Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2006., 12:35   #141
ja bdsm naprosto obožavam
i ništa ali baš ništa mi nije odbojno
svatko voli što voli
i to je tako nema se tu šta puno za reć
 
Old 09.10.2006., 14:55   #142
mmmm , robinjicu
ZgSash is offline  
Old 09.10.2006., 16:44   #143
[QUOTE=Ramzes]Kako kome.
Ako je takav, sretna ti, gledam ovu populaciju mlohavih parova, većina prijatelja sa kojima smo se družili više ne podnose da nas gledaju,

ovo je nažalost istina, ali nije pravilo. Moj dragi ima 42 g čvrsto tijelo i ni malo sala
Koja je tajna? Taština.Jedan od velikih grijeha.Ali ako se nema taštine brzo odeš k vragu. Gledam mlade muškarce na plaži i istina je da su podosta mlotavi. Građeni u naopaki trokut.
OT
Uvijek za igrice Naravno uvijek treba probati jer ne znači da će ti se nešto za što misliš da ti se sviđa odista i svidjeti.
Modesti is offline  
Old 10.10.2006., 02:05   #144
Quote:
justin kaže:
jel tko zna gdje se u Zagrebu skupljaju ljubitelji sado mazo igrica?
Svaki četvrtak oko 18:30 na uglu Praške i Trga, kod Singera. Pojavi se gol, da te prepoznamo.
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Old 01.10.2007., 15:18   #145
ja sam juče gledala neki sado mazo film i tak se napalila ko nikad...a do prije opče nisam znala da me to pali,sad bi htjela isprobat to s nekim...al imam osječaj da je teško nač partnera za to...
dresden doll is offline  
Old 02.10.2007., 06:50   #146
Mala...

Quote:
dresden doll kaže: Pogledaj post
ja sam juče gledala neki sado mazo film i tak se napalila ko nikad...a do prije opče nisam znala da me to pali,sad bi htjela isprobat to s nekim...al imam osječaj da je teško nač partnera za to...
...javi se da cujem sto te toliko napalilo...naravno, ako volis biti dominirana...ili...

Zadnje uređivanje LLC : 02.10.2007. at 06:50. Reason: pravopis
LLC is offline  
Old 02.10.2007., 09:29   #147
bdsm nije ništa nastrano, niti su to poremećene osobe koje praktriciraju bdsm, kak ih neki opisuju...to je samo stil života koji nadopunjuje običan sex ima nekih stvari koje se ni meni se svidjaju, ali svatko ima svoje užitke...uglavnom svima preporučujem da barem probaju, isplati se

p.s. ak vas zanima bdsm, pogledajte moj blog
Spliff is offline  
Old 02.10.2007., 12:36   #148
Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
ko ih voli, koga pali,hajde bez srama.što točno volite,što si međusobno radite?malo slatke boli ne škodi jel da ili barem u mašti.imate li neki sado mazo fetiš baš me zanima koliko uživate u malo boli??za vrijeme predigre.muškarci,volite li dominantne ženke ili volite vi dominirati nad ženkama hajde da čujem.koga pali bol i što točno opišite ponešto makar ste to doživili samo u mašti ajde da vas vidim kolko ste slobodni u tim stvarima
Dozivjela relativno dominantnog tipa, interesantno 1god., dosadilo brzo.
Volim dominirati, ali prirodno bez kostima i kazalista i svih tih gluposti.
Volim samarat, lupat muske (ne lupkat kao pederica, nego drmnut dobro i bez potrebe posjete bolnice ili slicno ). Samaranje i tako su komplimenti koji samo moze decko zaraditi koji me zna zadovoljavati i izludivati u tijelu i glavi.
Zenske je dovoljno zgrabiti tu i tamo, i zavest ih ludo. Jako lako se predaju.
cayenne is offline  
Old 02.10.2007., 12:38   #149
Quote:
cayenne kaže: Pogledaj post
Dozivjela relativno dominantnog tipa, interesantno 1god., dosadilo brzo.
Volim dominirati, ali prirodno bez kostima i kazalista i svih tih gluposti.
Volim samarat, lupat muske (ne lupkat kao pederica, nego drmnut dobro i bez potrebe posjete bolnice ili slicno ). Samaranje i tako su komplimenti koji samo moze decko zaraditi koji me zna zadovoljavati i izludivati u tijelu i glavi.
Zenske je dovoljno zgrabiti tu i tamo, i zavest ih ludo. Jako lako se predaju.
pohvalno...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 02.10.2007., 12:38   #150
Quote:
neznalicaXXL kaže: Pogledaj post
Mene, a i muža, pali kad me za vrijeme sexa lagano pljusne po guzi, nekad malo jače nekad slabije, ovisi. I kad me, dok smo u dogy stilu, povuče za kosu onak malo jače.
Eto a sad me blam kaj ćete sad misliti o meni.
to svi rade

Quote:
talia kaže: Pogledaj post
He, he...a mogu i ja njega strap-on, ako ga to pali. Jedino bi me bilo malo strah, da ga ne povrijedim, jer guza nije kao pica...
Bez brige. Oni imaju puno vise mjesta tamo. Ali pazi se arome kanalizacije

Zadnje uređivanje Teta2U : 08.12.2011. at 18:24.
cayenne is offline  
Old 02.10.2007., 20:02   #151
Quote:
talia kaže: Pogledaj post
Ja sam imala jednog prijatelja, koji je bio djecacki lijep i svidjao mi se (ali je imao curu). Kad se za Haloween obukao u zensku, znaci sve, sminka, minica, najlonke, stikle, bas je bio seksi. Meni bi bilo uzbudljivo seviti tako lijepog tipa u zenskoj seksi odjeci i nasminkanog.
Ali premuzevan tip bi izgledao smijesno u tome (npr Rock ili Vin Diesel).
Neki lijepi decko tipa Justin Timberlake ili Orlando Bloom.
Primice se Halloween....buuuu....
Sad ce decki ponovo da uskoce u suknjice za taj dan. Mozda opet uhvatis nesto
Salu na stranu, imam slicno iskustvo....mraaaaaaak kako je bilo dobro
__________________
Spicoke forever
Zenski petko is offline  
Old 09.10.2009., 19:32   #152
hmm ja zavezana lisicama za krevet i sa onom kuglicom u ustima, ona krene meni dolje i odjednom izvadi stipaljke za bradavice.. kad je to zabolilo ajme meni, nisam znala dal da vise vristim od boli ili uzitka dolje..

eto da se malo ozivi tema bila sam otvorena, nadam se da necu biti jedina.
__________________
"Ne nije jutro, To samo sunce izlazi"
Istoria is offline  
Old 11.10.2009., 00:25   #153
kuglu bi voljela probat :-)
pennyblack is offline  
Old 11.10.2009., 00:31   #154
jao boze,meni je trebalo tri godine da mm-a nagovorim da me malo povuce za kosu dok me guzi,i da dok mu pusim mi slobodno malo glavu stisne,gurne jace i to...zivjeli njezni muskarcial ne bas prenjezni...
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 09.11.2009., 14:17   #155
hehehehhe ... volim kad ga posjednem na stolicu vezanog lisicama , konopljima cime vec .... kad je nemocan i kada me gleda a ne zna sta ce bit dok ga lagano milujem bicem ili ledom po mjestim di toliko hladi da boli ....volim kada su muski nemocni ... kad ih samaram i kad vide di im je mjesto ...
POSLUSNI PSICI
cathy fox is offline  
Old 09.11.2009., 14:19   #156
a gdje im je mjesto? U štali?
feels is offline  
Old 09.11.2009., 23:56   #157
Quote:
*JeŁy* kaže: Pogledaj post
jao zna li itko trgovinu "Funky fish"? tamo imaju guba lisice, kao od policije
Hihi, te lisice su pukle prije prvog pravog koristenja... Ne preporucujem!
Aqua Marine is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger