Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2013., 09:14   #8101
Ameri su prepriječili dublji pogled u nebo.

http://matrixworldhr.wordpress.com/2...ledanje-istih/
edoxy is offline  
Old 05.09.2013., 13:07   #8102
Evo jos j ednog dokaza da je stigao Nibiru

http://theinternetpost.net/2013/02/2...-enters-day-9/
Marko1976 is offline  
Old 05.09.2013., 21:13   #8103
bauba is offline  
Old 05.09.2013., 23:44   #8104
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
bauba,aj molin te,iman 34 godine iman 2 restorana i kafic,nebitno,dodjen tu ovako priko radnog vrimena da malo poprican u biti ovo mi je malo razbibriga,od inspekcija,porezne itd,itd,mogu li te pitat ka covik covika,mozes li prestat bit neka pizda po ovom forumu?jeli mozes bit normalan covik,pa ipak je ovo alternativa,dodju ljudi ovako bezveze pa malo citaju,ai tebi i onome sein feinu isto govorin,nadjite posal,opalit te..... koju dobru zensku,
trogir31 is offline  
Old 06.09.2013., 11:05   #8105
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
bauba,aj molin te,iman 34 godine iman 2 restorana i kafic,nebitno,dodjen tu ovako priko radnog vrimena da malo poprican u biti ovo mi je malo razbibriga,od inspekcija,porezne itd,itd,mogu li te pitat ka covik covika,mozes li prestat bit neka pizda po ovom forumu?jeli mozes bit normalan covik,pa ipak je ovo alternativa,dodju ljudi ovako bezveze pa malo citaju,ai tebi i onome sein feinu isto govorin,nadjite posal,opalit te..... koju dobru zensku,
Mogao si onda Igoru spakirati koju gajbu pive za proputovanje po sjevernim vukojebinama. Eno se žali na cijene fermentiranog hmelja a dobro je poznato da se fantomski planeti najbolje vide kroz dno prazne pivske flaše gledano pod kutem od 45 stupnjeva.....
gospodin muha is offline  
Old 06.09.2013., 13:45   #8106
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
bauba,aj molin te,iman 34 godine iman 2 restorana i kafic,nebitno,dodjen tu ovako priko radnog vrimena da malo poprican u biti ovo mi je malo razbibriga,od inspekcija,porezne itd,itd,mogu li te pitat ka covik covika,mozes li prestat bit neka pizda po ovom forumu?jeli mozes bit normalan covik,pa ipak je ovo alternativa,dodju ljudi ovako bezveze pa malo citaju,ai tebi i onome sein feinu isto govorin,nadjite posal,opalit te..... koju dobru zensku,
Trogir, bolje je za tebe da se prestaneš zamarati alternativom.
Idi održavaj svoje restorane i kafić. Poštuj i čuvaj svoju ženu i djecu.

To ti je pametnije nego da čitaš fantazije i laži koje je u prošlosti izmislila jedna baba okultistica a koje u sadašnjosti prezentiraju oni koji su laži i fantazije okultne babe shvatili za ozbiljno.
bauba is offline  
Old 09.09.2013., 08:53   #8107
ma,cekajte,gledan jucer po internetu i sad ispada da je isonu ista putanja ka i nibiru,reka bi sad bivsi komntator ma ljudi moji jel to moguce .....................
trogir31 is offline  
Old 09.09.2013., 20:50   #8108
Bila je i Eleninu ista putanja.
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Old 09.09.2013., 22:30   #8109
gdje je sad otišao?, nabiro??
možda oni tamo su krivi zašto je ovako, znamo svi da nije lako.
fbuki is offline  
Old 10.09.2013., 12:15   #8110
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
ma,cekajte,gledan jucer po internetu i sad ispada da je isonu ista putanja ka i nibiru,reka bi sad bivsi komntator ma ljudi moji jel to moguce .....................
gospodin muha is offline  
Old 10.09.2013., 18:42   #8111
Slijedi sudar Bribirua i Nibirua. Sukobit će se klokanoliki i kokošoliki vanzemaljci.
trollovic is offline  
Old 11.09.2013., 19:14   #8112
I nastat će draco vanzemaljci.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 14.09.2013., 13:33   #8113
2 nibira,i 2 sunca
http://youtu.be/wQCE4jni15A

a i po NASI ison ima orbitu nibira,(sala sad),sungrazing kometi,ali koliko imamo srice da nas takav jedan objekat malo cesce ne pokucaju na vrata,tek zadnji prije 65 milijuna godina.

http://youtu.be/A1yH_DuC88M

slabo se razumiin u ove stvari,ok, kometi imaju svoju putanju,ali nije mi jasnoo kako ih sunce svojom gravitacijom ne privuce da se doslovno ne zabiju u njega(iako vecina njih je)

Zadnje uređivanje trogir31 : 14.09.2013. at 13:52.
trogir31 is offline  
Old 15.09.2013., 11:18   #8114
Bio bi užitak pročitati mišljenje Astroboba o najnovijim "otkrićima"

sveznajćih neovisnih istraživača Galaksije.
gospodin muha is offline  
Old 15.09.2013., 12:48   #8115
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
2 nibira,i 2 sunca
slabo se razumiin u ove stvari,ok, kometi imaju svoju putanju,ali nije mi jasnoo kako ih sunce svojom gravitacijom ne privuce da se doslovno ne zabiju u njega(iako vecina njih je)
Iz istog razloga zbog kojeg planeti ne "padnu" na Sunce

Quote:
gospodin muha kaže: Pogledaj post
Bio bi užitak pročitati mišljenje Astroboba o najnovijim "otkrićima"
sveznajćih neovisnih istraživača Galaksije.
Kojim otkrićima?
Astrobobo is offline  
Old 15.09.2013., 13:17   #8116
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Iz istog razloga zbog kojeg planeti ne "padnu" na Sunce



Kojim otkrićima?
Novim "Otkrićima" Zlog blogera koji unosi nemir među lakovjernima
...ustvari oprosti mi što sam ti uništio par minuta života. Ne moraš ni odgovoriti, mogu te već zamisliti kako mijenjaš boje.
Želim tebi, kao i ostalima ugodan dan.
gospodin muha is offline  
Old 15.09.2013., 20:18   #8117
Navodna SLIKA komete ISON gdje se vidi okrugli objekat sa "krilima" i mjeseci il planeti koje vuće za sobom
deki00 is offline  
Old 15.09.2013., 20:49   #8118
pitanje za astrobobu.ka prvo skuzija si i ja to priznajem,totalni san tudum za astronomiju,niti zelin da se ista lose dogodi nasoj planeti,samo sta ima ljudi koji su ogorceni svojim zivotima(nikome to ne zamiram jer ima puno puno ljudi sa problemima)pa in je malo lakse citat da sve ide u 3 p. m..nego astro ovaj komet ison se vraca koliko puta oko svoje putanje i ko zna koliko puta je vec prosa,sada mu nismo na putu,ali jednom sigurno ocemo,ali sta da je sada na tome putu udria u mars recimo,i da mu je poremetija putanju?ili u misec,veneru nebitno?i stvarno bez obzira na tehnologiju za ove stvari smo jos daleko daleko primitivci,barem moje misljenje

i jos jedno pitanje,aj mogu svatit planete,i njihovu putanju,ali nisu mi jasni ti kometi,meteori ne bitno,nekima triba tisucu gofdina da se okrenu oko sunca,ali ne mogu svatit kada su u najduljoj tocki od sunca,sta je okrene da opet ide prema suncu,ili bolje pitanje,sta je to putanja??zasto je ne privuce gravitacija vecih planeta?

Zadnje uređivanje trogir31 : 15.09.2013. at 20:58.
trogir31 is offline  
Old 15.09.2013., 21:53   #8119
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Navodna SLIKA komete ISON gdje se vidi okrugli objekat sa "krilima" i mjeseci il planeti koje vuće za sobom
A neke osnovne informacije o ovoj fotografiji? Ako je usporedimo s ovom fotografijom, pa ima sličnosti. Samo mislim da @astrobobo mora potvrditi da fotografija koju sam ovdje linkao, a neki tvrde da je to komet ISON, uistinu jest fotografija komete ISON. Odnosno, kao i za tvoju.

Zadnje uređivanje toma juda : 15.09.2013. at 21:58.
toma juda is offline  
Old 16.09.2013., 01:25   #8120
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
A neke osnovne informacije o ovoj fotografiji? Ako je usporedimo s ovom fotografijom, pa ima sličnosti. Samo mislim da @astrobobo mora potvrditi da fotografija koju sam ovdje linkao, a neki tvrde da je to komet ISON, uistinu jest fotografija komete ISON. Odnosno, kao i za tvoju.
Ne znam, može biti i fejk! Netko se tamo već napalio na fotku pa plaši ljude
Evo ovo je SLIKA SLIKA2 supernove 2003gs u clusteru NGC 936

Netko očito želi podvaliti supernovu pod Nibiru
deki00 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.