Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2012., 15:31   #261
evo i ja odgledala... za jermaine mi je jako drago.. isto sam bila juliet ili jermaine, ali za njega malo više... jučer je zbilja razvalio i believe i can fly.. i sad na kraju kad su ga grlili pa kad je sa ženom u zagrljaju pjevao predivno...

slažem se, izuzetno zabavnih sat i pol, čak sam i biebera probavila

oni filmići, spdancija na blakea i adama je bilo odlično, bloopersi isto.. a vrh je purrrfect

niš. odlična sezona voice-a, ove dvije zadnje epizode su bile vrh..

e, i da , pohvale carsonu, tog lika prije nisam nigdje vidjela, tek sad kad sam voice počela gledat.. odličan je
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 15:49   #262
carson mi je super, ali christina u bekstejdzu mi je ocajna "heeeeey, what's up carson"
voditelji the voice uk su skroz zakon

i sad procitah ovo
Season 3: 2012
Season 3 of The Voice has already finished up its early auditions in front of producers, which started in early March. The third season is rumored to be airing in the fall of 2012 for the 2012-2013 television season. NBC threw around the idea of putting the current season, Season 2, on in the fall of 2011 to go against The X Factor, but decided that the turnaround time wasn't sufficient enough to prepare the show in a short amount of time. All original coaches have signed on for the third season.

cekamo jesen :klap:
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:21   #263
Slažem se sa svime napisanim, odličnih sat i pol
Ja sam isto bila za Juliet, Jermaine mi je bio kao osoba za koju znam da je tu, ali bih ga uvijek nekako smetnula s uma, a onda kad je otpjevao I believe I can fly, pa duet s Blakeom, u kojem kao da nije bilo Blake, oči su bile usmjerene samo u njega, totalno je prirodan i ugodan na pozornici, zrači i ima taj stage presence, tako da mi je super drago zbog njega. I onaj trenutak kad pjeva zagrljen sa ženom je baš bio za cmoljiti

Ali koje bi to finale bilo da su nakraju ostali Jesse za Christinu, Jermaine za Blake-a, Jamar za Cee Lo-a i Juliet za Adama (da je na početku izabrala njega) e to bi bila borba
I moram prokometirati Christinu, one njezine izjave u finalu na račun Lucce Bilo me sramota slušati to, takve gluposti je pričala da je to nešto nevjerojatno, eto joj sad Chris joj je posljednji

Ajmo sad na Voice UK
Will I Am je diiiiiiiivan, slatkica mala i presmiješan je
Danny ima odličnu ekipu za razliku od Jessie, baš su joj skoro svi promašeni, šteta
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 22:56   #264
Iako sam navijala za Juliet, drago mi je da je Jermaine pobjedio, bio je odlican u finalnoj emisiji!
Moram pohvalit i duet Adama i Tonyja- savrseno a cak mi je i Chris bio super...
Meni je uzasno zao sta Lindsey nije dosla u finale- ono kad s Chrisom pjeva bittersweet symphony- preeeeeedobar glas!

