Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2008., 11:42   #181
ajme majko mila. vi svi patite od dusevne bolesti koliko vidim svi ste posjetili psihijatra sta mene sada optuzujete?
nisam praznovjerna jer vjerujem u nesto sto postoji.
i jesam gresnica toga sam svijesna i trudim se popraviti. tj biti bolji covjek. a sta se vi trudite?
ja ne propagandiram svoju vjeru ja govorim svoje iskustvo. a jel vi pricate iz iskustva ili onoga sto ste jednom negdje procitali?
i svakako nisam vas optuzila da ste gresnici jer ja nemam pravo to govoriti kada sam i sama takva. a povrh svega nisam vam rekla da cete u pakao, to je nebuloza. Bog prasta
opustite se ljudi. ova tema se zove "jesam li opsjednuta" a ne "jesam li psihicki bolesna".
ja nisam luda niti poremecena sasvim sam normalna sa normalnim zivotom i kojim duhovnim problemom.
imam mir, ljubav ma sve sta netko moze pozeliti. zaista nisam poremecena i ne nazivajte me tako! realna sam u svemu uvijek. ako sam iskusila prisutnost Boga to se vas ne tice i nemozete govoriti da je laz i da ne postoji jer meni se dogodilo i znam sta mi se dogodila nitko mi ne moze reci suprotno.
I btw ne molim 1000 ocenasa dnevno sta vam je? sta tako pretjerujete u svemu? dovoljno je u miru i sa iskrenoscu izmoliti jedan. Nisam nikakav fanatik i nikog ne optuzujem da je gresnik ili nedostojan sta vam je?
Psihijatar je doktor opce prakse radi u zagrebackoj bolnici i jedan je od iskusnijih psihijatara prestanite ga nazivati pogrdnim i imenima jer niste kvalificirani.
Nitko ne optuzuje nikakve demone ili neznam kak ih muslimani zovu da rade nesto umjesto covjeka. nego u skladu sa covjekom. ta promjena u ponasanju je dosla od nekuda. u toj djevojci se jos bore dobro i zlo i trazi pomoc. svaka dijagnoza i poremecaj imaju veze sa bogom ili vragom.

Bog vam pomogao
do vidjenja
littleluc is offline  
Old 04.05.2008., 12:15   #182
Quote:
wot kaže: Pogledaj post
i još neštorimjećujem da littleluc ni najmanje ne želi pametno savjetovati ili pokušati pomoći memoni,nego jedino želi povodom ove teme propagirati svoje bizarne ideje-a to valjda neće proći-nije hrvatski narod ipak najgluplji.
Pošto su accounti otvoreni jedan za drugim u vrlo kratkom vremenskom razmaku, skloniji sam vjerovati tome da se radi o jednoj osobi koja zajebava.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 04.05.2008., 13:06   #183
Endimion17 ti si stvarno lud, bas si me nasmijao eto nemam vise komentara sva ta vasa zapazanja ne funkcioniraju daj se zapitajte u toj vasoj analizi jeste li dovoljno pametni zajedno ako ne posebno da ustanovite dijagnozu sebi samima pa onda drugima
littleluc is offline  
Old 04.05.2008., 13:16   #184
Nisi ni prvi ni zadnji forumaš koji otvara accounte zbog trollanja ovakvog tipa. Tebi to možda izgleda novo i jako uzbudljivo, ali meni si samo još jedan broj u registru.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 04.05.2008., 14:52   #185
Quote:
littleluc kaže: Pogledaj post
ajme majko mila. vi svi patite od dusevne bolesti koliko vidim svi ste posjetili psihijatra sta mene sada optuzujete?
nisam praznovjerna jer vjerujem u nesto sto postoji.
i jesam gresnica toga sam svijesna i trudim se popraviti. tj biti bolji covjek. a sta se vi trudite?
ja ne propagandiram svoju vjeru ja govorim svoje iskustvo. a jel vi pricate iz iskustva ili onoga sto ste jednom negdje procitali?
i svakako nisam vas optuzila da ste gresnici jer ja nemam pravo to govoriti kada sam i sama takva. a povrh svega nisam vam rekla da cete u pakao, to je nebuloza. Bog prasta
opustite se ljudi. ova tema se zove "jesam li opsjednuta" a ne "jesam li psihicki bolesna".
ja nisam luda niti poremecena sasvim sam normalna sa normalnim zivotom i kojim duhovnim problemom.
imam mir, ljubav ma sve sta netko moze pozeliti. zaista nisam poremecena i ne nazivajte me tako! realna sam u svemu uvijek. ako sam iskusila prisutnost Boga to se vas ne tice i nemozete govoriti da je laz i da ne postoji jer meni se dogodilo i znam sta mi se dogodila nitko mi ne moze reci suprotno.
I btw ne molim 1000 ocenasa dnevno sta vam je? sta tako pretjerujete u svemu? dovoljno je u miru i sa iskrenoscu izmoliti jedan. Nisam nikakav fanatik i nikog ne optuzujem da je gresnik ili nedostojan sta vam je?
Psihijatar je doktor opce prakse radi u zagrebackoj bolnici i jedan je od iskusnijih psihijatara prestanite ga nazivati pogrdnim i imenima jer niste kvalificirani.
Nitko ne optuzuje nikakve demone ili neznam kak ih muslimani zovu da rade nesto umjesto covjeka. nego u skladu sa covjekom. ta promjena u ponasanju je dosla od nekuda. u toj djevojci se jos bore dobro i zlo i trazi pomoc. svaka dijagnoza i poremecaj imaju veze sa bogom ili vragom.

Bog vam pomogao
do vidjenja


mislim da je iz ovoga ocito da neko zajebava, pa niko ne pise na ovaj nacin....
slazem se s endimionom, tako da mislim da nije uredu to sto radis, cura koja je otvorila temu mozda isto zajebava, ali ako joj stvarno treba pomoc onda nema smisla da ju tako zajebavas...
__________________
breathe the pressure, come play my game I'll test ya
suburban is offline  
Old 04.05.2008., 15:34   #186
po cemu je to zajebavanje?
littleluc is offline  
Old 04.05.2008., 15:56   #187
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
imam napadaje bijesa,lomim, rušim, udaram, vrištim, plačem, valjam se po podu.
dok čekam autobus nogama udaram kante za smeće ,sve što stignem, ne mogu spavati ponoći, planiram ubojstva, samoubojstva,slušam sotonsku muziku, nemam trenutak mira itd itd. čini mi se da sve to radi netko drugi, a ne ja. netko drugi razmišlja umjesto mene. psihijatri kažu da sam bolesna, a mene zanima jeli moguče da sam opsjednuta zlim duhom.što vi mislite? ili bar, da je netko bacio neki urok na mene

prestani se valjat po podu,ima gro bakterija tamo, jos ces se fizicki razbolit,a to ti nije dobro...pogotovo ne uz sve tablete koje uzimas.
Što se tice kanti za smece,mozda ti taj netko (zli duh) tko se nastanio u tebi zapravo zeli poruciti da postanes smetlar/ka
ili nemoj cekat bus,idi pjesice
sotonsku muziku ne slusas jer ta ne postoji...
probaj ne gledat TV toliko,ili pogledaj koji crtic..ko zna,mozda nam se slijedeci put javis sa svojom novom licnosti Jagodice Bobice,ili Fifi


opsjednuti su totalno out
kupinica is offline  
Old 04.05.2008., 16:01   #188
pa vi uopce ne razlikujete kad se netko zafrkava a kada je ozbiljan. ma hajde odustanite onda od pokusavnja nekoga analizirati ili procjeniti sta mu je sa psihom. nemam pojma zasto vise pricam s vama kada nemate pojma o nicemu
littleluc is offline  
Old 04.05.2008., 16:13   #189
Quote:
memona kaže:
imam napadaje bijesa,lomim, rušim, udaram, vrištim, plačem, valjam se po podu.
dok čekam autobus nogama udaram kante za smeće ,sve što stignem, ne mogu spavati ponoći, planiram ubojstva, samoubojstva,slušam sotonsku muziku, nemam trenutak mira itd itd. čini mi se da sve to radi netko drugi, a ne ja. netko drugi razmišlja umjesto mene. psihijatri kažu da sam bolesna, a mene zanima jeli moguče da sam opsjednuta zlim duhom.što vi mislite? ili bar, da je netko bacio neki urok na mene
Nisi opsjednuta zlim duhom, nego imas neki oblik psihoze, neuroze. Psihijatri su u pravu.
Fazlija is offline  
Old 04.05.2008., 16:18   #190
Quote:
littleluc kaže: Pogledaj post
nemam pojma zasto vise pricam s vama kada nemate pojma o nicemu
mozda si i ti opsjednuta pa te zloduh na to nagovara
ako si tako uvjerena da mozes pomoc toj curi onda lijepo odi s njom na kavu i rijesi to..samo pazi,kaze cura da planira ubojstva..meni nebi bilo svejedno


opsjednuti su totalno bezveze
kupinica is offline  
Old 04.05.2008., 16:46   #191
Sada smo culi i jednu i drugu stranu...kao i savjete o lijecnicima i egzorcistima...a s obzirom da je sve lagano krenulo na sprdnju i prepirku...Zatvaram temu...

Ako Bezkarakterna...pardon...Memona...zaista ima problem ( iako mislim da nas svih lagano zeza ), dobila je dovoljno savjeta...
__________________
...''you wouldn't see a subtle plan if it painted itself purple and danced
naked on top of a harpsichord,singing "Subtle Plans Are Here Again''.
Scáthach is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.