Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2015., 12:52   #1
Binarne opcije - iskustva

Pozdrav!
Da li neko ima iskustva u trgovanju binarnim opcijama?Mozda neka literatura za preporuciti? Zanima me je li moguce ostvariti profit na mjesecnoj bazi? Ne zanimaju me milijuni ali kakvih 1000€ mjesecno zvuci super...
cedi3003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 20:59   #2
Imam ja.

Sto se tice literature; nisam jos naisao na dobru literaturu o tome. Imas na youtubeu dosta videa no nazalost vecina je tu samo radi affiliate marketinga za razno razne brokere.

Ima nekoliko dobrih foruma gdje se mogu pohvatati osnove, tako sam ja poceo. Mozda najveci problem je pronaci kvalitetnog brokera, tu je takodjer puno prevara jer binarne opcije su jos poprilicno neregulirane (cast iznimkama). Cak su ilegalne u USA (osim NADEX-a).

Trgovanje bilo cim (binarne opcije, dionice, futures, value...) se ne planira na nacin da kazes meni dosta 1k. Logika iza konzistentnog zaradjivanja je ista.Jednako je tesko zaraditi 100€ kad imas 1k ili 1k kad imas 10k.


I jos da dodam. Trgovanje nije za bilokog, zapravo usudio bi se reci da nije za 99% ljudi zbog nedovoljne discipline i kontrole emocija.
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 17:03   #3
Hvala,vec sam mislio da to niko ziv ne radi...
Ja sam registriran na top optionu.(sta mislis o njima?)
Jel se isplati proucavat tehnicku i fundamentalnu analizu?
Mozes mi dat linkove tih foruma please?
sta mislis o raznoraznim robotima (ozrobot i sl.) sa "78%i vise " tocnim signalima? ili vrijedi ona "uzdaj se u se i u svoje kljuse?
jel ostvarujes profit na mjesecnoj bazi?ja sam poceo sa 200 € i vrtim se oko te cifre stalno...
Jel mi mozes rec par tipseva za pocetnike na sta obratit paznju i na koje resurse se kladit?
hvala unaprijed!
cedi3003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 12:45   #4
Ja imam slaba iskustva za binarnim opcijama... mnogo je slično ko na ruleti.. samo moras se odlučiti jeli ide gore ili dole... (crvena/crna)
sasaFX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 02:04   #5
samo sam cekao temu, cista kocka. ljudi pa zasto da riskirate na ovaj nacin
__________________
I can accept failure but I can't accept not trying
JoZoFX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 15:22   #6
sorry sta kasnim par dana ali da odgovorim


-koristim Option Trade od brokera s obzirom da su vjerojatno najbolje regulirani za klijente s podrucja EU.
-Trgujem koristeci gotovo iskljucivo tehnicku analizu, bez ikakvih indikatora, strelica i slicnog. Gola karta i 24-2 bollinger bands. 90% tradeova su mi end-of-hour. Kupis opciju npr u 15:25 koja istice u 16:00
-ima vise foruma; Binary Options Edge i Binary Options That Suck su oni koje ponekad posjetim
-roboti su scam; 99,99 % ih je cisti scam koji funkcionira u slijedeca 3 koraka
1) platis za robot (oni dobiju lovu)
2) napravis depozit na nekom od ponudjenih brokera (opet dobiju affiliate lovu)
3) robot popusi pare i broker dobije lovu

-Postoje winning algoritmi, vidio sam ih. Medjutim takvo nesto se cuva pod kljucem. Ako imas tvornicu novca, ne prodajes je

Vec cetvrti mjesec zaredom sam profitabilan, oko 65-70% ITM. Nadam se da cu uz krvav rad uspjeti doci do oko 75 i to je to. Nisam jos vidio nikog da je iznad toga, osim jednog ludog Japanca koji ima 75.9 na solidnom uzorku od vise stotina tradeova.

Sto se tice parova, nema tu nekih posebnih tips-a. EUR USD je uvijek bio najpopularniji, London zauzima oko 40% likvidnosti trzista i popodnevno preklapanje sa New Yorkom je najprometniji dio dana. Meni je osobno najdraze trgovati izmedju 16 i 17h.

