Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 21:48   #3941
Ja sam zadnjih par mjeseci prošao Alphu, Betu i Gammu, ali samo sam nakon Alphe primjećivao neke rezultate. Ok, ja se ne važem (vaga počela zajebavat, pokazuje previše ) i ne pazim tolko što jedem. Mislim da bi bilo dobro jedno tri puta tjedno izvest dva treninga po izboru iz svake faze, ovak imam osjećaj da u Alphi samo skačem, Beta mi je nekak lagana, a Gamma isto, samo utezi. Još je problem što imam samo jedan uteg pa radim naizmjence ruku po ruku.
Stara Mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 17:37   #3942
Onda je Focus za tebe prelagan, prebaci se na neki drugi trening ili nabavi vece utege.
Vjeroj. si nakon Alphe koja je cardio izgubio nesto kila pa se razlika vidila, ali za ostalo ti ocito trebaju vece tezine da bi ti bilo izazovnije radit.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 17:54   #3943
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Onda je Focus za tebe prelagan, prebaci se na neki drugi trening ili nabavi vece utege.
Vjeroj. si nakon Alphe koja je cardio izgubio nesto kila pa se razlika vidila, ali za ostalo ti ocito trebaju vece tezine da bi ti bilo izazovnije radit.
nabaviti veće utege, onda su i beta i gamma izazovi za odraditi
iako, uistinu nakon nekog vremena nema smisla samo po tome peglati.

ali zato TBC iz aplfe mi je uvijek izazov za odraditi
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 21:57   #3944
može neki link za skidanje Focus T25?hvala
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 22:51   #3945
Quote:
cezar5 kaže: Pogledaj post
može neki link za skidanje Focus T25?hvala
Meni također, pliz
sugarbabe55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2018., 17:36   #3946
Moze i meni link za skidanje 😊
snelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 08:52   #3947
Pozdrav,jel netko vjezba ovo?

Prije 7mj sam slomila i tibiju i fibulu lijeve noge, tibija je pukla uzduzno i tu imam plocicu duz noge. Jos sam na bolovanju,ali se u veljaci vracam na posao.
Totalno sam izgubila snagu i energiju,volju, jako dugo sam bila u gipsu i na stakama, a da ne pricam da sam sve i svasta trpala u sebe. Sad mi je doktorica dozvolila vjezbanje,bez skakanja. Zbog toga mi se ovo cini idealan program jer radim modificiranu verziju. Sad sam odradila 2. Dan,cist da vidim kako mi to pase,i zadovoljna sam. Poslijepodne hodam ili vozim sobni bicikli,nekih pola sata do 45min.

Jel netko radio samo modifikaciju,? Koliko ste imali s tim uspjeha u skidanju kg? Naravno,i prehranu sam popravila otkako sam pokretna i mogu sve sama.
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 11:14   #3948
Odradila 5 dana, danas dan pauze sto se tise T25.
Ako imate slicnih problema,svakako preporucam.

Prvi dan nisam mogla kak treba stajat na prstima,nisam imala ni osjecaj ni snage,a vec nakon ovih nekoliko dana mi se povecala i stabilnost i osjecaj u prstima na toj slomljenoj nozi.

Tjedan 2 uskoro starta
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2021., 21:14   #3949
Vidim da tema i nije bas aktivna.
Svejedno ću pitati bi mi netko mogao savjetovati kako skinuti ovaj program?
__________________
Najgore ništa.
velana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2021., 21:36   #3950
Smile

Quote:
velana kaže: Pogledaj post
Vidim da tema i nije bas aktivna.
Svejedno ću pitati bi mi netko mogao savjetovati kako skinuti ovaj program?

Heej, ne znam kako da skines program, ali ja sam ovo otkrila na youtube kanalu "Internetmater", žena je objavila video s nazivom trening za formu života i tu priča bas o t25, ispod videa se nalazi link sa svim treninzima i rasporedom. Ja sam na beta fazi i već vidim promjene
Staziw is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 17:03   #3951
Quote:
velana kaže: Pogledaj post
Vidim da tema i nije bas aktivna.

Svejedno ću pitati bi mi netko mogao savjetovati kako skinuti ovaj program?
Imas vise načina za skinuti. Ali ne znam smije li se pisati ovdje o tome...

Poslano sa mog IN2013 koristeći Tapatalk
Fila2mad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2021., 17:51   #3952
Pozdrav, jel vježba ko ovo u 2021.?

Ja sam danas krenula zadnji, peti tjedan Alphe i veselim se jako početi Betu.
Nije da sam skroz savladala Alphu, da mi je dosadila ili da mi je lako raditi, čak primjećujem da nekako kao da se i više znojim što dulje vježbam. Možda sve bolje i pravilnije radim i fokusiram vježbu pa je intenzitet jači. Neki dan su mi stigle bučice pa ih jedva čekam isprobat u Beta fazi.

Prije nekoliko godina sam odradila sva 3 ciklusa Focusa i skinula nekih 7,8 kg, iako ne sjećam se koliko sam i na koji način tada korigirala prehranu.
Sad kako sam starija muku mučim s prehranom. Inače sam vrlo aktivna ali jako volim hranu, i pripremati ju i jesti, pa mi je disciplina ovdje prilično tanka. Mogu vježbat cijeli dan, al bome mogu i jesti.

Danas sam se malo rastužila kad sam vidjela da sam izgubila svega 1 kg u ova 4 tjedna, iako vidim pomake u tome kako mi tijelo izgleda, struk, noge, sve je ljepše. Vjerujem da će bit još puno promjena, nisam još ni trećinu programa odradila.

Još kad prehranu dovedem u red, neće mi biti kraja..
Mislim si uvesti isprekidani post, za početak 16:8, uz izmjene u samoj prehrani - manje slatkog i manje porcije.

Uglavnom, nije sve ni u kilaži ni izgledu, ja sam jako zadovoljna time što sam stvarno sve odradila do sada, i one dane kad mi se nije dalo, na kraju napravim, makar i manjim intenzitetom, ali je osjećaj na kraju super. Vidim pomake u tome kako izvodim vježbe i to me isto jako veseli, a vidim promjene i u kondiciji. Tako da zbilja svake preporuke svima koji se možda nećkaju oko toga početi ili ne.

Dijelim sve ovo ako ima još netko da je u sličnom procesu, da vježba, ili bi počeo, da se tu malo međusobno popratimo i po potrebi motiviramo.
April04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2021., 21:26   #3953
Vracam se rekreaciji nakon duge inaktivnosti i rekoh ajde da vidim sto je taj popularni T25. Dojam prva dva dana je da je jako zanimljivo
No muci me bol u misicima koja je pocela odmah tokom prvog treninga i sad ce se nakon drugog vjerojatno samo produbiti
Je li bi onda mozda bilo bolje raditi one lakse prilagodjene verzije vjezbi?
Growing up is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2022., 19:58   #3954
Ima jos koga da vjezba T25
Paleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2022., 21:48   #3955
Ja ubacim na dane kad vježbam doma poneki put. Što te zanima?

Inače, na ovoj temi bi mogla imati više sreće:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1028121&page=316
champagne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.