Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2003., 13:50   #1
Angry Mrzim ovaj je*eni život!!!!

Kompjuter mi je totalno u qrtzu. Ovo je točno 14. pokušaj da ga aktiviram uopće i nadam se da će izdržati bar za ovaj post. Ak me ne čujete danas i sutra i ne znam kad, znači da je komp preminuo. Jebi ga...tako je to kod mene.

Ova god. počela je s velkim promjenama. Promjenama koje su moj život pretvorile u jebeni pakao. A sve zbog jedne glupe rečenice.

Da, bilo je to kad sam rekla staroj da koji me k urac terorizira jer me terala za vrijeme praznika u 2 u krevet, stalno je srala oko čestih izlazaka u jabuku i tak.
I ja sam joj rekla da moramo ozbiljno popričat i da kaj me terorizira, al "teroriziranje" joj je jako jako jako loše sjelo.
Otad moram u 12 bit u dubokom snu, sat vremena kompa dnevno, 1 mjesečno u jabuku, dok je škola ne ići van.
Ajde..pomirih se s tom zlom sudbinom koja nije d Boga određena.

I onda danas, kad sam htjela otići na njihov komp u dnevnu sobu (jer je moj sjeban), sterala me, ja sam se raspizdila i pokupila se u sobu. Al jebiga, moja impulzivnost koštala me još jedne tragedije. Stara uletila u sobu, zabranila da se danas nađem s frendicom na kavi, zabranila mi je da nosom provirim iz kuće danas, rekla da neće niš živo (ne sjećam se dal i pretplata ide u to) plaćat za moj net. Daklem..za koja 2 mj. ću se pozdravit od neta vjerojatno jer neću imat love plaćat ga.
Niš mi neda više..pun mi je k urac života u kavezu. Kako joj napakostit?

sve me više oblijevaju bijes, prezir, bezosjećajnost. Ne samo prema njoj, neg i prema drugima. Dosta mi je svega. Imat 17 g. i onda da te u kavez zatvaraju. Jučer sam ju pitala kad bu mi odredila vremensku granicu pranja zuba, jedenja i sl.

I sad: Što raditi u svojoj sobi cijeli dan dok škola štrajka i kompjuter 97 % ne radi? A vani sunce sije, ptice pjevaju i svi slobodni, a ja patim u prokletom kavezu.

Jebena stara je sad, u mojoj 17. odlučila upravljat mojim životom! Koji k urac to nije napravila odmah da se naviknem patiti?


Ma nemorate ništa odgovoriti, ionako ćete me vjerojatno popljuvati.

Ovo je bilo jadanje..može se slobodno zatvorit ova tema ...shvatit ću moderatore.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 15:01   #2
Goth... morash poludit, druge ti nema...

Ne daj im da se deru na tebe, nego se ti prva deri na njih... kuni ih, jebi im sve po spisku, zazeli im da crknu u najvecim zamislivim bolovima... i to napravi svaki put kad ti nesto kazu...

Evo, 15.ti je, stara je vjerojatno dobila plachu... mazni joj svu lovu iz novcanika, i ono sta skriva po stanu, i otici od doma na par dana, nemoj im se ni javit...

Kad se vratis, odma im na vratima sve kuni, i psuj...

Sta se brines... imas 17 godina, imas pravo bit luda, bezobrazna, bjezat od doma, krast im lovu... IMAS PRAVO NA TO!

Znas zasto? Zato je te jebu u mozak, a ti si prema njima dobra....

E vrijeme da okrenes plocu, baby, sad ti jebi njih u mozak.... Postani njihova najveca nocna mora... Usput ih i malo osramoti pred susjedima nekako...

Ma jebi im majku... mozes ti to, Goth
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 15:01   #3
Živjela mama!

mami.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 15:12   #4
Re: Mrzim ovaj je*eni život!!!!

Quote:
GothicA kaže:
Koji k urac to nije napravila odmah da se naviknem patiti?
Ovaj rečenica je vrhunac..
Di je onaj tvoj topic o pubertetskoj nervozi?

Jel ti mala inače tako psuješ?
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 15:14   #5
preseljeno na Poruke, zelje, komentari.
 
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 15:52   #6
hahhahaah, ma psuj na sav glas, provociraj, kradi, odgovaraj, prijeti, prkosi, lupaj vratima, dovedi ih na granicu nervnog sloma, radi sve što je zabranjeno sve dok konačno ne popuste. to im i ja radim. jest da me malo poslije uhvati grižnja savjesti, pa pomislim jadni starci, al štaš, moraš opstat u današnjem svijetu

good luck
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 17:22   #7
uf... najbolje češ joj napakostiti ocjenama... i ako ostaneš cool... sve njeno nema nikakve svrhe i nije postiglo cilj ako ti ostaneš skulirana i bez reakcije (pred njom) ... a ocjene koje sam spomenuo su samo sredstvo da se njena paznja otupi... zatim kreneš polako konfigurirati svoje izlaske... istina za sve ovo treba malo vremena, ali djelotvorno je.... i do petog meseca možeš postići da izađeš kad želiš (ne doči doma pijana i napušena)
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 17:58   #8
Ja se ispucavam, čak nisam tražila vaše glupe komentare i ak se ne sjećate, rekla sam da se tema može odmah zaatvoriti.
Nisam glupa da štetim sebi (ocjene i sl.) u namjeri da njih sjebem. Osim toga, nisam ni zla da kradem staroj lovu, nit sam tolko bezobrazna da joj lupam vratima pred nosom.
I tema se može zbrisat, zatvorit, nitko nije tražio komentare.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 18:31   #9
Nije niko ni od tebe tražio da otvaraš takvu maloumnu temu jebali te pokemoni
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 18:34   #10
Bit će da preveč slušaš depresivnu mjuzu ovih dana!

