Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2016., 22:37   #861
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
ma makli su...ionako su vijesti bile svedene na propalu političku kremu u HR...to ionako imamo po svim ostalim mediji 22 sata na dan...
ova slatkica Lucija je ugodnog glasa i stasa

EDIT evo pjesme koju požeilm za švecovu situaciju "štakor u kuhinji"
Mislio sam to napisati na temi o Media servisu, ali ću ovdje:
OFF:
Meni su se zamjerili najviše što su prešućivali neke stvari da se IMHO ne bi zamjerili "velikim igračima". Mislim na prosvjed protiv Monsanta, gdje samo to čuo samo na vijestima HKR-a na koji sam slučajno okrenuo kad sam šaltao stanice.
Druga stvar je da i one pate od PK. Za razliku od H.R., kada bi se dogodio teroristički napad, NIKADA nisu rekli da je napadač uzvikivao "Allahu akbar", več "Bog je velik".
Neupućeni bi pomislio da je u pitanju bio tzv. "klerofašist".
/OFF
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 23:25   #862
.

Cemu bojazljivost spominjanja HKR-a?

Javna je tajna da HKR ima jedne od najobjektivnijih i uravnotezenijih vecernjih vijesti, uostalom, zemaljski dio informative pokriva ex 101 osoba

A monstruma koji zeli privatizirati kompletni okolis, nadam se, da ga je Duda negdje u programu, barem kao leteci komentar spomenula.


.
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 10:30   #863
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
.

Cemu bojazljivost spominjanja HKR-a?

Javna je tajna da HKR ima jedne od najobjektivnijih i uravnotezenijih vecernjih vijesti, uostalom, zemaljski dio informative pokriva ex 101 osoba

A monstruma koji zeli privatizirati kompletni okolis, nadam se, da ga je Duda negdje u programu, barem kao leteci komentar spomenula.


.
Zbog antivjerskih fanatika sa PDF Politika kojima bi dan propao da zatrolaju svaku temu i koji najradije da je svaki radio poput Enver Hoxhinog "Radija Tirane"
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 10:13   #864
Dino Milić-za jutrošnju glazbu od 10.00

Švec je iznenadio sa Visage-Pleasure boys
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 14:59   #865
Exclamation

Yammat FM Pop 933

..:: PILOT FM - MINSK ::.. Pop 925
Radio Beograd 202 Misc 924
Radio88 Szeged FM 95.4 Public Radio 911
1.FM - Bay Smooth Jazz Radio Jazz 901

Radio 101 Zagreb Misc 898

1.FM - Costa Del Mar Easy Listening 885
Metropolis 95.5 Sports 873
ANTENA1 - 94 7 FM Pop 855
STAR FM Maximum Rock Berlin Rock 851
Monte Carlo Pop 847
Pink Radio Najbolji hitovi svih vremena European 838
Netcast Pop 837
ROCK RADIO Rock 814
RThess 945 News 812
Antenne Niedersachsen Adult 810
Radio AS FM Public Radio 803
Radio IKIMfm Malaysia Islamic 795
Peiraiki Ecclesia Greek 793
Ibiza Global Radio (HD) for mobile devices : Electronic 787
Radio Rock Magyarorszag Rock 772
Radio Dukagjini Pop 770
TURKU RADYO ... TURKULERiN DOGRU ADRESi Folk 762
Download 181.FM Awesome 80s 80s 762
Amsterdam Trance Radio Trance 759
HOT 108 JAMZ - #1 FOR HIP HOP - Hip Hop 757
HITPARTY by PulsRadio - Live From France - Only Hits Dance 755
1.FM - Alternative Rock X Hits Radio Rock 749
Eroticos 948 Pop 738
Radio Kolor 103 FM Pop 724
..:: RETRO HIT - ::.. Pop 700
Radio Bruno Pop 700
Radio Romania Actualitati Pop 698
PAL STATION Pop 696
TopClub Dance 689
Radio Noshmim Mizrahit Israel Hebrew 687
Radio Laguna 93,7 Easy Listening 680
Chilltrax - The World's Chillout Channel Chill 678
RAC 105. La musica i tu Pop 676
Radio Vorarlberg European 676
NAXI RADIO 96,9Pop 675
Radio BN Folk 669
Quisqueya Salsa 666
Eldoradio Top 40 663

