Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2015., 17:22   #3041
Quote:
LutkicaZG kaže: Pogledaj post
Htjela bi i ja napisat iskustvo sa kozmetickim salonom Kala.
Šteta, mozda ti nisu odgovarali preparati koje koriste.

Dragi i ja smo oboje tamo negdje poslije nove godine išli na čišćenje kod njih i oboje smo zadovoljni. Radila nam je plava cura s kratkom kosom, ne mogu se točno sjetiti imena. Nismo bili uopće natečeni, samo malo crvenila i to se skroz povuklo u roku 2-3 dana.
Meni je od tada lice super i skroz čisto, prije su mi povremeno izbijali prištići pa i oni potkožni bolni, ali od tada ništa, sve je čisto, ja sam jako zadovoljna.
Njemu je evo tek prošli tjedan izbio jedan veći potkožni prišt, a do tada je isto bilo čisto.
Nismo imali nikakvih problema ili reakcija poslije tretmana....
@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 17:59   #3042
Smile

Bok svima, planiram otić prvi put na brazilsku depilaciju, prema preporukama odabrala sam kozmetički salon Runolist na Knežiji, pa me zanima je li dosta naručiti se tjedan dana unaprijed i je li potrebno napomenuti da mi je prvi put? I što uključuje egipatska, a što natkoljenice, tj do kojeg djela? Ako uzmem depilaciju natkoljenica i brazilsku, moram li još stražnjicu dodatno, ili je to u nešto od ovog uključeno? Možda su malo glupa pitanja ali bila bi zahvalna na odgovoru
__________________
"Intelligence without ambition is a bird without wings." - S. Dali<3
Rebelde <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 22:00   #3043
Quote:
Rebelde <3 kaže: Pogledaj post
Bok svima, planiram otić prvi put na brazilsku depilaciju, prema preporukama odabrala sam kozmetički salon Runolist na Knežiji, pa me zanima je li dosta naručiti se tjedan dana unaprijed i je li potrebno napomenuti da mi je prvi put? I što uključuje egipatska, a što natkoljenice, tj do kojeg djela? Ako uzmem depilaciju natkoljenica i brazilsku, moram li još stražnjicu dodatno, ili je to u nešto od ovog uključeno? Možda su malo glupa pitanja ali bila bi zahvalna na odgovoru
tjedan dana je dosta, pogotovo zimi nije baš potrebno napomenuti prek telefona, al pretpostavljam da one primijete ko je prvi put tamo jer, kad dođeš u salon, skineš obuću i obučeš one njihove šlapice, a, ukoliko to ne učiniš sama, skužit će da si prvi put i uputiti u sve mislim čak da je bolje tamo kad dođeš "zbunjenošću" dati do znanja da si prvi put jer onda se ipak u skladu s tim i odnose prema klijentu i objasne što treba.

ne razumijem baš pitanje, egipatskom možeš depilirat apsolutno sve. ako uzmeš egipatsku natkoljenica, depilirat će te se od koljena do ruba gaća. ako uzmeš natkoljenice i brazilsku, a nećeš stražnjicu, onda samo napomeneš brazilska bez stražnjice. ne znam kako u tom slučaju naplaćuju, al uglavnom se sve da dogovoriti, depilirat će samo ono što želiš. Runolist je super
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!

Zadnje uređivanje bela flor : 15.02.2015. at 22:08.
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 14:59   #3044
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
tjedan dana je dosta, pogotovo zimi nije baš potrebno napomenuti prek telefona, al pretpostavljam da one primijete ko je prvi put tamo jer, kad dođeš u salon, skineš obuću i obučeš one njihove šlapice, a, ukoliko to ne učiniš sama, skužit će da si prvi put i uputiti u sve mislim čak da je bolje tamo kad dođeš "zbunjenošću" dati do znanja da si prvi put jer onda se ipak u skladu s tim i odnose prema klijentu i objasne što treba.

ne razumijem baš pitanje, egipatskom možeš depilirat apsolutno sve. ako uzmeš egipatsku natkoljenica, depilirat će te se od koljena do ruba gaća. ako uzmeš natkoljenice i brazilsku, a nećeš stražnjicu, onda samo napomeneš brazilska bez stražnjice. ne znam kako u tom slučaju naplaćuju, al uglavnom se sve da dogovoriti, depilirat će samo ono što želiš. Runolist je super
Sad vidim da sam zamjenila u pitanju riječ brazilska sa egipatskom haha, al odgovorila si mi ono što me zanimalo
Puno hvalaa
__________________
"Intelligence without ambition is a bird without wings." - S. Dali<3
Rebelde <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 10:33   #3045
Quote:
Lila kaže: Pogledaj post
Kozmetički salon JFK, Vinogradska 8 u Zagrebu - uz pauze i povremena lutanja i isprobavanja, apsolutno najbolji i idem kod njih već 10 godina. Osobito što se tiče depilacije. Probala sam razno-razne voskove u drugim salonima, pa i skupim wellness centrima - one iz patrona, itd., katastrofa. Nakon toga mi uvijek izbiju neki grozni prištići ili mi urastaju dlačice. Odustala sam i od egipatske - dugo traje i skuplja je, a na kraju je učinak posve isti kao s voskom. Ali ne bilo kojim voskom, nego isključivo tim kojeg koriste u JFK. Nigdje drugdje nema takvog fenomenalnog voska. Nikad nakon depilacije nemam nikakvih incidenata na koži, niti upala. Niti što se tiče nausnica, a imam iznimno osjetljivu kožu.
Cijena umjerena. Topla preporuka Imaju svoju web stranicu, a i na FB-u su.
Po meni je ovo najgori salon u koje sam ikada bila, evo u čudu sam , a bila sam nekoliko puta kod njih jer su mi blizu a bila sam u žurbi.

Dakle za početak depilacija se radi u jednoj sobi gdje su 3 ili 4 stola, maltene jedan do drugoga bez zastora i ičega, cure do mene su mi bile na dohvat ruke, ono vidjela sam im svaku dlačicu.
Koriste vruči vosak koji bi skinule sa svake od nas i stave u jedan veliki metalni lonac, kao dlačice sve nestanu negdje i onda te opet sa tim voskom trackaju.
Atmosfera katastrofa, jedna je bila starija kozmetičarka koja me se dojmila kao neki terorista, mislim u jednoj sobici smo se istovremeno depilirale nas 3 + 3 kozmetičarke i sve u onako neugodnoj tišini

A sve to za doslovno duplo više cijene nego drugdje, depilacija potkoljenica tim voskom je bila 120 kn
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 19:05   #3046
i ja sam davnih dana bila u tom jfk salonu i imam apsolutno iste dojmove ko V element. žena je bila neurotična, a prilikom čekanja samog tretmana i za vrijeme plaćanja su se trudili uvaliti još nešto, al na jedan odbojan način. prije mene je bila jedna jača žena koju su odmjerili od glave do pete i onda joj rekli kako bi trebala na neki njihov tretman mršavljenja. što se tiče tog voska, ne želim nikome ogaditi dan ili san, ali zaista se reciklirao kao što V element spominje. jednom drugom prilikom kad sam bila u drugom salonu na čišćenju lica, pored mene je bila gospođa koja je kožmetičarki prepričavala istu priču o jfk pa su se obje zgražale. uglavnom tamo sam bila jednom i nikad više.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 08:48   #3047
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
probao tko studio 49? ima ih u ozaljskoj,gundulićevoj,našičkoj i još negdje
Ja sam im stalna mušterija, jako sam zadovoljna!
satena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 20:16   #3048
Quote:
satena kaže: Pogledaj post
Ja sam im stalna mušterija, jako sam zadovoljna!
jašta dašta dabome. mora da čuda rade kad su te potaknuli da se logiraš i ta dva posta koja imaš posvetiš samo njima.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 09:08   #3049
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
i ja sam davnih dana bila u tom jfk salonu i imam apsolutno iste dojmove ko V element. žena je bila neurotična, a prilikom čekanja samog tretmana i za vrijeme plaćanja su se trudili uvaliti još nešto, al na jedan odbojan način. prije mene je bila jedna jača žena koju su odmjerili od glave do pete i onda joj rekli kako bi trebala na neki njihov tretman mršavljenja. što se tiče tog voska, ne želim nikome ogaditi dan ili san, ali zaista se reciklirao kao što V element spominje. jednom drugom prilikom kad sam bila u drugom salonu na čišćenju lica, pored mene je bila gospođa koja je kožmetičarki prepričavala istu priču o jfk pa su se obje zgražale. uglavnom tamo sam bila jednom i nikad više.
Da zaboravila sam to napomenuti, kad sam išla platiti žena mi je ponudila tretman čišćenja lica i to na takav način da sam mislila da sam gubu dobila, inače imam skroz dobar ten, ovo je bilo nakon kaj sam malo pocrvenila pa se valjda vidjelo, ali niš strašno....najgori salon ikada!
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 13:03   #3050
Pozdrav curke,
ima li tko kakvih iskustava s kozmetičkim salonima "M" i "Kosmea" na Kajzerici kad je čišćenje lica u pitanju?
Tnx!
ki-ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 07:44   #3051
Bok ekipa, ispricavan se ako san falila temu. Dosla san u Zagreb na misec dana i tribalo bi mi geliranje noktiju i pedikura. S obziron da san smistena na sv. Duhu molila bi vas za preporuku salona na potezu Crnomerec-sv. Duh-Ilica i centar grada, da mi je zgodno tramvajen doc.. Igraju cak i Vlaska i Maksimir ako se ispalati ic do tamo..
Hvala puno unaprijed..
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 11:14   #3052
Je li netko probao tretman čišćenja lica kisikom?
Čula sam da je to bolje od klasičnog čišćenja ali ne znam kako to točno se radi
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 14:52   #3053
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Vi koji ste tu pisali o kozmetičkom salonu Žana, jeste mislili na salon u Jurišićevoj? Jer mislim da oni imaju još jedan salon negdje kod Vukovarske, u jednom radi majka, u drugom kćer. Znam da su poznati po čišćenju lica. Tko vam je bolji, mama ili kćer?
Podižem pitanje, budući da nitko nije odgovorio, a i mene zanima, zaista bih probala njihovo čišćenje, jer po opisima je to ono čemu ja težim, a nikako pronaći ; Pada kisa, Wedding ili netko drugi tko je bio , preporuka ?!
ladyDiZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 14:05   #3054
kritičar blog

www.spainsajder.wordpress.com
ninci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 17:03   #3055
Iskustva s Kozmetičkim salonom Lavanda Vrlička 16, Srednjaci?
IPL tretman bih uzela =)
mala fatalna 16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 16:13   #3056
Pisala sam ja o toj Lavandi prije dvije godine, ne znam jesu li se što popravili, ali ja sam imala jako loša iskustva s depilacijom:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=2689
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 16:57   #3057
Quote:
mala fatalna 16 kaže: Pogledaj post
Iskustva s Kozmetičkim salonom Lavanda Vrlička 16, Srednjaci?
IPL tretman bih uzela =)
bila je moja frendica u lavandi ali na borovju (inače to je isti salon i mislim kako imaju istu opremu) i išla je baš na ipl. ponudu je kupila preko preko kolektivnih kupovina za neku sitnu lovu. uglavnom, kaže kako nije imala neke veće rezultate. dosta brzo odrade sam tretman i nitko ne vodi računa o broju bliceva i kako je na određenim područjima potrebno dvaput proći. isto tako, svaki put joj je druga osoba radila tretman što naravno nije preporučljivo te isto utječe na same rezultate. možda su se u međuvremnu popravili jer je ona bila prije neke tri godine, al za svaki slučaj ovo još provjeri baš na temama sa iskustvima o ponudama sa kolektivnim kupovinama.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 17:18   #3058
Gdje je u Splitu najbolje otici na spray tan i koja cijena?
Trebalo bi mi za (vlastito) vjencanje
__________________
We never really grow up, we only learn how to act in public.
Mono* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 17:34   #3059
Kozmetički u Osijeku za čišćenje lica? Da cure nisu mesari, s noktima od 2 metra, da imaju iskustva i da rade s malo kvalitetnijim proizvodima. Hvala.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 01:01   #3060
Da li je netko bio na depilaciji šećernom pastom u salonu Elve u Splitu? Zanima me kakva je usluga
Malaa123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.