Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 21:34   #4221
Problem je sistema, Pogba je među boljim nogometašima na svijetu. Teško je uopće reći što bi mogao popraviti, ali u ovom Unitedu nema nikakvu ulogu - igra daleko od gola i duela.
Griffs is offline  
Old 22.02.2018., 21:39   #4222
Ja mislim da je Pogba samo dodatak na to ako je ekipa dobro posložena, ako je takav slučaj onda će i on biti odličan, ako nije onda te on neće izvlačiti iz govana. Tako je bilo u Juventusu, kod nas to nije slučaj.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 22.02.2018., 21:43   #4223
Mislim da je kod Pogbe stvar u tome što on nije mozak ekipe i što mu treba igrač kao Pirlo ili Modrić da bi se izvuklo ono najbolje iz njega

Ovo je jedna zanimljiva analiza u tom smislu

http://www.skysports.com/football/ne...ba-at-juventus
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 22.02.2018., 21:50   #4224
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je Pogba samo dodatak na to ako je ekipa dobro posložena, ako je takav slučaj onda će i on biti odličan, ako nije onda te on neće izvlačiti iz govana. Tako je bilo u Juventusu, kod nas to nije slučaj.
Jos jedan od razloga zasto sam ga usporedio s Ozilom. Obojica su luksuzni igraci koji ce bit cudo u ekipi koja je poslozena, a od njih se u Unitedu i Arsenalu ocekuje da budu vode, glavni igraci i prevaga sto ne znaju niti ce kad znat.
Henryj is offline  
Old 23.02.2018., 00:39   #4225
Slažem se i ja, nema velike momčadi s puno crnaca. Pogotovo ne ovih iz Afrike. Ti kad dođu do love ne napreduju više ni milimetra. Jebe mi se je li to rasizam, to je tako kako je. Nisu ni naši nešto puno bolji po tom pitanju.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Old 23.02.2018., 00:44   #4226
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Nisu ni naši nešto puno bolji po tom pitanju.
Npr?
Luyindula is offline  
Old 23.02.2018., 00:58   #4227
Npr. tko nije? Srna, Ćorluka, Kranjčar, svi koji idu u Italiju. Osim Modrića i Olića je tu ne vidim da se netko usrećio s kupovinama. Rakitića ne računam jer nije iz HNLa.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Old 23.02.2018., 01:02   #4228
Subašić, Mandžukić, Perišić, Kramarić?
Sudden Sid is offline  
Old 23.02.2018., 01:03   #4229
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Slažem se i ja, nema velike momčadi s puno crnaca. Pogotovo ne ovih iz Afrike. Ti kad dođu do love ne napreduju više ni milimetra. Jebe mi se je li to rasizam, to je tako kako je. Nisu ni naši nešto puno bolji po tom pitanju.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Velika glupost i cisto generaliziranje.
MagicRat is offline  
Old 23.02.2018., 01:04   #4230
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Npr. tko nije? Srna, Ćorluka, Kranjčar, svi koji idu u Italiju. Osim Modrića i Olića je tu ne vidim da se netko usrećio s kupovinama. Rakitića ne računam jer nije iz HNLa.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Složio bi se tek za Kranjčara, no to je štivo za neku drugu temu.
Luyindula is offline  
Old 23.02.2018., 01:13   #4231
Azijati i Afrikanci su jednostavno dosta slabiji igrači od ostatka svijeta, jednostavno je tako. Zašto je tako, vjerojatno zbog infrastrukture i tradicije. No realno nema ih puno uspješnih. Baš malo razmišljam, većinom su najjači veznjaci, oni kreativni, bili bijeli ili latinosi.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 23.02.2018., 01:19   #4232
Azijske i afričke igrače je apsurdno trpati u isti koš.
Sudden Sid is offline  
Old 23.02.2018., 01:39   #4233
Pazi ti samo ovih bisera kojima crnci nisu dovoljno dobri. Najveći Goat svih vremena je crnac, ali eto nije bas afrički crnac nego je potomak treće generacije zapadno-afričkih crnaca.
Nemojte biti smješni sa tim generaliziranjem. Ajde da se još ograniči na afričke igrače, ali kud brate na rasu.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Old 23.02.2018., 08:12   #4234
Pa naravno da će bijeli igrači biti uspješniji kada je u njihovim zemljama nogomet puno popularniji. Pa Japancima su popularniji sumo i bejzbol, mislim da im je nogomet tek treći. A da bi se stvarali jaki igrači, moraš imati jaku ligu, konkurenciju i puno novaca koji se vrte pa motiviraju nekoga da se uopće počne baviti sa sportom. Na ovim našim prostorima je nogomet recimo kao crncima u Americi košarka ili sl, skoro jedini način da se izvučeš iz bijede, ti i obitelj, bez puno školovanja.

