Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2013., 16:58   #41
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Aj ti samo nemoj žurit s nekom svadbom dok se ne odljubiš preko ušiju
Dobronamjeran savjet
Ja već 8 godina ludujem za njim
U njega sam se zaljubila još u osnovnoj školi...život me je odnio u posve drugom smjeru...odselila sam se...živjela u 2 velika grada...bila u vezama,ali on mi nikako nije izlazio iz glave...i onda smo se konačno spojili...sve sam ostavila iza sebe i vratila se u ovaj grad samo radi njega...
Ima on sreće što sam luda za njim
Svadba još nije na vidiku ionako...prvo on mora završiti fax...
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 17:48   #42
Nemoj se ljutit, ali ti meni zvučiš kao zaljubljena teenagerica
Ne znam koliko godina imaš.
Mislim ja zaruke povezujem sa ženom spremnom za udaju, a ovo mi zvuči kao ljubav iz srednje škole (mada vidim da je on na faxu)
A u prilog tome ide i njegovo ponašanje i tvoje toleriranje istog.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 18:57   #43
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Ja već 8 godina ludujem za njim
U njega sam se zaljubila još u osnovnoj školi...život me je odnio u posve drugom smjeru...odselila sam se...živjela u 2 velika grada...bila u vezama,ali on mi nikako nije izlazio iz glave...i onda smo se konačno spojili...sve sam ostavila iza sebe i vratila se u ovaj grad samo radi njega...
Ima on sreće što sam luda za njim
Svadba još nije na vidiku ionako...prvo on mora završiti fax...
Dušo nađi si kičmu taj tvoj te ne voli i ne cijeni dovoljno. Kad nekoga voliš onda nedaš protiv njega....
sad ću ja biti kao onaj lik iz tvoje priče: razočarat ćeš se i to gadno, sjebati si život, a kad se odljubiš, a vjeruj mi da hoćeš, (svi smo mi bili po više puta tako zaljubljeni vjeruj mi, tvoja ljubav nije toliko posebna kao što misliš... ) tresnut ćete sve te tvoje odluke ko bumerang u glavu, požalit ćeš i to jako.....
šteta bi bila da na tako grozan način shvatiš...
ovo ti sve govorim dobronamjerno.....
__________________
"The strongest of all warriors are these two -Time and Patience."
shicki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 18:58   #44
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Nemoj se ljutit, ali ti meni zvučiš kao zaljubljena teenagerica
Ne znam koliko godina imaš.
Mislim ja zaruke povezujem sa ženom spremnom za udaju, a ovo mi zvuči kao ljubav iz srednje škole (mada vidim da je on na faxu)
A u prilog tome ide i njegovo ponašanje i tvoje toleriranje istog.
Nisam teenagerica
Oboje se bližimo sredini dvadesetih...
Svjesna sam razine njegovog ponašanja...on i sam s vremenom na vrijeme konstatira da se ponio nezrelo i kao budala,a ja naravno od njega očekujem djela...ne samo riječi...
A ovo moje toleriranje...ljubav nas navodi na to da činimo stvari za koje inače govorimo da nikad ne bismo učinili...često progledam kroz prste i utješim se da će mu sve jednom doći iz guzice u glavu...
Znam da bi ga neka druga na mom mjestu već odavno poslala u rodni kraj i zalupila mu vratima,ali ga previše volim da bi mu to učinila...dugo sam ga htjela i sad ga imam...
Nadam se samo da će to moje strpljenje i bezuvjetnu ljubav cijeniti malo više s vremenom...nije valjda od kamena jebemu
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 19:01   #45
jooooooj....

ajde, možda ovo sve pomogne nekom drugom

a tebi sretno, stvarno
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 19:41   #46
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
jooooooj....

