Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2014., 18:57   #7861
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Sa kojim programom si kopirala filove od windowsa na USB?
http://www.isotousb.com/
ovaj iso to USB ... programičić mi javio da je uspješno napravljen bootable usb...
probala sam pokrenut instalaciju na tom kompu na kojem trebam instalirati windowse, pa onda i na jednom drugom kompu, al ni na jednom nije radilo...
stay_on is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:11   #7862
ja koristim ovaj programcic i nikad nikakvih problema.. Pogledaj video tutorial pa vidi ka se namještava tj namjesti sve kak je u videu i nebi trebalo biti problema.. Ali najprije skini rufus portable

OVDJE

A nakon kaj si skinula program prati postupak OVDJE
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 22:58   #7863
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
ja koristim ovaj programcic i nikad nikakvih problema.. Pogledaj video tutorial pa vidi ka se namještava tj namjesti sve kak je u videu i nebi trebalo biti problema.. Ali najprije skini rufus portable

OVDJE

A nakon kaj si skinula program prati postupak OVDJE
hm..jesam. sve kak si napisao. i uspješno se kopiralo sve.
ali nije se pokrenula instalacija.. u boot manageru podesila sve ok

gle što mi je na usb-u:

stay_on is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:19   #7864
Stvarno bi trebalo ic.. A mozes li nekako nabavit/posudit opticki pogon? Čist da instaliras windowse, vjeruj mi bit ce ti puno lakse, jer ocito instalacija prek USB-a nešto zeza.. Pa dok rijesis taj problem vec mozes instalirat sa cd-a 100x
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 13:06   #7865
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Stvarno bi trebalo ic.. A mozes li nekako nabavit/posudit opticki pogon? Čist da instaliras windowse, vjeruj mi bit ce ti puno lakse, jer ocito instalacija prek USB-a nešto zeza.. Pa dok rijesis taj problem vec mozes instalirat sa cd-a 100x
Hoću, instalirat ću onda preko cd-a. No, ipak mi nije jasno zašto ovo nebi funkcioniralo.... bezvez...
Hvala na pomoći
stay_on is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 22:38   #7866
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Hm.. npr ovo...

http://www.njuskalo.hr/softver/proda...oglas-11325751

Znači skineš sa mog linka verziju windowsa koju zelis pa nazoves tog lika sa njuškala pa vidis kak ide to, najverojatnije uplata na račun a on tebi posalje u SMS-u/emailu product key.. Naravno moras mu rec za koju verziju windowsa zelis product key..
Samo da ponovim što je već negdje spomenuto, treba biti oprezan kod kupnje tih keyeva. Čitao sam da dosta tih jeftinih ključeva prestane funkcionirati nakon nekoliko mjeseci, što i ima smisla kad se malo razmisli s obzirom na cijenu koja se nudi ($15-30) i koju Microsoft ima.

Ukoliko si običan korisnik, znači PC/laptop ti nije službeni/od firme, možeš jednostavno ilegalne koristit i nije problem. A ak imaš službeni/od firme, trebaš onu naljepnicu imati tak ionak
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 12:52   #7867
To se slažem. Naravno ovaj link kaj sam linkao vrijedi samo za kucne korisnike.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 00:54   #7868
Pozdrav. Imam laptop na kome je instaliran Win7, registrovana i sve, ali nisam zadovoljan posto mi nije bas najbrzi. CPU Celeron B815, 6GB RAM, INtel HD grafika. Pa ja mislim da ne bi smio blokirati npr youtube u fullHD.
A sada me interesuje kada bih reinstalirao WIN da li bih mogao registrovati ga regularno i mozete mi dati sajt gdje ima skinuti oficialni win7 bez nekih dodata i takvih gluposti.
Hvala
sasa90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 15:22   #7869
Da, nije to baš neki dobar procesor makar ima dvije jezgre.. Uglavnom ako želis formatirat hard disk i instalirat sviježe windowse onda odi na ovaj link

http://www.w7forums.com/threads/offi...wnloads.12325/

Naravno verziju windowsa moraš skinut prema product key-u odnosno verziju koja ti pise na naljepnici gdje je product key. Jer ga inace nebuš mogao aktivirat.. Uglavnom u ISO fileu su ti windowsi, pa ih moraš sprzis na prazan DVD ili koristi USB stick, kak ti hoces..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 17:19   #7870
Imam gotovo identičnu konfiguraciju i nemam nikakvih problema s FHD videom kao ni bilo čim drugim (u okviru mogućnosti). Procesor je sasvim dovoljan za uobičajni rad.
redscro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 17:19   #7871
OK, hvala.
sasa90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 14:52   #7872
Quote:
stay_on kaže: Pogledaj post
Hoću, instalirat ću onda preko cd-a. No, ipak mi nije jasno zašto ovo nebi funkcioniralo.... bezvez...
Hvala na pomoći
Dragi Osmi
Krenula sam da ću instalirat s cd-a win XP, no cd nikako da zavrti, uopće se ne pokreće... drugi cd nisam imala pri ruci, tako da nisam mogla isprobat da vidim ako uređaj ne valja... ili samo ovaj cd..
Tada sam opet pokušala s USB-om, i na moje čuđenje, pojavio se onaj plavi ekran "Windows setup", ja sva sretna jer mislim da će se pokrenut instalacija sa USB-a ipak, no tada se pojavio blue screen sa nekim errorom i dalje ništa..

i ništa nije riješeno
stay_on is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 16:02   #7873
E stvarno ne znam ovak napamet što bi moglo biti. Probaj nabavit drugi opticki pogon ili drugi CD pa da instaliras preko CD-a.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 09:46   #7874
Quote:
stay_on kaže: Pogledaj post
no tada se pojavio blue screen sa nekim errorom i dalje ništa..

i ništa nije riješeno
Koji error? 0x000007B?
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 00:00   #7875
Ja mislim da to ima neke veze s postavkama u BIOSu. UDF ili neka slična opcija mora biti pravilno podešena i dostupna od strane BIOSa. Ja imao sličnih problema, slomio ku*** kosti dok nisam negdje naišao na to...
__________________
We ignore the ones who adore us, adore the ones who ignore us, love the ones who hurt us, and hurt the ones that love us.
Centurionzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 15:32   #7876
Jel moguce reinstalirat windows 7 da mi u particiji c gdje je i sad windows instaliran sve se obrise a u d da sve ostane i to preko usba?
D E N I S is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 15:49   #7877
Naravno, digni instalaciju i formatiraj samo c particiju i na nju instaliraj Windowse.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 16:08   #7878
windows 7 instalacija sve iz pocetka

Instaliram windows 7 preko usb i ono sve ide dobro do trenutka kada se treba sam resetirat on se resetira ali instalacija pocinje iz pocetka help brzoo
D E N I S is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 16:21   #7879
Joj jesam glup trebo sam sam izvadit usb jer je on 1 boot device.... moze delite oprostite na temi vec sam se bio uplasio
D E N I S is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 16:30   #7880
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Joj jesam glup trebo sam sam izvadit usb jer je on 1 boot device.... moze delite oprostite na temi vec sam se bio uplasio
hrvat222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.