Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2013., 13:18   #101
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
klet bunčić na martin bregu iznad dugog sela... malo dalje još i kezele u moslavini.
Kada smo već kod Moslavine, Repušnička klet, trenutno sam vrh u tom kraju, nigdje nisam jeo bolju teletinu ispod peke, a i druga jela što nude su savršena. Toči se, između ostalog, i Miklaužićev škrlet što je, za ljubitelje vrhunskih vina, praznik za dušu i tijelo..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 13:30   #102
Vidis, buncic nisam ni racunala jer sam bila milijardu puta.
Mozda da je nesto malo manje, makar je buncuc uvijek backup varijanta.
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 13:12   #103
Bili 3 dana u Staroj Vodenici u Klanjcu tj Gredicama.
Malo sam bio skeptičan nakon što sam pročitao neka iskustva ovdje ali sam se jako ugodno iznenadio
Mješani domači narezak - Stvarno sve domače-domače sušeno meso, domaća slanina, domaći sir....
Domače pečenice sa zapečenim grahom su me oduševile a največe iznenađenje je bilo više vrsta domačeg kruha , posebno mi se svidio domači kukuruzni kruh sa krupno mljevenim kukuruznim brašnom.. neki su pisali da su dobili stari kruh ali možda samo nikad nisu jeli domaći pečeni kruh....
Doručak je isto bio sasvim ok s obzirom na cijenu nočenja
osoblje je bilo vrlo ljubazno a ambijent je zbilja opuštajuči , sve u zagorskom štihu
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 22:42   #104
Trebala bih preporuku za dobru klopu negdje na relaciji između Zagreba i Karlovca?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 15:01   #105
Thumbs up Dobra klopa, nadje se ;)

Moja familija i ja idemo dosta cesto okolo na neke klope i sve nam je teže nac na neke restorani gdje su cijene prihvatljive a klopa dobra. Gresne gorice, Dva poloka; Stare vodenice ..... Sve je to nekad bilo ok ali od kad su postali razvikani klopa je bila ispod svake razine. Ima Stara Hiža kod Cakovca ili Kezele kod Ivanica... tamo je klopa uvijek dobra medjum nemozemo tamo otic ispod 600 kuna a to je bar meni puno. Medjutim ima Šumski dvor u Svetoj Jani koji je solidan i po cijenama i domacoj dobroj hrani prekrasan pogled samo tamo se treba stat samo na klopu i onda otic negdje drugdje da se djeca poigraju jel je na brdu i nema prostora bas za njihMedjutim ako ste bez djece idealno. Nešto još bliže Zagrebu je u Samobor ima relativno novootvoreni barbecue restaurant pa u ako ste u blizini svakako toplo preporucam da navratite. Omjer cijene i kvalitete i kvantitete je vise nego pozeljan. Restoran se zove Kod Mrve i nalazi se u neposrednoj blizini trga uz sam potok. I osim kaj imaju stvarno dobru klopu i sam ambijen je prekrasan onak domace, rustikalno unutra a vani predivna obrasla zelenjem terasa. Da i moja osobna preporuka uzet platu za dvoje tvz. Mrvin megamix, kosta oko devedestak kn a dovoljno za minimum troje i nemojte zaobic ni juhu ako ste ljubitelj domace govedske juhe. Iskreno kad malo bolje razmislim mislim da nismo nikad prije jeli tako dobar rostilj.
four by four is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 09:16   #106
Spicek

Mnogo puta sam vecerao kod Spiceka u Zapresicu.Cijene su bile kao bolji zagrebacki restoran i dolazio sam obicno kada je bila ziva muzika.Zabavljaci Mimi i Luna band ili tamburasi.Neznam prije koliko ali je taj restoran zatvoren i vise ne postoji ili je promjenio lokaciju.
__________________
Today's record is tomorrow's motivation.
SportasIvan1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 23:02   #107
mene zanima gdje u zagrebu,u maksimiru tocnije oko zoo vrta,stadiona ima neka dobra klopa,tipa pica,grill i sl?
jednom smo jeli picu u nekoj piceriji tamo kod zeljez.kolodvora bila je totalno nejestiva da bas ne bacam novac u vjetar opet
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 00:00   #108
Pizzeria Duksa (cosak Bukovacke i Petrove), grill kod Srbina (Ravnice).
Ceskek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 10:19   #109
A nakon Dukse preselite se na kolače u Amelie
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 23:22   #110
Tnx na odgovorima
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 11:58   #111
Za Srbina preporuka, a sto se tice pizze cula sam (nisam bila) da je dobra i u Scootersu
(ako volite tanje tijesto)

Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Trebala bih preporuku za dobru klopu negdje na relaciji između Zagreba i Karlovca?
Nije bas izmedju, nego malo iza Karlovca - DP u Donjem Zvecaju. Imo vrlo solidna klopa. (mislim da im je klasicni rostilj najslabija karika, iako to ustvari nismo jako dugo jeli, pa ne znam)
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon

Zadnje uređivanje kajpa : 18.10.2014. at 12:10.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 16:13   #112
Dižem temu malo.

Idemo za vikend u Ivanić grad pa molim preporuku za neki dobar restoran na putu iz Zagreba do Ivanića ili baš u Ivaniću.
Ne treba biti ništa posebno- dobra klopa (pizza, tjestenine, roštilj) i ok cijene
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 16:46   #113
Quote:
Tinkerbella_zg kaže: Pogledaj post
Dižem temu malo.

Idemo za vikend u Ivanić grad pa molim preporuku za neki dobar restoran na putu iz Zagreba do Ivanića ili baš u Ivaniću.
Ne treba biti ništa posebno- dobra klopa (pizza, tjestenine, roštilj) i ok cijene
Pizzeria "Rošo" u Ivaniću. Meni je dobra Quiche Lorraine pizza.

Ili Kezele ako ima Moslavacki stol.
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 16:48   #114
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Za Srbina preporuka, a sto se tice pizze cula sam (nisam bila) da je dobra i u Scootersu
(ako volite tanje tijesto)

Scooters vec duze ne postoji.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Ceskek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 16:50   #115
Skuzio da odgovaram na post star godinu dana :-) Sorry...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ceskek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 15:30   #116
Quote:
Swedish kaže: Pogledaj post
Pizzeria "Rošo" u Ivaniću. Meni je dobra Quiche Lorraine pizza.

Ili Kezele ako ima Moslavacki stol.
Hvala puno! Javim se s dojmovima
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:56   #117
Jucer sisao sa tramvaja odmah iz Vinogradske i uputio se pjesice po sjevernoj strani Ilice prema Crnomercu s namjerom da u Pizzeri Zagabria u Ilici 202 pojedem dobru pizzu.
Ali naletio na novi meni KEBAP, sa zadovoljstvom sam pojeo jedan KEBAP, za prvu ruku uzeo sam klasicni KEBAP ali imaju nekoliko razlicitih ponuda i isprobat cu jedan po jedan, svaki puta drugi a normalno probat cu i pizzu kebap.
Drago mi je da uz izvrsne pizze imaju i kebap, moja preporuka.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:33   #118
Ilica NIJE u okolici Zagreba, a NIJE ni malo šire od tog.


Pizza KEBAP pustimo sad na stranu, to ni nemam snage komentirati
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 11:30   #119
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post

Pizza KEBAP pustimo sad na stranu, to ni nemam snage komentirati
To mi je ideja na razini palačinka-ćevap.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 12:03   #120
Može preporuka za nekaj oko Krapine, Krapinskih toplica..?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:13.