Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2007., 15:26   #1
izdvojeno s topica "Bojenje kose u trudnoći". putnica


Quote:
mio mao kaže: Pogledaj post
Smije li se uopće? Čula sam da treba izbjegavati barem prva tri mjeseca...
Kakva su vaša iskustva u vezi toga? Nekako mi je teško zamislit da moram ovakva hodati po gradu još idućih šest mjeseci! Pomoć!
Quote:
Sandra October kaže:
mene su isto ovako isprepadali po forumima - ne smije se ovo -ono pa sam pitala ginića koja je rekla -citiram "rodila sam dvoje i nije mi na kraj pameti bilo hodati sa sjedima i izrastom na glavi. dakle ako sam za sebe presudila da je bezopasno - sve je jasno"


dakle ženo farbaj se i nemoj dopustit da izgledaš ko zapuštena trudnica-kokoš (vjeruj- ima ih ko u priči)

ma sva ta doterivanja su meni smesna... kao nesto se trudim da izgledam lepo, a u stvari ce mi jos malo trebati kolica da na njima guram svoj "stomacic".

Daleko od toga da propagiram zapustenost... ali sve se to cini beznadezno.

Zadnje uređivanje putnica : 20.03.2007. at 17:50.
izabelala is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.01.2007., 22:46   #2
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
ma sva ta doterivanja su meni smesna... kao nesto se trudim da izgledam lepo, a u stvari ce mi jos malo trebati kolica da na njima guram svoj "stomacic".

Daleko od toga da propagiram zapustenost... ali sve se to cini beznadezno.
Oprosti ali zasto beznadezno?

Ja sam ponosna kad mi netko kaze kako sam fancy trudnica jer ne hodam u trenirci i dronjcima nego u modernim hlacama i minicama.... do zadnjeg dana treba pazit na sebe i vodit brigu o svemu isto kao i prije trudnoce pa cak i vise ... da me netko ne shvati krivo ali stvarno mi nema goreg kad vidim trudnicu da se ne skida iz trenirke vec nakon 6 mjeseci trudnoce
, jebate pa to nije bolest to je jako lijepo stanje
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 22:48   #3
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
.... do zadnjeg dana treba pazit na sebe i vodit brigu o svemu isto kao i prije trudnoce pa cak i vise...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 23:29   #4
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Oprosti ali zasto beznadezno?

Ja sam ponosna kad mi netko kaze kako sam fancy trudnica jer ne hodam u trenirci i dronjcima nego u modernim hlacama i minicama.... do zadnjeg dana treba pazit na sebe i vodit brigu o svemu isto kao i prije trudnoce pa cak i vise ... da me netko ne shvati krivo ali stvarno mi nema goreg kad vidim trudnicu da se ne skida iz trenirke vec nakon 6 mjeseci trudnoce
, jebate pa to nije bolest to je jako lijepo stanje
slažem se sa svime...
pa ničeg goreg nego zapuštene trudnice... mislim nemoraš se mazat (šminkat) na porodu.. ali kad izađeš van.. nemoraš izgledati kao da ne velim kaj...
malo njege ti može samo pasat da se osječaš bolje...
mene niš nemre tak dobro oraspoložit kao dobra frizura...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 09:47   #5
Cure drage apsolutno se slažem da se trebamo paziti jer je osjećaj njegovanosti i urednosti neopisivo važan za samopouzdanje. A bez samopouzdanja, nitko se ne osjeća dobro u svojoj koži, bila riječ o trudnici ili bilo kome drugome.
mio mao is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 09:54   #6
Quote:
mio mao kaže: Pogledaj post
Cure drage apsolutno se slažem da se trebamo paziti jer je osjećaj njegovanosti i urednosti neopisivo važan za samopouzdanje. A bez samopouzdanja, nitko se ne osjeća dobro u svojoj koži, bila riječ o trudnici ili bilo kome drugome.


i meni je super kad vidim sređenu trudnicu...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 11:21   #7
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Oprosti ali zasto beznadezno?

Ja sam ponosna kad mi netko kaze kako sam fancy trudnica jer ne hodam u trenirci i dronjcima nego u modernim hlacama i minicama.... do zadnjeg dana treba pazit na sebe i vodit brigu o svemu isto kao i prije trudnoce pa cak i vise ... da me netko ne shvati krivo ali stvarno mi nema goreg kad vidim trudnicu da se ne skida iz trenirke vec nakon 6 mjeseci trudnoce
, jebate pa to nije bolest to je jako lijepo stanje
Lepo sam rekla da se i ja doterujem, ali mi je to sve beznadezno... jer ne mogu da izgledam atraktivno sa stomacinom. Nema veze koliko mi muz govori da sam lepa i da mi trudnoca dobro stoji imam ja oci i vidim se u ogledalu. I sta drugo covek da vidi na meni kada se pojavim osim mog stomaka koji vice... gledaj me, gledaj me! Sve sto ljudi primecuju je moj veliki stomak. Nisi oni krivi... nego sam ja u poodmakloj trudnoci.

