Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2003., 22:14   #1
Unhappy Kučka sam. Najgora.

Samo da podijelim s Vama da sam uništila jedno prijateljstvo. Naime, moj dugogodišnji frend i ja smo se počeli malo drugačije gledati. Sve je to u početku bila šala. Onda je on par puta izašao s mojom prijateljicom. Kako između njih ništa nije bilo, a mi se lagano zaljubili, možete misliti što je bilo. Do dana današnjeg sam mislila kako cura to ne zna. Nisam joj imala srca reći jer sam znala da se i ona s njim zbližila, i da to nije bilo lijepo od mene. No eto, njemu izletilo, ona saznala. Isto tako mu je izletilo da sam, u naletu ljubomore, pričala ne baš lijepe stvari o njoj ( da je konzervativna npr. Ona zna da ja to mislim, ali ne želi da to govorim okolo. Jednom sam to već napravila - oprostila mi je. Drugi put je stvarno previše. Retardirana sam i ne znam začepiti ). Uopće ne želi pričati sa mnom. Dobra je, stvarno, pa nikome nije rekla za moje egzibicije. Meni nije toga žao, meni je žao što sam nju povrijedila i što me ona sada vjerojatno mrzi. Dobro, priznajem, nismo bile jako jako dobre, ali opet. Koliko god ovo kontradiktorno zvučalo, cijenila sam je i cijenim je kao osobu. Zajebala sam. Generalno. Nju više nikada neću vratiti.

Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 22:42   #2
A cuj... jebiga.. zajebala... life is a bitch and then you die

Na greskama se uci, nemoj to ponavljat.. svatko sjebe nesto u zivotu. I svima je zao.. al mogla si prije mislit. A sad sto je tu je. Bit ce dobro ako si nesto naucila iz toga.

Ajde, ajde.. bit ce ok... Ako je tu ipak iskreno prijateljstvo, oprostit ce ti s vremenom. Polako.
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 23:28   #3
Premlada si da bi bilo sta takvog mogla zakljuciti o sebi...
Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 23:29   #4
Cudan mi je forum u zadnjih par dana...grrrr...

Reci cu ti sada, i to iz uloge syebane frendice, nema povratka. Mozes biti sretna ako ce se ona htjeti ikada vise druziti sa tobom. Dozivjela sam slicnu stvar evo pred par dana, i vjeruj mi, koliko god da ju znam citav zivot+sto sam s njom odrasla, nakon ovog nemam vise apsolutno nikakve volje druziti se sa tom zenom. Nemam volje gledati je preko puta sebe, za stolom, na kavi.

I cjelo se vrijeme pitam zasto je to napravila, ne mogu nikako dokuciti...

Srami se.

p.s. sorry, nista osobno...ali, been there, i nije dobar osjecaj. nastoj promjeniti te stvari u sebi...sto prije, to bolje i za tebe i za druge!
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 10:21   #5
Quote:
Indigo Girl kaže:
moj dugogodišnji frend i ja smo se počeli malo drugačije gledati...
Onda je on par puta izašao s mojom prijateljicom...
mi se lagano zaljubili...
Nisam joj imala srca reći jer sam znala da se i ona s njim zbližila...
njemu izletilo, ona saznala
Indigo, ni ti ni tvoja frendica zajedno nemate odgovornosti koliko taj tvoj "dugogodisnji" frend kojemu je "slucajno" izletjelo...

tip je simply majstor, dobio je sto je htio
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 10:44   #6
Ja otvoreno osuđujem situacije u kojima prijatelj spava s prijateljevom djevojkom bez imalo grižnje savjesti.
Ali tvoja situacija se čini drukčija. Tvoja prijateljica nije bila s njim, zar ne? Ti nisi spavala ili bila s njenim dečkom njoj iza leđa?
Tvoja greška je bila što joj nisi rekla unaprijed da ti i on osjećate nešto jedno za drugo i da ste bili zajedno odnosno da želite biti zajedno. Nisi dobro objasnila kako se ona to s njim zbližila. U kojem smislu? Su se počeli viđati, su bili skupa, ili su samo prijatelji i ništa više od toga?

Kažeš da niste jako dobre, već onako...

Na njenom mjestu zamjerila bih ti eventualno što mi to nisi rekla prije. Ali morala bih se pomiriti s činjenicom da on ne želi mene nego tebe. I da je on taj koji je izabrao. Da si mi spavala s dečkom, e to ti ne bi oprostila. Ovako je utakmica bila otvorena, i dobila si ti.

Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 12:02   #7
Indigo djevojko,

to je normalna životna borba. Nije sto posto korektno od tebe, ali mislim da je čisto.

