Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2014., 08:53   #41
Okej, znači sad smo nas 3 potvrdile. Ajmo cure, gdje ste? Banana, kukurice i ja smo za centar.

Kymatica, Kemik??
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 10:18   #42
Ja sam odmah rekla, u bilo kojem terminu na bilo kojem mjestu da se dogovorite, ja ću doći S obzirom da svakako moram ići autom, meni je potpuno svejedno je li Jarun ili centar, I'm there
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 21:28   #43
Quote:
GothicA kaže: Pogledaj post
Okej, znači sad smo nas 3 potvrdile. Ajmo cure, gdje ste? Banana, kukurice i ja smo za centar.

Kymatica, Kemik??
Ja putujem, i nece me biti u hr 2 tjedna, ukljucujem se kad se vratim!

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 23:39   #44
Znači ukupno nas je 5. Fali nam još jedna da imamo 3 na 3. Kymatice, taman dok se vratiš ćemo se možda uspjeti skupiti
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 06:53   #45
Quote:
GothicA kaže: Pogledaj post
Znači ukupno nas je 5. Fali nam još jedna da imamo 3 na 3. Kymatice, taman dok se vratiš ćemo se možda uspjeti skupiti
Znam,

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 19:17   #46
Ajmooo, još jedna curka nam treba
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 10:51   #47
Jel krećemo idući tjedan? Koja je ono dvorana bila za 100 kn u centru?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 13:52   #48
Bila je dvorana u oš u Varšavskoj s tim da bi bilo dobro rezervirat unaprijed jedan termin. Bilo bi isto tako dobro kad bi nas se skupilo bar mrvu više jer sam uvjerena da nikad nećemo sve doć i da će nas uvijek falit bar dvije-tri kako to obično biva. :-) a onda bi se trebale dogovorit i oko plaćanja, svakako nisam za ono da se plaća po dolasku, jer od nas npr. 4, 5 il 6 mogu na dan termina otkazat gotovo sve pa onda npr. one jadne dvije koje su ostale i izvisile moraju pokrit dvoranu i za ostatak, što nije nikako fer, dakle ak se dogovorimo da ćemo se fakat skupljat jedan dan u tjednu onda nek se zna točno koji dan, koji sat, plati se odmah na početku za cijeli mjesec i to je to pa ak se netko i ne pojavi njegova briga. Ja ne vidim neki drugačiji način a da se netko ne zakine.
Netko je bio spomenuo da ne bi bilo loše da prvi put odemo na srednjoškolsko igralište pa da se prvi put tamo okupimo i upoznamo, dogovorimo za dalje, evo ja sam za to, možda ne bi bilo loše... :-)
Ajde cure, razglasite, pitajte prijateljice, sestre, mame, poznanice, da nas bude više, od mojih baš nitko nije zagrijan...
banana123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 11:43   #49
Eto ja sam za tvoju ideju banana. Tako nitko neće biti zakinuti i najbolje da se nađemo vani na igralištu, upoznamo prvo, popimo kavu i odigramo koju. Onda rezerviramo termin i sve. Minimalno nas mora biti 6 da bi to čemu ličilo. Ja ću pitati još neke ljude, iako mislim da nemaju takve sklonosti.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 13:06   #50
Sam da javim, izgleda da sam uspjela naći još dvije curke- znači sada nas je 7. Požurite s nabavkom svojih igračica pa da rezerviramo sve i krenemo idući vikend
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 12:48   #51
Ovako, našla sam još jednu curu, znači sad nas ukupno ima 8- taman 4:4. Najbolji termin je subota popodne nakon 5. E sad, trebamo vidjeti je li nam možda bolja opcija na otvorenom s obzirom na pare, moguće nedolaženje i lijepo vrijeme koje će biti češće i da li postoji mogućnost da se u slučaju koma vremena uzme dvorana par dana unaprijed.
Ajmo nešto iskemijati pa da krenemo.

Mislim da je najbolje da se svi povežemo mailovima onda pa se prije svakog termina svi izjasne mogu li doći itd. da znamo uzimamo li dvoranu taj put ili ne.
Ona opcija za mjesečnu dvoranu možda i nije najbolja jer ako se netko recimo razboli/mora na poslovni put ili bude pod nekom drugom nemogućnošću, onda ne bi bilo ok da je ta osoba platila dvoranu jednako kao svi, a onda ne može dolaziti.
Znači moj prijedlog je- mail lista, okupljanje na otvorenom/dvorani prema dolasku, no javljanje mailom s potvrdom da li dolazimo i onda se zvrcne dvorana, rezervira termin ili se samo pojavimo na igralištu.

Kaj velite?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 13:07   #52
Da, ni ja nisam za dvoranu odmah cijeli mjesec, prvo da vidimo kako će ovo proći tako da je ok da se na vanjskom terenu nađemo prvo i ovo s mailovima. Moje cure se već dovoljno "zgražaju" što sam ja tu znala visit pa nema mogućih zamjena s moje strane za sada.. mail ti pošaljem
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 21:11   #53
Znači za ovaj tjedan su se javile Kukurice i dvije cure koje znam. OStale? Subota u 6 centar- upoznavnaje i prva tekma?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 23:33   #54
Ne znam opće kak smo s rasporedom. Hoćemo u nedjelju radije prvi put- jeste sve slobodne? Dajte se na pm-ove javite
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 22:42   #55
Evo jučer smo imali uspješno haklanje na Jarunu, pa se slobodno i ostale usudite pridružiti
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 23:38   #56
Potvrđujem kao i to da je važna samo volja za ovakvim druženjem i pokušajem igranja možda i bude zainteresiranih kad vide kako smo se mi uspjele dogovorit
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 01:09   #57
Quote:
GothicA kaže: Pogledaj post
Evo jučer smo imali uspješno haklanje na Jarunu, pa se slobodno i ostale usudite pridružiti
Ole!

Prvi takav uspješni dogovor na Rekreaciji!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 10:19   #58
Još da smo se sjetile ovdje napisati točno kad se nalazimo, možda bi nas bilo i više!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 11:04   #59
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Još da smo se sjetile ovdje napisati točno kad se nalazimo, možda bi nas bilo i više!
Nekako mislim da ne bi jer su nam žene s foruma prezaposlene Idući put ćemo napisati pa ispitati ovu tezu

Zasad je plan ponedjeljak u 11 na jarunskom igralištu opet, pa tko želi..
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 12:54   #60
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Još da smo se sjetile ovdje napisati točno kad se nalazimo, možda bi nas bilo i više!
Bilo bi, bilo bi vam više i stalkera.
Tako da vam je možda bolje taj dio PM-om.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.