Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2010., 08:17   #2001
Quote:
argentina kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje ima debljih zimskih pidzamica za godinu do godinu i pol?

Oshkosh u Garden Mallu ima predivne modele ali za manje bebace

Jos sam u par duckasa trazila, ali nis.
dakle nesto fotirno, plisano i slicno, samo da nije poliester?!?!?
mi imamo carter's veličinu 2T i baš je to što opisuješ - kupljena u Oshkoshu
jel možda ima u AVmallu ili City centru - čini mi se da onaj u City centru ima veći izbor za veće klince!?!
šta ti je rekla gospođa u Gardenu? nema sad ili nema nikad?
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Old 23.09.2010., 19:11   #2002
da pitam i ovdje

Jel ima netko iskustva sa čizmicama Stonz? http://www.mala-arta.com/hr/stonz-srednje
Jel ima još išta slično?

tražim nešto takvo Niki za zimu
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 23.09.2010., 21:07   #2003
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
mi imamo carter's veličinu 2T i baš je to što opisuješ - kupljena u Oshkoshu
jel možda ima u AVmallu ili City centru - čini mi se da onaj u City centru ima veći izbor za veće klince!?!
šta ti je rekla gospođa u Gardenu? nema sad ili nema nikad?
rekla je da su narucili samo tu velicinu (6-9 mj)u ovoj turi, i da ne zna hoce li kasnije biti, neka dodjem i pitam.
velikih su imali samo od poliestera al to necu malome oblacit, nema sanse.
koliko god lijepe bile.

Garden mi najblizi, dok ja dojasem do citiy centra... ak netko ide i vidi to kaj trazim, nek javi

e, a kakva je to velicina 2T?
__________________
manje je više
argentina is offline  
Old 23.09.2010., 21:09   #2004
to je 2toddler - 2 godine!
oni imaju 18-24m (mjeseca) i onda dalje idu godine
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Old 24.09.2010., 00:11   #2005
sjećam se da je prošle godine jedna forumašica pričala kak odjeću kupuje u Kiku...
ak vidiš, javi se
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Old 24.09.2010., 00:14   #2006
šta je Kiku - di je KIKu?

jel to onaj Kik sa kvačicom što ima u Brežicama? to je meni ko neki kineski dućan - tamo nađem neke smiješne bedastoće - a baš i mene sad zanima kakva je odjeća tamo!?
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Old 24.09.2010., 00:19   #2007
je, Kik ima ih po njemačkoj, austriji, sloveniji..
nemam pojma, nisam nikad tam bila al eto sjetila sam se da je pričala da je tam kupovala za klince dosta jeftino
btw Kik je njemački dućan

sad sam gledala na netu, šteta što nemaju više toga u internet katalogu da malo razgledam
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Old 24.09.2010., 00:22   #2008
ja sma taj dućkas prvi puta vidjela u Šentjuru u Sloveniji - ali onda sma vidjela da ima i u Hrvatskoj dućana jer je na naljepnici cijena u kn
ali nemam ništa od odjeće od tamo

jednom sam nakupovala jako jeftine vune pa sam plela šalove -
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Old 24.09.2010., 00:26   #2009
Kik, nema previse izbora, ali ima svega i svacega za ne puno para.. Ali ja osobno tamo nisam nikad nista kupovala i kad sam nesto dobila nisam obukla... Nekako me strah da nema nekih otrova u tom "pamuku" Bila sam milijon puta unutra, kupujem samo papir tamo i ponekad neku cestitku, ali robicu.. dojmi mi nekako jeftino... Majica 1 euro, stvarno je malo, ali se pitam kakva je kvaliteta materijala..
__________________
Magg is offline  
Old 24.09.2010., 00:29   #2010
nema u HR, piše na njihovoj stranici da su u njemačkoj, austriji, mađarskoj, češkoj, sloveniji i slovačkoj

sad si me podsjetila da moram ja nabavit vunu da mi baka isplete debele čarape za maloga za zimu za u čizmu
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Old 24.09.2010., 00:32   #2011
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Kik, nema previse izbora, ali ima svega i svacega za ne puno para.. Ali ja osobno tamo nisam nikad nista kupovala i kad sam nesto dobila nisam obukla... Nekako me strah da nema nekih otrova u tom "pamuku" Bila sam milijon puta unutra, kupujem samo papir tamo i ponekad neku cestitku, ali robicu.. dojmi mi nekako jeftino... Majica 1 euro, stvarno je malo, ali se pitam kakva je kvaliteta materijala..
nikad ništa vidjela, pa ni katalog
ovo malo robice što vidim online je po 3-5€ to je meni osobno normalna cijena robe, s cartersa sam kompletiće plaćala po 8.5-10$
nešto više od toga za majicu baš i ne dam osim ak je stvarno posebna

štramplice po 2€ bi se isto isplatile npr
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Old 24.09.2010., 00:36   #2012
Da to su im normalne cijene, oko 5 euro jedan dio, kompleti oko 10 eura.. ali imaju akcije svaki tjedan pa ima cesto za 1 euro, barem dok sam ja jos zivila u DE, do prije 2 god.

