Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 16:17   #361
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Jel istina, da ako ovaj hipotetski harač ne bi plaćao stranac iz EU, da on ne bi dobio ovrhu, a naš čovjek bi? Tako načuo, pa da ne budem krivo inforimran?
Tako je. Nisi krivo informiran.
Misija je izvlascivanje Hrvata do kraja.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:21   #362
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
"Porez je štetan" je ipak najčešći argument.
Ovaj porez ne da je štetan nego smrtno opasan. Država može uprihodit oko 1,5-2% proračuna (odnosno ide lokalnoj zajednici) što apsolutno nije iznos koji će spasiti HR ili išta promijeniti po pitanju administracije, ali će zato dovesti bar pola milijuna ljudi u situaciju da se bore da ostanu pod krovom i da ne izlete na ulicu - u roku od 10 godina mnogi od njih će izletit. U prvom valu srušit će se cijena nekretnina (osim onih na obali) i prodavat će se u bescjenje - one koje se stignu prodat, a mnoge će biti jednostavno ovršene. Ovaj zakon za razliku od komunalne nema određenu svrhu i može sa vrijednosti iznosa ići u nebo, a komunalna ne može, ovaj porez ukida pojam privatnog vlasništva, oporezuje dvostruko sve ono na što je plaćen i preplaćen porez, podiže cijenu najma podstanarima, podiže cijenu najma kompletnoj industriji i uslugama što se preljeva na proizvodnju i posljedično dolazi do porasta troškova i cijene svega - nekako mi se ne čini da će plaće pratit taj porast, podupire razvoj feudalne ekonomije - ekonomiju land lordstva koja se temelji na vlasništvu velikog broja nekretnina i zemljišta koje onda iznamljuješ podstanarima ili unajmljivačima zemlje - moderno kmetstvo, u HR su već sada veća davanja kroz komunalnu nego su u mnogim zemljama kroz porez, zaboravio sam napomenuti da radi cijenovne balone za obične stanove i kuće koje će u budućnosti s cijenom skočit 500% kao i na zapadu pa ćeš za stan od 150 000 eura platit lijepo500 000 eura - pogledaj cijene kuća i stanova u engleskoj ili njemačkoj pa će ti biti jasno o čemu govorim, nekompatibilan je s povijesnim razvojem Hr ekonomije i ulaganjem ljudi kroz desetčljeća, a možemo reći i kroz stoljeća, a da ne spominjemo činjenicu da je to oporezivanje samo jedne vrste glavnice dok se štednja u banci, dionice, zčlato i umjetnine ne diraju itd.... Mogao bih vam pisati tri dana razloge zašto je ovaj porez smrtno opasan i štetan.

Lijepo pođite na temu porez na nekretnine i tamo vam sve lijepo piše - znate čitat pa pročitajte, ne morate se ovdje pravit blesavi.


