Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 21:55   #21
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Da nije to možda klasično otvaranje sezone, gostovanje desetoligašu i dvadesetak golova? Opis je kao s nekakve takve utakmice.
Ma bio je nekakav Stutgart II il slično al potez je ono baš wtf. Izveo se centar i jedno 7-8 igrača Leipziga odmah juriš u šesnaesterac. Podsjetilo me na totalni nogomet Nizozemske, tako bi se oni sjurili. Jasno nije isto zbunjivat Urugvaj i drugu momčad bundesligaša al stvarno je fora potez.
Mister Yellow is offline  
Old 11.09.2017., 22:06   #22
Real osvaja.
nar.kO is offline  
Old 11.09.2017., 22:23   #23
sve osim realovog osvajanja bilo bi iznenađenje
LFK is offline  
Old 12.09.2017., 03:52   #24
Očekujem još jedan pušing engleskih klubova. Real dugo nije doživio poniženje, ako se ne varam od 2011. su konstantno u polufinalima. Mi romantičari se sjećamo onih silnih pušinga i ruganja u osminama finala u 2000-ima, meni osobno najdraži onaj od Lyona.
f.gibbs is offline  
Old 12.09.2017., 05:59   #25
Dajte anketu da vidimo kako svita diše.

Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
realno, ovo je najbolji Real Madrid ikad, brate. Realno
Dok se hejteri samoranjavaju od muke, mi uživamo.


PSG se oćeš-nećeš uključuje u borbu za naslov kao neki, sad već i ne tako friško pečeni top 5 klub.
Bili su jaki i prije ove dvojice, mogli su i prošle godine daleko da Barceloni nisu dijelili penale na lepe dajvove.
lik_vž is offline  
Old 12.09.2017., 07:33   #26
Pet-sest klubova na vrhu dijele nijanse, ove godine ce zapravo i biti zanimljivo, barem od cetvrtfinala na dalje.
ZinedineZidane is offline  
Old 12.09.2017., 08:36   #27
odlučivati će i faktori kao ozljede, forma pri kraju sezone i širina klupe a biti će zanimljivo vidjeti i psg sa ovom postavom

nakon dva osvajanja zaredom što u modernom formatu nitko nije nikada napravio, sretni smo i sa polufinalom
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 12.09.2017., 09:48   #28
Real već ima 2 kiksa u prvenstvu što mu se prošle godine nije događalo (izuzev kraćeg perioda), ali veći problem bi mogao doći do zamora materijala. Iskreno, mislim da će činjenica da su osvojili dvije LP za redom ispuhati igrače mentalno, jer su ipak postigli ono što nitko nikad nije. Jedino valjda CR bi mogao nastaviti ganjati rekorde, ali ne vidim baš da bi ga Ramos, Marcelo i kompanija mogli pratiti.

Juventus, PSG, Bayern, Barcelona, City, Utd, konkurencija je sada opaka. ABD LP neće biti zanimljiva samo od polufinala.
Galijun1 is offline  
Old 12.09.2017., 10:09   #29
Real je jak, uigran i samopouzdan, a ostale ekipe su slabije nego prije. PSG se nakrcao zvijezdama, ali nije uigran i nema dobru obranu. Bayern je loš pod Ancelottijem. Barca i Atletico slabiji nego prije. Juve ostao bez Bonuccija. Engleski klubovi još daleko od vrha. Naprosto ne vidim način da Real ispadne, osim ako ne naleti na nekog bunkeraša i odigra loše. Eto, mogu ispasti od Atletica i to je to.
Sudden Sid is offline  
Old 12.09.2017., 10:16   #30
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Bayern je loš pod Ancelottijem..
Baš da su loši... Pa taj nikad bolji Real su držali za jajca i izborili produžetke u LP.
Pitanje je kako bi se to završilo da nisu crvendać pokupili.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 12.09.2017., 10:21   #31
Liga Prvaka večeras na vašim televizijama