Sto se tice tvojih prica o trenerkama vs moderne hlace i minice...

Svaka tebi cast sto imas toliko para da bacas, ali ja uz ovu pamet nema sanse da cu da kupujem novu garderobu zbog toga sto sam trudna... pa ne planiram citav zivot da setam stomak

Zato sam ja kupila jedne pantalone, jednu trenerku i jednu lepu kosulju za trudnice (kosulja je bila na velikom snizenju) i meni je to sasvim dovoljno. Nemam nameru da od ovoga napravim karijeru (tj. budem serijska mama). Blago tebi kada mozes nesmotreno da trosis novac, ali o meni nema ko da brine, ono sto moj muz i ja zaradimo... toliko imamo, a treba platiti stanarinu, kredite za auto, i jos puno puno toga (npr. samo na hranu trosimo oko 200 eura nedeljno).

U zivotu nisam bila u dronjcima.
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 11:49   #8
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
Sto se tice tvojih prica o trenerkama vs moderne hlace i minice...

Svaka tebi cast sto imas toliko para da bacas, ali ja uz ovu pamet nema sanse da cu da kupujem novu garderobu zbog toga sto sam trudna... pa ne planiram citav zivot da setam stomak

Zato sam ja kupila jedne pantalone, jednu trenerku i jednu lepu kosulju za trudnice (kosulja je bila na velikom snizenju) i meni je to sasvim dovoljno. Nemam nameru da od ovoga napravim karijeru (tj. budem serijska mama). Blago tebi kada mozes nesmotreno da trosis novac, ali o meni nema ko da brine, ono sto moj muz i ja zaradimo... toliko imamo, a treba platiti stanarinu, kredite za auto, i jos puno puno toga (npr. samo na hranu trosimo oko 200 eura nedeljno).

U zivotu nisam bila u dronjcima.
daj odi malo sredi hormone jer te stvarno previse pucaju,...tj. to nisu hormoni nego isfrustriranost,.... ne kuzim sa kime se ti svadjas i zasto ?

O kakvom ti bacanju novaca pricas..... pa zar nisi cula za snizenja i minice po 30-50 kuna pa tako i majice i hlace u po max 30 € ..gle ne znaci da ako se netko lijepo oblaci da se oblaci i skupo i da je to bacanje novaca
A tko bi trebao brinut o tebi?, imas supruga i on ima tebe, zar ti to nije dovoljno ili ti starci i danas kada si udana trebaju davat za sladoled i kavu
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 11:54   #9
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
Svaka tebi cast sto imas toliko para da bacas, ali ja uz ovu pamet nema sanse da cu da kupujem novu garderobu zbog toga sto sam trudna... pa ne planiram citav zivot da setam stomak

Zato sam ja kupila jedne pantalone, jednu trenerku i jednu lepu kosulju za trudnice (kosulja je bila na velikom snizenju) i meni je to sasvim dovoljno. Nemam nameru da od ovoga napravim karijeru (tj. budem serijska mama). Blago tebi kada mozes nesmotreno da trosis novac, ali o meni nema ko da brine, ono sto moj muz i ja zaradimo... toliko imamo, a treba platiti stanarinu, kredite za auto, i jos puno puno toga (npr. samo na hranu trosimo oko 200 eura nedeljno).

U zivotu nisam bila u dronjcima.
ne odma tako negativno...i ne treba ti niš posebno love.
Ja imam dvoje hlače gore sa gumom 160 i 199 kn, 2 suknje po 130 kn, košulju 180 kn sve kupljeno u normalnim dućanima (trudnički mi puno previše preskupi).....i majice koje sam i prije nosila...i sve te stvari mogu nosit i poslje trudnoće,a to je sad gledam sve što sam kupila u ovih 7 mjeseci (mekih 800 kn), a prije sam si više kupovala...i uz sve to kupovali smo najviše za bebu.

Moram ovo pokazat MM-u
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 11:55   #10
da i nama iako živimo sa mojima nama nitko NIŠTA ne daje...još mi njima svima dajemo koliko možemo.....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:15   #11
Po mom mišljenju, niti jedno uljepšavanje, dotjerivanje ili sređivanje nije bezrazložno bila ti trudna ili ne...hoćeš nećeš, koliko god to glupo nekome zvučalo, kad se središ imaš više samopouzdanja i volje za bilo što nego kad se po cijele dane vučeš u razvučenoj trenirci i npr. s masnom kosom i vezanom u rep
Jill13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:55   #12
Ne kuzim zašto ne bih bila atraktivna sa trbuhom ?! Po tvome se žene sa viškom kila moraju sakriti u kuću i ne dao bog da se pokušaju sređivati jer im nema smisla . Tc, tc, tc... Mislim da je kod tebe problem u TVOM samopouzdanju i kompleksima. Nemoj ih nama nabacivati Tu smo sve ok sa svojim tijelom i mogu reći da niti ne pokušavam sakriti trbuh širokim majicama i tunikama. Nosim normalnu garderobu iz koje strši trbuh i baš mi ga je cool nositi. I volim što mi je ten ljepši nego ikad i volim se našminkati i volim dobru krpicu - taman ju nosila samo (?!) 9 mjeseci (kao da ti nosiš garderobu godinama, daj molim te)...