SMRT POREZU NA NEKRETNINE!! IDEMO NA REFERENDUM!!
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:29   #363
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Ovaj porez ne da je štetan nego smrtno opasan. Država može uprihodit oko 1,5-2% proračuna (odnosno ide lokalnoj zajednici) što apsolutno nije iznos koji će spasiti HR ili išta promijeniti po pitanju administracije, ali će zato dovesti bar pola milijuna ljudi u situaciju da se bore da ostanu pod krovom i da ne izlete na ulicu - u roku od 10 godina mnogi od njih će izletit. U prvom valu srušit će se cijena nekretnina (osim onih na obali) i prodavat će se u bescjenje - one koje se stignu prodat, a mnoge će biti jednostavno ovršene. Ovaj zakon za razliku od komunalne nema određenu svrhu i može sa vrijednosti iznosa ići u nebo, a komunalna ne može, ovaj porez ukida pojam privatnog vlasništva, oporezuje dvostruko sve ono na što je plaćen i preplaćen porez, podiže cijenu najma podstanarima, podiže cijenu najma kompletnoj industriji i uslugama što se preljeva na proizvodnju i posljedično dolazi do porasta troškova i cijene svega - nekako mi se ne čini da će plaće pratit taj porast, podupire razvoj feudalne ekonomije - ekonomiju land lordstva koja se temelji na vlasništvu velikog broja nekretnina i zemljišta koje onda iznamljuješ podstanarima ili unajmljivačima zemlje - moderno kmetstvo, u HR su već sada veća davanja kroz komunalnu nego su u mnogim zemljama kroz porez, zaboravio sam napomenuti da radi cijenovne balone za obične stanove i kuće koje će u budućnosti s cijenom skočit 500% kao i na zapadu pa ćeš za stan od 150 000 eura platit lijepo500 000 eura - pogledaj cijene kuća i stanova u engleskoj ili njemačkoj pa će ti biti jasno o čemu govorim, nekompatibilan je s povijesnim razvojem Hr ekonomije i ulaganjem ljudi kroz desetčljeća, a možemo reći i kroz stoljeća, a da ne spominjemo činjenicu da je to oporezivanje samo jedne vrste glavnice dok se štednja u banci, dionice, zčlato i umjetnine ne diraju itd.... Mogao bih vam pisati tri dana razloge zašto je ovaj porez smrtno opasan i štetan.

Lijepo pođite na temu porez na nekretnine i tamo vam sve lijepo piše - znate čitat pa pročitajte, ne morate se ovdje pravit blesavi.


SMRT POREZU NA NEKRETNINE!! IDEMO NA REFERENDUM!!
Znači, prvo si napisao da će se srušiti cijena nekretnina, a nakon toga si napisao da će cijena nekretnina odjednom skočiti i za 500%

Da ne idem dalje u analizu posta, ovo mi je upalo u oči odmah...
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:47   #364
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Znači, prvo si napisao da će se srušiti cijena nekretnina, a nakon toga si napisao da će cijena nekretnina odjednom skočiti i za 500%

Da ne idem dalje u analizu posta, ovo mi je upalo u oči odmah...
Ma iznajmljivač piše budalaštine jer ne može više živjeti od iznajmljivanja pa pizdi.

I bolje da je porez nego komunalna naknada.

Komunalna naknada se morala trošiti na točno određene stvari. Ovim porezom će lokalnoj samoupravi biti odriješene ruke da troše novac na korisnije stvari i da npr. zaposle ljude u općinu umjesto da rade neke glupe nogostupe.

Živcirajte se iznajmljivaci platili bute porez.
jim rogers12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:49   #365
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Znači, prvo si napisao da će se srušiti cijena nekretnina, a nakon toga si napisao da će cijena nekretnina odjednom skočiti i za 500%

Da ne idem dalje u analizu posta, ovo mi je upalo u oči odmah...
Tako je valjda si dovoljno inteligentan da uhvatišp sve djelove rečenice i mozgom ih posložiš - a to je da će ispočetka pasti cijene naglo jer će ljudi u panici prodavat, jer neće imati sredstava braniti djedovinu (osim na obali), a s vremenom će zbog tog poreza te nekretnine koje se prodaju u bescjenje postat sa svojom cijenom nedokučive običnom čovjeku jer će astronomski odletit gore. To se svuda dogodilo gdje se porez uveo i onda nakon 2-3 godine počeo rast - sada imaš lijepi primjer srbije u kojoj je sada porez nakon 2 godine počeo rasti, pa im sada ljudi lete na ulice, a za 5 godina će cijene odletit i neće te nekretnine moći sa svojim primanjima kupit nikad, ali će ih moći unajmljivati.

Očito je da nisi pročitao post, kao ni da ne težiš argumentaciji, jer bi onda nakon što pročitaš s razumijevanjem onog što sam napisao pošao na temu poreza i vidio i svu drugu argumentaciju. Postavljaš se kao da težiš raspravi s argumentacijom, ali je zapravo izbjegavaš, a ujedno nisi u stanju ponuditi razloge zašto je ovaj porez dobar ili loš - vrtiš praznu retoriku, kao i mnogi na forumu koji su zapravo za ovaj porez.