Bilo bi više talenata i igrača iz Afrike kada bi imali barem osnovnu infrastukturu i ligu iz koje bi skauti mogli uzimati više talenata.
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 23.02.2018., 09:19   #4235
Ja nisam pod crnce mislio na ljude crne boje kože jer što se tiče nogometa to nema smisla. I Aboriđini su crnci kao i veći dio Indijaca. Ponajprije sam mislio na Afrikance. Da mogu slagati ekipu i da me netko pita da uzmem 11 Europljana neke ok klase ili 11 Afrikaca ok klase ne bih se uopće dvoumio. Nema nikakve veze s rasom kao rasom, već ima veze s mentalitetom i kulturom iz koje dolaze. Vi to zovite rasizmom ili kako god, ja na njima ne bih gradio ekipu. Nazovite to taktičkom odlukom.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Old 23.02.2018., 09:20   #4236
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Subašić, Mandžukić, Perišić, Kramarić?
Jednome od njih je nadimak Đilkoš.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Old 23.02.2018., 09:57   #4237
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Azijati i Afrikanci su jednostavno dosta slabiji igrači od ostatka svijeta, jednostavno je tako. Zašto je tako, vjerojatno zbog infrastrukture i tradicije. No realno nema ih puno uspješnih. Baš malo razmišljam, većinom su najjači veznjaci, oni kreativni, bili bijeli ili latinosi.
ne znam, mislim kad bi sad išao nabrajati da bi ih mogao masu nabrojati. ne znam što znači uspješni? dal je npr. Kuffour po tebi uspješan ili misliš samo na npr. Weaha. Ako uzmemo kriterij Kuffoura(koji je definitivno uspješan što se mog kriterija tiče) onda ih imaš puno.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 23.02.2018., 10:04   #4238
Liverpool ce osvojiti LP s dva afrikanca u napadu (i jos jednim u obrani). Eto
MagicRat is offline  
Old 23.02.2018., 10:29   #4239
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Da mogu slagati ekipu i da me netko pita da uzmem 11 Europljana neke ok klase ili 11 Afrikaca ok klase ne bih se uopće dvoumio. Nema nikakve veze s rasom kao rasom, već ima veze s mentalitetom i kulturom iz koje dolaze. Vi to zovite rasizmom ili kako god, ja na njima ne bih gradio ekipu. Nazovite to taktičkom odlukom.
Preširoki su to pojmovi. I Afrika i Europa su ogromni i raznoliki kontinenti, o čemu pričamo? Ako govorimo o Europljanima, nije isto uzeti 11 Engleza i 11 Španjolaca, a opet nije isto ni uzeti Španjolce iz 1990-ih i one s kraja 2000-ih. Ne znam koliko su ti koncepti nacionalnih kultura danas korisni, osim Ćosiću da zaključi da Talijani tradicionalno dobro igraju obranu.

Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Jednome od njih je nadimak Đilkoš.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Sudden Sid is offline  
Old 23.02.2018., 10:55   #4240
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
ne znam, mislim kad bi sad išao nabrajati da bi ih mogao masu nabrojati. ne znam što znači uspješni? dal je npr. Kuffour po tebi uspješan ili misliš samo na npr. Weaha. Ako uzmemo kriterij Kuffoura(koji je definitivno uspješan što se mog kriterija tiče) onda ih imaš puno.
Je, obojica su uspješni. No nema takvih toliko puno, znači u top klubovima dulje vrijeme.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.