Radio Banovina Croatia European 661

Radio NOE European 658
www.radiomergimi.com European 656
Republic radio 100.3 Funk 653
Plus Radio 102.6 Pop 641
Kameme Public Radio 631
BlackBeats.FM - finest in blackbeats R&B and Urban 629
RTL Radio Letzebuerg News 624
RAC105. La musica i tu Pop 619
Radio Seefunk RSF Pop 618
NAXI 80-e RADIO 80s 616
LOUNGE-RADIO.COM - swiss made Lounge 615
WINK.IN.TH Pop 615
Nhyira 104.5FM News 610
88.5 EDS Pop 607
AnimeNfo Radio | Serving you the best Anime and Doujin music! JPOP 605

Laganini FM Pop 605

ShamFM Arabic 568
ANTENA1 - 94 7 FM Pop 566
Mix FM Cyprus Pop 564
RADIO MARIA ALBANIA Talk 562
Radio Beograd 1 Misc 557
FRISKY | feelin' frisky? Electronic 553
1.FM - Blues Radio Blues 553
RAC105. La musica i tu Pop 548
Metropolis Radio - Skopje, Macedonia Pop 547
Cosmoradio Pop 543
Radio Rodja (Server Singapura - primer) Middle Eastern 542
DRS Pop 541
Dinner Jazz Excursion Jazz 539
BestClubDance Dance 536
Radio Continu | Altijd Gezellig! [Editie Noord] Folk 536
1.FM - Absolute TOP 40 Radio Top 40 533
citifm.primcast.com News 531
LIVE STREAMING - INDIKA FM Pop 522
Kalman radio Narodni radio Bosna i Hercegovina Top 40 521
Sleep Radio Stream Ambient 509
NTV RADYO Pop 509
Radio Globo Top 40 507
Velvet 96.8 Blues 505
1.FM - Adore Jazz Radio Vocal Jazz 504
Radio Piekary 88,7 MHz Regional Mexican 501
RADYO SPOR Pop 496
Radioseven - www.radioseven.se Dance 489
kpop,korea,korean,club KPOP 488
NAXI 80-e RADIO (NAXI,Belgrade,Serbia, NAXI,Beograd,Srbija) -80s 485
TheJazzGroove.com - West Jazz 478
*CRIMETIME Old Time Radio* Old Time Radio 477

Soundset Plavi Pop (realnije oko 500, kad sam kopirala gornji dio, no ipak osjetno niže od Laganinija)

477
Dobra Vila 1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 15:03   #866
Stanje u pol 10, jutros. Termin DB-a. (baš zbog toga)

Iznad su Antena 1046 , Narodni 1300 i Otvoreni s dva streama, oko par tisuća, neprikosnoveni. Eto, to je trenutno stanje danas, u svijetu, od izlistanih stanica na Shoutcastu. I, tako je manje više stalno, već oko mjesec dana, a provjerila sam u referentnim terminima. Hoću reći, s povremenim iznenađenjima, to je to. Yammat je trenutno četvrta stanica u Hrvatskoj. Npr. nedjeljom je tu ova od Banovine slušanija, a to što ćete vi sad opet s IPSOS-om i tim pizdarijama, samo izvolite, uzorak i demografija su sigurno bajni. Ovo bar donekle liči na nešto ozbiljno, kao s telkom i mjeračima. I, kad sam uopće ponovo počela slušati radio, zbog ovih nekih "balavaca" koji su mi nedostajali i koji me, ipak, više razvesele i ugodno iznenade od svih drugih, jer eto, ipak imaju najbolju ekipu, ma što tko mislio o tome. To je vrlo osobna procjena. naime, u nekim lošim jutrima početka nove sezone sam malo probala prebacit, malo se spasit ponekad i !? Dajte, najte. Po čemu je to bolje od DB-a, kad smo već kod toga, po ničemu, čak su, tehnički, neugodniji glasovi, a glazbu i onako ne biraju nigdje drugdje ljudi koje slušate trenutno u eteru, to još živi i postoji samo na 102|5. Eh, ako (i) to umre, umrijet će i taj radio za mene, pa onda i taj medij. Opet. Srećom, ne vidim razlog, jer eto, čak i s nesavršenim odabirima i pojačanjima, pokazuju da je moguće i da se može.