ajde, možda ovo sve pomogne nekom drugom

a tebi sretno, stvarno
Hvala!
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 19:49   #47
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Nisam teenagerica
Oboje se bližimo sredini dvadesetih...
Svjesna sam razine njegovog ponašanja...on i sam s vremenom na vrijeme konstatira da se ponio nezrelo i kao budala,a ja naravno od njega očekujem djela...ne samo riječi...
A ovo moje toleriranje...ljubav nas navodi na to da činimo stvari za koje inače govorimo da nikad ne bismo učinili...često progledam kroz prste i utješim se da će mu sve jednom doći iz guzice u glavu...
Znam da bi ga neka druga na mom mjestu već odavno poslala u rodni kraj i zalupila mu vratima,ali ga previše volim da bi mu to učinila...dugo sam ga htjela i sad ga imam...
Nadam se samo da će to moje strpljenje i bezuvjetnu ljubav cijeniti malo više s vremenom...nije valjda od kamena jebemu
Ti si previše pod oblacima, a bome nisi tako ni nezrela da se nebi mogla postaviti, jest, ljubavi radimo razne glupoosti, ali zar je vrijedno svoje dostojanstvo i ponos izgubiti radi nje... ako se ne budeš cijenila, neće te ni drugi, a bome ni on, sve ovo popuštanje i gaženje same sebe samo te do toga može i dovesti.....
__________________
"The strongest of all warriors are these two -Time and Patience."
shicki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 19:53   #48
Pitaj ga otvoreno pred svima , ako ti sto ima reci, neka ti kaze osobno. Budi korektna i spremna argumentirano obrazloziti svoju stranu. Ulovi ga nespremnog, KOREKTNO ga pokopaj. Bez emocija, vrijeđanja itd..
__________________
Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? Experience will show...
BananaSkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 20:01   #49
Quote:
shicki kaže: Pogledaj post
Dušo nađi si kičmu taj tvoj te ne voli i ne cijeni dovoljno. Kad nekoga voliš onda nedaš protiv njega....
sad ću ja biti kao onaj lik iz tvoje priče: razočarat ćeš se i to gadno, sjebati si život, a kad se odljubiš, a vjeruj mi da hoćeš, (svi smo mi bili po više puta tako zaljubljeni vjeruj mi, tvoja ljubav nije toliko posebna kao što misliš... ) tresnut ćete sve te tvoje odluke ko bumerang u glavu, požalit ćeš i to jako.....
šteta bi bila da na tako grozan način shvatiš...
ovo ti sve govorim dobronamjerno.....
Ne mogu se načudit kad neki na forumu samo na temelju ove situacije, prenesene od samo jedne subjektivne strane, donose konačne presude da je zaručnik ne voli i da će se u eventualnom braku grdno razočarat kao da poznaje uživo autoricu i njenog zaručnika jako dobro već godinama. Gle, ja sam također ukazao na čudno/neprimjereno ponašanje njenog dečka, ali nemaš ti niti ja pojma da li i koliko njen zaručnik nju voli i hoće li brak uspjet ili ne štogod kriteriji za to bili.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 20:12   #50
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
U početku veze je poprilično imao problema sa komunikacijom,slušanjem (ne mislim na poslušnost,nego na to da posluša kaj mu imam reći,kaj mu se želim povjeriti i izjadati)...i kad sam mu iznosila svoje mišljenje,kad sam nastojala nekako doprijeti do njega,a da ne poludi,to je bilo vrlo teško...svaki moj pokušaj završio bi razbijanjem nečega ili bi jednostavno otišao iz kuće raditi nekaj...a ja bih ostala sa problemima...sama i u suzama,jer je to bio jedini način da sve izađe iz mene.
Ovo je poprilično neugodna situacija. Tip dakle nema samo problema s time što se pretvara u picicu pred tamo nekim frendom, nego ne zna stat u tvoju obranu ni pred mamom i sestrom, a i komunikacija i kontrola bijesa mu nisu jača strana.

Sori, ali na tvom mjestu bih intenzivno razmišljala o tome zašto se osjećam leptirasto i hiper zaljubljeno pored takvog nekog.

Da se kojim slučajem situacija sa njegovim prijateljem riješi na način da mu ti nešto prisereš pa ovaj prestane, vaši problemi ne bi bili ni približno gotovi. Odnosi s frendom, s mamom, sa sestrom su njegovi odnosi i on je taj koji bi ih trebao rješavati, on je taj koji ne bi trebao dopustiti da ti netko treći skače po glavi i odnosi se prema tebi nekulturno i bez poštovanja. Ako on to dopušta, postavlja se pitanje - zašto dopušta?

