Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2002., 17:58   #81
To sto drustvenjaci nisu jednako rigorozni ko fizicari i sl neznaci da su popovi odjedanput znanstvenici.

Sem toga ko zna odakle ti svoje znanje o napoleonu vuces. Sigurno neki americki film. A oni su poznati po kvaliteti i promisljenosti
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 09:06   #82
Quote:
AxMi-24 je napisao:
To sto drustvenjaci nisu jednako rigorozni ko fizicari i sl neznaci da su popovi odjedanput znanstvenici.

Sem toga ko zna odakle ti svoje znanje o napoleonu vuces. Sigurno neki americki film. A oni su poznati po kvaliteti i promisljenosti
Ima filmova, serija.... Ali ,ne, primjer sam spomenuo jer ga je na isti način nedavno istaknuo prof. Budak (povjesničar, dekan filozofskog fakulteta, nesuđeni ministar znanosti....).
__________________
Ovdje bi trebalo stajati potpis. Cenzura ga je izbrisala iako nikome nije smetao. S njime je konacno otisla i legendarna brankica, slava joj.
Tommy Gun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 10:54   #83
Quote:
Tommy Gun je napisao:
Ima filmova, serija.... Ali ,ne, primjer sam spomenuo jer ga je na isti način nedavno istaknuo prof. Budak (povjesničar, dekan filozofskog fakulteta, nesuđeni ministar znanosti....).
Eto tip htjeo malo se saliti a ti ga odmah za ozbiljno shvatio. Tsk tsk tsk
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 18:56   #84
Ax-Mi, ipak se tu radi o ozbiljnim salama.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.