Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2006., 16:44   #61
Quote:
Vjeveric kaže:
Romanca može lijepo započeti preko Interneta. Onda se

a) sretnemo, upoznamo, uživo zaljubimo
b) razočaramo do boli

Kad bi se radila statistika mislim da bi varijanta b) pokrivala preko 80% uživo susreta

Net je stvaran onoliko koliko ga mi stvarnim doživljavamo. Fora je u tome što ja neću sjesti za kompić i ćakulati s vama kad sam loše volje, kad me boli glava i umorna sam kao pas. Vi upoznate samo bolju varijantu mene. Ili nekog trećeg.
Ja zastupam tvrdnju da smo na Netu svi onakvi kakvi bi zapravo željeli biti - a nismo.
Varaš se..bar što se mene tiče..pogotovo to da tu glumimo nekog drugog..bar tu nemaš zašto glumit..više se glumi u real life...a i ono pod b) nije točno..
Nikša2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 17:00   #62
Quote:
Kalista kaže:
Ne slažem se sa ovom izjavom, vidjela sam jako mnogo ljudi, ovdje na netu, sa različitim raspoloženjima, od onog euforičnog, veselog, bezbrižnog, do onog melankoličnog, tužnog, tjeskobnog... Ne razumijem zašto prikazivati samo bolju varijantu sebe? Uostalom, ma koliko se trudili prikazati boljima, uvijek, baš uvijek na neki način, u jednom trenutku isplivaju i sve one naše druge osobine, a sem toga ne vidim smisao pretvaranja.
A romanca na netu itekako postoji, živa i obojena i zašto remetiti to što proživljavamo nekom mišlju i željom da materijaliziramo. Uostalom, mislim da razočarenja ni u jednom slučaju ne može biti ako živiš trenutak po trenutak onoga što ti se nudi, bez očekivanja. Bitno je putovanje, dragi moji, putovanje bez cilja...

tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 03:11   #63
Quote:
Vjeveric kaže:

Ne poimaj Net stvarnim svijetom.
Usamljena srca?
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.