Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2012., 12:55   #21
Quote:
kco kaže: Pogledaj post
bok..
jel netko zna MOLIM VAS gdje mogu nabaviti taj lijek FHEs???
FHE ili ti "živa voda" nije nikakav lijek, već obmana. Ako voliš biti obmanjen, svrati na alternativu i postaj isti upit.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 21:49   #22
Poštovane forumašice i forumaši, pozor!

Prema pravilima pdf-a Zdravlje, koji se nalaze kao top-tema, jasno stoji da na pdf-u Zdravlje nije dozvoljena niti dobrodošla rasprava o alternativnim načinima "liječenja", već samo o onim načinima liječenja koje podupire struka, tj. medicina. Iznimno dopuštamo neke biljne preparate (čajevi, kreme i sl.), samo kao dopunsko sredstvo u liječenju.

Međutim, za one zainteresirane za oblike "liječenja" koji ne spadaju u konvencionalnu medicinu, molim da diskusiju nastave na pdf-u Alternativno liječenje.

Prethodni post sadržavao je samo link na stranicu s alternativnim "liječenjem" te je zato uklonjen. Ponavljanje istog podložno je sankcijama.

Zahvaljujem na razumijevanju.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 07:02   #23
Quote:
mudrica kaže: Pogledaj post
znam jednog tipa koji je putovao u bugarsku po neke čudotvorne injekcije. majka mu je bolovala od uznapredovalog karcinoma dojke.
na žalost, nije pomoglo.
Ma, sve te ponude sa strane osim od liječnika onkologa su da se pomogne i pomaže u liječenju, ali ne izlječuje. Dobro je promjeniti ishranu i ponašanje---navike u životu, ali s ne prepustiti samo tome.
Željko
kbszeljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2019., 20:55   #24
ima li netko iskustva sa rakom zucnog mjehura.?
Molim Vas odgovore
dianavz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2023., 14:20   #25
PITANJE

Registrirani korisnik

Komentatorica Avatar

Registracija: Jul 2021.
Postova: 328
Bok!

Da li ako je neka osoba liječila tumor mozga operacijom+kemoterapijom ZNAČI da osoba ima teži stadij tumora mozga ili to ne mora to značiti?

I da li se dobroćudni tumor mozga liječi operacijom ili kemoterapijom,tj. znači li sigurno da određena osoba ima zloćudni tumor ako se liječi kemoterapijom???

Osoba je imala 22/23 god. kad je saznala za dijagnozu ,ima tumor već 3.godine,ako to išta znači.
Komentatorica is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 08:37   #26
Rak prostate i liječenje u inozemstvu

Pozdrav!

Ima li tko iskustva s liječenjem raka prostate u inozemstvu u Europi?

Hvala
Nenoneno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.