Tvoj diskusija s tvojim dugogodišnjim prijateljem koja je imala elemente ogovaranja je isto ok. Svi mi to radimo... analiziramo trece osobe u dijalogu s drugim osobama...

previše se osuđuješ...

ispričaj joj se i čekaj njen potez... mora i ona riješti svoj problem taštine...

ajmo, glavu gore


Joey
Joe Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 13:16   #8
Pisem ti sad iz iskustva povredene prijateljice koju je druga prijateljica syebala i pricala gluposti netocne iza leda koje su me ful povrijedile. Nije to lijep osjecaj pogotovo kad ti to napravi osoba koju poznajes godinama, i budi sretna ako te bude pozdravila.
S obzirom da si to napravila vec jednom i sad opet, dakle drugi put, i sad kako ce ona znat da ju neces syebat treci put? Od takvih osoba koje syebu par puta za redu se zna da ce to napraviti opet jer ocito si ti takva tebi tvoje greske nis ne znace, ne izvuces nikakvu pouku iz njih a to ti nije dobro. Sad si mlada ali kad malo odrastes to ce te kostat mozda vise nego prijateljstva.
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 13:32   #9
Alyssa kad mi ono dolazis u posjetu?
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 13:34   #10
Indigo, gledaj malo, konkurencija za najgoru kučku jako je velika, pošto je svaka ženska kučka. Mislim da je malo prepotentno od tebe nazivati se najgorom kučkom. Uživaj, mlada si, što prije napraviš sve greške koje ti život pruža, brže ćeš saznati posljedice i stvoriti svoja pravila.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 13:36   #11
Quote:
walter kaže:
konkurencija za najgoru kučku jako je velika, pošto je svaka ženska kučka
zakon, zakon
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 14:24   #12
Po meni je kucka on (ukoliko muskarac moze biti kucka). Kad bi meni neka cura koja je, kak ti, bliska i sa mnom i mojim najboljim frendom, pocela govoriti kako taj frend misli sve najgore o meni, ne bi vise bila bliska sa mnom, a s frendom bi se zapio tu noc i proslavio odjebavanje kucke
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 14:52   #13
Quote:
banderas kaže:
Kad bi meni neka cura koja je, kak ti, bliska i sa mnom i mojim najboljim frendom, pocela govoriti kako taj frend misli sve najgore o meni, ne bi vise bila bliska sa mnom, a s frendom bi se zapio tu noc i proslavio odjebavanje kucke
E vidiš, tak ti razmišlja muški um i to je

Ali babe su ti, dušo draga, pokvarene bitches!

Ima pravo walter.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:01   #14
Indigo Girl

ludost u doba mladosti nije zlo. naučiti ćeš se s vremenom razlikovati pravo prijateljstvo od "pravog prijateljstva".
i cijeniti pravo prijateljstvo.
 
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 16:33   #15
Quote:
Anastasia kaže:
Ja otvoreno osuđujem situacije u kojima prijatelj spava s prijateljevom djevojkom bez imalo grižnje savjesti.
Ali tvoja situacija se čini drukčija. Tvoja prijateljica nije bila s njim, zar ne? Ti nisi spavala ili bila s njenim dečkom njoj iza leđa?
Tvoja greška je bila što joj nisi rekla unaprijed da ti i on osjećate nešto jedno za drugo i da ste bili zajedno odnosno da želite biti zajedno. Nisi dobro objasnila kako se ona to s njim zbližila. U kojem smislu? Su se počeli viđati, su bili skupa, ili su samo prijatelji i ništa više od toga?

Kažeš da niste jako dobre, već onako...

Na njenom mjestu zamjerila bih ti eventualno što mi to nisi rekla prije. Ali morala bih se pomiriti s činjenicom da on ne želi mene nego tebe. I da je on taj koji je izabrao. Da si mi spavala s dečkom, e to ti ne bi oprostila. Ovako je utakmica bila otvorena, i dobila si ti.

Ne, oni se nisu ni poljubili. Išli su par puta na cugu. I ona mi sad kaže "Kako nisi razmišljala da sam se i ja možda zaljubila??" Ja sam mislila da nije. Jer on ju je pokušao poljubiti, a ona je dva puta rekla

Bit će da ona ne zna gubiti

Ali kučka jesam, jer kao što rekoh, nisam pričala najljepše stvari o njoj. No morate mi oprostiti, bijah ljubomorna!
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 16:34   #16
Quote:
Antarius kaže:
Alyssa kad mi ono dolazis u posjetu?
Kakve to ima veze sa topicom?
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 16:41   #17
Quote:
Alyssa Milano kaže:
Kakve to ima veze sa topicom?
nikakve, ali tek toliko
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 16:42   #18
Koliko vidim prije ces ti na svoj trosak do rijeke kao sta si napisao na lampasu
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 16:54   #19
Quote:
walter kaže:
Indigo, gledaj malo, konkurencija za najgoru kučku jako je velika, pošto je svaka ženska kučka. Mislim da je malo prepotentno od tebe nazivati se najgorom kučkom.

Je!
Ali ipak ima samo tlinajst!
I ona i frendica i taj jadni dečkić.
Zamisli koliko je to adolescentskih hormona na hrpi...
Ja bi je u svoje doba proglasio kučkom i samo poradi toga jer mi nije dala griz sendviča na velikom odmoru. Radi ovakvih rekla kazala igrica i muljanja bi je razapeo na križ!

Bez brige Indigo... dobro ti ide... kučka si!
(Plus imaš di učit od najboljih)
Nexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 18:09   #20
Paldon, nemam tlinajst, nego sedamnajst(l)
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.