Osim toga trolaš, jer pitanja koja postavljaš su zapravo off topic, jer se ovdje priča o referendumu za porez na nekretnine, a tvoja pitanja su za temu porez na nekretnine - pođi tamo i postavi ova pitanja!!!

SMRT POREZU NA NEKRETNINE!! IDEMO NA REFERENDUM!!
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:51   #366
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Tako je valjda si dovoljno inteligentan da uhvatišp sve djelove rečenice i mozgom ih posložiš - a to je da će ispočetka pasti cijene naglo jer će ljudi u panici prodavat, jer neće imati sredstava braniti djedovinu (osim na obali), a s vremenom će zbog tog poreza te nekretnine koje se prodaju u bescjenje postat sa svojom cijenom nedokučive običnom čovjeku jer će astronomski odletit gore. To se svuda dogodilo gdje se porez uveo i onda nakon 2-3 godine počeo rast - sada imaš lijepi primjer srbije u kojoj je sada porez nakon 2 godine počeo rasti, pa im sada ljudi lete na ulice, a za 5 godina će cijene odletit i neće te nekretnine moći sa svojim primanjima kupit nikad, ali će ih moći unajmljivati.

Očito je da nisi pročitao post, kao ni da ne težiš argumentaciji, jer bi onda nakon što pročitaš s razumijevanjem onog što sam napisao pošao na temu poreza i vidio i svu drugu argumentaciju. Postavljaš se kao da težiš raspravi s argumentacijom, ali je zapravo izbjegavaš, a ujedno nisi u stanju ponuditi razloge zašto je ovaj porez dobar ili loš - vrtiš praznu retoriku, kao i mnogi na forumu koji su zapravo za ovaj porez.

Osim toga trolaš, jer pitanja koja postavljaš su zapravo off topic, jer se ovdje priča o referendumu za porez na nekretnine, a tvoja pitanja su za temu porez na nekretnine - pođi tamo i postavi ova pitanja!!!

SMRT POREZU NA NEKRETNINE!! IDEMO NA REFERENDUM!!
Smiri živce i ne deri se. O tome tko trola i tko se kako raspravlja ne odlučuješ ti neko netko drugi.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:53   #367
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Znači, prvo si napisao da će se srušiti cijena nekretnina, a nakon toga si napisao da će cijena nekretnina odjednom skočiti i za 500%

Da ne idem dalje u analizu posta, ovo mi je upalo u oči odmah...
joj Eco, lijepo piše: u prvom valu, mućni malo glavicom
__________________
John_Wayne: Ajmo rednecksi, ajmo seljacine, ajmo krezubi, ognjistari i pecinari!!
yamunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:53   #368
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Jel istina, da ako ovaj hipotetski harač ne bi plaćao stranac iz EU, da on ne bi dobio ovrhu, a naš čovjek bi? Tako načuo, pa da ne budem krivo inforimran?
Pa zašto bi strancima napaćivali porez?

Ovo je porez koji služi da educira hrvatske gradjane a ne strance.

Ako strancima budemo naplaćivali porez na nekretnine oni će zaobilaziti hrvatsku.

Želimo da se u hrvatsku dosele stranci i civiliziraju ovu zemlju.

Hrvati i tako nemaju radne navike.
jim rogers12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:59   #369
Quote:
yamunche kaže: Pogledaj post
joj Eco, lijepo piše: u prvom valu, mućni malo glavicom
Jer je naravno svakom normalnome investitoru u cilju platiti nešto 500% skuplje, pa će normalni investitor čekati drugi val Jel normalni investitori, oni koji će se pojagmiti na našim nekreninama, čekaju zapravo poskupljenje cijena

Da, netko bi trebao mućnuti glavom, definitivno, slažem se sa tvojom opaskom.

