da su doista umrli. :-(
S malo ljudu uopće o tome pričam jer sam skužila da većina ne prihvaća nešto takva ili u krajnjoj liniji ismijava.
Ja sam sanjao jedan san koji se ostvario nakon od prilike sedmicu dana u pitanju je nesretni slučaj saobraćajna nesreća u kojoj je jedan čovjek ostao bez noge. U drugim slučajevima dolazile su mi jasne i kratke misli koje su bile tačno predviđanje budućih nesretnih događaja. Jednom mi je došla misao koja je predvidjela 100% tačno događaj koji se ostvario poslije od prilike pola godine i taj događaj je bio nesreća.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 22:56   #597
Quote:
KaFle kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima, evo upravo sam sanjao slican San. Uglavnom lezim I ne mogu zaspati jer sam spavao popodne. Onda ne znam da sam zaspao iza 1:30 sada je 3:15 (po mom vremenu) dugo sam razmisljao o gradu u kojem sam odrastao prije spavanja. Dalje sanjam kao da igram ulogu u nekom dokumumentarnom filmu, u filmu se nalazi jedna djevojcica, jedna djevoka jedan crni momak I ja. Radnja filma se odvija u Srbiji (ja sam iz Bosne) I cud an film je bio I drogama partyma opijanjima I svi smo zivjeli u jednom stanu, u filmu su svi odrasli pa tako I djevojcica kojoj se pojavljuje majka I govori joj da to nije mjesto za nju. Zadnja scena je frka sa policijom koja pokusava da mi podvali sijalicu koja je kao bomba Nesto u time fazonu. Ja izvodim vratolomije onesposobvljavam je bacim je djevojci u ruke koja je baca u kantu za smece I poveze zice sa druge dvije sijalice koje su bile u smecu I te dvije sijalice zasvijetle. Eh poslije odgledanog "filma" stavljam ruke iznad glave I pocinjem osjecati isti onaj osjecaj koji obuzima moje tijelo to jest zvuk I energoju oko sebe. I kazem sam sebi "evo ga" bio sam odlucan da se ne prepadnem!!! Uspjelo mi je uglavnom zvuk I energija su se povecavali osjecao Sam kako izlazim iz tijela od glave pa na dole onda vidim nebo puno zvijezda prelijepo I kazem sebi hocu da vidim svoj grad. Odma se stvara slika grad a, vidim stadion (na koji sam redovno odlazio I sto mi strasno nedostaje) pojavljujem se na zapadnoj tribini reflektori svjetle atmosfera odlicna. Eh kazem sebi budim se. Preda mnom se pojavljuje nesto za sto Sam ja shvatio da su pokazatelji dubine snova kao 3 karte koje su 3D oblika I koje svjetle plavom boom na njima su crnom bojom ispisani rimski brojevi od 1-3 naravno shvatio Sam da sam na 3coj razini. Kazem sebi hocu na razinu 2 I energija se smanjuje. Onda kazem hocu da se probudim I vidim svjetlosnu kuglu koja mi govori "kada god pozelis zovi me" govoreci mi te rijeci kugla leti prema nebu, slicno kao zvijezda padalica( obrnutog smjera ). Pocinjem osjecati tijelo govorim sebi (evo ga) najprije sam osjetio donji dio lijeve noge I pomjerio Mali nozni prst da bi na kraju pomjerio I citavu nogu I probudio se. Mada opet sam se tesko probudio sada mi pade napamet da sam zaboravio preci na stanje broj 1 I budio se direktno iz stanja broj 2. Hvala vam na odgovorima. Puno mi znaci kada neko razumije ovakve snove.
To što osjećaš energiju i čuješ zvuk prije nego iziđeš iz tijela je odvajanje astralnog tijela od fizičkog, a to kada iziđeš iz tijela i putuješ se zove astralno putovanje koje se može spontano dešavati mnogi ljudi uvježbavaju i postižu to stanje sa namjerom. Ja sam dosad na stotine puta doživio spontana astralna putovanja tačno znam kad mi se to dešava kada dođem u među stanje prije dubokog sna i tad osjetim kad se astralno tijelo počne micati i odvajati od fizičkog od jedanput iziđem iz fizičkog tijela i idem gdje hoću.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 22:21   #598
Vrlo oprezno s snovima jer ako sam ne razumiješ san to je dovoljan dokaz da si osjetljiv i sklon prihvaćanju fiks ideja pa zato samo osobe koje vas vole njima se povjerite možda se preko njih razumijevanje pokaže kao miroring sistem.No ako ne ide,pustite to neka ide,doći će značenje ponovno u drugom vidu sna možda jednostavnijem i sve dok ne riješite ..
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 18:33   #599
Sve cesce sanjam davno zaboravljene politicare {kao Kostunica, Fizulic, Zuzul, i slicna kompanija}

Inace, ne pratim bas precesto politiku, ali o tim ljudima bas jako dugo nisam niti citao...a barem jednom u deset dana sanjam nekog politicara koji su bili prisutni prije nekih sedam do petnaestak godina.

Sto bi to moglo znaciti?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 17:16   #600
Sanjao sam Džina ( SAMO ZA MUSLIMANE )

Sanjam da sam u Džamiji i da se molim Bogu, i kako se molim pored mene neki čovjek sa lijeve strane koji se isto molio je poceo plakati, i ja ga upitam zašto place jer kako klanjam nisam ga odmah mogao upitati, vec kad sam završio.
On mi je rekao da je vidjeo Džina i ja ga pitam gdje i okrenem se sa strane da vidim i nisam nista cudno vidjeo osim nekakvih ljudi koji tu sjede u Džamiji.
Medjutim okrenem se ponovo prema tom čovjeku i on mi pokaže nije tamo već iza tebe.
Ja se okrenem iza sebe i vidim Dzina kako je naslonuo glavu na moja ledja i stisnuo me, i ja sam u snu rekao Allah i onda me je on još jace stisnuo zatim sam rekao EUZU BILLAHI MINEŠ-ŠEJTANIR-RADŽIM, BISMILLAHIR-RAHMANIR-RAHIM i probudio sam se i usta su mi bila otvorena, i bio sam preznojen.

Šta vi mislite u vezi ovoga, ovo mi nije prvi put da sanjam ovako nešto.
Gazdaws is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.