Nadam se da Adam- Blake bromance nikad nece umrijeti- predobri su

A ona macka ima identicnu facu ko Cee Lo- valjda je istina- kakav vlasnik takav ljubimac
argo26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 20:58   #265
kojeg datuma tocno pocinje treca sezona? i hoce biti isti ovi treneri ili kako bih to vec nazvala
boudicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 21:13   #266
Datum ne znam točno, ali svi treneri/suci se vraćaju u USA verziji
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 23:58   #267
Simon Cowell i presjednik FOX -a pljuju po The Voicu jer je im gledanost pala i zbog toga jer će se sljedeće godine natjecati s X Factorom
http://youtu.be/9hs_espRNHs
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 18:13   #268
Ove godine su najbolji izvođači na The Voice UK.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 09:27   #269
dobri su britanci, mogu reci da uopce nemam izrazenog favorita kao sta je bio slucaj u americkom
pretpostavljam da nece biti nekih velikih preokreta i da ce publika za finale izglasati ljude koje je gurala dalje iz emisije u emisiju - bo, ruth, jazza i vincea.
voditelji su preeedobri, reggie pogotovo, opusten, ubersimpatican i smijesan - totalna suprotnost christini "heeeeey, what's up carson" millian
treneri su okej, al i dalje me nervira sta skoro svaki izvodjac dobije standing ovations
will je u zadnjih par epizoda pokazao svoju kompetitivnost ali djeluje pomalo, rekla bih, americki prepotentno i nije mi pretjerano simpatican. jessie je otkrice
e da, i malo mi je zao sta je format takav da nisu imali last chance izvedbe..
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 12:13   #270
Maj gad kako me Danny živcira
nemam favorita, gledam da potisnem apstinenciju od američkog voicea... jedino mi se uopće ne sviđa team jessie Tyler mi je veći cooler od Vincea
ellzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 23:13   #271
Quote:
TangyZizzle kaže: Pogledaj post
dobri su britanci, mogu reci da uopce nemam izrazenog favorita kao sta je bio slucaj u americkom :nezna:
pretpostavljam da nece biti nekih velikih preokreta i da ce publika za finale izglasati ljude koje je gurala dalje iz emisije u emisiju - bo, ruth, jazza i vincea.
voditelji su preeedobri, reggie pogotovo, opusten, ubersimpatican i smijesan - totalna suprotnost christini "heeeeey, what's up carson" millian :kava
treneri su okej, al i dalje me nervira sta skoro svaki izvodjac dobije standing ovations :zubo
will je u zadnjih par epizoda pokazao svoju kompetitivnost ali djeluje pomalo, rekla bih, americki prepotentno i nije mi pretjerano simpatican. jessie je otkrice : )
e da, i malo mi je zao sta je format takav da nisu imali last chance izvedbe..
Promašila si za dvoje

Kak nemaš izraženog favorita, meni je Bo savršena, jedva čekam da završi show i da izbaci album, odmah ga kupujem, fantastična je Totalni girl crush

A Will.i.am je tako divna osoba, emocionalan, vidi se da bi sve napravio za svoju ekipu, ma slatkica pa mi kao da ne gledamo istu emisiju, i njegov nastup sa svojom ekipom je bio nešto najbolje što sam vidjela u zadnje vrijeme http://www.youtube.com/watch?v=jyWjqVJ-NlM

On i Danny su mi imali najbolju ekipu, Danny još i bolju, začudilo me kad je spasio Maxa a ne Davida


Meni je bezveznjikava ova plava voditeljica, ali je Reggie prekul, super su mu fore

I super mi je što se sve više upuštaju u rasprave o tome što bi koji coach drugačije napravio, baš su im super konstruktivne, šteta što ih voditeljka uvijek prekine - to mi je recimo puno bolje nego u američkom, u američkom je uvijek bilo sve super super samo malo pitchy, i da su nepotrebni muški plesači na sceni, dok u britanskom što misije dalje idu sve lakše izražavaju mišljenje, kažu konkretno što im se nije svidjelo...

Quote:
ellzilla kaže: Pogledaj post
Maj gad kako me Danny živcira:504 rolleyes:
nemam favorita, gledam da potisnem apstinenciju od američkog voicea... jedino mi se uopće ne sviđa team jessie:kava Tyler mi je veći cooler od Vincea :hekla
Pa zašto?? ja sam zaljubljena u Dannya

Slažem se za Tylera, Vince mi je jednostavno čudan.. Ne sviđa mi se, Jessie ima definitivno najgoru ekipu, baš me razočarala po tom pitanju, još kad je spasila onu razmaženu hiperaktivnu Becky, pa ne znam koji joj je bio
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 15:34   #272
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
Kak nemaš izraženog favorita, meni je Bo savršena, jedva čekam da završi show i da izbaci album, odmah ga kupujem, fantastična je Totalni girl crush

A Will.i.am je tako divna osoba, emocionalan, vidi se da bi sve napravio za svoju ekipu, ma slatkica pa mi kao da ne gledamo istu emisiju, i njegov nastup sa svojom ekipom je bio nešto najbolje što sam vidjela u zadnje vrijeme http://www.youtube.com/watch?v=jyWjqVJ-NlM
I meni je Bo super, mislim da je definitivno glavni favorit... Will mi je od početka drag iako me već lagano počinje živcirat ono "dope" (ajd da dozira to bilo bi cool, al imam osjećaj da sam u prošloj epizodi to čula milijun puta)


Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
Pa zašto?? ja sam zaljubljena u Dannya
Jednostavno mi ne sjeda nikako. Ko da gledam neko dijete sa skandiranjem, reakcijama (točnije, ko da gledam majmuna kad počne onako skakat i skandirat)... I imam nekad osjećaj da kad mu Will uputi kritiku da mu ovaj odmah mora vratit na njegovom izvođaču... djetinjasto
Bio mi je draži kad sam tu i tamo poslušala Script (nisu tip glazbe koju inače slušam al bili su mi my guilty pleasure)... al sad

