Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2018., 19:51   #801
Dobila sam poklon bon - pa me zanima mogu li ga koristiti i na webu ili samo u ducanu?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:19   #802
Naručila sam nešto sa njemačkog H&M-a, platila svojom karticom, a stavila da dođe na adresu od dečka u DE. Međutim, još mi nisu shippali narudžbu, nego su mi poslali email kao da ih kontaktiram na neki besplatni broj telefona. Dečko slabo zna njemački pa je to sad neizvodivo. Poslala sam im email, ali su odgovorili da ne mogu ništa preko email-a, nego samo na telefon. Narudžba je od prije 8 dana, dosad su već trebali shippati, ne znam je li neki problem sa adresom ili ko zna šta... Ima li neko ideju šta bi moglo biti, je li neko pokušavao tako naručiti? Inače, skinuli su mi novce s računa normalno.
TigiPigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:56   #803
Koliko znam, kartica s kojom plaćaš mora biti iz države u koju se paket šalje. Sad ne znam jel to problem pošto kažeš da su već skinuli novce. Ili su ih samo rezervirali? Slobodno ih nazovi na 0800 broj jer imaju i ljude koji pričaju ex yu jezike
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 19:28   #804
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
Koliko znam, kartica s kojom plaćaš mora biti iz države u koju se paket šalje. Sad ne znam jel to problem pošto kažeš da su već skinuli novce. Ili su ih samo rezervirali? Slobodno ih nazovi na 0800 broj jer imaju i ljude koji pričaju ex yu jezike
Ma, nisam sad u DE, a dečko neće da nazove. Pa na net bankingu mi piše hm.com ... pa iznos. Meni je novac na računu umanjen za taj iznos
Joj moram ga nagovoriti da nazove.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 19:31   #805
Pa nazovi na nas broj, vjerujem da po broju narudzbe ti i oni mogu reci u cemu je problem, a pricaju hrvatski
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 15:41   #806
Quote:
TigiPigi kaže: Pogledaj post
Naručila sam nešto sa njemačkog H&M-a, platila svojom karticom, a stavila da dođe na adresu od dečka u DE. Međutim, još mi nisu shippali narudžbu, nego su mi poslali email kao da ih kontaktiram na neki besplatni broj telefona. Dečko slabo zna njemački pa je to sad neizvodivo. Poslala sam im email, ali su odgovorili da ne mogu ništa preko email-a, nego samo na telefon. Narudžba je od prije 8 dana, dosad su već trebali shippati, ne znam je li neki problem sa adresom ili ko zna šta... Ima li neko ideju šta bi moglo biti, je li neko pokušavao tako naručiti? Inače, skinuli su mi novce s računa normalno.
Ja tako narucujem na tatinu njemacku adresu sa svojom karticom i normalno funkcionira. Jedino su mi tako poslali mail da ih nazovem kad sam slucajno stavila nacin placanja uplatnicom umjesto karticom, ja sam im napisala da ih ne mogu nazvati jer nisam trenutno u DE i otkazali su mi narudzbu.
Pretpostavljam da ni tebi nece poslati dok im se ne javis, ali ne kuzim zasto se trebas javljati ako su vec uzeli novce.

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
ivanchica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 11:08   #807
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
Dobila sam poklon bon - pa me zanima mogu li ga koristiti i na webu ili samo u ducanu?
Mali mishu, jesi saznala odgovor? I mene isto zanima? Također me zanima je li ima bon kakav ''rok trajanja''?

Ako netko zna. Hvala.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 17:55   #808
Ja mislim da nema rok trajanja.. Imam ja jedno pitanje, prije 10ak dana otprilike sam vidjela da ce u hm biti jedna cipkasta kosuljica i gotovo ista u zari pa me zanima jel tko vidio ili ima link za ovu iz hm? Na zalost nemam pristup zari, zato pitam. https://m.zara.com/hr/en/die-cut-emb...1069&v2=401028
Marla darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:55   #809
Od nocas ni hrvatska H&M web stranica ni aplikacija mi ne rade. Pise da je zbog odrzavanja. Je li to uobicajeno da tako dugo ne rade?
BBW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 08:55   #810
Znalo se dogadati, proradila je jucer i narucila sam odmah frendicama i sebi

__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 08:58   #811
Quote:
Marla darling kaže: Pogledaj post
Ja mislim da nema rok trajanja.. Imam ja jedno pitanje, prije 10ak dana otprilike sam vidjela da ce u hm biti jedna cipkasta kosuljica i gotovo ista u zari pa me zanima jel tko vidio ili ima link za ovu iz hm? Na zalost nemam pristup zari, zato pitam. https://m.zara.com/hr/en/die-cut-emb...1069&v2=401028

Evo ti je: https://m2.hm.com/m/en_eur/productpage.0624148001.html

Nije bas ista kao Zarina, ali taj je stil.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:56   #812
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Evo ti je: https://m2.hm.com/m/en_eur/productpage.0624148001.html

Nije bas ista kao Zarina, ali taj je stil.
Thanx, mislim da cu se ipak strpiti do odlaska u zg, bas sam si zamislila takvu .
Marla darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:49   #813
Ima li netko da narucuje s hm njemacke stranice uz proviziju?
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:22   #814
Novi H&M app nije vise kompatibilan s mojim mobom al nema veze ionako je krepavao pola vremena (app, ne mobitel).
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:22   #815
Cure, jel H&M još prima odjeću na recikliranje?
doglover is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:52   #816
Da
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 13:53   #817
Koji je njima kuki?

20€ za mama majicu?
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 14:17   #818
Radi li vam kod za popust iznad 70€? Piše da vrijedi do 26.2., to bi trebalo značiti večeras do 23:59, bar je dosad tako bilo.

Jutros mi je radio, sad ubacim jos jednu stvar u košaricu i odjednom ne radi više.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 14:49   #819
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Koji je njima kuki?

20€ za mama majicu?
iskoristi 25% kod pa uzmi za 15eura,... sto je opet previse
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 16:48   #820
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
iskoristi 25% kod pa uzmi za 15eura,... sto je opet previse
Nije da je zelim, samo me sokirala cijena, nisu normalni .
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.