Prošla su vremena kad su trudnice nosile muževe trenirke i gaće
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:04   #13
ja se baš lijepo osjećam sa svojom bušicom koja postaje sve veća....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:05   #14
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
mogu reći da niti ne pokušavam sakriti trbuh širokim majicama i tunikama. Nosim normalnu garderobu iz koje strši trbuh i baš mi ga je cool nositi. I volim što mi je ten ljepši nego ikad i volim se našminkati i volim dobru krpicu - taman ju nosila samo (?!) 9 mjeseci (kao da ti nosiš garderobu godinama, daj molim te)...

Prošla su vremena kad su trudnice nosile muževe trenirke i gaće
ko da sam ja napisala...ja sam jedva čekala da se bušica počne vidjet da je mogu pokazivat
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:50   #15
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
daj odi malo sredi hormone jer te stvarno previse pucaju,...tj. to nisu hormoni nego isfrustriranost,.... ne kuzim sa kime se ti svadjas i zasto ?

O kakvom ti bacanju novaca pricas..... pa zar nisi cula za snizenja i minice po 30-50 kuna pa tako i majice i hlace u po max 30 € ..gle ne znaci da ako se netko lijepo oblaci da se oblaci i skupo i da je to bacanje novaca
A tko bi trebao brinut o tebi?, imas supruga i on ima tebe, zar ti to nije dovoljno ili ti starci i danas kada si udana trebaju davat za sladoled i kavu
sirotice... moje pantalone su kostale 100 eura
ne kupujem jeftinu robu i ne letim po snizenjima jer nemam zivaca, niti vremena
jednom sam kupila nesto na snizenju (spomenutu kosulju) i to mi je bio shopping dogadjaj

a ne, nisam frustrirana, ali si ti besna i dosadna... ajde ciao!
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:54   #16
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
Ne kuzim zašto ne bih bila atraktivna sa trbuhom ?! Po tvome se žene sa viškom kila moraju sakriti u kuću i ne dao bog da se pokušaju sređivati jer im nema smisla . Tc, tc, tc... Mislim da je kod tebe problem u TVOM samopouzdanju i kompleksima. Nemoj ih nama nabacivati Tu smo sve ok sa svojim tijelom i mogu reći da niti ne pokušavam sakriti trbuh širokim majicama i tunikama. Nosim normalnu garderobu iz koje strši trbuh i baš mi ga je cool nositi. I volim što mi je ten ljepši nego ikad i volim se našminkati i volim dobru krpicu - taman ju nosila samo (?!) 9 mjeseci (kao da ti nosiš garderobu godinama, daj molim te)...

Prošla su vremena kad su trudnice nosile muževe trenirke i gaće
a jel... ako ja pazim i volim da kupujem samo skupu i luksuznu robu od finih materijala onda isto treba da bacim kao i ti svoju krpu koja vise ni na sta ne lici...
ja imam stare kasmirske dzempere koji izgledaju kao da sam ih juce kupila i njih bih trebala baciti?

nemoj sobom meriti druge... ne oblace se svi na pijaci kao ti
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:54   #17
ako ne kupuješ na sniženjima znači da imaš dovoljno novaca pa možeš za jedne hlače dati 100 e

onda si jednostavno škrta za sebe ili kaj?

eh da i puno si jadnija ti koja misliš da su jadni ljudi koji se oblače na rasprodajama
anna65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:56   #18
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
sirotice... moje pantalone su kostale 100 eura
ne kupujem jeftinu robu i ne letim po snizenjima jer nemam zivaca, niti vremena
jednom sam kupila nesto na snizenju (spomenutu kosulju) i to mi je bio shopping dogadjaj

a ne, nisam frustrirana, ali si ti besna i dosadna... ajde ciao!
hahahahahahahah ajme cure moje drage, pa sta je ovo ides mala , jebate pa hormoni od nekih fakat naprave svasta
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:57   #19
Quote:
anna65 kaže: Pogledaj post
ako ne kupuješ na sniženjima znači da imaš dovoljno novaca pa možeš za jedne hlače dati 100 e

onda si jednostavno škrta za sebe ili kaj?
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:58   #20
Quote:
anna65 kaže: Pogledaj post
ako ne kupuješ na sniženjima znači da imaš dovoljno novaca pa možeš za jedne hlače dati 100 e

onda si jednostavno škrta za sebe ili kaj?
Nisam rekla da sam siromasna, nego da trosim pare mudro. Meni je bacanje novca kupiti nesto nekvalitetno ili samo zato sto je na snizenju i nije bas moj izbor i jednom cu u zivotu obuci.

Novac zaradjujem svojim radom i dobro pazim kako ga trosim, ne pada mi sa neba, nemam poslodavca koji ce mi oprostiti gresku... zaradjujem novac jer sam talentovana i brilijantna i ne treba mi neka glupaca (kao ove gore sto me vredjaju) da me uci zivotu.
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.