Odo sad odgledat ko je prošao

Zadnje uređivanje ellzilla : 28.05.2012. at 16:22.
ellzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 16:51   #273
wow, ne mogu vjerovat da je tyler dobio vise glasova od jazza.. leann je razvalila pa tu promjenu mogu shvatiti, al ovo
inace, polufinalne pjesme su mi opcenito bile bezveznjikave, a daleko najgori odabir po meni dolazi od team willa, iako je on spocitavao dannyu neke stvari. ne volim kad se diraju klasici, zabranila bih izvodjenje tako nekih legendarnih pjesama (u ovom slucaju bohemian rhapsody) jer se nitko ne moze pribliziti originalu i samo mi uniste pjesmu nisam cula ni osjetila nista toliko posebnog u tylerovoj izvedbi, bilo mi je skroz mlako, ne znam cemu standing ovations

sta se tice ovog dijela o favoritima - i meni se svidja bo, ali tu je i leann koja zbilja ima mocnu glascinu, tu je bio max koji ima lijepu promuklu boju glasa koja se meni osobno dopada, jazz sa svojim soulom.. htjedoh reci da mi ne bi bilo zao da bilo tko od tih ljudi pobijedi jer mi se vecina svidja, za razliku od americkog
odabir becky sam razumjela, na stranu to sta je uzasno iritantna () cura ima posebnu boju glasa i moram reci da joj je jessie stvarno birala jako dobre pjesme.. svidjala mi se njena zadnja izvedba..

Quote:
ellzilla kaže: Pogledaj post
Jednostavno mi ne sjeda nikako. Ko da gledam neko dijete sa skandiranjem, reakcijama (točnije, ko da gledam majmuna kad počne onako skakat i skandirat)...
meni nije antipatican, ali se slazem s ovim dijelom o njegovim reakcijama, bas sam pred par postova napisala da mi djeluje pomalo zaostalo, da ne iskoristim ruzniji izraz
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 11:41   #274
Cijelo vrijeme dok sam gledala finale sam imala osjećaj da će Leann osvojiti, žena ima glas i stvarno se naježiš dok pjeva, ali Bo i Tyler su something else i njih baš volim i nadam se da će imati super uspješne karijere
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 15:30   #275
Ja sam cijelo vrijeme dok sam gledala finale mislila: "Bože dragi, šteta što neće osvojit, koji glas!" jer sam mislila da nema šanse pošto je u neku ruku bila underdog... Kad ono Stvarno sam oduševljena finalom

Još na kraju Adam
ellzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 17:00   #276
Ne kužim samo zašto Danny nije pjevao sa Bo neku svoju pjesmu, jer koliko sam shvatila svi su sa trenerima u duetu pjevali njihove pjesme, a Bo je s Dannyjem pjevala read all about it... A Script ima baš dobrih pjesama...
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 23:12   #277
Počeo sam u subotu pratiti The Voice US S01 i pogledao sam 6 emisija. Zasad sam favorit #TeamAdam (Javier ) & #TeamXtina
Adam i Xtina su mi najbolji suci, a nju inače volim još od 2003., ženska je zakon
Nadam se da ću uskoro pogledati ostatak prve i drugu sezonu, da stignem na treću koja počinje za tri tjedna
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 11:06   #278
Jessie J je potvrdila da će bit sudac u drugoj sezoni (The Voice UK)
__________________
"I love you. I knew it the minute I met you. I'm sorry it took so long for me to catch up. I just got stuck." Silver Linings Playbook
chezza91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 13:10   #279
jooj super mi je to
baš sam odgledala cijelu sezonu online neki dan. TEAM ADAM ALL THE WAY ♥
prvo sam to gledala samo zbog njega, a sad mi je super postalo.
ne znam zbog čega svi govore da je bolji the voice UK, meni je sto puta bolji the voice US. ne znam dal je to zbog adama ili...
__________________
“Moonlight drowns out all but the brightest stars.” -J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings
shiningstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 13:13   #280
Quote:
ellzilla kaže: Pogledaj post
Maj gad kako me Danny živcira
i mene isto ponekad
kao da nema svoje mišljenje -.-
i kak je onda rekao jessie da bude on stisnuo gumb ak bude i ona. pa daj se upucaj
__________________
“Moonlight drowns out all but the brightest stars.” -J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings
shiningstar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.