Ekonomske misli 21. stoljeća bi se trebala zvati tema na kojoj ŽZ raspravlja o ekonomiji.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 17:00   #370
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Smiri živce i ne deri se. O tome tko trola i tko se kako raspravlja ne odlučuješ ti neko netko drugi.
Misliš na SMRT POREZU NA NEKRETNINE!! IDEMO NA REFERENDUM!! - to nije deranje nego parola na kraju, ne nalazi se u tekstu i ima smisao potpisa - samo mi je potpis tlaka svako malo mjenjat pa ga napišem na dnu.

Istina je da ja ne odlučujem o tome, ali sam ti kolegijalno ukazao da si off topic i da imaš pravu temu za svoja pitanja - pa umjesto da se svađaš o tome sa mnom zašto ne provjeriš ono što sam ti rekao - ništa ti ne moraš, ali ti je tamo puno kompatibilnija te,ma za ovo o čemu pišeš.

I nije valjda da je ovo sve što imaš reći na ono što sam napisao - gdje je tvoja argumentacija da me uvjeriš da sam u krivu? Na kraju krajeva, ako smijem pitati koji je uopće tvoj stav o ovome porezu?


SMRT POREZU NA NEKRETNINE!! IDEMO NA REFERENDUM!!
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 17:06   #371
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Misliš na SMRT POREZU NA NEKRETNINE!! IDEMO NA REFERENDUM!! - to nije deranje nego parola na kraju, ne nalazi se u tekstu i ima smisao potpisa - samo mi je potpis tlaka svako malo mjenjat pa ga napišem na dnu.

Istina je da ja ne odlučujem o tome, ali sam ti kolegijalno ukazao da si off topic i da imaš pravu temu za svoja pitanja - pa umjesto da se svađaš o tome sa mnom zašto ne provjeriš ono što sam ti rekao - ništa ti ne moraš, ali ti je tamo puno kompatibilnija te,ma za ovo o čemu pišeš.

I nije valjda da je ovo sve što imaš reći na ono što sam napisao - gdje je tvoja argumentacija da me uvjeriš da sam u krivu? Na kraju krajeva, ako smijem pitati koji je uopće tvoj stav o ovome porezu?


SMRT POREZU NA NEKRETNINE!! IDEMO NA REFERENDUM!!
Pa da si čitao, upravo na onoj temi koju spominješ, i to ima već ohoho vremena, pročitao bi da je ovaj porez potpuno suvišan jer već u svojem obliku postoji te da nas država misli zavaljati sa novim povećanim nametom. Da on mijenja samo komunalnu, nema ga smisla uvoditi i plaćati silne milijune za implementaciju, jer to naprosto glupo. Znači, namjere vlade nisu čiste, to je jasno...

No brojke koje su se počele pojavljivati i raznorazni "izračuni" su bili nonsens, kao što je i nonsens raznorazni argumenti sa kojima bi se on kao trebao rušiti. Sa takvim argumentima je bolje ne nigdje izaći. Sa netočnim podacima i lažnim argumentima nema ništa od toga, i to pišem ispočetka, jer nikada neće biti odobreno referendumsko pitanje pod geslom "država ne smije uvesti neki porez jer ga mi moramo platiti". A sve što čitam je zapravo to....
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 17:14   #372
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Pa da si čitao, upravo na onoj temi koju spominješ, i to ima već ohoho vremena, pročitao bi da je ovaj porez potpuno suvišan jer već u svojem obliku postoji te da nas država misli zavaljati sa novim povećanim nametom. Da on mijenja samo komunalnu, nema ga smisla uvoditi i plaćati silne milijune za implementaciju, jer to naprosto glupo. Znači, namjere vlade nisu čiste, to je jasno...

