Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2017., 15:10   #8541
Evo ti odgovor

coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 16:10   #8542
Samo kažem kako nam je on rekao.

Na svakome je da sam odabere prema svojim uvjerenjima
Svi oko mene nose na lijevoj, nama je isto tako jednostavnije tako da biramo lijevu iz praktičnih razloga, a ne praznovjerskih o venama i zavjetima na križu.
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 16:34   #8543
Ja sam zaručnički na desu nosila. Na vjrnčanju oba prebacila na ljevu.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 10:03   #8544
Dragi i ja uzeli smo od bijelog zlata, obične sjajne prstenove... Lako za održavanje kasnije a lijepo mi izgledaju uvijek
Sparkletastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 12:32   #8545
Moj je sjajan, njegov je mat. Svi pitaju "pa kak to da niste uzeli iste", a kad su nam se takvi dopali. Stavit ću sliku dok sve prođe.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 13:03   #8546
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
Nama je svecenik rekao da se na desnoj nosi prsten jer se kroz cijelo vjencanje spominje desna ruka. A ja sam htjela na lijevoj nositi prsten.
Nama je rekao da prstenje uopće nije bitno za sakrament braka i da ga nosimo kako i gdje hoćemo jer je ono simbol a ono bitno smo si podjelili pred oltarom
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 12:49   #8547
Lijep pozdrav!
Mi bi izeli obicne, najobicnije prstene od zutog zlata, kakve su se nosile u doba nasih baka. Obzirom da mi ne treba nikakv dizajn, moze li mi netko preporuciti jeftinu zlatarnu u Zagrebu.
Hvala puno!
red queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 04:44   #8548
Quote:
red queen kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav!
Mi bi izeli obicne, najobicnije prstene od zutog zlata, kakve su se nosile u doba nasih baka. Obzirom da mi ne treba nikakv dizajn, moze li mi netko preporuciti jeftinu zlatarnu u Zagrebu.
Hvala puno!
Zlatarna Marić u Ozaljskoj ulici 27 (iako imaju dvije na Tresnjevci i mislim da je isti vlasnik). Tamo mozete doslovno doci i reci s kojim iznosom raspolazete, ako je prstenje koje zelite nesto skuplje vlasnik ce vam objasniti da moze biti jeftinije ako ga npr malo suzi. Barem je tako bilo prosle godine kada smo mi kupovali prstenje, a ne vjerujem da se previse promijenilo

I dodatna pohvala, nesto vise od godinu dana nakon vjencanja prstenje je i dalje isto, tako da sve pohvale
mianova is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 11:01   #8549
Evo ja moram pohvaliti Zčatarnicu MK na autobusnom kolodvoru. Došli smo tamo preporukom Imanja Luna, ali i dosta detaljnim traženjem i hodočašćenjem radi modela kojeg smo htjeli i pristupačne cijene i samo mogu reći da su nam napravili čudo od prstena. eto svaka čast.
mademoiselleL is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 23:19   #8550
Pozdrav!
Tek krecemo u potragu za presenjem pa me zanima je li netko vidio nesto slicno ovome?Ne znamo uopce od kuda krenuti.

[IMG][/IMG]
splitjanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 10:17   #8551
Jel se u zlatarnicama moze placati karticom na rate? Dragi mi je zarucnicki uzeo online (Glamira) i on bi da burme isto tako uzmemo, no ja bi radje uzela negdje u Zg ako mogu ispeglet na rate .
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:19   #8552
Obično može, ali ako je gotovina dobiješ popust... (Zamrače PDV)... Ovisi od zlatarne do zlatarne. Obiđi što ti se sviđa pa pitaj za načine plaćanja i cijene.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:51   #8553
Hvala .
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 12:02   #8554
Hej jel itko kupovao vjencano prstenje kod Roginica (Petrinjska)? Kakva su iskustva?
Hvala!
bomchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 10:17   #8555
Gledamo prstenje od titana, ima stvarno prekrasnih, a cijena je više nego prihvatljiva.
Prsten nam nije ''must have'', ali ako nađemo nešto što nam se stvarno sviđa i odgovara nam uzele bi.