Isto tako, zašto su ovo relevantne brojke? Baš zato jer sam vas čitala i prije, čak ponekad i više, u pre Y eri, kad, osim rijetko u autu ili taxiju, nisam ni slušala radio. Onak, da škicnem bar što se piše o radiju. Barem ovdje, uglavnom je na svim temama bilo slično, masa nezadovoljnika promjenama koje su nastupile poslije proboja Antene, formatiranjem zloglasnim, iste Antene koja čak ponekad, zapravo vrlo često, tijekom dana čak padne i ispod Yammata. Da, ta ista Antena koju su svi tako MORALI odmah iskopirati, kao da smo tipični Bavarci. Na početku, izgledalo je kao i da jesmo, ali postoji još nada. Za nešto poput Gajeve iz 80tih i 90tih, više nažalost ne, ili sasvim sigurno ne tako skoro, a za to su ipak puno manje krivi ljudi poput Peha i Šveca, koje ovdje neki tako vole pljuvati, posebno potonjeg. Ne može se Student s tim uspoređivati, baš u ničemu, jer Sava i Gajeva su bile središta kroz koje su prošli svi relevantni medijski djelatnici u ovoj zemlji, na ovaj ili onaj način, to je neponovljivo. Nitko nije savršen, a niti nevin u toj igri u kojoj smo svi izgubili, kako oni, kako tko, a dugoročno najvbiše mi slušatelji, nažalost. Švec? Švec bi tu bio stvarno vrlo nisko na nekakvoj listi odgovornosti, ma šta vi laprdali o tome. Znam da će sad biti ružnih rečenica i novih pljuvanja, ali morala sam to reći. najluđe mi je od svega kad još neki spominju da se neki duboko umočeni, ili u muljanje ili pak svojom indolencijom, odnosom prema bivšem radiju, još nagrade tako da ih se zove u ekipu. Da li mislim da je bilo pametnijih, posebno dugoročno, rješenja u gradu. Pa, sasvim sigurno, ali isto tako sigurno ne s nekima koje spominjete. Ne kužim zakaj nisu nekim danom napravili "open majk" u Laubi, s nekim stranim ili domaćim gostom, valjda bi u par mjeseci naišao neki nebrušeni dragulj, spojiš ga s klasičnim dj/voditeljem/com i dobiješ potencijalni benger za jutro. No, P+N je, očito, lakša formula. Uf, kak je gadno kad ti nokat pukne i/ili otpadne.

I da, Cat6, a što da ti odgovaram? Ti si barem pametno zbrojio, napokon, 2+2, za razliku od ostalih, a koliko ja znam, odnosno logički isčitavam između rečenica, mada je sad krenulo i doslovno, tak je od prvog dana. P + N (bravo, za to, ni meni dugo neke stvari nisu bile jasne i spojive s ljudima koje posredno poznajem) Eh, sad kad si to zbrojio, a dobro si zbrojio, jer je četiri padaju ti u vodu sve one druge teorije. Nadam se da si i to konačno ubrao. Nema nikakve zavjere, ipak je ovo Croatia. P+N
Uprkos zajedničkom nezadovoljstvu, odlaskom ove zadnje dvojice Soundset je očito posrnuo, tako da ga je prešao i potpuno bezlični projekt Antene, Laganini.

Uostalom, najavila sam već da se ne bum tu više baš dopisivala, više vas volim povremeno pročitat, ponekad se nasmijat, ...