@sasaFX, JoZoFX
Da, izgleda vrlo jednostavno. Smjer i vrijeme. No moguce je predvidjeti dovoljno dobro da bi konzistentno bio profitabilan.
E sad druga je stvar sto to nije nimalo lako.
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 16:54   #7
Quote:
Hecky3 kaže: Pogledaj post
sorry sta kasnim par dana ali da odgovorim


-koristim Option Trade od brokera s obzirom da su vjerojatno najbolje regulirani za klijente s podrucja EU.
-Trgujem koristeci gotovo iskljucivo tehnicku analizu, bez ikakvih indikatora, strelica i slicnog. Gola karta i 24-2 bollinger bands. 90% tradeova su mi end-of-hour. Kupis opciju npr u 15:25 koja istice u 16:00
-ima vise foruma; Binary Options Edge i Binary Options That Suck su oni koje ponekad posjetim
-roboti su scam; 99,99 % ih je cisti scam koji funkcionira u slijedeca 3 koraka
1) platis za robot (oni dobiju lovu)
2) napravis depozit na nekom od ponudjenih brokera (opet dobiju affiliate lovu)
3) robot popusi pare i broker dobije lovu

-Postoje winning algoritmi, vidio sam ih. Medjutim takvo nesto se cuva pod kljucem. Ako imas tvornicu novca, ne prodajes je

Vec cetvrti mjesec zaredom sam profitabilan, oko 65-70% ITM. Nadam se da cu uz krvav rad uspjeti doci do oko 75 i to je to. Nisam jos vidio nikog da je iznad toga, osim jednog ludog Japanca koji ima 75.9 na solidnom uzorku od vise stotina tradeova.

Sto se tice parova, nema tu nekih posebnih tips-a. EUR USD je uvijek bio najpopularniji, London zauzima oko 40% likvidnosti trzista i popodnevno preklapanje sa New Yorkom je najprometniji dio dana. Meni je osobno najdraze trgovati izmedju 16 i 17h.

@sasaFX, JoZoFX
Da, izgleda vrlo jednostavno. Smjer i vrijeme. No moguce je predvidjeti dovoljno dobro da bi konzistentno bio profitabilan.
E sad druga je stvar sto to nije nimalo lako.
jel mi mozes molim te dat neki mail ili skype da mi objasnis neke stvari pobliže,osobito oko tehnicke analize ali i jos nekih stvari,naravno ako imas vremena?hvala unaprijed!
cedi3003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 12:15   #8
poslo sam ti pm; vremena i nema bas s obzirom da uglavnom visim na trzistu od 11-21, no nadje se gluhog razdoblja kad se vijesti naslazu pa je najpametnije cekat da se prasina slegne.
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 14:22   #9
Ja ću napisati samo jednu vrlo bitnu napomenu. Nadam se da vam je jasno da Binary opcije idu isključivo preko 'B book-a'. Eto, samo toliko za sada.
__________________
"Puno lakše je pričati o novcu, nego ga stvarati" - Voltaire

Želiš saznati istinu o forexu? Klikni ovdje!
CroBroker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 23:15   #10
Quote:
CroBroker kaže: Pogledaj post
Ja ću napisati samo jednu vrlo bitnu napomenu. Nadam se da vam je jasno da Binary opcije idu isključivo preko 'B book-a'. Eto, samo toliko za sada.
slobodno napisi jos kad bude vremena
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 17:15   #11
[QUOTE=CroBroker;55951048]Ja ću napisati samo jednu vrlo bitnu napomenu. Nadam se da vam je jasno da Binary opcije idu isključivo preko 'B book-a'. Eto, samo toliko za sada.

Što je to b book?
cedi3003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 22:42   #12
Quote:
cedi3003 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Da li neko ima iskustva u trgovanju binarnim opcijama?Mozda neka literatura za preporuciti? Zanima me je li moguce ostvariti profit na mjesecnoj bazi? Ne zanimaju me milijuni ali kakvih 1000€ mjesecno zvuci super...
Laži sve, to je čista sreča, nema metode koja funkcionira samo sreća, trend ništa ne znači...
Vilim Bubaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:02   #13
Thumbs down Rizik

Na binarnim opcijama se može zaraditi samo ako pratiš dijagram i gađaš kad se zareda pad ili rast par min zaredom, iako ni to nemora biti dobitna kombo.
Ovo je čista sreča jer dijagram raste i pada konstantno iz min. u min.
Nisam probao na više od min. oklade jer imam osječaj da je to još teže pogoditi.
preporučujem samo ljudima koji imaju 500 dolara u šteku i voljni su ih izgubiti da probaju jer budimo realni šansa za izgubiti je puno veća nego da čete dobiti. Brokeri kažu da im je u interesu da dobijete jer samo tako oni dobivaju pa če vam kao "pomoči" a to je laž, oni dobivaju svakako.
Izbombardirati če vas sa uvjeravanjima da je to dobitna kombo. ali na dnu svake str. ćete naći da se ograđuju od svakog gubitka vašeg novca i da ne postoji nikakva garancija da čete dobiti.
Ako je to tako dobro i svi zarađuj zašto ograđivanje od gubitka????
Svi znamo da tamo gdje se lova zarađuje netreba reklama, reklamira se samo visoki rizik i mutni poslovi...
Vilim Bubaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 11:58   #14
Quote:
Vilim Bubaš kaže: Pogledaj post
Na binarnim opcijama se može zaraditi samo ako pratiš dijagram i gađaš kad se zareda pad ili rast par min zaredom, iako ni to nemora biti dobitna kombo.
Ovo je čista sreča jer dijagram raste i pada konstantno iz min. u min.
Nisam probao na više od min. oklade jer imam osječaj da je to još teže pogoditi.
preporučujem samo ljudima koji imaju 500 dolara u šteku i voljni su ih izgubiti da probaju jer budimo realni šansa za izgubiti je puno veća nego da čete dobiti. Brokeri kažu da im je u interesu da dobijete jer samo tako oni dobivaju pa če vam kao "pomoči" a to je laž, oni dobivaju svakako.
Izbombardirati če vas sa uvjeravanjima da je to dobitna kombo. ali na dnu svake str. ćete naći da se ograđuju od svakog gubitka vašeg novca i da ne postoji nikakva garancija da čete dobiti.
Ako je to tako dobro i svi zarađuj zašto ograđivanje od gubitka????
Svi znamo da tamo gdje se lova zarađuje netreba reklama, reklamira se samo visoki rizik i mutni poslovi...
bilokakvo trgovanje iz minute u minutu je APSOLUTNO samoubojstvo ;
5 min je takodjer vrlo riskantno ; od 15 min nadalje je vec moguce nesto napraviti ako se dobro poznaje tehnicka analiza. Na 1H karti je najlakse raditi i End-of-hour je mozda najprofitabilniji na kratke staze.

Tko je dobar u forexu moze finu lovu na binarnima dignuti trgujuci end of day. Payout je cesto do 90%. Naravno, sve mora biti na visoko reguliranim brokerima kao dukascopy, option trade i sl. Rad s nekakvim bucket shopovima je van pameti.
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 16:07   #15
jel tko probao iqoption, razmišljam investirat minimalan iznos na početku pa viditjet za dalje dosta ljudi piše da kad je u pitanju withdraw da tu nastaju problemi kod isplate na račun i sl?
007_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 22:51   #16
Quote:
007_ri kaže: Pogledaj post
jel tko probao iqoption, razmišljam investirat minimalan iznos na početku pa viditjet za dalje dosta ljudi piše da kad je u pitanju withdraw da tu nastaju problemi kod isplate na račun i sl?

premali i slabo likvidan broker koji drzi limit velicine pozicije po periodu za sve klijente odjednom ; t ipa ako nas 5 opali CALL na EUR USD daily, sestome ce ta ista pozicija biti odbijena. Karikirano receno cisto da skuzis logiku.
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 16:43   #17
Postoji li šansa da se nešto zaradi ovim putem? Ne planiram milijune, ali koja stotka bi dobro došla. Neki dan su me zvali iz neke brokerske kuće (nisam ubrala koje), pa sam krenula istraživati.

Nemam iskustva u ovom segmentu, ali kažu da je odlično za početnike...
Konkretna Kocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 09:16   #18
Vidim da tema baš i nije aktivna

Našla sam na ovu stranicu istražujući. Malo sam zbunjena jer vi pišete kako iqoption nije najbolji izbor, a tu je dosta visoko.
Ipak ovaj Banc De Binary mi se čini kao najbolji broker, kad se usporede sve dostupne recenzije i iskustva na netu. Isplati li se ulagati s njima?

edit: gramatika

Zadnje uređivanje Konkretna Kocka : 04.08.2016. at 09:55.
Konkretna Kocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 08:08   #19
Tradeala sam s BDB neko vrijeme, kad sam bila u plusu, sve povukla van. Iznos je bio simbolican, ali i moji ulozi su bili simbolicni. Vazno je da ne uzmes bonus, jer onda idu neki uvjeti koji vise pogoduju brokeru nego tebi.

Ne ocekuj laku lovu, kao i uvijek moras znati sto radis da bi nesto zaradila. Taj link koji si stavila s cini ok pa malo procackaj i vidi sto pise. Ako pitas za preporuku, ovi moji su ok, ali vise ne tradeam s njima.
Marla-Singer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 14:21   #20
Hvala ti Marla-Singer. Probat ću prvo demo ako imaju, pa tek onda uložiti nešto. I mislila sam krenuti s najmanjim mogućim iznosom. Uopće se ne zavaravam da sam profić.
Konkretna Kocka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.