Do sad smo gledale online, ali skoro sve je muški+ženski prsten, a mi smo obje žene i želimo identične prstene (samo je mala razlika u veličini). I bilo bi lijepo kad bi se to moglo staviti na prst, vidjeti kako izgleda, naći odgovarajuću veličinu, a ne strepiti što će nam doći poštom.

Neki prijedlozi gdje da tražimo po Zagrebu? Iskreno, ne ide nam se od zlatarne do zlatarne i trpi neugodne situacije jer ih je bome bilo kad sam tražila zaručnički.

(Ps. nemamo puno vremena )
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 15:47   #8556
Quote:
bomchika kaže: Pogledaj post
Hej jel itko kupovao vjencano prstenje kod Roginica (Petrinjska)? Kakva su iskustva?
Hvala!
Ja! Skroz sam zadovoljna...dobili smo i popust na danima vjenčanja u hotelu Antunović. Pretražila sam pola grada tražeći nešto drugačije..svi su rekli da se može po narudžbi naručiti samo..tamo sam isprve našla
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:36   #8557
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Gledamo prstenje od titana, ima stvarno prekrasnih, a cijena je više nego prihvatljiva.
Prsten nam nije ''must have'', ali ako nađemo nešto što nam se stvarno sviđa i odgovara nam uzele bi.

Do sad smo gledale online, ali skoro sve je muški+ženski prsten, a mi smo obje žene i želimo identične prstene (samo je mala razlika u veličini). I bilo bi lijepo kad bi se to moglo staviti na prst, vidjeti kako izgleda, naći odgovarajuću veličinu, a ne strepiti što će nam doći poštom.

Neki prijedlozi gdje da tražimo po Zagrebu? Iskreno, ne ide nam se od zlatarne do zlatarne i trpi neugodne situacije jer ih je bome bilo kad sam tražila zaručnički.

(Ps. nemamo puno vremena )
Prstenje od titana je koliko znam ( ali provjeri sama ) najveće čvrstoće - što je osnovni razlog zašto ga mi nismo na kraju izabrali.
Nedaj Bože da ti naotekne ruka ( udariš se u snu , ubode te insekt Itd) - ostaješ bez prsta jer nema te pile koja može proći kroz titan

Ako saznaš suprotno javi i odmah si naručujemo sa eBaya
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 21:36   #8558
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Prstenje od titana je koliko znam ( ali provjeri sama ) najveće čvrstoće - što je osnovni razlog zašto ga mi nismo na kraju izabrali.
Nedaj Bože da ti naotekne ruka ( udariš se u snu , ubode te insekt Itd) - ostaješ bez prsta jer nema te pile koja može proći kroz titan

Ako saznaš suprotno javi i odmah si naručujemo sa eBaya
Nije najvece cvrstoce, nego vjerojatno tvrdoce. Taman da je dijamant koji je najtvrdji, bez brige, postoje pilice koje ga odrezu kao od sale, a mozda i klijesta.

Za titan po mom sjecanju je jedina upitna stvar prosirivanje. Nekada se nije moglo, danas kako je ne znam. (Iako u to vrijeme su malo poznatije trgovine garantirale ako se ne varam besplatnu zamjenu za drugi)
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 01:51   #8559
Quote:
samting kaže: Pogledaj post
Nije najvece cvrstoce, nego vjerojatno tvrdoce. Taman da je dijamant koji je najtvrdji, bez brige, postoje pilice koje ga odrezu kao od sale, a mozda i klijesta.

Za titan po mom sjecanju je jedina upitna stvar prosirivanje. Nekada se nije moglo, danas kako je ne znam. (Iako u to vrijeme su malo poznatije trgovine garantirale ako se ne varam besplatnu zamjenu za drugi)
A gle..Svako svoje zna - meni je moj prst na ruci ipak draži od najljepšeg prstena
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 17:03   #8560
Niste čitali pozorno. Dakle nikakav problem nije prepiliti prsten od titana. Titan je po mosovoj negdje na 6, zlato u klasičnom obliku nakita (14karatno) je na bliže 4,5, kao i platina, paladij, klasični čelik..
samting is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.