Radio Sunce Easy Listening 65
Radio 808 Bubblegum Pop 29

(trenutno, podne i petnaest, 63. mjesto u svijetu, Antena Zagreb Pop 1091, 76. mjesto Yammat FM Pop 992, 80. Radio 101 Zagreb Misc 971, 104. Radio Banovina Croatia European 864, 128. Laganini FM Pop 699, 165. Soundset Plavi Pop 544)

I, tak.

Ps. Vjerojatno ni ne bi, Narodni 1400, a posebno Otvoreni s dvije i nešto, a na jačem i 16. mjestu u svijetu, Otvoreni radio Light Rock 3515 o.O, bili toliko jači naspram Yammata, 101ce i sl., pa čak onda možda i nekog Studenta ili 808ice, da 101 i Yammat imaju državne koncesije, a i da snagom vrle nam demokracije i referenduma u mnogim firmama, na raznim radnim mjestima i sl., ne dolazi do preglasavanja i slušanja onog što kaže narod(ni) i/ili šef(ica). Čitala sam tu o tome, a i naslušala se prijatelja i prijateljica na tu temu, baš zbog Yammata, posebno u početku. Ne mogu ovo sad provjeriti kako izgleda i da li je pregledno, onako kako sam ja to poredala , jer nešto ili ne radi ili je to moja plava kosa, opet.

Uf, Milane, ako ikad čitaš ovo, dobra ti je ova sad. To mi je baš nekako sound Yammata, između ostalog, na tragu onih dana koji se ovdje tako često spominju. Prava je sreća da glazba nije stala s tim hitovima, kao na većini stanica, kad postoje i novi, prikladni, baš kao ovaj. Sad, idem malo plesat dok nema nikog u firmi da me vidi ili smeta. Ma, glazba im je definitivno najbolja u zemlji, playliste, tu im nema premca + neki voditelji/glasovi. Super mi je i ovo kaj ih se sad može čuti i navečer. I, evo, sad još i Night Air, dok sam, plava kakva jesam (u duši), shvatila da moram sve ovo odvojiti u dva posta i da ipak ne izgleda onako kako sam zamislila, pa da postoje ograničenja za slike, bla bla bla.

https://www.youtube.com/watch?v=oilVq8-F4_Q Eto, kao da je znao, može
https://www.youtube.com/watch?v=yhASu2OjEcQ i onda ulete njihove Vijesti i Duda, poslijepodne Ivona, navećer Švecova playlista.
Moglo bi biti i puuuno, puno gore, zar ne?

Može i jedan ili jedna (tražila sam pivu i šampanjac) za kraj, tema je ne samo prešišala sve postojeće stanice s topicima iz 2009., možda i ranije, već je Cat6-ova Jamnica pretekla u čitanjima i "Bojno polje". To je lijepo, jako lijepo, jer je donedavno izgledalo nemoguće da netko dotakne Bojno polje na ovom podforumu. Baš pozitivno. Jelda?

Da, dobar im je i ovaj http://yammat.fm/yammat_popup/player.html, konačno, a i stranica isto, napokon, liči na nešto. Može i bolje, al' kak je bilo, ovo je sad FC Hollywood. Kaj ti veliš, Cat6, su se popravili po tom pitanju, još nekima, Media servis i neki, bye, hajmo nemojmo o onom oko čega se slažemo , jer očito nema smisla. (P+N)

I da, karolo, ostali, nemojte mi opet predavanje o tome kako su to totalno irelevantni podaci, skužila sam vas iz prve. Ja ću ostat pri tome da je uzorak od 300 ljudi za slušanost radija u Zagrebu smiješan. Drugo, voljela bih, ja nemam te podatke, ili ak su javni, izlistaj slušanost za rujan 2016. Ili bar prepiši bitne podatke, doseg ono što je bitno, ako ih već imaš/znaš. Vjerodostojno, samo.

