Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 17:00   #1801
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nek me ekipa ispravi, koliko znam ide ovako.
a) Dio igara je napravljen remaster i mogu se kupiti preko PS storea
b) Starije igre mozes streamati preko Playstation Now programa

Imas na PS storeu gomilu igara za klince, ne samo ove nove skupe.
a) Tocno
b) Nisam probao pa nemogu potvrdit...

Da, daju se naci dobri dealovi na PS storeu.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni je radilo... do jucer. Gdje kupis bonove? Negdje online?
Sancta Domnica najcesce (https://www.sancta-domenica.hr/plays...er-hrk150.aspx) ... jednom sam naletio slucajno u Harvey Normanu pa sam uzeo tamo
To mi je nekak najjednostavnije...

Makar, vise volim kupiti "kutiju" nego igru preko interneta - ovo mi je samo ako bude neki dobar deal. Bio sam prije uzeo BF1 za 300 kn, sad prije 2 dana TLOU za nekih 100 kn...


EDIT:
Jel netko probao Gran Turismo? Nisam bio u mogucnosti igrati ovaj vikend jer nisam bio u hrv.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:20   #1802
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Odeš ovdje i onda imaš deactivate all. Dakle prvo frend posnima sve igre koje želi igrati i ne smije se više u taj account ulogirati. Nakon toga ti odeš na ovaj gore url klikneš deaktivate i aktiviraš ga ponovo kod sebe.
Super, hvala ti na detaljnim i jako korisnim objašnjenjima
Znam da nema baš love za novije igre pa bih volio da podjelim tako sa njime.
Na kraju svega toga on ulazi samo preko svoga profila? Znaći najbolje staviti da
automatski ulazi na svoj da se ne bi zeznuo i ušao opet na moj.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 10:06   #1803
Quote:
nestalo kaže: Pogledaj post
Super, hvala ti na detaljnim i jako korisnim objašnjenjima
Znam da nema baš love za novije igre pa bih volio da podjelim tako sa njime.
Na kraju svega toga on ulazi samo preko svoga profila? Znaći najbolje staviti da
automatski ulazi na svoj da se ne bi zeznuo i ušao opet na moj.
Da mora sa svojim ulaziti, vjerojatno bi mogao i sa ovim drugim ali ne smije se spajati na net onda a velik je rizik da mu se omakne
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 23:28   #1804
Pozz svima

Trebam savjet/misljenje.. Planiram kupit ps4 al blage veze nemam sto mi je najbolje. Zadnja plejka koju sam imo je bila pradavna ps2.
Jel pametnije uzet 'obicnu' ili pro? 500gb ili 1tb? Kakva je sema sa save fileovima? Zauzimaju puno ili je zanemariva velicina pa hard sluzi iskljucivo za download kod kupovine online?
Thanks
__________________
a kae to signacur?
articoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:16   #1805
Ja normalno mogu s mastercardom kupovati..možda ima veze banka, moja je zaba..
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:47   #1806
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Ja normalno mogu s mastercardom kupovati..možda ima veze banka, moja je zaba..
Isto zaba.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:38   #1807
I moja je zaba
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:00   #1808
Ne znam, kupio sam samo pretplatu na ps plus prije tjedan dana i normalno je prošlo.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:14   #1809
Dobar dan.imam problem odkad mi se softver digao na 5.0.konzola ps4 pro kao da je poludila.dobio sam vec3 nove od servisa sancta domenice i uvijek isto.sta da radim?
Ninoml is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:14   #1810
Zamrzava se i steka :/
Ninoml is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:07   #1811
Quote:
Ninoml kaže: Pogledaj post
Dobar dan.imam problem odkad mi se softver digao na 5.0.konzola ps4 pro kao da je poludila.dobio sam vec3 nove od servisa sancta domenice i uvijek isto.sta da radim?
Jel kod njih radi? Ja sam bio nosio svoj kontroler zbog desne gljive kod njih kao ok kod mene nikako. Eno ga konroler stoji na podu kao najskuplja igračka od bebe
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:32   #1812
Da.prva konzola je "radila" kod njih.i sad sam nedavno otisao u svetu nedelju da ispred mene otvore novu i daju mi u ruke i frajer je to napravio.i dodjem doma,spojim konzolu,digne se na 5.0 i opet isto.tako da stvarno mi nije jasno sta radit.
Ninoml is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:56   #1813
Daj probaj ovo

Unplug ALL things from the PS4.
Plug in the power cord and press power to boot it up in regular mode.
Give it 30 seconds to a minute to get to the error page.
Plug in USB and controller and power up controller.
Spam the crap out of the X button
Wait for the PS4 light to fade in and out blue like it's restarting.
THEN plug in the HDMI or other video plug.

Vidi ovdje i imaj si ovaj reddit
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:26   #1814
A jel ima tutorial negdje? Jer mi na ovome ne pokazuje
Ninoml is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 20:47   #1815
Quote:
articoka kaže: Pogledaj post
Pozz svima

Trebam savjet/misljenje.. Planiram kupit ps4 al blage veze nemam sto mi je najbolje. Zadnja plejka koju sam imo je bila pradavna ps2.
Jel pametnije uzet 'obicnu' ili pro? 500gb ili 1tb? Kakva je sema sa save fileovima? Zauzimaju puno ili je zanemariva velicina pa hard sluzi iskljucivo za download kod kupovine online?
Thanks
Običnu slim verziju PS4 konzole - razlika PRO verzije je vrlo mala i tek vidljiva na 4K televizoru.
500 gb je dovoljno da možeš igrati skoro 10 igara odjednom, a uvijek možeš nešto i obrisati što si odigrao. Save fajlovi ne zauzimaju ništa. 1 TB verzija samo za one koji kupuju digitalne igre.

Dakle PS4 slim 500 gb + 1 igra se nađe za oko 2000 kn.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 20:09   #1816
Kolega i ja djelimo profile, a samim time i igre i sve ok to radi. On ima hr, a ja us profil. Njemu istekla ps plus pretplata pa aktivirali mojih 3 mj na njegov profil. Samo buni me sada to što sam čitao da se djeli na taj način i ps plus ili sam ja krivo shvatio? Kupujemo igre preko moga US profila pa sad na njemu nemam taj ps plus, a ipak ima dodatnih popusta uz ps plus. Ako ima netko volje i znanja da mi ukratko napiše da li je to uopće moguće i ako je na koji način to uključiti?
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 12:56   #1817
Ekipa, treba mi karaoke sustav za PS4, moze preporuka? Plus da se moze u HR nabaviti. Mikrofoni mi trebaju isto.
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje phiber : 26.10.2017. at 13:15.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 13:43   #1818
Ovak nekaj? https://www.playstation.com/en-gb/ga...ate-party-ps4/
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 13:55   #1819
Singstar mi je ok, al bi rado izbjegao app kao mikrofon i bas nabavio prave mikrofone, wireless naravno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 14:40   #1820


BTW., imaš i u Just Danceu isto karaoke ako se ne varam... nisu baš ko ove, al' usput i plešeš
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.