stramplice za 2 eura, bome bi ali ipak me strah... radje kupim u c&a, 2 para za 6, 7 eura i opet dobro
__________________
Magg is offline  
Old 24.09.2010., 00:38   #2013
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Da to su im normalne cijene, oko 5 euro jedan dio, kompleti oko 10 eura.. ali imaju akcije svaki tjedan pa ima cesto za 1 euro, barem dok sam ja jos zivila u DE, do prije 2 god.

stramplice za 2 eura, bome bi ali ipak me strah... radje kupim u c&a, 2 para za 6, 7 eura i opet dobro
ja sam prošle godine na ebayu ulovila 7kom za 7funti(s dostavom) tak da se svaki puta iznova šokiram kad vidim kolko to stvarno košta. pogotovo kod nas
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Old 24.09.2010., 01:06   #2014
par stranica ranije cvijetić piše kako je kupovala nešto u Kiku i da je zadovoljna

ja nisam neka pomodarka, ne patim na markice i zato ne bi htjela da me netko krivo shvati- ali meni taj Kik ima neki čudan miris i odjeća mi vuče na sintetiku - dječje stvarno nisam nikad nita kupila pa ne mogu ocjenjivati ali što kaže Magg odem u C&A i kupim čarapica, štrampli i bodija - meni su C&A bodiji po 19,99 zakon! čarape na hrpetine su često na akciji i dobre su mi budući da ih mi gubimo ko ludi!


BlackLotus - u kiku je lani bilo za kupiti paket od 3 klupka vune i okrugle igle i upute za šivanje čarapa - tako da odmah možeš u akciju! tako sam ja na nekom vikendu u šentjuru kupila vunu i igle za šal i odmah plela - hahahah
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Old 24.09.2010., 01:14   #2015
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
odem u C&A i kupim čarapica, štrampli i bodija - meni su C&A bodiji po 19,99 zakon! čarape na hrpetine su često na akciji i dobre su mi budući da ih mi gubimo ko ludi!

ja isto volim kad se u C&A pojave bodici u onoj kosari...za 19,90kn
al zadnjih par puta kad sam ja bila nista
niti kosare

a sto se tice carapa, ja kupila nedavno 3 para (ono zajednicko pakiranje, 69kn), i lijepo na etiketi pise 68/74 i ja si mislim taman za nas...skinem etiketu, ubacim u masinu, izvadim i nekako mi dugacke
na onoj etiketi unutra pise 86
a etiketa (ono sa cime su bile zakvacene) jos stoji na vesmasini, ja pogledam i pise 68/74...mislim nosit ce ih, al sad mi treba manji broj

tak da me C&A nece dugo vidjeti
Monstera is offline  
Old 24.09.2010., 08:47   #2016
to je česta pojava kod akcijskih proizvoda koji se 'štancaju' na kile
uvijek treba paziti i čitati etikete i cijene pogotovo!
posebno poludim kad je na polici jedna cijena a na blagajni druga - uredno vraćam proizvod!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Old 24.09.2010., 09:15   #2017
Već sam pisala - i meni taj Kik izgleda nekako jadno
I ja sam u nabavi vune, mama mi je obećala naštrikati kapice i čarapice za zimu
Lotus imaš kakv link za jeftinu vunu da ne tražim
Ja sam jednom uzela te bodiće u C&A, u Madžarskoj ih skoro uvijek bude u košari. Fini su, ali su mi se na jednom pojavile neke rupice pa ih više nisam uzimala.

Ja muku mučim s čarapama. Gdje god uzmem, dobe mucice nakon 2 nošenja Sad sam naručila Old Navy. Ako ni te ne budu valjale, donjet će nam Boba H&M
Nature is offline  
Old 24.09.2010., 09:33   #2018
mi imamo NEXT čarape - drugi smo im vlasnici i još nisu mucaste!
jedino su dosta krute, onak škripe kad se oblače - e sad tko bi nam svima udovoljio?
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Old 24.09.2010., 10:17   #2019
ja sam kupovala u kiku i ne znam šta da kažem
da dućan definitivno koma izgleda i ima isti miris kao i kineski dućani
ali...u Kopru sam svojoj mrvici kupila dvoje plišane gegice sa drukerima između nogu 3E svake i odlične su mi -prala sam in sigurno 10 puta i pliš je još uvijek fenomenalan,mekan i strašno su mi praktične i tople za spavanje jer se mrvica stalno otkriva a i presvučem mu pelenu po noći dok spava - ni ne skuži
i sebi sam kupila kupaći dok sam bila trudna za 4 E gornji i 4E dio jer nisam htjela nikakav skupi za tih nekoliko puta šta sam se okupala - i isto odličan
dok u Ljubljani kik u kojem sam bila je koma - nema ništa,sve razbacano,onaj miris...
ollie25 is offline  
Old 24.09.2010., 11:08   #2020
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
mi imamo NEXT čarape - drugi smo im vlasnici i još nisu mucaste!
jedino su dosta krute, onak škripe kad se oblače - e sad tko bi nam svima udovoljio?
next sam gledala na ebayu jucer
jesu jako dugacke?
da uzmem 6-12mj (74 je dugacka, al ima taaaanke noge i veliku guzu tek sa superpopunjenom pelenom )
Monstera is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.