Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2003., 12:39   #41
Klaudija pa kakve su to gluposti, znam da se nije jednostavno odluciti na abortus ali, postoje metode razne a jedna od njih su pilule. Ako ti se vec "dogodilo" i ostala si trudna, malo vise razmisljaj o tome kakav zivot mozes priustiti tom djetetu i kakav bi automatski s tim djetetom priustila sebi. Naime, isto tako kao sto znas da abortus nije mala stvar, moras jos vise znati da odgojiti dijete u takvim uvjetima je jos sjebanija stvar i najcesce ne zavrsi onako kao sto si ocekivala.
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 12:40   #42
Idite u tripizdematerine bezobrazne bolesne,devijantnesvi kreteni ovdje koji toliko tipkate i tipkate ovakve idiotarije,ono s onom Sorajom i poigravanje sućuti, pa ova krava ovdje kao pod nikom klaudija,ma vama trebaju stvarni problemi u životu,ovisnici,idoti,što drugo reći.

Eto,drago mi je da sam na ovako dirljivom kutku kakav su Usamljena srca.
Vama treba motiku dat u ruke, da kopate svi skupa.
Zana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 12:46   #43
Quote:
Zana kaže:
Idite u tripizdematerine bezobrazne bolesne,devijantnesvi kreteni ovdje koji toliko tipkate i tipkate ovakve idiotarije,ono s onom Sorajom i poigravanje sućuti, pa ova krava ovdje kao pod nikom klaudija,ma vama trebaju stvarni problemi u životu,ovisnici,idoti,što drugo reći.

Eto,drago mi je da sam na ovako dirljivom kutku kakav su Usamljena srca.
Vama treba motiku dat u ruke, da kopate svi skupa.
Z I V I O G O V O R N I K !
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 12:46   #44
Zana, pazi da motikom ne razbiješ monitor pošto pretpostavljam da si se javila u pauzi prekopavanja vrta, jel' da?
Natrag na posao! Dok žuljevi ne iskoče!
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 12:53   #45
Hvala lijepa

Znaš šta ti kiki ili šta si već?Čitam ovo sranje,javaila sam se ovdje oko 100 puta za nekih godinu dana koliko čitam,ali vidim koje se ovdje majmunarije događaju,koliko ljudi nemaju stvarnoga života,koliko su sjebani,koliko tu idiotarija ima.

Radim svoj posao savjesno i sada nisam izdržala da se ne javim s obzirom na one kretenizme koje sam čitala u zadnje vrijeme.
Treba ovdje jedna grupna terapija,bejbe.

Jebačka terapija.
Zana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 12:55   #46
neka mi netko opise kako se vrši abortus, da li je bolno, koliko traje itd..
__________________
klaudija
klaudija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:00   #47
Ma ne treba tebi abortus,majmunice,odnosno zajebantu bolesni,tebi treba lobotomija,kao i još nekima manipulatorima ovdje bez trunke stvarnog života.

Ili ti treba kamenčina u glavu.
Volim ovaj Us
Zana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:00   #48
a klaudija fura po svom
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:01   #49
Klaudija, nemam iskustva ali sigurno da mora barem malo boljeti.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:02   #50
A da odes na zdravlje? Ili da porazgovaras sa ginekologom koji je za to kvalificiran-mislim da tu opce nemas kaj na forumu trazit.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:02   #51
Quote:
Zana kaže:
Ma ne treba tebi abortus,majmunice,odnosno zajebantu bolesni,tebi treba lobotomija,kao i još nekima manipulatorima ovdje bez trunke stvarnog života.

Ili ti treba kamenčina u glavu.
Volim ovaj Us
to je u redu
Kad ne možeš prebit supruga i ušutkat svekrvu uvijek se možeš iskalit na forumu, samo naprijed
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:04   #52
Jebotedatejebo, pa vi niste niko normalni?!
Jel vi stvarno ne vidite da vas neko vuče za glupe noseve ili šta?
halo - klaudija ne postoji,jel vam to jasno?
***** je vama jasno.
Zana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:04   #53
Zana, koji je tvoj problem? Samo se izjadaj ovdje, i tebi ćemo pokušati pomoći! Sa tolikom dozom frustracije u tvom postu mora da te nešto opako muči.
Uostalom, ovdje uvijek imaš izbor, čitati ili ne čitati, ako ti se ne sviđa, nitko te ne sili da budeš tu. Dapače, bilo bi mi strašno žao zadržavati te. Imaš ti pametnijeg posla i pravi život za razliku od nas.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:06   #54
Quote:
soks kaže:
to je u redu
Kad ne možeš prebit supruga i ušutkat svekrvu uvijek se možeš iskalit na forumu, samo naprijed
Nemam svekrvu.A ni supruga.Imam partnera, a ti imaš forum,jel? da,da,dobra curica,ajd odjebi.
Zana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:08   #55
Quote:
kiki-j-zg kaže:
Samo se izjadaj ovdje, i tebi ćemo pokušati pomoći!
molim te mi nemoj pomagat,molim te
Forum?Pa onda mogu napisat što mislim,ne?I imam pravo, a što ti to ne leži,jebiga stara,ne leži puno toga, pa idemo dalje.
Zana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:11   #56
Quote:
Zana kaže:
Nemam svekrvu.A ni supruga.Imam partnera, a ti imaš forum,jel? da,da,dobra curica,ajd odjebi.
ova je luđa od klaudije. ajd reci srce što te muči?
ne možeš okopavat vrt jer vani pada kiša, pa ti je dosadno, a?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:13   #57
Cuj Zana, iz tvojih je postova vidljivo da ili si jos uvijek u fazi puberteta tj. adolescencije ili, ako si godinama prosla tu fazu, onda ti je mozak jos uvijek u toj fazi. dakle, u svakom slucaju tu ti nije mjesto pa stoga off.
Btw. Kiki, nemam pojma kako namjestiti privatne poruke a neda mi niti da ih tebi saljem. U biti namjestila sam ih al program i dalje prica svoje nebuloze)
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:15   #58
Quote:
soks kaže:
ova je luđa od klaudije. ajd reci srce što te muči?
ne možeš okopavat vrt jer vani pada kiša, pa ti je dosadno, a?
Ma jebote vrt.Ništa ja ne okopavam,nego čitam sve ovo, istina kada mi je na poslu stanka.I ne mogu vjerovati koliko shita na jednom mjestu.Manipulacije emocijama,gluposti itd.
I klaudija mi nije do koljena,vjeruj mi
Zana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:16   #59
jedna riječ - pobačaj
još jedan psiho tvojih proporcija ovoj državi ne treba.

no offense.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 13:16   #60
Talking IDES!!!

BRAVO ZANA!!!

dora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.