Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2002., 23:52   #41
Cool Prevaspitavanja.

Ah, Nidžo, stari moj, imaju prevaspitavanja, - malo se osile kad tek dođu, no, - gradska raja sve to sredi.
 
Old 21.12.2002., 23:58   #42
Re: Prevaspitavanja.

Quote:
Dream kaže:
Ah, Nidžo, stari moj, imaju prevaspitavanja, - malo se osile kad tek dođu, no, - gradska raja sve to sredi.
ma nemaju oni nikakvog "vaspitanja", ali nismo ovdje da raspravljamo o kulturu bosanaca, bolje da sutim i ne pisem koliko ih ne volim jer ce me netko decekati na noz zbog toga

gradska raja svasta radi, kupi naglaske i tako ali bas i ne sredjuje odredjenu gospodu
Nikola is offline  
Old 22.12.2002., 02:25   #43
Cool Zaključak...

Quote:
Nidžo
gradska raja svasta radi, kupi naglaske i tako ali bas i ne sredjuje odredjenu gospodu
Ah, proradi krv - pokaže se ko je ko uistinu. Situacija iskaže čovjeka...!
Quote:
Nidžo
ma nemaju oni nikakvog "vaspitanja", ali nismo ovdje da raspravljamo o kulturu bosanaca
Misliš na vaspitanje Bosanaca islamske vjeroispovijesti, ili katoličke???
Pitam obzirom da znam pošto je Bosanski Brod bio i ostao pod kontrolom Republike Srpske, veliki broj katoličkih prognanika je došao iz Bosanskog u Slavonski Brod. Ne treba ni kriviti te ljude, no, neko poželi i nešto, što mu nikada nije pripadalo, na neprimjeren način (radi se o načinu, a ne o različitosti između ljudi - svi su ljudi isti).
Vjerujem da su i neki muslimani vjerovatno prebjegli i ostali živjeti u Bosanskom Brodu.
Dakle, mislio si na bosanske muslimane ili katolike???
 
Old 22.12.2002., 09:57   #44
Re: Zaključak...

Quote:
Dream kaže:

Pitam obzirom da znam pošto je Bosanski Brod bio i ostao pod kontrolom Republike Srpske, veliki broj katoličkih prognanika je došao iz Bosanskog u Slavonski Brod. Ne treba ni kriviti te ljude, no, neko poželi i nešto, što mu nikada nije pripadalo, na neprimjeren način (radi se o načinu, a ne o različitosti između ljudi - svi su ljudi isti).
Vjerujem da su i neki muslimani vjerovatno prebjegli i ostali živjeti u Bosanskom Brodu.
Dakle, mislio si na bosanske muslimane ili katolike???
da, vrlo dobro znam da su ljudi htjeli-ne htjeli morali otici jer je netko bio zeljan tudjeg i ostali bez svega...

nisam posebno mislio ni na muslimane ni na katolike, mislio sam na bosance!
Nikola is offline  
Old 22.12.2002., 15:10   #45
đizs krajst! bow your head before redefinition of chaos!

kaj vi ljudi tu brijete...

onda, GothicA, jesi odlučila kaj bush???Mislim, fakat imash kratak fitilj, a i tolerancija ti nije jacha strana. S druge strane, ne opijash se i ne drogirash. Pravi anđelčić. Cakana

Gle, ak te veseli, zaleti se u Jabuku, jebe ti se za starce. Pregrizi jezik i zaleti se s nekim, makar taj netko i bio na Thompsonovom koncertu. Bit će ti drago. A ako se osjećaš stvarno pustolovno, probaj popit 2 (riječima DVIJE) pive ili (pazi, nikako ne i) popušit frulu s osobom/osobama s kojom si i osjećaš se dobro, fino, opušteno,...
Daj, opusti se. Ja sam na primjer u debelom kurcu. Osim što imam gnojnu anginetinu tak da neću vidjet nebo još duuuugo, u ovoj jebenoj rupi di živim nema se gdi otić. Vjeruj mi, doslovno nema se di otić.
Zato, sunce, ne seri, obuci se lijepo i zasjaj. I zabavi se.
Shoki is offline  
Old 22.12.2002., 16:31   #46
Ma kakva zabava! Pa ja se ne sjećam značenja riječi "radost" već zadnjih godinu i pol. Kog vraga uopće slavit Novu kad "I can feel depression all around"
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Old 22.12.2002., 17:14   #47
Quote:
GothicA kaže:
Ma kakva zabava! Pa ja se ne sjećam značenja riječi "radost" već zadnjih godinu i pol. Kog vraga uopće slavit Novu kad "I can feel depression all around"
Joj, daj ne dramatiziraj....
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Old 22.12.2002., 17:16   #48
Quote:
Gianluca Vialli kaže:
Joj, daj ne dramatiziraj....

