Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2008., 17:06   #4401
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
jesi možda bila prijavljena kod prijašnje ginekologice (Mirić-Tešanić).....ako jesi, reci da je ONA bila tvoja izabrana ginekologica, a NE Stepanićka i da ti ne želiš ostati kod nekoga koga nisi izabrala i da ne moraš trpjeti stalna mijenjanja ginekologa u tom domu zdravlja...reci da ti je dosta da svaki put kada dođeš na pregled, tamo bude netko novi...već su se 3 gin izmijenjale u zadnje 3 godine i da ti to nećeš trpiti i da je tvoje pravo sama izabrati ginekologa, a ne da ti oni nameću nekoga....+ zašto svaki mjesec plaćaš zdravstveno, ako ne možeš niti izabrati kod koga želiš ići...
ma rekla sam ja sve to (osim da sam bila prijavljena kod Mirić-Tešanić) ali njegov jedini odgovor je bio da onda mogu pokrenuti tužbu protiv stepanicke, sto mi se stvarno ne da.
vezano uz Mirić-Tešanić, mogu li ja reci da sam bila kod nje ako i nisam, tj. znaju li oni da mi je stepanicka prva ginekologica?
puno ti hvala allexis
sweet_jane is offline  
Old 28.07.2008., 17:58   #4402
Quote:
sweet_jane kaže: Pogledaj post
ma rekla sam ja sve to (osim da sam bila prijavljena kod Mirić-Tešanić) ali njegov jedini odgovor je bio da onda mogu pokrenuti tužbu protiv stepanicke, sto mi se stvarno ne da.
vezano uz Mirić-Tešanić, mogu li ja reci da sam bila kod nje ako i nisam, tj. znaju li oni da mi je stepanicka prva ginekologica?
puno ti hvala allexis
mislim da ti imaju u compu sve napisano kod koga si bila, pa ak ti je ona prva gin, vjerojatno će im to i pisati tamo...tak da ti ovo s Tešanićkom ne bi prošlo...inače sigurno bi....to sam ja napravila sa zubarom...moja otišla u privatnike, oni me automatski stavili kod nove...drugi put sam prijavila boravište u zg, oni me ispisali od moje bez mog pitanja i premjestili kod nekoga u mom kvartu ....što sam saznala tek kad sam došla kod moje po uputnicu pa mi ona rekla da sam se odjavila od nje ...nakon toga, kad sam im sve to lijepo rekla, nisu mi više pravili problem oko prebacivanja...iako nije prošlo ni 3 mj. otkad su me prebacili kod ovog nekoga...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 28.07.2008., 18:10   #4403
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
mislim da ti imaju u compu sve napisano kod koga si bila, pa ak ti je ona prva gin, vjerojatno će im to i pisati tamo...tak da ti ovo s Tešanićkom ne bi prošlo...inače sigurno bi....to sam ja napravila sa zubarom...moja otišla u privatnike, oni me automatski stavili kod nove...drugi put sam prijavila boravište u zg, oni me ispisali od moje bez mog pitanja i premjestili kod nekoga u mom kvartu ....što sam saznala tek kad sam došla kod moje po uputnicu pa mi ona rekla da sam se odjavila od nje ...nakon toga, kad sam im sve to lijepo rekla, nisu mi više pravili problem oko prebacivanja...iako nije prošlo ni 3 mj. otkad su me prebacili kod ovog nekoga...
da, a nista, strpit cu se onda do 12. mjeseca
sweet_jane is offline  
Old 29.07.2008., 17:21   #4404
Thumbs up poliklinika Pula

što mislite o osoblju ginekološke poliklinike u Puli? I pohvale,ne samo kritike.
madmoseille is offline  
Old 02.08.2008., 15:15   #4405
ginekolozi Trogir ili Split

Koga preporucate,a koga ne?
Ima li netko mozda iskustva s dr.Karaditem u Trogiru?
__________________
Biti roditelj je najljepsi dar koji mozemo dobiti,ali do njega nekada nije lako doci.
ribica78 is offline  
Old 04.08.2008., 15:23   #4406
uglavnom kolko sam uspjela shvatit svi preporucaju polikliniku harni u zagrebu??????
trebam podhitno a ne zelim vise ici u petrovu jer tamo je situacija sljedeca-mene pregledava 2 sestre setkaraju okolo, sa nekom zenom jedna sestra vec prica , druga zena je u svlacionici ( di se sve cuje ) itd