No brojke koje su se počele pojavljivati i raznorazni "izračuni" su bili nonsens, kao što je i nonsens raznorazni argumenti sa kojima bi se on kao trebao rušiti. Sa takvim argumentima je bolje ne nigdje izaći. Sa netočnim podacima i lažnim argumentima nema ništa od toga, i to pišem ispočetka, jer nikada neće biti odobreno referendumsko pitanje pod geslom "država ne smije uvesti neki porez jer ga mi moramo platiti". A sve što čitam je zapravo to....
Argumentaciju koju sam ti naveo možeš lako provjerit po netu u pet minuta, a sve ovo sam podupro sa stručnom literaturom na temi porez na nekretnine na stranicama od 330 do 500-te ili sa portalima za prodaju nekretnina iz zemalja koje su po tipu poreza koji nam se želi uvest kompatibilne Hr.

Po pitanju referendumskog pitanja Kolakušić je sudac koji očito ima ambiciju ići prema ustavnom sudu - oprosti, ali više vjerujem stručnjaku u polju kad postavi pitanje da će proći ustavni sud nego forumašima - pogotovo ako se ne nude jasni protuargumenti zašto je pitanje loše i pravno obrazloži zašto bi neko drugo pitanje bilo bolje.


SMRT POREZU NA NEKRETNINE!! IDEMO NA REFERENDUM!!
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 20:20   #373
mi nemamo slovenske ustavne suc'e

Quote:
Ustavni sud Slovenije donio odluku o porezu na nekretnine!

Porez na nekretnine je ništa drugo nego nasilno uvođenje stanarine svim vlasnicima i posjednicima nekretnina.
http://croative.net/ustavni-sud-slov...na-nekretnine/

zaključat temu.
poreznim trolovima oporezovat rast noktiju i kose do kraja života. 100€/mm?
ok?
da se ipak nešto naplati jer klimaks se u njihom svijetu doživi oporezivanjem ljudskih aktivnosti.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 21:23   #374
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
mi nemamo slovenske ustavne suc'e



http://croative.net/ustavni-sud-slov...na-nekretnine/

zaključat temu.
poreznim trolovima oporezovat rast noktiju i kose do kraja života. 100€/mm?
ok?
da se ipak nešto naplati jer klimaks se u njihom svijetu doživi oporezivanjem ljudskih aktivnosti.
Ova današnja "vijest" oko odluke Ustavnog suda Slovenije je potpuno manipulativna i velika laž je, da bi ikada slovenski ustavni sud oko poreza na nekretnine tvrdio i odlučio to, što u tom tekstu piše.

Ustavni sud Slovenije je več davno, ne 2017e ( Miroslav Mozetić već odavno npr. nije više ustavni sudac, kamoli predsednik ustavnog suda; trenutni sastav US RS ) odlučivao o tome, dali je procjena vrijednosti konkretnih nekretnina širom države, koju je pravila u svom popisu geodetska uprava RS prihvatljiv temelj za izračun poreza na nekretnine. I odlučio, da nije.

One generalne tvrdnje u tekstu o tobožnjoj odluci slovenskog ustavnog suda kontra bilokakvog poreza na nekretnine su čista izmišljotina i zapravo glupa manipulacija tog vašeg meni nepoznatog medija.

A dalje - nije mi jasno, zašto tu diskutanti tvrdite, da bi porez na nekretnine važio samo za državljane RH ( ili samo za rezidente RH?), a ne za strance, ili kako se tu tvrdi " ne za strane državljane EU". Dakle npr. ne za državljane Republike Slovenije. To je ne bih mogao povjerovat, zašto bi takav bio predlog hrvatskog nekretninskog zakona. Ne bi bilo ne logično, ne racionalno, ne prihvatljivo, da se iz tog oporezivanja onda bilokoga ( osim npr. vlasnika humanitarnih i vjerskih objekata i možda kulturnih spomenika) izključi, pa i strane državljane EU sigurno ne.
kranjski janez is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:16   #375
Sa FB

https://www.facebook.com/events/5473...04900953796613


Quote:
Najveći Prosvjed Građana u Zagrebu kao TULUM Stoljeca!
Javno · Organiziraju: Zajednica Malih Ljudi, Istra protiv poreza na nekretnine i Reforme Republike Hrvatske

