Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2014., 11:04   #10041
Molila bi informaciju da li se može u Spoonu dogovorit serviranje hrane po stolovima ili je prvenstveno prisutan švedski stol?

Hvala na preporukama!

Quote:
Booba Lidach kaže: Pogledaj post
Čitam tvoje postove na sve strane i imam dojam da imate iste ideje ko i mi prije godinu dana!

Mi smo Spoon odabrali nakon kaj smo zaključili da će nam Mali Dvorac ipak bit mrvicu preskup i predalek, a MUOa smo otkrili tek kasnije. Tak da uopće nismo hodali po restoranima.
Ušli u Spoon i zaljubili se!!! Jer ako ne želite klasničnu salu, Spoon je vrhunac svemira, barem u našim financijskim okvirima!
Na topicu https://www.forum.hr/showthread.php?t=170250&page=129 sam ti rekla koliko smo i za koliko ljudi platili restoran, a i žesticu.

E sad... I mi smo kretali sa jelovnikom za 58 eura, ali smo uspjeli ispregovarat sa gospodinom Draženom cijenu od 55 eura. Sve ovisi o načinu na koji pristupite. Inače taj čovjek nas je oduševio. Od prvog, pa sve do posljednjeg kontakta. Divan, pristupačan, susretljiv i uljuđen čovjek.

Hrana je bila vrhunska i ni u jednom trenu nije bila ni hladna ni sirova ni prekuhana ni prepečena. Već 6 mjeseci nam ljudi iznova spominju oduševljenje hranom na našoj svadbi. Tak da smo time bili više nego zadovoljni. O dekoracije te iste hrane da i ne govorim... Genijalno!

Uz sve to, ono kaj nas je najviše oduševilo je posluga... Za ne-povjerovat je kak su ti ljudi uigrani i gotovo neprimjetni, a neprekidno pristuni. Ni u jednom trenutku nitko nije zakolutao očima, jer gosti imaju ideje i želje. Svi su obučeni isto, čak su nam se uklopili i u našu crno/bijelu kombinaciju svega.

I još jedna nama važna stvar. Restoran smo mogli platiti u ponedjeljak oko podneva (kad se probudite, rekao je Dražen), a ne kao u nekim salama i restoranima di mladenci moraju u 5 ujutro čupat lovu iz kuverti.

Dakle, da rezimiram... Moje tople i iskrene preporuke. Mislim da nećete biti razočarani!
Sandy77 is offline  
Old 12.11.2014., 11:11   #10042
Quote:
p.s.t kaže: Pogledaj post
Kraljevec da
Da, bila sam tamo na svadbi u 7.mjesecu, baš loša hrana :/
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Old 12.11.2014., 16:20   #10043


Quote:
isa-isa kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
ima li tko iskustva od tamo?
Želim malu svadbu do 100-njak ljudi, a i manje.

Kakva je hrana? Ambijent je prekrasan, to vidim...
Koliko je kapara, kako to kod njih funkcionira?

Hvala.

Čarobno je... Da li netko zna kakva je hrana?
Da li je netko organizirao tamo štogod? Da li ste bili zadovoljni?

Hvala.
isa-isa is offline  
Old 12.11.2014., 17:42   #10044
Quote:
Sandy77 kaže: Pogledaj post
Molila bi informaciju da li se može u Spoonu dogovorit serviranje hrane po stolovima ili je prvenstveno prisutan švedski stol?

Hvala na preporukama!
Može se dogovorit kaj god poželite!

Mi smo dobili ponudu za Toplo hladni buffet (ili ti ga zdravo seljački švedski stol ) i za Klasično posluživanje. Dakle, s tim se kreće. Švedski stol je mrvicu, al fakat mrvicu jeftiniji. Mi smo se odlučili za švedski stol, jer smo si tak zamislili naš svadbeni tulum!
Ali moram priznati, s obzirom da mi je majka jako bolesna i teško se kreće, za njihov je stol hrana stizala bez da su ikaj tražili, jer je posluga vidjela kak teško hoda kad je išla na wc, pa su sami bez pitanja krenuli donosit hranu. Kad joj se već kćer i muž nisu za to pobrinuli!
Ja sam to vidjela i fakat sam im zahvalila od srca , pa su oni na kraju svima za mojim "obiteljskim" stolom nosili hranu. I kao rezultat svega toga... Kad god bi dočagala do njihovog stola, majka mi je rekla da ju je sram količine hrane koju im nose na stol.

Molim! I drugi put! Ak o nečem mogu razglabat onda je to Spoon!
Booba Lidach is offline  
Old 12.11.2014., 23:57   #10045
mene zanima dali spoon ima svoj parking/garažu za goste koja se ne plaća dodatno ili ne?
rock on... is offline  
Old 13.11.2014., 12:25   #10046
Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
mene zanima dali spoon ima svoj parking/garažu za goste koja se ne plaća dodatno ili ne?
Postoji garaža koja se plaća, i to dosta... ja sam parkiranje za vrijeme jedne svadbe tamo platila oko 50 kn. Međutim, okolo Hypo centra ima puno parkinga pa gosti mogu okolo besplatno parkirati.
Brelina is offline  
Old 13.11.2014., 14:56   #10047
da, skupo je..
__________________
pravila za oblikovanje potpisa
joke3769 is offline  
Old 16.11.2014., 02:53   #10048
Cure i žene, zanima me jel ima tko novije doživljaje/iskustva s restoranom Maksimir?
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Old 21.11.2014., 10:34   #10049
Quote:
isa-isa kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
ima li tko iskustva od tamo?
Želim malu svadbu do 100-njak ljudi, a i manje.

Kakva je hrana? Ambijent je prekrasan, to vidim...
Koliko je kapara, kako to kod njih funkcionira?

Hvala.
Naoruzajte se strpljenjem kada se u Eko parku idete razgovarati o terminu. Zena je neljubazna, nestrpljiva i nista ne zna napamet a da ne spominjem to da od nje osobno necete dobiti nikakve konkretne informacije ni o meniju (imaju tri pa se bira) niti o cijeni kao ni icem drugom. Mi smo isli tamo gledati jer mi se otvoreni prostor jako svidio no na kraju smo mijenjali termin svadbe pa vise nije bio tako zanimljiv. Meni im je cca 40 eura ali na to ide jos 8 eura po osobi za pice, 6 eura za janjetinu i odojak i 5 eura po osobi za kolace i tortu (znaci dodjemo na 59 eura).
Navodno se puno bolje dogovarati sa sefom sale ali ovu zenu s pocetka price nazalost nikako ne mozete izbjeci bar za prvi dogovor. Što god smo je mi pitali morala je provjeravati na kalendaru na mobitelu i stekla sam dojam da je vise gledala u njega nego sto se trudila 'prodati' nam ista (dajem ruku u vatru da je malo bacila oko i na nove statuse na FBu).
Queen-J-J is offline  
Old 28.11.2014., 17:02   #10050
Ima netko možda ponudu od Matisa da mi pošalje, ili barem info o cijenama? Hvalaaaaa
GiSeLe is offline  
Old 11.12.2014., 13:09   #10051
VJENČANJE U EKOPARKU KRAŠOGRAD

Pozdrav svima, nova sam na ovom forumu

Ideja za vjenčanje, dragom i meni je vjenčanje na otvorenom.

Mislimo sve napraviti na jednom mjestu... obred vjenčanja u kapelici ili ispred kapelice, uglavnom na otvorenom, salom i dovoljno mjesta-kapaciteta (soba) da svi gosti mogu prespavati... i tako sam čula dobre komentare za ekopark Krašograd - pa smo jučer dragi i ja se zaputili tamo.
Vidi se da je u cijeli kompleks potrošeno dosta novaca i stvarno je sve lijepo uređeno. Što se tiče popunjenosti iduća godina je već dosta bookirana ali ima još mjesta recimo krajem godine (9. i 10. mjesec). sve je uređeno od dreveta, od restorana (sale) do apartmana koji se mogu iznajmiti za goste recimo... Imaju i restoran s terasom na jezeru i drvenu kapelicu na umjetnom brdašcu (što se meni jako sviđa jer se ne moramo vozikati od crkve do restorana).
Dobila sam od njih okvirni menu koji uključuje hladno predjelo, toplo predjelo, juhu, glavno jelo, prilog, salatu, desert, kavu i rano jelo.
Cijena menu-a je 40€ po osobi
+ 8€ piće (pij koliko hoćeš, aperitivi, pjenušac)
+ 5€ kolači i svadbena torta
Pitala sam ima li tu nekih dodatnih troškova (navlake, konobari, ...) i rekli su da je tu sve uključeno. čini mi se super ponuda..
Na njihovoj stranici ima galerija (http://www.ekopark-kras.hr).

Zanima me je li netko tamo imao svadbu ili bio na svadbi, team buildingu ili nečem trećem? Kakva su vam iskustva? Kakva je hrana? Negdje sam pročitala da imaju više svadbi odjednom, jel to istina, kako to izgleda? Svaka informacija je dobrodošla.
NEW-PINK is offline  
Old 11.12.2014., 14:19   #10052
Quote:
NEW-PINK kaže: Pogledaj post
.
Cijena menu-a je 40€ po osobi
+ 8€ piće (pij koliko hoćeš, aperitivi, pjenušac)
+ 5€ kolači i svadbena torta
Pitala sam ima li tu nekih dodatnih troškova (navlake, konobari, ...) i rekli su da je tu sve uključeno. čini mi se super ponuda..
Na njihovoj stranici ima galerija (http://www.ekopark-kras.hr).

Zanima me je li netko tamo imao svadbu ili bio na svadbi, team buildingu ili nečem trećem? Kakva su vam iskustva? Kakva je hrana? Negdje sam pročitala da imaju više svadbi odjednom, jel to istina, kako to izgleda? Svaka informacija je dobrodošla.
Provjeri samo što ide u taj menu za 40 eura jer koliko se sjećam kad sam ja tražila ponudu pisalo je neki dodatak od 7 ili 8 eura za odojak/janjetinu...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Old 11.12.2014., 14:30   #10053
hvala, provjerit ću i svakako javim...
NEW-PINK is offline  
Old 11.12.2014., 21:35   #10054
Pozdrav svima,

"Prodajem" termin za svadbu u restoranu Phoenix, Staro Čiče (Velika Gorica)

http://restoran-phoenix-gorica.hr/

Datum: 30.5.2015. (subota)

Mi smo dali kaparu 400 EUR pa za isti iznos prepuštamo termin nekom sretnijem paru.

Za sve informacije, javite se u inbox
carevsin is offline  
Old 12.12.2014., 11:38   #10055
Quote:
NEW-PINK kaže: Pogledaj post
hvala, provjerit ću i svakako javim...
Baš sam išla potražiti ponudu da provjerim, al ne mogu je naći, vjerovatno sam obrisala taj mail...mi smo se na kraju odlučili za Lovački rog (Karlovac)...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Old 12.12.2014., 14:26   #10056
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Baš sam išla potražiti ponudu da provjerim, al ne mogu je naći, vjerovatno sam obrisala taj mail...mi smo se na kraju odlučili za Lovački rog (Karlovac)...
Provjerila sam uglavnom da placa se dodatno odojak i janjetina,ali postoji i mogucnost da doneses svoje meso, ili kolace,naravno s papirom,ili cak mogucnost da od tri vrste mesa u glavnom jelu izbacis nesto i time snizavas cijenu,sto nije lose.. Vidjet cemo,uglavnom mi imamo kolace i tortu gratis kao poklon od tete.. A kakva je hrana?
NEW-PINK is offline  
Old 12.12.2014., 15:53   #10057
Quote:
NEW-PINK kaže: Pogledaj post
Provjerila sam uglavnom da placa se dodatno odojak i janjetina,ali postoji i mogucnost da doneses svoje meso, ili kolace,naravno s papirom,ili cak mogucnost da od tri vrste mesa u glavnom jelu izbacis nesto i time snizavas cijenu,sto nije lose.. Vidjet cemo,uglavnom mi imamo kolace i tortu gratis kao poklon od tete.. A kakva je hrana?
Ja nisam bila u Eko parku Kraš tak da ne znam, tražila sam samo ponudu jer mi se činila ok lokacija, htjeli smo vjenčanje na otvorenom. Na kraju smo se odlučili za Lovački rog jer je hrana izvrsna, imaju vani prostor za vjenčanje na otvorenom, a u meniju imamo sve, jedino kolače posebno naručujemo....
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Old 04.01.2015., 14:39   #10058
CASABLANCA

Ima li netko iskustva s restoranom Casablanca?
mrvica1985 is offline  
Old 05.01.2015., 14:00   #10059
pozdrav, ima li netko friških informacija vezano za Brezinku? hvala
dtur is offline  
Old 11.01.2015., 11:40   #10060
Molim vas za pomoc oko restorana za svadbu.
Dvoumimo se izmedu Spoona i Matisa.
Kakva su vasa iskustva s njima?
Planiramo imati oko 120 ljudi.

Hvala!
lucy07 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.