Baš sam i ja vjerodostojna. Rekla sam si, ma neću više, ne da mi se, pa onda pljus, dva. Valjda ste mi nedostajali. (nemam pravo na više slika, pa sama dodajem ) zastalo je jer sam iz zeke dodala kako nemam prava na više , ali sad ne stavljam nikakve znakove, jer, i onako, za ovo zadnje, dovoljne su dvije riječi, scary shit.
Dobra Vila 1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 15:32   #867
Hm.
Ovaj "vilinski" post ili je neki krajnje diletantski i nespretan pokušaj PR-a za Yammat ili se iza nicka krije osoba dovoljno mlada da ne zna distinkciju između punokrvnog radija i formatiranca osim po pričama. A tko zna, možda je i 2 u1.
Dakle, danas uopće nije presudna "najveća slušanost" koja u radijskom svijetu ne znači apsolutno ništa - osobito ne kvalitativno, a ni financijski. Sve radio stanice u HR su u gubitku - osobito formatirane. I usprkos toj krajnje malignoj pojavi i diskursu formatiranog radija za formatirane mozgove, strašno je tužno da Yammat nije uspio iznaći svoj karakter i svoju isprofiliranu publiku. Zapravo, a danas je to i više nego činjenično, tome je uz sve mane, vjerniji ostao 101.
Još malo o slušanosti i "masovnosti" u Hrvatskoj - I Thompson je u Hrvatskoj slušaniji od Nicka Cavea. Toliko o tome. Zapravo, toliko generalno o Yammatu jer nema se tu ništa drugo dodati.
Lila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 20:07   #868
...

Vila, Vila, Vila, Vila, Vila ...


Quote:
Dobra Vila 1981 kaže: Pogledaj post
I da, Cat6, a što da ti odgovaram? Ti si barem pametno zbrojio, napokon, 2+2, za razliku od ostalih, a koliko ja znam, odnosno logički isčitavam između rečenica, mada je sad krenulo i doslovno, tak je od prvog dana. P + N (bravo, za to, ni meni dugo neke stvari nisu bile jasne i spojive s ljudima koje posredno poznajem) Eh, sad kad si to zbrojio, a dobro si zbrojio, jer je četiri padaju ti u vodu sve one druge teorije. Nadam se da si i to konačno ubrao. Nema nikakve zavjere, ipak je ovo Croatia. P+N
Ne znam Vilo,

Darujes truda i teksta, a nikako odlucit kad je ofanziva/defanziva/promo/slucajni uzorak + ponovo omagijanost povrsinom shoutcasta. A dobro se sjecam da si odsjedila podcast nastavu prosle godine.

Zalud pismu pivan DB-u, ne triba on tvoje pomoci, o Vilo bajna

Stranica nova daje naznake zive stanice, koja ima ljude, samo, opisi pojedin(a)ca izlaze iz okvira cak i najkontroliranije promidjbene samohvale. Imam osjecaj, taknem li jedno od slova, da bi sve poispadalo, kao napuklo staklo koje cuva traka, zastitna traka promidjbe.

Ali gdje nestade raspored programa Vilo?


...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 08:25   #869
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
[color=white]...[/color


Ali gdje nestade raspored programa Vilo?


...
Osim ovih fotografija, koje se izmjenjuju sa strane, nisam našla. Valjda misle da je to to."Slijedi na Yammatu". Eh sad, da li su tu i emisije, iskreno, ne znam. Nekak, sumLJam.

Nego , sad ćemo od Lile naučiti što je to punokrvni radio i što je danas, u tom bizu, bitnije od slušanosti. Sjedi Cat i čekaj, ja nisam bila na tom satu. Nikad nije kasno za naučiti nešto.
Dobra Vila 1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 09:55   #870
A ne. Nego ćemo od Vile. Sjedni mila, 1. I ne prizivaj Cat-a u klupu, on je za tebe dr.sc. kužiš?
Lila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 10:44   #871
hehehe
Dobra Vila 1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 08:27   #872
Isusbog, reklama za neki city centar, tako nes, kao da sam u Plodinama , boli, doslovno.
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 15:43   #873
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
Isusbog, reklama za neki city centar, tako nes, kao da sam u Plodinama , boli, doslovno.
da, ovo je bilo baš neugodno, znam da trebaju zaradu, ali baš je bilo neugodno.susramlje.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 21:20   #874
i dalje ne kužim zakaj forsiraju u dnevnim terminima Ivonu pored sjajnih voditelja Mamića,Balena,Milića..
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 18:54   #875
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
Isusbog, reklama za neki city centar, tako nes, kao da sam u Plodinama , boli, doslovno.
Kad sam ćuo reklamu, pomislio sam da nisam slučajno na Narodnom.
Mislim, Čola i Severina.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 12:39   #876
...

