Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2010., 16:59   #41
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
@Spacegirl
Da ti dam još jedan podatak (točnije ispravak) - drugi SG1 film se zove Continuum, a njega gledaš tek po završetku 4. sezone Atlantisa.
Mnogo ti tu meni pišeš, Martoče. Morat ću svratit do tebe, pa pogledat sve na miru...
__________________
Life sucks - if superheroes existed I'd be one - and then you die!
Spacegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 18:19   #42
meni se SG Universe sviđa ,ali slažen se da je totalno glupo od htv otkupiti SGU bez prethodnih serijala jer oni koji nisu gledali SG1 i Atlantis neće povatati situaciju.Ali eto tako je to kod nas
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 02:36   #43
Quote:
sara100 kaže: Pogledaj post
meni se SG Universe sviđa ,ali slažen se da je totalno glupo od htv otkupiti SGU bez prethodnih serijala jer oni koji nisu gledali SG1 i Atlantis neće povatati situaciju.Ali eto tako je to kod nas
A evo npr. ja, koji sam pogleda sve epizode SG-1 i dva puta sve epizode Atlantisa djelim to misljenje da bi bilo bolje da se islo sa SG1 i Atl. prvo pa tek onda Universe, jer kad usporedim sebe i slicne meni, koji smo pratili to od pocetka na sve nacine, i ljude koji se tek upoznaju sa stargateom kroz universe, a sjecaju se mozda mutno samo filma stargate 1994, mislim da su totalno zbunjeni...

Ja sam "malo" pljuvao po SGU ispocetka al evo sad ovih zadnjih epizoda, SGU se diže i mogu pohvaliti ove zadnje epizode
Keyser_Söze is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 22:09   #44
Ah, ekipa će gledati SGU na HRTu, vidjeti da ništa ne valja, a onda kad im se bude preporučio SG-! serijal, reći će - "jel to stargate kao onaj universe ? Neću to gledati, to ne valja ništa".
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 00:01   #45
SG Universe se počeo prikazivati 2009 i nema šanse da će to ići u istom terminu kad i Enterprise. To je previše nova serija da bi išla u tom terminu i vjerojatnije je da će to ići u nekom večernjem terminu i to jednom tjedno. A sad, tko bi ga znao što će HRT davati nakon Enterprisea. Pričekajmo još par dana kad na web stranici HRT-a objave koja će to serija ići. Najbolje bi bilo da daju SG-1. Jel možda tko zna ako je HRT prije deset godina prikazivao SG-1 jer ja se ne sjećam da je ta serija bila na HRT-u.
tpakrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 08:52   #46
Quote:
tpakrac kaže: Pogledaj post
SG Universe se počeo prikazivati 2009 i nema šanse da će to ići u istom terminu kad i Enterprise. To je previše nova serija da bi išla u tom terminu i vjerojatnije je da će to ići u nekom večernjem terminu i to jednom tjedno.
htv je poznat po bizarnim potezima. i ent je jednom bila nova serija, pa kad su puštali 4. sezonu? bsg? deadwood? supernatural? i tako dalje..

Quote:
tpakrac kaže: Pogledaj post
Jel možda tko zna ako je HRT prije deset godina prikazivao SG-1 jer ja se ne sjećam da je ta serija bila na HRT-u.
hrt nikad, išlo je na kanalu a(možda, neki zlovenci svakako) i na još nekoj lokalnoj.

Zadnje uređivanje innuit : 01.09.2010. at 08:59.
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 13:45   #47
..joj...baš retardirano... makar ja osobno nebudem gledat stargate na TV-u jer sam sve pogledao več sto puta, pa mi se čini uzaludnim...ali da gledam prvi puta, i još universe bio bi zbunjen...
Cylon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 10:29   #48
Quote:
Spacegirl kaže: Pogledaj post
Mnogo ti tu meni pišeš, Martoče. Morat ću svratit do tebe, pa pogledat sve na miru...
Vidiš, nije ti to loša ideja.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 21:11   #49
Universe nema neke osobite veze s onim prije, pa ne smatram da postoji neka osobita potreba pogledati serije prije. Samo bi bili razocarani promjenom, kao ja.

BTW, pogledao sam Star Trek: Atlantis, pola prve sezone i zadnju epizodu SG-1.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 01:11   #50
Star Trek
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 22:41   #51
Pogledah universe i nije mi baš nešto ali zato SG1 rula. Samo je jedan Jack O`Neill Window of Opportunity
ladno_pivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 11:01   #52
http://www.justin.tv/shaneslaughta#/w/371502336/16

Ako se kome gleda prva sezona .
vitez999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 13:19   #53
..uglavnom ovak nebude universa jer nakon treka ide BSG
Cylon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 14:51   #54
Quote:
Cylon kaže: Pogledaj post
..uglavnom ovak nebude universa jer nakon treka ide BSG
Bude Universea, samo će valjda malo čekat na lageru, prije emitiranja.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 15:39   #55
..da kolko vidim BSG će se emitirati od razora pa nadalje..ajme gluposti neviđene..kaj je sljedeće..počet će emitirati BSG od zadnjE prema prvoj epizodi....XD
Cylon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 10:46   #56
Moramo ponovit jos jednom, jednostavno moram LJUDI... Kakva to televizija otkupljuje SG Universe bez da je IKADA... HEY! IKADA, prikazala SG-1 ili Atlantis, kakva? IDIOTSKA samo, nema drugog objasnjenja, samo idioti takav potez mogu potegnuti, a tko je taj idiot koji to bira na HRT-u, pa mozda bi mu trebalo poslat anonimno pismo, ako treba ja cu se osobno potpisati, gdje mu samo treba napisati: "pa gdje si idiote, šta ima"
Keyser_Söze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 15:14   #57
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Glasine kako je naš "pametni" HRT otkupio Universe ipak sus e pokazale točnima. Navedena informacija potvđena je u Jutarnjem, u prilogu Stuido od prošlog petka. Koji biseri, umjesto da otkupe Stargate SG-1, oni idu otkupljivat Universe, tako da u startu zbune nove gledatelje i osiguraju nikakvu gledanost ionako ushranog Universea.

Enivejz, osim Universea, HRT je otkupio i izvrsni Fringe, te Warehouse 13, dok je Nova otkupila V.

Što se tiče non-SF serija, na pamet mi pada kako je RTL otkupio Burn Notice i Modern Familiy, dok je HRT otkupio Entourage.
Ako bude normalno vrijeme prikazivanja nije loše...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 16:08   #58
Jel gledao ko seriju Farscape? jel valja to kaj?
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 19:57   #59
Gledao, odlična serija, meni je u Top5 najboljih.
Prva sezona najlošija. Od kraja prve počinje biti extra super.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:12   #60
Gledao sam vec skoro sve ali ne pogledati PRVO SG-1 ili Atlantis to je kao da kreneš u školu u peti razred a preskočio si 1,2,3,4. Glupo totalno glupo.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.