Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2008., 23:49   #1
Problem s debelim crijevom?

molim vas ako iko zna da mi kaze da mi pomogne u mom problemu.u zadnja dva dana osjetila sam bol joko ruznome i neugodnome mijestu(na izlazu debelog crijeva).danas sam ugledala nesto kako bih mogla opisati kao vena tamno plave boje .je stvarno neznam o cemu se radi nikada prije nisam imala nikakvih problema.to me muci i postaje sve bolnije kada sijedam ili kada trebam na wc. surfalla sam po internetu i sve sto sam mpgla naci je ....rak debelog crijeva da li iko znas ista o tome molim vas pomozite . unapred zahvalna

Zadnje uređivanje trebor : 02.10.2008. at 09:11.
SELI is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 23:57   #2
pa idi kod doktora kako itko moze znati sta je tebi u crijevima, ....uostalom sta ces trpit bolove???zeno zovi hitnu ako te boli
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 12:32   #3
Seli, ništa ne brini, ma kakav rak! Gotovo sto posto sam siguran da NIJE! Ovo kako to opisuješ je gotovo sigurno da je riječ o hemeroidima! Kod tebe ovo nisu ni simptomi raka, a čak ni apscesa, već baš hemeroida! Dakle, kupi si neku mast pa maži, bit će ti bolje, siguran sam...
ALI; neovisno o tome što ja kažem, SVAKAKO odi do doktora, ipak je bolje da stručnjak to pogleda! Eto, držim fige da sve bude OK!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:49   #4
još ako je zadebljano pa izgleda ko šljivica, onda su ziher vanjski hemeroidi. nema više ljutog ni začinjenog, prženog.... hemići su to...
zealotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 16:09   #5
da po opisu bi se reklo najprije da su to vanjski hemoroidi ali svakako trebas otic kod lijecnika jer nitko ti ne moze ni sa pribliznom sigurnoscu reci sto je dok ne vidi
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 20:22   #6
Vjerojatno hemeroidi.
Kupi mast za hemeroide i stavljaj hladne obloge.
I svakako posjeti liječnika.
__________________
In the end love is the only thing that counts
isazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 21:20   #7
hemoroidi.....auspuh he zastopao od ljutih i prezačinjenih stvari pa je rezonant napukao.
nis strasno..ali odi kod doktora..nikad ih nisam imao ali vidio sam slike vanjski i izgledaju kao da mogu poknuti kad sjednes...dok unutarnji ipak izgledaju blaze
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.