zelim nekog privatnika koji ce mi se posvetit i savjetovat me
Nikki_87 is offline  
Old 04.08.2008., 15:30   #4407
Quote:
Nikki_87 kaže: Pogledaj post
uglavnom kolko sam uspjela shvatit svi preporucaju polikliniku harni u zagrebu??????
trebam podhitno a ne zelim vise ici u petrovu jer tamo je situacija sljedeca-mene pregledava 2 sestre setkaraju okolo, sa nekom zenom jedna sestra vec prica , druga zena je u svlacionici ( di se sve cuje ) itd

zelim nekog privatnika koji ce mi se posvetit i savjetovat me


Ja ti ne bi preporucila Harni ako imas nekih vecih problema jer oni naprave iz muhe slona i posalju te na brdo pretraga koje masno naravno platis da bi ti na kraju sve poispadalo negativno, tako je bar meni bilo.
Paprena_mala is offline  
Old 04.08.2008., 15:55   #4408
Quote:
Paprena_mala kaže: Pogledaj post
Ja ti ne bi preporucila Harni ako imas nekih vecih problema jer oni naprave iz muhe slona i posalju te na brdo pretraga koje masno naravno platis da bi ti na kraju sve poispadalo negativno, tako je bar meni bilo.
a te sve pretrage trebas obavit kod njih ili???pa da imam probleme neke(cistice,iscjedak lalala) -oce tu dramatizirat??
Nikki_87 is offline  
Old 04.08.2008., 17:10   #4409
pitanje!

ej bok cure. imam jedno pitanje mozda je glpo ali eto da cujem i vase misljenje. imamla sam spolni odnos u 5 mjesecu. koristili zastitu i sve bilo ok. taj mjesec dobijem sve ok, iduci isto (jedino sto je bila "oskudna") radila test bio negativan otidjem kod ginekologa kaze sve ok. problem je sada sto mi ovaj mjesec kasni evo vec tjedan dana??? dal da opet posjetim doktora ili ne znam???
Tanja_86 is offline  
Old 04.08.2008., 22:21   #4410
Quote:
Nikki_87 kaže: Pogledaj post
a te sve pretrage trebas obavit kod njih ili???pa da imam probleme neke(cistice,iscjedak lalala) -oce tu dramatizirat??
Naravno da hoce, oni ti to sve tako ljubazno upakiraju, kao ono za tvoje zdravlje, pa ovaj pripravak koristi, pa onaj pripravak, pa brisevi ovi, oni bla bla bla... na kraju svih pretraga koje su mi ispale negativne toliko sam pripravaka pila jer sam mislila, pa dr kaze,moras pit, kad su mi jetrene probe podivljale od toliko lijekova i da ne govorim o ostalim tegobama. Ima i drugih ginekologa, svi hvale ginodermu, raspitaj se malo bolje kad se vec odlucujes na privat.
Paprena_mala is offline  
Old 04.08.2008., 22:22   #4411
Quote:
Nikki_87 kaže: Pogledaj post
a te sve pretrage trebas obavit kod njih ili???pa da imam probleme neke(cistice,iscjedak lalala) -oce tu dramatizirat??
Naravno da hoce, oni ti to sve tako ljubazno upakiraju, kao ono za tvoje zdravlje, pa ovaj pripravak koristi, pa onaj pripravak, pa brisevi ovi, oni bla bla bla... na kraju svih pretraga koje su mi ispale negativne toliko sam pripravaka pila jer sam mislila, pa dr kaze,moras pit, kad su mi jetrene probe podivljale od toliko lijekova i da ne govorim o ostalim tegobama. Ima i drugih ginekologa, svi hvale ginodermu, raspitaj se malo bolje kad se vec odlucujes na privat.
Paprena_mala is offline  
Old 05.08.2008., 17:39   #4412
@Nikki_87 --> ne znam koliko si dobro pročitala temu, ali u zadnje vrijeme baš i nema pohvala za njih, a i oni koji su hvalili kasnije su se razočarali jer:

1. od nečeg bezazlenog naprave svašta, traže milijun pretraga "kao zbog tvog zdravlja i sl", a onda to i dobro naplate...na kraju sve bude negativno, pa za problem okrive stres i pad imuniteta, poremećaj flore i onda te kljukaju lactogynom, čajevima i sličnim pripravcima...

2. pokazalo se da su dobri samo ako ti nije ništa pa dolaziš na redovni godišnji pregled....tada se svima čine jako dobri, nježni, ljubazni....no kada nastane problem, nisu baš vješti u rješavanju i detektiranju uzroka problema

3. pravi ginekolog - stručnjak se iskristalizira upravo kada imaš problema....a ovi u harniu se baš i nisu takvima pokazali...vjerojatno jer su sve još jako mlade i nemaju dovoljno iskustva (osim dr. harni)

ako želiš privatnika, probaj kod dr. Danke Mirić-Tešanić na Zvijezdi, kod dr. Kraljevića na Vrbanima ili u poliklinikama: Ginoderma (Vlaška) i Eljuga (na Bukovcu)

imam frendicu koja je čula za njih da su dobri, iako sam je pokušala odgovoriti od njih s obzirom da sam znala za njihovu (ne)stručnost, a ona stvarno ima problema...no nije slušala....pa se uvjerila da je tako nakon uzaludno potrošenih novaca na "liječenje" i sad se prebacila kod dr. Babić u Ginodermu...pročitaj malo bolje topic pa se odluči za nekoga drugog...nećeš požaliti...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 06.08.2008., 10:31   #4413
Exclamation

Quote:
Tanja_86 kaže: Pogledaj post
ej bok cure. imam jedno pitanje mozda je glpo ali eto da cujem i vase misljenje. imamla sam spolni odnos u 5 mjesecu. koristili zastitu i sve bilo ok. taj mjesec dobijem sve ok, iduci isto (jedino sto je bila "oskudna") radila test bio negativan otidjem kod ginekologa kaze sve ok. problem je sada sto mi ovaj mjesec kasni evo vec tjedan dana??? dal da opet posjetim doktora ili ne znam???
Moraš napraviti pregled ponovo jer ako su isključili vanmateričnu trudnoću možda je ipak bilo prerano za otkriti trudnoću,mogla si opet zatrudnjeti,napravi BHCG u krvi!
madmoseille is offline  
Old 06.08.2008., 14:32   #4414
U Splitu za svaku pohvalu je dr. Poljak iz Poliklinike Cito. svaka cast i doktoru kao i pratecem osoblju.
Inaf is offline  
Old 06.08.2008., 23:37   #4415
hvala allexis i paprenoj
evo ipak cu kontaktirat ginodermu

dobila sam prije preporuke za harni i kao da su najjaci ali nisam se raspitivala u zadnje vrijeme tko je bio kod njih a tko ne

htjela bi neku ginekologicu koji bi mi pristupila prijateljski, ordinacija joj ne odise strikno poslovnim vec nekako toplo te da zna jel to tako puno trazit?
nadam se da cu to nac u ginodermi ako ne -..trazim dalje
Nikki_87 is offline  
Old 07.08.2008., 09:11   #4416
curke, jel ide netko u dom zdravlja zeljeznicar kod dr rabie odeh? on je zamijenio dr. sandru kovacevic.. zanimaju me vasa iskustva s njim?
-katrin- is offline  
Old 07.08.2008., 09:28   #4417
Jel mi netko zna reči kakva je situacija u Rijeci .Moram na operaciju,a susret s Mamulom je bio "zanimljiv"-ljut neki čovjek?!
Pozdrav svima!
tamarix is offline  
Old 07.08.2008., 11:52   #4418
Quote:
Nikki_87 kaže: Pogledaj post
hvala allexis i paprenoj
evo ipak cu kontaktirat ginodermu

dobila sam prije preporuke za harni i kao da su najjaci ali nisam se raspitivala u zadnje vrijeme tko je bio kod njih a tko ne

htjela bi neku ginekologicu koji bi mi pristupila prijateljski, ordinacija joj ne odise strikno poslovnim vec nekako toplo te da zna jel to tako puno trazit?
nadam se da cu to nac u ginodermi ako ne -..trazim dalje
ako želiš ginekologicu, traži dr. Babić Silvu, jer u Ginodermi radi i ginekolog dr. Ljubojević
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 07.08.2008., 19:25   #4419
iako bi sada htjela vidjet kako je kod ginekologice ipak me zanima tko je bolji? bod bolji smatram-njezniji,brizniji itd
Nikki_87 is offline  
Old 07.08.2008., 19:36   #4420
Quote:
Nikki_87 kaže: Pogledaj post
iako bi sada htjela vidjet kako je kod ginekologice ipak me zanima tko je bolji? bod bolji smatram-njezniji,brizniji itd
muškarci su bolji kao ginekolozi od žena zato jer su žene opterećene razno raznim problemima i ne mogu raditi svoj posao profesionalno
fashion guru is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.