Na koji način on tebi objasni svoje nereagiranje u takvim situacijama? Kako to uopće izgleda? Frend mu sere po tebi, a on se na to hihoće i pravi blesavim? Što njegova mama i sestra govore protiv tebe i zašto? Kako ti znaš što govore? On ti i to prenosi? Ima li plan sada ili ikada u bližoj ili daljoj budućnosti reagirati na ta kenjanja? Jesi li mu dala do znanja da to želiš i očekuješ od njega?
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 20:21   #51
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Ne mogu se načudit kad neki na forumu samo na temelju ove situacije, prenesene od samo jedne subjektivne strane, donose konačne presude da je zaručnik ne voli i da će se u eventualnom braku grdno razočarat kao da poznaje uživo autoricu i njenog zaručnika jako dobro već godinama. Gle, ja sam također ukazao na čudno/neprimjereno ponašanje njenog dečka, ali nemaš ti niti ja pojma da li i koliko njen zaručnik nju voli i hoće li brak uspjet ili ne štogod kriteriji za to bili.
A ja se ne mogu načuditi kako neki na ovom forumu su brzopleti i ne čitaju dovoljno dobro.... nisam tvrdila da je ne voli, nego da je ne cijeni i ne voli dovoljno....
__________________
"The strongest of all warriors are these two -Time and Patience."
shicki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 20:33   #52
Quote:
shicki kaže: Pogledaj post
A ja se ne mogu načuditi kako neki na ovom forumu su brzopleti i ne čitaju dovoljno dobro.... nisam tvrdila da je ne voli, nego da je ne cijeni i ne voli dovoljno....
Znači činjenično tvrdiš ne da je ne voli nego da je ne voli dovoljno i da će se stoga razočarat u braku i kao rezultat na težak način spoznat da njena ljubav nije toliko posebna. Aha, nije govno nego se pas posrao. Sorry, nisam čitao dovoljno pažljivo.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 21:06   #53
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Znači činjenično tvrdiš ne da je ne voli nego da je ne voli dovoljno i da će se stoga razočarat u braku i kao rezultat na težak način spoznat da njena ljubav nije toliko posebna. Aha, nije govno nego se pas posrao. Sorry, nisam čitao dovoljno pažljivo.
Ok možda sam ga pretjerala, ali samo curi želim otvoriti oči....
ok ne mora biti onako kako sam ja rekla, ali velika vjerojatnost jest ovo što sam ja napisala, je li ti sad možda malo lakše, hoće li te ovo skinuti meni s vrata ili imaš još što za cjepidlačiti....
znam sigurno ćeš sada reći: ti nju ne poznaš ni njega i blabla... da, ne znam, ali po ovome što je tu napisala dovoljno da imam neke svoje zaključke.... uostalom kad zaljubljenim ljudima daš samo malo nade, oni se za tu nadu drže grčevito ko pijan plota i opet sami sebe zavaravaju....
ne moraš biti vidovnjak da bi shvatio kako u ovoj vezi fali poštovanja i važnosti.
Sad dopušta da je mama i sestra ponižavaju, pa njegov prijatelj, a što će kasnije biti kad dođu djeca, kad bude imao još manje vremena za druženje sa prijateljima, sad već nema kičmu, a nema skoro pa nikakvih obaveza, što će biti kad bude imao...
uostalom cijelo njegovo ponašanje je čudno. Meni je čudno da neko blati tvoju voljenu osobu, a da ti samo stojiš i promatraš i ne poduzimaš ništa.....
to po meni nije baš neka jaka ljubav, ako za tebe je onda sorry, onda očito imamo različitu sliku o ljubavi.....
__________________
"The strongest of all warriors are these two -Time and Patience."
shicki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 21:49   #54
Možeš napravit sljedeće:

1.) oprat frenda pred ekipom ko što ti je netko već savjetovao. Ili ćeš ga ušutkat zauvijek ili ćeš ga razjarit zauvijek.
2.) oprat frenda oči u oči, objasnit mu da voliš svog zaručnika i da je bolje da si budete ok jer ćete se gledat do kraja života. Ta bi opcija bila najbolja kad bi ju tvoj dragi odradio umjesto tebe.
3.) reć svom dragom da učestalo prenosi (pošto su mu drugi načini komunikacije strani) svom frendu sve tvoje suze, plač i ostalo izazvano njegovim komentarima pa nek se i on osjeća ko govno.
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 21:50   #55
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Ja već 8 godina ludujem za njim
U njega sam se zaljubila još u osnovnoj školi...život me je odnio u posve drugom smjeru...odselila sam se...živjela u 2 velika grada...bila u vezama,ali on mi nikako nije izlazio iz glave...i onda smo se konačno spojili...sve sam ostavila iza sebe i vratila se u ovaj grad samo radi njega...
Ima on sreće što sam luda za njim
Svadba još nije na vidiku ionako...prvo on mora završiti fax...
Uffff, ovo ne bu dobro zavrsilo.
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 22:51   #56
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Jesam,rekla sam mu...znam i ja da se takve stvari ne bi trebale govoriti i "naručivati" od partnera...to bi trebala biti njegova prirodna reakcija,ali ja to od početka veze opravdavam time kaj prije nije bio u vezi...ma takav je njegov stav i kad njegova mama i sestra reže na mene i pljuju po meni...
Sad je ipak malo drugačije...više je spreman poslušati...pomaknulo se nekaj i u komunikaciji,ali još uvijek ne osjećam potpunu podršku s njegove strane...pogotovo u takvim situacijama kao s tim frendom (ili s njegovom mamom /sestrom)....
Meni osobno je ovo boldano zapelo za oko. Jesi se ikad zapitala da nije možda problem u tebi kad te njegovi najbliži (frend, mama, sestra) ne mogu smislit?!
Mislim, zašto bi te mrzili i ogovarali ako nemaju razloga?

