Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 19:04   #221
Ima itko da bi išao večeras na pig & dan u bogaloo ?
marilion is offline  
Old 10.02.2018., 18:41   #222
Danas, nekam, Zagreb, muško/žensko/svejedno.
Ja muško, 25.
Nemoj biti pi*ka.
eformyeye is offline  
Old 10.02.2018., 19:24   #223
Quote:
WonderMan kaže: Pogledaj post
Ajmo štemeri javljajte se... Život prolazi lagano
predlažem da zajedno krenemo naganjat komade od Zagreba do Budimpešte. Svi koje znam se poženili, žene im kupile papuče i sad se samo ženama drže za suknju da ih slučajno ne ostave. Predlažem da osnujemo udrugu bećara i da počnemo žene naganjat grupno.
alphacentaury is offline  
Old 11.02.2018., 10:11   #224
Pozdrav ljudi!

Probao sam i na Oglasima, probat ću i ovdje...dakle,

mene samo zanima ima li tu koji fan od Milky Chance-a, a da bi možda išao na koncert. Ako da, javite se pa možemo skupa po karte kroz koji dan, a može si i svatko svoju uzet. Inače sam iz ZG-a i imam 23 godine, ali nemam fana folk-indie glazbe u društvu. Zato i tražim nekoga ovim putem da se lijepo provedemo. Pozdrav i do čitanja.
Deckoo is offline  
Old 18.02.2018., 22:35   #225
Pozdrav,
ako ima tu neka cura, kojoj mozda fali zenskog drustva za kavu, setnju, kino, shopping, izlazak
Imam 25 god, zaposlena, zivim u Zagrebu i htjela bih prosiriti svoje drustvo i poznanstva, jer su moje frendice cesto penzionerke ili prezauzete deckima
Mikimausic is offline  
Old 22.02.2018., 22:34   #226
Quote:
Mikimausic kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ako ima tu neka cura, kojoj mozda fali zenskog drustva za kavu, setnju, kino, shopping, izlazak

Imam 25 god, zaposlena, zivim u Zagrebu i htjela bih prosiriti svoje drustvo i poznanstva, jer su moje frendice cesto penzionerke ili prezauzete deckima



@recht
FF9 is offline  
Old 25.02.2018., 14:56   #227
Pozdrav!

trazim žensko drustvo prvenstveno za izlaske, kave/pive, izlete u prirodu... O meni: žensko, 26 godina, završavam faks, volim šetnje, knjige, šminkanje, kavu, znanost, pse i mačke, sarkazam, koncerte i lude izlaske na alternativna mjesta . Razlog iz kojeg ovo pišem je taj što je svo moje društvo postalo pasivno ( stan-faks-posao đir) i meni se ne da svaki puta biti organizator i nagovarat ljude na izlazak

Čujemo se
jane6940 is offline  
Old 27.02.2018., 16:20   #228
Pozdrav.
Nova sam u Zagrebu u osim dečka nemam prijateljica. Nemam sa kim ni popit kavu. Imam 22 godine. Dali ima netko ko bi htio na kavu? Mozda postanemo prijateljice Bas, bas je grozno uci u novu sredinu i camit doma. Spasava me dečko jedino da ne umrem sama. Poozdrav
Marinela95 is offline  
Old 27.02.2018., 16:22   #229
Quote:
Mikimausic kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
ako ima tu neka cura, kojoj mozda fali zenskog drustva za kavu, setnju, kino, shopping, izlazak
Imam 25 god, zaposlena, zivim u Zagrebu i htjela bih prosiriti svoje drustvo i poznanstva, jer su moje frendice cesto penzionerke ili prezauzete deckima
Pozdrav. Ja sam doselila tek u Zg i nemam prijateljica. Ako zelis javi se

Quote:
Marinela95 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Ovako. Nova sam u Zagrebu i nemam prijateljica. Imam decka i on me jedini spasava da ne budem skroz usamljena. Imam 22 godine. Ako ima jos usamljenih neka se slobodno jave..Hvalaa :klap:

Zadnje uređivanje Wacky Davidson : 27.02.2018. at 18:45. Reason: dodan post autorice s krivo postavljene teme
Marinela95 is offline  
Old 28.02.2018., 22:22   #230


Ne znam kak ovo započet, a da ne zvučim kao drama queen .

Žensko, 27 godina, trenutno se pripremam za ponovno polaganje državne mature u lipnju.

Slobodno vrijeme provodim online, najčešće tražeći neku novu zečju rupu niz koju ću se strovalit .
Kad nisam hermit koji ne napušta kuću onda se volim družit s ljudima, a sama aktivnost je sekundarna. Bitno je da je društvo dobro .
Po pitanju glazbe nisam isključiva, tako da volim poslušat i svašta nešto novo, no uvijek se najradije vratim ex-yu rocku .

Agnostik, pušač, ljubitelj kave, mrzitelj nepravde, ne pripadam niti jednoj stranci, nepresušni izvor fun factova koji su najčešće samo meni fun, ponosna vlasnica mačaka, nimalo ponosna vlasnica nekoliko F dijagnoza.

Idući tjedan idem na srednje-ozbiljan operativni zahvat nakon kojeg slijedi ~3 tjedna strogog mirovanja i čekanje nalaza biopsije.
So.Much.Fun.

Nekak sam se našla sama u svem tome.
( :2up: )
Makar sam planirala smanjit količinu vremena koje provodim online, ne znam čime drugim da si popunim te dane?

I stoga sam odlučila stavit još jedan oglas u kojem tražim nekog za tipkanje .
Spol i lokacija mi nisu bitni, a po godinama bi mi više pasalo da smo si tu negdje - isto kao i po broju postova . Neda mi se dopisivat sa klonovima i "jučer registriranim ljudima koji su ovdje prvi put, fakat, 100%".

Ne tražim (nužno ) rame za plakanje nego novi oblik distrakcije od vlastitih problema. Štoviše, rekli su mi ljudi da dobro slušam .
dire Dawn is offline  
Old 03.03.2018., 14:05   #231
Pozz, žena 48 g, taži žensko društvo za kavu, kazalište, kino, plesnjak.
Što nas je više tim bolje da možemo imati pravi babinjak.
Voljela bi da su to žene sličnih godina jer bi imale vjerojatnije puno više zajedničkih tema.
black friday is offline  
Old 22.03.2018., 10:49   #232
Bez puno filozofije, ako ima neka cura u 20-im da bi isla za vikend van, bilo gdje, samo da nije neki preteski rock i to...inbox
Marreti is offline  
Old 22.03.2018., 16:37   #233
Curka 23 god iz Zagreba trazi zensko drustvo
Izlasci u klubove me vise ne zanimaju. Draze mi je zapičit na izlet u prirodu
Ne pusim, ne pijem ali puno jedem. Ne primjeti se..zasad
Ako je nekoj curki dosadno i nema prijateljica ( nemam ni ja ) neka se javi
Karfi is offline  
Old 22.03.2018., 16:46   #234
Ja sam žensko i tražim prijateljicu iz Zagreba koja je slobodna preko dana i u tjednu za šetnje. Mogu se javiti i muški, ali u vezi sam. Ne zanimaju me kavice, šoping, ni izlasci, kako vidim da vas dosta tu to voli. Više o meni ili vama možemo razmijeniti kroz poruke.
__________________
"And it seems we would come to appreciate all the things that stay with us everyday, but we only see what moves, and I can't help but notice this new view."
Bixler-Zavala is offline  
Old 24.03.2018., 09:10   #235
Hellou

Blizi se ljeto pa trazim iskljucivo frendicu/frendice za setnje, izlete, putovanja, brojna druga dogadanja . Znaci kino, kazalista, kina na otvorenome ).
Treba iskoristiti lijepe dane

Vise o meni mozete saznati preko inboksa. Imam 28godina.

Lokacija ZG
LucyInSky is offline  
Old 03.04.2018., 00:25   #236
Quote:
alphacentaury kaže: Pogledaj post
predlažem da zajedno krenemo naganjat komade od Zagreba do Budimpešte. Svi koje znam se poženili, žene im kupile papuče i sad se samo ženama drže za suknju da ih slučajno ne ostave. Predlažem da osnujemo udrugu bećara i da počnemo žene naganjat grupno.
Kad krečemo?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
__________________
...do jaja
Cuba-Libre is offline  
Old 10.04.2018., 19:04   #237
Ima ekipe za popiti cugu,provozati se u prirodu negdje i općenito za druženje,imam 25 godina,došao u ZG poslom,većina frendova sa ženama/curama itd.,otvoren za sve opcije

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
emissary is offline  
Old 15.04.2018., 22:15   #238
Maknuli su mi post sa US oglasa, pa stavljam tu.

Trazim zensku osobu koja voli putovanja i izlaske( uz koju casicu) ili jedno od toga dvoje, medjutim to ne moraju biti jedine zajednicke aktivnosti, volim i stenje u prirodi, Maksimir, Jarun, kave, kino... Obozavam soping i volim se lijepo obuci Po mogucnosti da nemas decka, jer upravo je to razlog sto frendice imaju sve manje vremena za druzenje.
25 godina, Zagreb
Šarenica is offline  
Old 21.04.2018., 00:47   #239
Pozdrav svima
nova sam u Zagrebu i nemam niti jednu prijateljicu za otići na kavu ili van. Tražim nekoga za kavu, izaske, shopping, rolanje, šetanje... O meni: žensko, studiram, 20 god., volim pojest', popit', izlaske, plesati, družiti se, knjige, šminku, mačke i još puno toga. Ako netko želi frendicu neka mi se slobodno javi
Lola Del Ray is offline  
Old 27.04.2018., 08:28   #240
Pozdrav!

Imam 22 godine i voljela bih upoznati zensku osobu koja voli razne stvari i razna mjesta za druzenje. Nemogu reci da nemam prijatelja, ali sve je to nekako suhoparno i s vremena na vrijeme se dogode ta druzenja. Nemam nista protiv muskih osoba za druzenje, ali posto sam u vezi, više bi mi odgovaralo zensko drustvo. Tko me zeli bolje upoznati, neka se javi slobodno
upintheair is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.