Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2009., 09:54   #1
Što kupiti za rođendan? - združeni topic

Idem sutra na ručak kod jednih obiteljskih prijatelja, koji imaju kćer od 14 godina. S malom sam dobar od kad je bila mala beba Problem je (1) u tome da je nisam već dugo vidio (jedno dvije godine) i (2) da ne znam što veseli klince od 14 godina.

Dakle, molim savjet, što kupiti četrnaestogodišnjakinji a da ne bude samo čokolada? Ono, u rangu rođendanskog poklona, nešto posebno.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 10:21   #2
Nisam baš mjerodavna jer su mi djeca manja al me stalno spopadaju slične muke. Dakle, možda neki fini parfemčić (tete u dućanu će ti savjetovati), ili odi u K.Kross, Funky fish, tamo sam jednom kupila neku šašavu toaletnu torbicu za šminku a ima svega i svačega za cure...(i tamo sam pitala za savjet)
Drugom prilikom sam uzela u knjižari torbicu za CD-e obučenu u kravicu...
Eto na brzinu za početak dok se ne jave mame djece te dobi...
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 10:35   #3
Ja imam vršnjake al dečke. moji vole igrice za poklon.

A pošto je cura (eh uhvatila sam se dubokog razmišljanja ko da ja moram kupit), Ovaj gore savjet je super, šminkice, parfemčić (hormoni joj već rade).

Ja bi(što najrađe kupujem) je neki komad odječe.

Ako možeš, raspitaj se što voli slušati i što nema od CDa pa možda to da se nabavi.

A najbolje otić (neznam po ZGu al naći češ) gdje postoje takvi poklon dučanćići i tamo cure pitati za savjet. one tam najbolje znaju šta se prodaje tom uzrastu.

Puno sreće.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 10:42   #4
Da joj poklonim karte za kazalište? Npr. za Kauboje u Exitu? Ili im to nije napeto...
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 10:46   #5
E, to ne znam, znam samo da bi ja karte za Stingov koncert

htjedoh reći, ako ne poznaš dijete ili ne želiš pitati roditelje poklon mora biti neutralniji
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 10:49   #6
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Idem sutra na ručak kod jednih obiteljskih prijatelja, koji imaju kćer od 14 godina. S malom sam dobar od kad je bila mala beba Problem je (1) u tome da je nisam već dugo vidio (jedno dvije godine) i (2) da ne znam što veseli klince od 14 godina.

Dakle, molim savjet, što kupiti četrnaestogodišnjakinji a da ne bude samo čokolada? Ono, u rangu rođendanskog poklona, nešto posebno.
Lolitu od Nabokova..
__________________
Dali vuku da ovce čuva...
Principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 11:35   #7
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Da joj poklonim karte za kazalište? Npr. za Kauboje u Exitu? Ili im to nije napeto...
Mala od frendice (1. srednje) je odusevljena tom predstavom.Mislim da neces fulati ni sa kartama.
A kod curica ti uvijek prolaze krpice, ili neko sjajilo za usta,parfemcic....
__________________
Danchica
Danchica_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 11:44   #8
Hm, a karta za Beyonce?
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 11:46   #9
Ma ja bih sigurno priupitala roditelje, nabaciš par stvari nek odaberu
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 11:54   #10
Možda je karta za Beyonce nespretna - trebao bih kupiti dvije, da može s nekim ići. Ili bi je ja trebao voditi. Što je ipak malo previše love za ovu priliku Onda bolje dvije karte za kazalište.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 12:09   #11
Ili za kino.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 13:05   #12
Neku fora robicu (majicu + sal npr.-ima fora stvari u "Accessorize" ducanima), ili torbu ili CD i neku knjigu (evo sad je Algoritam izdao seriju knjiga "Tracerica" po megapopularnoj seriji "Gossip girl")...ili mozda neki parfemcic ?
Mogucnosti su bezbrojne....
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 15:25   #13
Blue, mislim da si ovo pitanje trebao postaviti na KZŠ. Odnosi se na ove sa Š (školarce>).

Edit: Nemoj kupovati nikakvu obleku ako nisi 100 posto siguran u kojoj je "fazi" (e.g. šminka, gothic, punk, hm, pitajboga koja...).
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 15:55   #14
Daj ti njoj štogod novaca i bit će najzadovoljnija... Neka si sama kupi što želi...
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 16:06   #15
Quote:
zarana kaže: Pogledaj post
Nisam baš mjerodavna jer su mi djeca manja al me stalno spopadaju slične muke. Dakle, možda neki fini parfemčić (tete u dućanu će ti savjetovati), ili odi u K.Kross, Funky fish, tamo sam jednom kupila neku šašavu toaletnu torbicu za šminku a ima svega i svačega za cure...(i tamo sam pitala za savjet)
Drugom prilikom sam uzela u knjižari torbicu za CD-e obučenu u kravicu...
Eto na brzinu za početak dok se ne jave mame djece te dobi...
Funky-definitivno,neka torbica za mob.,tamo za cure ima stvarno svega,ima i fora papuca,jastuka.....
__________________
Zivot nije za dusu meku.........a ja sam bas ta!!!..... Al imam 3 razloga da to promijenim!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 16:19   #16
Čuo sam se s njenim tatom, predložio Beyonce. Navodno se mala i sama zainteresirala za koncert ranije. Plus ima dozvolu od tate da ide Dakle, kupujem joj kartu, a onda neka se frendice pošlihtaju po njoj.

Pretpostavljam da karata ima u Croatia Recordsu u Bogovićevoj...?
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 16:23   #17
Viš kako smo ti lijepo pomogle
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 22:08   #18
Evo, moja dvanaestogodišnjakinja sugerira - parfem.
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 13:26   #19
lijepu kozmetičku torbicu, sjajilo za usne ili neke šljokice
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 20:27   #20
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da karata ima u Croatia Recordsu u Bogovićevoj...?
Prodajna mjesta za koncert.




I samo bih htjela nadodati vezano uz prijedlog da obiteljski prijatelj četrnaestogodišnjakinji kupi Nabokovu "Lolitu" za rođendan: nekako mi se čini da bi to većini roditelja koji su tu knjigu pročitali bilo u krajnju ruku čudno. Ipak se u njoj radi o sredovječnom čovjeku kojeg privlače djevojčice od 9-14 godina pa mi se čini dosta neprikladan poklon za ovu situaciju.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.