1. listopada u 18:30
Trg Bana Jelačića, 10000 Zagreb, Croatia

Pojedinosti

Nego ljudi, narode �� s obzirom da nam prosvjedi nisu jača strana, mi smo odlucili napraviti jedan veliki pravi tulum na samom trgu bana Jelačića,
1.10 počinje referendum protiv poreza na nekretnine.
Potrebno je 400 000 tisuća potpisa.
Očekujemo da Vas bude i više!��

Pozvani su : svi ljudi koji misle da Hrvatskoj trebaju promjene, sva djeca koja žele ostati u svojoj domovini, sve bake i djedovi, mame i tate, seke i braca, Hrvati, Srbi, Bosanci, Makedonci, Romi i apsolutno svaki covjek koji cini Lijepu Našu.

Trajanje: dok se ne umorite!

Primarni Cilj: širenje ljubavi i tolerancije!

Sekundarni Cilj: Okupljanjem skupljati potpise za referendum u svrhu poništavanja poreza na nekretnine i pokretanje buđenja javne svijesti protiv OVRŠNOG ZAKONA!!

Pravila i upozorenja:
1. Bez nasilja i agresivnosti
2. Bez govora mržnje
3. Bez političkih parola i boja, kao i natpisa
4. Pozvani svi građani RH obavezno
5. Molimo sve koji se ne slažu s tulumom da ga ni ne komentiraju
6. GLAVNO PRAVILO: samo ljubav

Nadalje, molimo sve zainteresirane koji žele pjevati, diđejati, plesati ili svirati da nam se jave. Molimo sve koji žele organizirati tulum u svom gradu- DA GA ORGANIZIRAJU.

Eto ljudi, svi ste dobrodošli!

Idemo se zabaviti ��

Vidimo se!
Zajednica Malih ljudi sa svim gradovima u suradnji!!
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:26   #376
Dobra ideja, vidimo se na trgu,

P.S. nemam ništa protiv prvog cilja, ali ja dolazim pružiti otpor, a o ljubavi možemo neki drugi put.


SMRT POREZU NA NEKRETNINE!!! IDEMO NA REFERENDUM!!!!
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:31   #377
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Dobra ideja, vidimo se na trgu,

P.S. nemam ništa protiv prvog cilja, ali ja dolazim pružiti otpor, a o ljubavi možemo neki drugi put.


SMRT POREZU NA NEKRETNINE!!! IDEMO NA REFERENDUM!!!!
ali.... saljubavlju pružiti otpor
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:56   #378
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
ali.... saljubavlju pružiti otpor
Twist iako sam miran po prirodi i nesklon bezrazložnom nasilju - ovi su me toliko ispiz.... da sam trenutno u fazi lomljenja cigli - ali nema problema, doći ću tamo i stajati koliko god me noge budu držale, a ako će se ljudi zabavit usput, neka ih...
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 00:10   #379
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
"Porez je štetan" je ipak najčešći argument.
Naravno,pa i prirez je štetan pogotovo onaj od 18% al nije bilo prosvjeda ni referenduma.Pitam se zašto?A ovi ionako nemaju ni pitanje a kamoli objašnje je ne kontaktiraju sa sucem nego nekim adminima.
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Jel istina, da ako ovaj hipotetski harač ne bi plaćao stranac iz EU, da on ne bi dobio ovrhu, a naš čovjek bi? Tako načuo, pa da ne budem krivo inforimran?
Nije istina jer će njega ovršit ili nekretninom u rh ili će mu sjest na eu plaću i to njegova porezna.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 00:51   #380
Da, ali ne mogu mu sjesti ovrhom na nekretninu u kojoj zivi u stranoj zemlji (bolje ostati bez place privremeno nego trajno bez nekretnine), a ako mu sjednu na hrv nekretninu, a ovaj tuzi Hrvatsku, dobio bi spor.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.