Zar radijska tema stalno mora bolovati od akustoRECfobije kad se jedan ton ne moze izroditi kao primjer? Svake sekunde stavljate slike na profile/sve moguce *.grame ali tona ni za lijeka? Kako komentirati nesto sto nisam cuo ;(

City Centar

Radi li se o promo prenosenju koji se vrti i na drugim stanicama, te ih Yamnica samo prenosi? Ili pricamo o idejnom i autorskom uratku Yammat ekipe?

@Vila

Raspored nadomak novog ruha

Raspored ad acta

izgleda, ponovo procjena, da slusateljima Yammata nije potreban uvid u programski sadrzaj, jos manje raspored kao takav. E, sad, poruke koje salju pristupom, ostavljam svakome da tumaci za sebe. Ukratko - nije dobro




...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 14:03   #877
Ovaj Bilić me ubija svako jutro...
Neslušljiv je sa onom svojom galamom i nekim internim forama, sinkronizacijama ala Pervan...
Baš je neugodan.
__________________
"Welcome to the place that once used to be Udine. Take the first exit left towards Venice and pray to God no italian club will draw Dinamo next time."
La gazzeta della sport
šalabajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 22:01   #878
Quote:
šalabajz kaže: Pogledaj post
Ovaj Bilić me ubija svako jutro...
Neslušljiv je sa onom svojom galamom i nekim internim forama, sinkronizacijama ala Pervan...
Baš je neugodan.
užas. baš mi je žao, jer sada na poslu ne hvatamo student, za otvoreniplaviasadyammat nemam živaca..na sljemenu previše laprdanja.
a konačno smo imali šta slušati na poslu, i onda bilić
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 13:41   #879
Question

Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
...

Zar radijska tema stalno mora bolovati od akustoRECfobije kad se jedan ton ne moze izroditi kao primjer? Svake sekunde stavljate slike na profile/sve moguce *.grame ali tona ni za lijeka? Kako komentirati nesto sto nisam cuo ;(

City Centar

Radi li se o promo prenosenju koji se vrti i na drugim stanicama, te ih Yamnica samo prenosi? Ili pricamo o idejnom i autorskom uratku Yammat ekipe?

@Vila

Raspored nadomak novog ruha

Raspored ad acta

izgleda, ponovo procjena, da slusateljima Yammata nije potreban uvid u programski sadrzaj, jos manje raspored kao takav. E, sad, poruke koje salju pristupom, ostavljam svakome da tumaci za sebe. Ukratko - nije dobro




...

Ma, reklama koja je rađena negdje drugdje. Valjda im je takva kampanja bila. Ali, stvarno slomi sluh i duh, kad uleti (odnosno, srećom više je nema) na Yammatu, jer je kao šaka u oko. Još se, ak se ne varam, na kraju Sevka, Čola i takvi obraćaju, odnosno pozivaju i čestitaju rođendan centru. Zapravo, reklama koja bi drugdje bila sasvim normalna, valjda, ovdje je doslovno vrištala.

Ne znam da li si skužio, ali imaju raspored, na dnevnoj bazi koji se okreće sa strane. No, još mi je čudnije sada kad si čak stavio i link na predviđeno mjesto koje zjapi prazno.
Dobra Vila 1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 13:54   #880
Ili, npr., naprave baš simpa novi player (pop UP), ali zaborave na volume, kao da je mute dovoljan. Nije.
Dobra Vila 1981 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.