16.00 LP za mlade: Barcelona - Juventus (Arena Sport 1)
20.45 LP: Manchester United - Basel (Arena Sport 1)
20.45 LP: Bayern - Anderlecht, multiprenos (Arena Sport 2)
20.45 LP: Barcelona - Juventus (Arena Sport 3, FTV, BHT1, RTRS)
20.45 LP: Roma - Atletico (Arena Sport 4)
20.45 LP: Celtik - PSG (Arena Sport 5)

Izvor http://teve-portal.blogspot.com/2017...-na-vasim.html
Dong is offline  
Old 12.09.2017., 10:26   #32
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Baš da su loši... Pa taj nikad bolji Real su držali za jajca i izborili produžetke u LP.
Pitanje je kako bi se to završilo da nisu crvendać pokupili.
Istina, ali bez trolanja, Real je imao i vjerojatno će opet imati sudački poguranac.
Sudden Sid is offline  
Old 12.09.2017., 11:57   #33
Baš me zanima na što će sliciti barca protiv Juventusa. Želim vidjeti malog Dembelea od prve minute. Nisam doduše sretan kad je on desno jer onda pati Suarez kojeg se gura na krilo. Jedino ako Barca zaigra 4-2-3-1 s Messijem kao desetkom Volio bih Dembelea lijevo a sredisnju trojku Bus-Rakitić(već kad je Roberto ozlijeđen)-Denis Suarez.
Mister Yellow is offline  
Old 12.09.2017., 14:27   #34
Quote:
Dong kaže: Pogledaj post
Liga Prvaka večeras na vašim televizijama

16.00 LP za mlade: Barcelona - Juventus (Arena Sport 1)
20.45 LP: Manchester United - Basel (Arena Sport 1)
20.45 LP: Bayern - Anderlecht, multiprenos (Arena Sport 2)
20.45 LP: Barcelona - Juventus (Arena Sport 3, FTV, BHT1, RTRS)
20.45 LP: Roma - Atletico (Arena Sport 4)
20.45 LP: Celtik - PSG (Arena Sport 5)

Izvor http://teve-portal.blogspot.com/2017...-na-vasim.html
Da nadodam za one koji mogu hvatati Mađare, oni prenose u HD-u na M4 i utorkom i srijedom.
f.gibbs is offline  
Old 12.09.2017., 14:51   #35
Slušajte, hejteri. Kako maestro svira, tako će ostali plesati

Sudden Sid is offline  
Old 12.09.2017., 15:10   #36
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Baš me zanima na što će sliciti barca protiv Juventusa. Želim vidjeti malog Dembelea od prve minute. Nisam doduše sretan kad je on desno jer onda pati Suarez kojeg se gura na krilo. Jedino ako Barca zaigra 4-2-3-1 s Messijem kao desetkom Volio bih Dembelea lijevo a sredisnju trojku Bus-Rakitić(već kad je Roberto ozlijeđen)-Denis Suarez.
Roberro je spreman.

Dobro funkcionira ovo pokrivanje s bekom i krilom pa jos slobodniji vezni. Kao desna strana protiv Espanyola. Trebalo bi pokušati Messija kao desetku, na desno Dembelea, a lijevo Denisa. Na sličnoj poziciji igrao je u Villarealu.
Laporta is offline  
Old 12.09.2017., 15:29   #37
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Slušajte, hejteri. Kako maestro svira, tako će ostali plesati

Šta je sljedeće, objasnit će svrhu otvora na Velikoj piramidi?
ZinedineZidane is offline  
Old 12.09.2017., 15:29   #38
Štoviše, mogao bi pojasniti kvantnu mehaniku nama plebsima
Galijun1 is offline  
Old 12.09.2017., 15:53   #39
Nadam se brukanju engleza, znam Man Utd uzeo LE,ok je imaju LP, ali da oni imaju 5.predstavnika mi je smiješno.. Španjolci će ovo izdominirati ,pred nama je vidit će te.
mecs is offline  
Old 12.09.2017., 15:53   #40
Ako je Roberto spreman onda izbaciti Rakitića. Desno fino mogu surađivati i Messi i Samedo. Želim Dembelea lijevo.

Da Messi je genije, pa dobro jutro.
Mister Yellow is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.