Mi ovdje slušamo samo tvoju stranu priče, ali tko garantira da ti stvarno loše ne utječeš na svog dečka/zaručnika?! Možda se uz tebe totalno promijenio pa to ljuti njegovog frenda?! Dečki, najčešće papučari, imaju tu tendenciju da zbog žene sve druge napuste, a po tvojoj priči taj dečko ispada pravi papak.

Njegove reakcije, tj. nedostatak istih na frendovo "pljuvanje" mi sve govori, a prenošenje frendovskih razgovora tebi, je sramotno. On je obična tračibaba bez muda! Jer da ih ima, to do tvojih ušiju ne bi došlo.

Svaki pravi muškarac bi obranio svoju curu, ako se ne slaže s frendovim stavom o istoj.
Amarie88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 10:16   #57
Talking

Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Ne žali se moj zaručnik njemu,već jednostavno kad se nađu,sjednu negdje na pivo ili kaj već,krene spika,tipa; "Disi J.,kaj ima?jel te konačno pustila ova tvoja...de bokte otkako ste skupa nikako da se nađemo...pa kaj je to...kad će neka roštiljadica,ovo ono...de ajmo u subotu van...ma ja se bojim frend da ćeš se ti jako razočarat...ne sviđa se meni to kaj ti radiš"...-evo to je primjer spike tog frenda upućen mom dečku...on takve stvari priča mom dečku i preda menom(tako je bilo od početka veze)...ta njegova priča krene ničim izazvana...
kad smo bili kod zaručnikovog drugog frenda,družili se svi skupa,obznanili smo da smo se zaručili...svi su čestitali,a on je jedini pravio neke kisele face u stilu kao da je moj zaručnik pogriješio kad je to napravio,pa me je to tu večer isto pogodilo.
Kad je moj zaručnik rekao da se ja selim k njemu,reakcija tog frenda je bila rečenica:"Ajoj...to ti je najveća greška J....jako si se zajebao!"
Kontam da tog lika pere turbo ljubomora na to kaj nas dvoje imamo..on bi htio mog zaručnika za sebe,da bude s njim kad mu se prohtije,a ja mu u tome predstavljam prepreku,pa sere bzvz.
Mozda je lik gay pa mu ti i zarucnik nadite partnera po mjeri
Cuj, ako ti i zarucnik nemate nikakvih problema zaboli te onda za cijeli svijet, razmisljanje o njemu predstavlja ti nepotreban stres.
truare is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 10:24   #58
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Ne mogu se načudit kad neki na forumu samo na temelju ove situacije, prenesene od samo jedne subjektivne strane, donose konačne presude da je zaručnik ne voli i da će se u eventualnom braku grdno razočarat kao da poznaje uživo autoricu i njenog zaručnika jako dobro već godinama. Gle, ja sam također ukazao na čudno/neprimjereno ponašanje njenog dečka, ali nemaš ti niti ja pojma da li i koliko njen zaručnik nju voli i hoće li brak uspjet ili ne štogod kriteriji za to bili.
Pritom mnogi sugeriraju prekide sam tak dok da se nadju u slicnoj situaciji bi se rukama i nogama tukli da srede vezu. (mnogi ali ne svi, cisto da se ogradim)
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 10:58   #59
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Pritom mnogi sugeriraju prekide sam tak dok da se nadju u slicnoj situaciji bi se rukama i nogama tukli da srede vezu. (mnogi ali ne svi, cisto da se ogradim)
Osjećam se prozvanom za odgovoriti na ovo, stoga....
Imam previše godina da bi si tako nešto dopustila...
ove faze sam prošla kad sam imala 16 god; fatalna zaljubljenost, leptirići, princ na bijelom konju koji to nije....
ne tvrdim ja da bi se ona trebala riješiti te veze, ali nebi ni trebala trpiti i čekati da on nešto poduzme....
vama je stvarno normalno da vam neko govori protiv vaše voljene, a da vi šutite ko pićke i to po vama nije alarmantno.....
__________________
"The strongest of all warriors are these two -Time and Patience."
shicki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 11:23   #60
Kad se radi o meni bliskim ljudima, dajem mišljenje i savjet i kad me se ne pita al mi se nameće da ipak kazem svoje misljenje . Međutim, to se pokazalo kao loš pristup. Budući da ljudi obično ne žele čuti istinu, sad grizem jezik i ograničavam se samo na slušanje.

