Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2003., 21:17   #1
nakon sto kazete ZBOGOM...

bili ste sa nekim u vezi,dovoljno dugo,i zbog neceg sto vise nije moglo dalje,odlucili ste da mu kazete-zbogom-ali za uvjek.iako ste svjesni da je to ono sto ste trebali uciniti,i da niste pogrjesili,osjecate se glupo..i zalite zbog toga.dode vam da dignete slusalicu...i da ga nazovete ili mu possaljete e-mail i pregazite rjec koje ste dali samoj sebi kad ste obecali da je gotovo..ili se borite da to zaista tako i ostane ,ma koliko bilo tesko.
pitanje je samo-kako to cinite?kako samoj sebi kazete -e ncu,bas necu ga zvati i ako on mene nikad ne nazove ili kontaktira na bilo koji nacin..prezivjet cu...to mora da je uzasan osjecaj,ali kako si olaksavate i postajete sve ponosnije na svoju odluku i time sebe.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 21:19   #2
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 21:22   #3
Quote:
i da ga nazovete ili mu possaljete e-mail i pregazite rjec koje ste dali samoj sebi kad ste obecali da je gotovo..ili se borite da to zaista tako i ostane ,ma koliko bilo tesko.
obicno me ponos uvijek dosad sprijecio. Zbog ljubavi bi gazila i ponos. Ali ako ljubavi nema, cemu onda - da mi barem ponos ostane.

Tesko je.

Ili si nastojim utuviti u glavu da u tom prekidu ima smisla cak i ako ga ja tog trena ne vidim ili pokupim best frenda i toj dobroj dusi se istresem.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 21:44   #4
da i ja kuzim ponos..ali kazu da su osjecaji jaci od ponosa narocito ako jos nisi spremna ostaviti nekoga iako je ocito da ne ide dalje.uvjek mislim da bi bilo lakse kad bi znali da i onaj kojem smo rekli zbogom malkice pati zbog toga...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 22:06   #5
Quote:
AFRODITA69 kaže:
da i ja kuzim ponos..ali kazu da su osjecaji jaci od ponosa narocito ako jos nisi spremna ostaviti nekoga iako je ocito da ne ide dalje.uvjek mislim da bi bilo lakse kad bi znali da i onaj kojem smo rekli zbogom malkice pati zbog toga...
a za sto bi mi onda bilo lakse??..kakva terija
meni lakse a on pati

tamo di sam otisla, nikad se nisam pokajala, bice sam znala sta radim, izvagala sve i donijela pravu odluku.
sto ne znaci da jednom u zivovu necu pogrijesit.
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 01:35   #6
Quote:
AFRODITA69 kaže:
uvjek mislim da bi bilo lakse kad bi znali da i onaj kojem smo rekli zbogom malkice pati zbog toga...
Zasto?

Ti il ocito nikad nisi prekidala s nekim do kog ti je bilo bar malo stalo il brijes... mislim zakaj bi meni bilo lakse prekinuti i ostati pri odluci o prekidu - kad bi znala da i on pati?!
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 09:56   #7
Quote:
AFRODITA69 kaže:
da i ja kuzim ponos..ali kazu da su osjecaji jaci od ponosa narocito ako jos nisi spremna ostaviti nekoga iako je ocito da ne ide dalje.uvjek mislim da bi bilo lakse kad bi znali da i onaj kojem smo rekli zbogom malkice pati zbog toga...
e afrodita ovim tekstom si ga zasrala do kraja
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 10:14   #8
Ja šizim za svojim bivšim, cmizdrim tu po forumu, cmizdrim frendicama... ali nema te sile koja bi me natjerala da ga nazovem i kažem - još te volim...
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 10:20   #9
Uopće mi nije bilo tako. Nakon što sam prekinula vezu dugu dvije godine mislila sam: neću dozvoliti da me opet uvuće u isto, jer sam bila potpuno sigurna da to nije to.
Što se mene tiče, ja ne prekidam vezu ako mi je još uvijek stalo.
Al ak dečku nije stalo, onda zbilja nemaš kaj tražiti ni zvati, ista je stvar nazvala ili ne nazvala.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U

Zadnje uređivanje soks : 02.10.2003. at 10:51.
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 10:32   #10
kod teških i bolnih prekida jedno je sigurno; što manje vidiš, čuješ i čitaš tu osobu - bol brže prolazi.

Zavaravnja poput "frendovskih" odlazaka na kavu samo otvaraju stare rane (pogotovo ako tebe boli više nego bivšeg) i ponovo ti sve vraća dijelić bolnih osjećaja koje si u proteklom vremenu uspjela zaliječiti...

nekoć sam i ja bila takav mazohista pa kad mi je došlo iz dupeta u glavu prestala sam s takvim "klackalicama". zašto bi se ruvinavala kad od toga nemaš ama baš nikakve "koristi" osim kvazi prijateljskih kavica u kojem se trudiš osjetiti djelić onih osjećaja prije nego što su stvari s vama krenule nizbrdo...

naravno, ne vrijedi za sve takvo pravilo...
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 11:08   #11
Ljudi!!
Nebiste vjerovali, prije minutu sam se borila s mišlju da na zovem bivšega na mob...jer se na kućni ne javlja - jer nije doma,
samo sam ga htjela čuti,
i samo sam htjela pitati, kako me je uspio tako brzo zaboraviti, pitati misli li na mene...
izlječiti moj ranjeni Ego!!

Hvala na topicu, neću ga zvati - bar ne još nekoliko dana!!!

U posljednjih 5 godina ja sam bila ta koja je zvala i gurala i poslije njegovih i svojih sranja...on je čuvao svoj ponos! Ima čelične živce, a ja si nikada nisam htjela dopustiti da zbog inata i ponosa izgubim ljubav!! NEMOJTE NI VI! Ako je netko vrijedan - sačuvajte vezu, a ponos gradite na drugim područjima života!

Sada, kad sam rekla da mi je dosta - povrijeđen je i uvrijeđen ali i dalje ne čini ništa da bi me pokušao vratiti.
Živi u uvjerenju da će sve između nas,jednoga dana...kad se ja smirim i dobro si razmislim - biti dobro.!
 
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 13:55   #12
Treba izdrzat i ne zvat slat poruke ni mailove na neko vrijeme dok vrijeme ne izljeci rane
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 14:18   #13
Quote:
Alyssa Milano kaže:
Treba izdrzat i ne zvat slat poruke ni mailove na neko vrijeme dok vrijeme ne izljeci rane
jel to profesorica prozborila?
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 17:18   #14
za Ivku -macak da je njemu stalo, ali pazi zaista stalo do tebe, nema tog ponosa i inata koji bi ga sprijecio da te nazove.


Toliko.

I meni je bilo tesko kad mi je ovo iz guzice u glavu doslo.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 18:10   #15
winnona i dora-mozda se nisam izjasnila kak spada..govorim o slucaju gdje ste jos uvjek ludi za osobom koja vas jebe u mozak i kojoj je stalo do vas ali ne u istom omjeru kao vama do njega...i kad ste odlucili da kazete zbogom a patite jer niste to sto posto htjeli nego tek tolko da kao vi njemu pokazete svoje...kaj vam je draze i lakse cuti da vas ne jebe pol posto i da si je odma nasel zamjenu(a vi ga jos volite i to jako)ili vam je lakse kad vam neko veli kak se raspitiva za vas i kak pati jer ste ga odjebali...i naravno nema zamjenu za vas???
ajd zene iskreno!!!!!!!!!!!!!!!!kaj vam je lakse??????????????
mozda jos uvjek ne kuzite kaj sam htjela reci..neznam

za doru-licno mene nije niko ostavil,ja i nisam imala neznam kolke veze u kojima bi ostavak napravio da patim za tom osobom...jednom smo se rastali na momenat ja i moj sadasnji jer je on htio a ja sam prihvatila jer sam i ja to u tom momentu htjela,al nemrem lagati da nisam ni malo patila...jesam,al nisam zvala i posto poto sam htjela saznati jer mu falim ili kaj...medutim,bez da sam mu se gurala,dapace ja sam upoznala nekoga drugoga i pocela izlaziti...kad mi se dragi vratio i priznao da oce biti sa menom i da je napravio gresku...od onda smo jos zajedno...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 18:14   #16
afrodita shvatili smo mi tebe i prvi put.

Quote:
kaj vam je draze i lakse cuti da vas ne jebe pol posto i da si je odma nasel zamjenu(a vi ga jos volite i to jako)ili vam je lakse kad vam neko veli kak se raspitiva za vas i kak pati jer ste ga odjebali...i naravno nema zamjenu za vas???
Iskreno ? Ja kad prekidam - onda prekidam.

To znaci da mi je najlkase ne cuti nista i odbolovati kako znam.

Njegova patnja bi mi eventualno pokazala kako sam jadna osoba kad mi takvo nesto predstavlja nesto pozitivno ili me cak veseli.

Hebi ga, nismo svi isti
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 19:06   #17
Quote:
AFRODITA69 kaže:
govorim o slucaju gdje ste jos uvjek ludi za osobom koja vas jebe u mozak i kojoj je stalo do vas ali ne u istom omjeru kao vama do njega...i kad ste odlucili da kazete zbogom a patite jer niste to sto posto htjeli nego tek tolko da kao vi njemu pokazete svoje...
...da me hebes... ovo nisam skuzila...

Quote:
kaj vam je draze i lakse cuti da vas ne jebe pol posto i da si je odma nasel zamjenu(a vi ga jos volite i to jako)ili vam je lakse kad vam neko veli kak se raspitiva za vas i kak pati jer ste ga odjebali...i naravno nema zamjenu za vas???
Gledaj, ako ja nekog volim i mi smo prekinuli - zbog njega, mene, moje mame, tete... nebitno - jebe mi se zivo ima li on nekog novog il nema... meni je isto.

Moj nekakav "jad", tuga ili koji racku nece biti time manji sto ja znam da on nema nikog i sjedi doma i pije viski utapajuci tugu...

A taj isti jad, tuga... nece biti ni veci, ako saznam da hoda sa komadom kojem bi i ja pozavidjela na izgledu...

Kapisi?!
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 19:31   #18
Ja šizim za svojim bivšim, cmizdrim tu po forumu, cmizdrim frendicama... ali nema te sile koja bi me natjerala da ga nazovem i kažem - još te volim...

i ja nazalost....ajme sto boli...........
crogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:10   #19
Quote:
Antarius kaže:
jel to profesorica prozborila?
Ne profesorica nego doktorica
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:04   #20
Ne znam....meni pored tog osjećaja nema ni ponosa, ni poštovanja....kad sam "na njemu" nema razuma koji bu me natjerao da nešt učinim jer je to logično...on je moj gospodar i, a ja njegov rob....mislim da to nije znak slabosti - ipak; mi smo samo ljudi
miha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.