Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2017., 15:31   #2001
Da li se nekome dogodilo da sa alija javljaju da je vam paket dostavljen i da potvrdite da ste dobili, a paket niste dobili?
Danas mi javljaju da su mi ga jučer uručili, a ništa nisam dobila.
orange000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 08:42   #2002
I kod mene ista stvar. Itko?
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 14:47   #2003
Quote:
subhunter kaže: Pogledaj post
I kod mene ista stvar. Itko?
Isto

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 15:28   #2004
Ima li da je nekome zapeo paket u transportu? Meni su dva stigla za manje od 2 tjedna bez problema, a za treći od 2.11. piše da je
Departed country of origin, što mi je malo čudno jer prva dva su za 4-5 dana stigla u Hrvatsku od takve obavijesti.
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 17:06   #2005
Quote:
Luna7 kaže: Pogledaj post
Ima li da je nekome zapeo paket u transportu? Meni su dva stigla za manje od 2 tjedna bez problema, a za treći od 2.11. piše da je
Departed country of origin, što mi je malo čudno jer prva dva su za 4-5 dana stigla u Hrvatsku od takve obavijesti.
Meni su dva. Ostali stigli bez problema nakon 2 tjedna (skoro kao i sa E-bayom) osim prve narudzbe koju sam cekala dva mjeseca,a ova ne znam gdje je zapela. Cak mi je seller nakon sto sam pogledala na stranici i pise da je doslo na destinaciju te ceka preuzimanje poslao poruku da produzuje slanje tako da ne razumijem problem iskreno. Rijec je o dvije maskice za mob cijene oko 1$,nije to problem ali voljela bi da ih dobijem kad sam ih vec narucila i platila . Inace sa E-bayom nikad problema i mislim da Ali mene skoro nece opet vidjeti.

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 21:45   #2006
Pa nije vam to dugačko čekanje, ti mali paketići znaju i do 4 tjedna putovati, najbrže dolaze kutije iz Azije.
Meni je do sad sve s Alija došlo ali sporiji je nego Ebay, jedino su patike brzo došle.

Meni zadnjih mjesec dana kasne svi paketi i iz EU, jedino su dva iz SAD-a došla ultra brzo.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 08:18   #2007
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Pa nije vam to dugačko čekanje, ti mali paketići znaju i do 4 tjedna putovati, najbrže dolaze kutije iz Azije.
Meni je do sad sve s Alija došlo ali sporiji je nego Ebay, jedino su patike brzo došle.

Meni zadnjih mjesec dana kasne svi paketi i iz EU, jedino su dva iz SAD-a došla ultra brzo.
Proslo je i vise od mjesec dana (ako ne i vise)otkad sam narucila (kraj 9 mj cca), i ne bi me zacudilo da nema ta informacija na mom profilu medju narudzbama.

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:15   #2008
Se pripremate za black friday 24.11.?
Kaj mislite, oće bit dobrih sniženja ili samo navlakuše ko prijašnjih godina?
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 12:01   #2009
Koliko treba da se vrate novci ako smo odustali od narudzbe? Narucila sam nesto i nakon pola sata sam odustala.
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 23:55   #2010
prije par tjedana napravila sam na Aliju wish listu Bozic i sad je trazim i ne mogu je naci.. gledam pod wish listu i nema tamo. zna li netko mozda gdje je problem?:/ ili gdje mi je nestala wish lista hahah
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 15:42   #2011
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Koliko treba da se vrate novci ako smo odustali od narudzbe? Narucila sam nesto i nakon pola sata sam odustala.
Otprilike desetak dana.
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 14:42   #2012
Da li se moze naručiti nož ili ima neka lista zabranjenih predmeta koje ne puštaju?
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 13:27   #2013
Imam situaciju da mi prodavac zeli vratiti novce na paypal, ali sam platila karticom.. Inace imam paypal, ali ne znam da li mogu s paypala vratit novce na karticu? Nisam nikad imala takvu situaciju..

I koji je broj paypala? Neki posebni ili mu broj od kartice dam?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Paulllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 13:44   #2014
Ako si platila karticom onda on mora poništiti kupnju i refund također vratiti na karticu. Za PayPal nemaš broj nego imaš mail kojim se logiraš i kojim si se i registrirala. Ako pristaneš ipak na to onda traži 7 $ više ili tako nešto jer će ti dolar i nešto naplatiti kad ti novac sjedne i onda još 5 dolara kad budeš htjela povuć novac na karticu (možeš povuć samo na debitnu VISU ili američki bankovni račun). Možeš i trošiti cijeli iznos dalje s Paypal računa bez povlačenja.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 21:51   #2015
može pomoć? Paket s alija mi je zapeo na carini. Kako da dostavim račun/što mi je račun? Nije plaćeno paypalom već karticom...
__________________
24.12. ♥²
Bizzarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 06:58   #2016
Dobit ćeš (ako već nisi) od njih pismo da pošalješ dokaz o vrijednosti. Pošalješ pdf izlista transakcije (skineš s internet/mobilnog bankarstva ili pitaš u banci), slikaš i prebaciš jpg u pdf, skeniraš, kako god ti je lakše. Možeš screenshootat i narudžbu iz košarice. Pošalješ im mailom, u naslov broj s poziva, dođe ti automatski odgovor da su zaprimili i za par dana ti doma dođe narudžba, a poštaru platiš ako obračunaju troškove i PDV.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 18:27   #2017
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Dobit ćeš (ako već nisi) od njih pismo da pošalješ dokaz o vrijednosti. Pošalješ pdf izlista transakcije (skineš s internet/mobilnog bankarstva ili pitaš u banci), slikaš i prebaciš jpg u pdf, skeniraš, kako god ti je lakše. Možeš screenshootat i narudžbu iz košarice. Pošalješ im mailom, u naslov broj s poziva, dođe ti automatski odgovor da su zaprimili i za par dana ti doma dođe narudžba, a poštaru platiš ako obračunaju troškove i PDV.
hvala puno!
__________________
24.12. ♥²
Bizzarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 15:59   #2018
U transakcijama se vodim kao kupac iz Hrvatske, a u recenzijama kao kupac iz USA.
Jel i vama tako?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 14:13   #2019
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
U transakcijama se vodim kao kupac iz Hrvatske, a u recenzijama kao kupac iz USA.
Jel i vama tako?
Da ali mislim da mozes promijeniti u postavkama. Ako si probala a ne ide onda jbg haha
Meni je bilo tako prije pa sam po postavkama nesto dirao ili se updateala app i sad je sve u redu
__________________
If you want to win, you mustn't lose!
Primus123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:51   #2020
[QUOTE=Primus123;68103899]Da ali mislim da mozes promijeniti u postavkama. Ako si probala a ne ide onda jbg haha
Meni je bilo tako prije pa sam po postavkama nesto dirao ili se updateala app i sad je sve u redu[/QUOT

tnx, jednom sam gledala u postavkama pa nisam našla ništa pametno, probat ću opet.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.