Da li bi vi dozvolili petljanje u vaš odnos?
Dopustate li nekom "trecem" da vam sugerira i daje savjete vezane za osobu sa kojom jeste ili zelite biti? Jeste li povodljivi po tom pitanju ili vjerujete svom instinktu?

Uvijek se govorilo da je "trece" suvišno između dvoje, drzite li se i vi toga? Ja sam uvijek poslusala savjete ljudi oko sebe u kojih imam povjerenja , ali nikada nisam dozvolila da utjecu na moju odluku . Iskreno, sumnjam da bi se itko i usudio da mi sugerira tko je dobar a tko loš partner za mene.




Tko od nas zna zašto se okolina( znači više ljudi ne samo njegov frend) ovdje toliko usprotivila odnosu izmedu ovo dvoje ljudi? Nitko , a ni sama autorica očito. Iako bi ona jedina i trebala znati odgovor. Hm..


Zašto mislite da u ovom odnosu nema ljubavi dovoljno? To ste zaključili na temelju čega?

U ovom odnosu ima ljubavi no nisam sigurna koliko ja ta ljubav zrela. Rekla bih da nije i kad čitam sve ovo preporučila bi autorici da stane na loptu i da ne brza sa odlukom oko braka/zajedničkog života jer uviđam da odnos nije dovoljno sazrio za tako ozbiljne odluke, bez obzira koliko ti se činilo da jest. To je moje mišljenje.

Ljubav ne dolazi uvijek među ljudima koji misle isto. Ne javlja se među onima koji su skladni u svemu što čine i rade. Štoviše, javlja se među različitim ljudima i s različitim razlozima.

Kroz naš život prođe tisuću ljudi, a tek rijetki pokrenu nešto u nama. Autorice vidi se da je tvoj dečko pokrenuo ono nešto u tebi a i ti u njemu no nisam sigurna dali vi živite tu ljubav onako kako bi trebalo , da li ste okrenuti jedno prema drugome , jer kao da ste okrenuti ( opterećeni) na mišljenje okoline i dozvoljavate da to upravlja vama.

Naizgled, svi govore o ljubavi, a zapravo, kad se malo bolje pogleda, svi o njoj zapravo - šute. Fokusirajte se na vaš odnos, na razmjenu energije između vas dvoje jer u vašem odnosu su potrebne korekcije i promjene i to ne bas male.

Ljudi su umjetnici ljubavi, a da ih je postojeći društveni obrazac pretvorio u uniforimirane prozvođače jednog jedinog, društveno prihvatljivog proizvoda, koji najčešće s ljubavlju nema nikakve veze.



Okolina? Najbolje ne ulazi u rasprave sa njima već sve sto te oko toga muči riješi upravo sa svojim dečkom. Vas dvoje ste u toj vezi a ne + 5 ljudi još.

Njegovog dobrog prijatelja stavljas pod " " , zašto? Ako je njemu dobar prijatelj i kao takvog ga želi u svom životu, ne vidim razloga da ga stavljas pod navodnike .Ne mora se tebi njegov prijatelj sviđati no potrebno je da poštuješ njihovo prijateljstvo.

Ne kazem da je lijepo petljanje njega u vas odnos no tu je tvoj dečko "kriv" što to dozvoljava. U redu je dati savjet kao frend frendu a sasvim deseto kad ti netko pametuje tko je dobar za tebe a tko ne. Mi ne znamo kakav je njihov odnos i koliko slobode imaju jedan prema drugome kamoli kakvo je tvoje ponasanje prema tvom dečku, njegovom frendu ili njegovoj obitelji. No, možemo samo nagađati.
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger