Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Vjerujete li u postojanje indigo djece?
Da, vjerujem da ona postoje 92 42.20%
Ne, to su izmišljotine! 71 32.57%
Ne znam, ne vjerujem previše u to 27 12.39%
Više vjerujem, ali sam oko nekih stvari skeptičan/na 28 12.84%
Glasovatelji: 218. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2011., 12:41   #1461
Quote:
Tribal_OS kaže: Pogledaj post

INDIGO ODRASLE OSOBE :
• Su inteligentne iako mozda nisu imale izvrsne osjene u skoli
• Su vrlo kreativne I vole izradjivati stvari , tj, stvarati
• Uvijek moraju znati ZASTO, pogotovo kada se od njih trazi da nesto ucine
• Osjecale su gadjenje, I mozda cak I prezir, prema vecini obveznih I repetitivnih zadataka u skoli
• Su u djetinstvu I mladosti bile pobunjenickog duha, nisu zeljele obavljati zadatke koje su smatrale nepotrebnima I nezanimljivima I odbacivale su autorited ucitelja/profesora, ili su se pak zeljele pobuniti ali se nisu usudile, najcesce zbog pritiska roditelja I okoline
• Najvjerojatnije su prosle kroz ranu egzistencijalnu depresiju I osjecaje bespomoci. Ovo je iskustvo bilo popraceno osjecajima koji rangiraju od tuge do cistog ocaja.
• Su osobe s problemima u obavljanju usluznih djelatnosti. Opiru se autoritetu I kastnom sistemu zaposljavanja
• Preferiraju pozicije vodja ili samostalnom radu spram timskom radu
• Osjecaju duboku empatiju prema drugima, ali nemaju tolerancije za glupocu
• Su ili ekstremno osjetljive, sto ukljucuje plakanje na najmanju sitnicu (nikakav stit), ili potpuno suprotno ne pokazuju nikakve emocije (putpuni stit)
• Imaju problema sa BiJESOM
• Imaju problema sa sustavima koje smatraju pokvarenima, potrganima I neucinkovitima, npr. politickim, obrazovnim, zdravstvenim itd.
• Distanciraju se ili osjecaju ljutnju prema politici
• Frustrirane su ili odbijaju tradicionalno uredjenje zivota – posao od 8-4, brak, 2 djece, kucica u cvijecu itd
• Osjecaju duboku bol I ljutnju kada se ljudima oduzimaju prava
• Imaju neopisivu potrebu promjeniti I poboljsati svijet, ali mozda nisu sigurni kako
• Imale su duhovne interese poprilicno rano ( u prvih 10 godina)
• Imaju vrlo jaku intuiciju
• Imaju ili su imale prikazanja, vantjelesna iskustva, cula su ili cuju glasove
• Nekada u njihovoj prisutnosti elektricne sprave ne rade uopce ili onako kao bi trebale(svjetla se glase u njihovoj pristunosit(ulicne lampe))
• Mozda su svjesne postojanja drugih dimenzija I paralelnih stvarnosti(ne mozda vec vjerujem).. oznacio sam ono sto se potpuno poklapa samnom.. volio bih dobiti odgovor.. tnx unaprijed
A ovo je ono što kaže praksa:

Gates McKibbin ističe glavne mane Indigo zaposlenika koje primjećuju poslodavci:

- Imaju visoko mišljenje o sebi i izraženo samopoštovanje, iako su bez iskustva u poslu.
- Toliko silno žele učiti da će najprije poboljšati svoje sposobnosti, a tek će onda
pridonijeti poslu.
- Odlučni su u tome da u pet popodne odu s posla, čak i ako nisu obavili glavninu posla.
- Čvrsto su uvjereni da ih se i nakon perioda kraćeg od godine treba promaknuti.
- Bez ikakvih skrupola traže više novca kako bi mogli održati korak s kolegama.
- Spremno će dati otkaz bez prethodne najave ako im se ne ispune očekivanja. izvor

P.S. Za svoju 3. točku pogledaj ovo
SomebodySomone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 23:45   #1462
somebodysomeone - od 21 tocke koju si naveo, ja se pronalazim u njih 20!
wtf?!
__________________
.. u snu se moze, svemoguci Boze, sve osim jednog-ostati budan..
maniy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 13:51   #1463
Quote:
maniy kaže: Pogledaj post
somebodysomeone - od 21 tocke koju si naveo, ja se pronalazim u njih 20!
wtf?!
Zato što su točke tako postavljene da se većina ljudi nađe u njima (ili barem svoju djecu)
Scythe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 21:50   #1464
Quote:
Scythe kaže: Pogledaj post
Zato što su točke tako postavljene da se većina ljudi nađe u njima (ili barem svoju djecu)
Nah, sam ljudi vole vjerovat da su posebni zbog gluposti i čiribu čiriba.
A ne vide kolko su ustvari posebni već sa svim tim kaj imaju.
Traže neke spešl stvari "tamo negdje", a sve je tu i sad.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 21:56   #1465
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Nah, sam ljudi vole vjerovat da su posebni zbog gluposti i čiribu čiriba.
A ne vide kolko su ustvari posebni već sa svim tim kaj imaju.
Traže neke spešl stvari "tamo negdje", a sve je tu i sad.
ma nije istina.. ja se uopce ne smatram posebnom..
fora je sto je tako definirano, npr. da mi je netko rekao, napisi 20 opcenitih stvari o sebi, nikad mi ne bi palo na pamet to pisati.
__________________
.. u snu se moze, svemoguci Boze, sve osim jednog-ostati budan..
maniy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 22:03   #1466
Quote:
maniy kaže: Pogledaj post
ma nije istina.. ja se uopce ne smatram posebnom..
fora je sto je tako definirano, npr. da mi je netko rekao, napisi 20 opcenitih stvari o sebi, nikad mi ne bi palo na pamet to pisati.
ma čisto stvar psihe. i ja se nalazim u gro toga, al nije u tom uopće stvar.
nesvjesni procesi znaju napravit glupost i onda nam zna dugo trebat da skužimo kaj smo napravili ustvari.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 01:50   #1467
Indigo je neko ko se ne prepoznaje niti u jednoj od gore navedenih stavki,taj je zbilja onda poseban
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 13:18   #1468
za sve one koji nevjeruju u indigo djecu, preporucam da pogledaju video da bi shvatili neke stvari

zove se Akiane Kramarik i ona je INDIGO djete, takvo nesto se nemoze nauciti apsolutno nicim, pogotovo ne s 10 godina.
Ali se slazem s cinjenicom da danas svaka fufa moze rec da je indigo.

http://www.youtube.com/watch?v=TNCRY...eature=related

i stranica sa njezinim slikama, danas joj je 16
http://www.akiane.com/store/
artpuppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 16:20   #1469
zanimljiva mi je ova tema zato sto se smatra da indigo djeca imaju sposobnosti koje drugi nemaju kao npr komunikacija sa mrtvima i izvantjelesna iskusta, sto bi mnogim ljudima razjasnilo puno toga
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 18:03   #1470
Ja sam čitao vezu između aliena i indigo djece.
Kao u nekom smislu da su ona usađena ženama od strane aliena, jer su idealno "vozilo" za nošenje vanzemaljskog entiteta. Nikad od te djece ništa neće biti u životu. Živjet će u svome filmu, bahata i pokvarena, misle samo na sebe i ne mogu raditi s drugima jer se smatraju nadmoćnima nad drugima.

Zato su idealna za Sive jer mogu postati njihovi agenti.
Čuo sam neke priče kako je jedno indigo dijete opisivalo da mu navečer u sobu dolaze "sivi teletubbisi". Razmislite malo o ovome.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 06:31   #1471
Ma kakva indigo djeca?!
TO mogu biti ljudska bića opsjednuta demonima ili drako-hibridi...ništa drugo.
Podvale otpadnika su sve veće i veće i veće...
Čuvjate se!
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:47   #1472
oprosti ali smjesno mi je stavljati u isti kontekst indigo djecu koja zaista pokazuju nevjerovatne sposobnosti i ljude opsjednute demonima. opsjednuce je nesto sasvim drugo
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:49   #1473
Sad vidim zašto se toliko puno njih sprdava iz tema koje pripadaju alternativi, pa kako i nebi kada ima likova koji kao da namjerno idu blebetati takve bulšite da ti dođe zlo, a kamoli na smijeh??

Prije bih rekao da takvi imaju kakvog luciferijanca prikačenog na grbači, budući da su demoni poznati po tome da ljudima prodavaju gluposti još od početka vremena. mislim bez uvrede ali, "indigo djeca" = opsjednuta demonima ili drako-hibridima?! dobro se je šaliti, zdrav je smijeh, ali ipak se treba znati kontrolirati.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:53   #1474
po meni indigo djeca su nesto sasvim pozitivno , reci da su opsjednuta demonima po meni je los vic, eto takvo je moje misljenje.
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:08   #1475
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
po meni indigo djeca su nesto sasvim pozitivno , reci da su opsjednuta demonima po meni je los vic, eto takvo je moje misljenje.
Blesavo je reći da su opsjednuta demonima. To je hiperbola.
Samo su neodgojena i razmažena.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:23   #1476
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Blesavo je reći da su opsjednuta demonima. To je hiperbola.
Samo su neodgojena i razmažena.
A i to što kažeš. Mislim da se njih čak ne može ni odgajati, jer su izrazito svojeglava i bahata. S njima se ne može ni raditi (kao odraslima ili u školi).
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:43   #1477
indigo mozda jesu svojeglavi,ali nisu razmazeni niti neodgojeni.
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 17:15   #1478
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
indigo mozda jesu svojeglavi,ali nisu razmazeni niti neodgojeni.
Svako dijete može biti razmaženo i neodgojeno ako je tako (ne)odgajano.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 01:34   #1479
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
A i to što kažeš. Mislim da se njih čak ne može ni odgajati, jer su izrazito svojeglava i bahata. S njima se ne može ni raditi (kao odraslima ili u školi).
Nije pitanje može li se koga odgojiti. Može. Čak i sociopate.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 07:21   #1480
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
oprosti ali smjesno mi je stavljati u isti kontekst indigo djecu koja zaista pokazuju nevjerovatne sposobnosti i ljude opsjednute demonima. opsjednuce je nesto sasvim drugo
Vidi ste da ste svi zeleni...
Prvo: sva su djeca pred Bogom jednaka i draga mu i nijedno nije Njegovom voljom posebno u odnosu na ostale zbog bilo čega.
Drugo: za stanje indigo djece krivi su njihovi roditelji ili bliski rođaci koji su svojim nemoralnim ponašenjem doveli do toga da im djeca budu opsjednuta. i umjesto da shvate svoju nesreću, mole se Bogu, djeci pomognu kakvim usmjeravanjem u fizičke aktivnosti i sl, oni još više potpiruju zlo koje je u njima i vode ih u propast.
Treće: demoni su viša bića i mogu činiti strašna čuda u odnosu na naše (ne)sposobnosti, tako da ta jadna djeca mogu govoriti razne fantazije koje se nama mogu činiti spektakularnim, recimo "sjećanje na prošle živote i njihov opis" jesu čisto demonsko iskustvo na 6-tisućljetni period od kad su s nama i teroriziraju nas. Svako ljudsko živo biće boravilo je samo jednom u ovome materijaliziranom, ograničenom svijetu! Nema tisuću života jedne duše na Zemlji!
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.