Nisam ti ja Tarik
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Old 22.12.2002., 17:18   #49
Quote:
GothicA kaže:
Nisam ti ja Tarik
Možda bolje da jesi...
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Old 22.12.2002., 17:26   #50
Quote:
Gianluca Vialli kaže:
Možda bolje da jesi...
Čuj simpa je on, al nit bi štela bit muško, a boga mi, ni Bosanac!
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Old 22.12.2002., 17:30   #51
Quote:
GothicA kaže:
Čuj simpa je on, al nit bi štela bit muško, a boga mi, ni Bosanac!
A što fali Bosancima???
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Old 22.12.2002., 17:31   #52
Quote:
GothicA kaže:
Čuj simpa je on, al nit bi štela bit muško, a boga mi, ni Bosanac!

nebi dao to sto sam musko ,nema tog novca ,..
a bogami ni kap moje krvi bosanskog porjekla


__________________
skuterii
Eladio is offline  
Old 22.12.2002., 17:33   #53
Quote:
Gianluca Vialli kaže:
A što fali Bosancima???

Kraj sveg ostalog, normalni naglasak. Al nije ovo tema o bosancima.
Ak nemate više kaj za reći, ljudovi, najte srati.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Old 22.12.2002., 17:36   #54
Quote:
GothicA kaže:
Kraj sveg ostalog, normalni naglasak. Al nije ovo tema o bosancima.
Ak nemate više kaj za reći, ljudovi, najte srati.
mala,...


...setnja
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Old 22.12.2002., 17:40   #55
Oh jebo vas kaj napraviste iz topica!!
Crow Jane is offline  
Old 22.12.2002., 17:43   #56
Quote:
Crow Jane kaže:
Oh jebo vas kaj napraviste iz topica!!


topic je ionako za "bas razno"
(al ' necu vise majkemi)
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Old 22.12.2002., 17:47   #57
Quote:
GothicA kaže:
Kraj sveg ostalog, normalni naglasak. Al nije ovo tema o bosancima.
Ak nemate više kaj za reći, ljudovi, najte srati.
A tko je tebe zadužio da procjenjuješ što je normalno, a što nije...???

P. S. Jano, evo, i ja ću se potruditi da ne kvarim topic.....ako je to moguće...
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Old 22.12.2002., 18:17   #58
illegalle,u rjecniku pod "zreo" ne pise "osoba koja slusa thompsona i balasevica".I vjerujem da cu uzivati dok mogu-kad umrem,necu valjda nista slusati.I ne,ne hejtam sport,mislim da osoba koja mrzi sport nije bas odgovarajuca da moderira nogomet jelda?

Quote:
Ma prva 3 albuma baš i nisu Bog zna kaj..ufuravanje u onaj pravi, super DM. Al "A broken frame" ima isto par udarnih, odličnih stvari koje ga spašavaju od običnosti i bezveznosti. Npr. meni su najdraže "The sun & the rainfall", instrumental "Nothing to fear" i "My secret garden". OK je i "Leave in silence".
Meni su dobri "My secret garden","See you","Shouldn`t have done that"(bas je nekak bizaran zato mi se i svidio) i naravno "the sun and the rainfall"

Btw,ak si Bosanac ne znaci automatski da imas naglasak.Ja poznam dosta Bosanaca koji nemaju naglasak.A i nekad nije vazna nacionalnost da bi bio seronja,npr to sto je amerikanac ne znaci da je bush ubermensch dapace on je dosta glup iako bi amerikanci trebali biti "vise vrijedni" od nas ostalog puka
Sudden Sid is online now  
Old 22.12.2002., 22:12   #59
Quote:
GothicA kaže:
Ma kakva zabava! Pa ja se ne sjećam značenja riječi "radost" već zadnjih godinu i pol. Kog vraga uopće slavit Novu kad "I can feel depression all around"
zabavom se bavi onaj dio mog posta koji spominje pive i/ili frulu (ili bambus ili štok ili bombone ili nešto po tvom izboru). Imaš ti potencijala u sebi, samo ne znaš započeti. Jednom kad probiješ led, vidjet ćeš. Bio sam ja na tako jadnim novim godinama da me sve sram priznavat (petnaestak ljudi, kod tipa doma, trebalo bit jebeno. skužili da nije pozvao ni jednu curu i da nemamo kaj radit. najeli se i gledali neki glupi film dok nismo išli doma. Nemaš ti pojma kaj je JADNA Nova godina)
Zato se napij!!!!
Shoki is offline  
Old 22.12.2002., 22:26   #60
Quote:
Shoki kaže:
Zato se napij!!!!
Tako je GothicA, napi se pa padni u komu i umri (jer ne smiješ pit alkohol), pa će i tebi i tvojim starcima to bit zanja Nova, jel?

No chance..osim toga kaj je zanimljivo kad se napiš pa bljuješ kasnije? Bullshit.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.