Niš se ti ne sekiraj, takve su stare!

Bu došla k sebi, kad tad.

A dokle ~ ignore user.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 18:43   #11
Jao...imali smo dugiiiii razgovor. Al nisam joj štela reći kaj mi je vse na hertzu. Mislim ona bi sad da ja njoj velim sve kaj mene muči. Pa nemrem joj reć tam svoje intimne neke stvarčice.

P.S. Ne mrzim ovaj život iako je često too fucking tiring!
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 18:52   #12
Quote:
P.S. Ne mrzim ovaj život iako je često too fucking tiring!
Mora da sam krivo protumačio naslov koji glasi:Mrzim ovaj je*eni život!!!!
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 19:08   #13
Quote:
lebowski kaže:
Živjela mama!

mami.
Lebowski dobit ces moju nagradu za najbolje komentare... Bas si ti frajercina
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 19:17   #14
This is fuckin' good.

Sjetih se filma sa Richard Prior, kada su ga zatvorili u samicu da bi ga privolili da sudjeluje na rodeu. I nakon mjesec dana, kad su dosli da ga puste vani, on ih pogledao onim buljavim ocima i rece nesto u smislu: "Molim vas, samo jos jedan dan."

Mrziti zivot ili mrziti sebe zbog gluposti koje pravis? Nadam se da ces za dva mjeseca bez interneta i jednim izlaskom mjesecno shvatiti sto si izgubila, usput procitati koju knjigu i zavrsiti dva goblena. Da sam na mjestu tvoje mame, ja bih ti i vibrator oduzeo.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 19:46   #15
Lebowski, a i ti si pokazao svoju maloumnost dajući maloumne komentare
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 20:17   #16
Ne daj Boze da netko otvoreno prizna kako mu ne ide u zivotu ili da mu ide u zivotu... u oba slucaja ce biti popljuvan. Najbolje je biti zajebantski mediokritet. Po sistemu "Koji ti mene k urac davis time sto jesi ili sto nisi..."
Leb, ovaj put te nabim nak urac... ovaj puta nisi na mjestu...
Pa sta ako mala trazi malo utjehe ovdje. Bi li ti ruka otpala da si joj nakucao nekaj sa mrvicom tolerancije? Isto vrijedi i za ostale. Je, ne biste vjerovali, ima ovdje i takvih koji ovdje traze malo razumijevanja. Ok, mnogo puta ni ja nisam nista bolji, ali razumijem malu jer sam u slicnoj fazi.

Quote:
Nije niko ni od tebe tražio da otvaraš takvu maloumnu temu jebali te pokemoni
JEbali tebe pokemoni, niko nije trazio od tebe da se javljas na ovu temu... ako smatras da je maloumna... i ne shvati me krivo, ne poteze mi se rasprava oko toga, niti imam ni vremena niti volje se svaditi, jednostavno ti stvar ne stoji.

Hvala i dovidjenja.

Sentimental
Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 20:59   #17
Goth, bila sam i ja u "kucnom pritvoru"....

Isto sam ostala na jer kada sam bila mladja, uopce nije bilo problema oko izlazaka. I eto mene u srednjoj, maturantica, 18 godina... a oni (tocnije, tata) meni: "Nema van dok traje skola! Mozes samo petak i subota!"

I ok, izdrzala sam u pritvoru neko vrijeme (mozda par mjeseci)... i onda sam pukla. Ne sjecam se vise kako je doslo do toga, ali znam da sam se pocela bacakati po krevetu ko zadnja ludjakinja i vristati (iz petinih zila). Slucajno su oboje bili doma, uletili u moju sobu i imali sto vidjeti...

Dobro, sada mi je malo zao sto sam im priustila takav prizor, ali vise nisam mogla izdrzati. Jednostavno sam pukla, doslovno. Valjda sam se sabrala tek kada sam vidjela njihove prestrasene face. Rekla sam im da jednostavno vise ne mogu izdrzati u ova cetiri zida i da mi je dosta svega. Bilo mi je dosta i kompa i radija i tv-a.

I eto... to je bio kraj kucnom pritvoru. Cak mi je stari rekao da mu je zao sto mi je zabranio izlaske.

Ovo gore je samo moja prica... Nemoj se sada i ti poceti bacakati i vristati po krevetu!

U principu ti tu ne mozes nista. Suti i duraj, bar dok ne navrsis 18, maturiras... i eto... mozda se stara smeksa.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 21:13   #18
Quote:
Kako joj napakostit?
nije stvar u "napakostit"....nemoj to ni pomisljat....moj savjet ti je....cekaj bolja vremena.A dotle pokusaj MIRNO i MIROLJUBIVO razgovarat s njom.Druge ti nema.Sto se vise svadjate,vise ces ti naj ebat.Ajde drz se T!!
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 21:13   #19
LaTiTeA, imala sam neš slično tvom iskustvu u 5. raz. Kak sam tad bila 150 % opsjednuta Depeche Mode-om, nije prošao dan kad ih ne bi slušala. Danas sam samo 110 % opsjednuta njima . Al tako je meni sve na svijetu bila glazba (I danas mi je to najveća ljubav), ali ocjene su otišle vrit. A bila lijena, kaj ćeš. I stara uvela pravilo ak dobim ispod 4, zabrana glazbe. Ja u komi. Jedan dan trebala sam se upisat na košarku, a bila sam pod kaznom jer sam pobrala par trica i dvica . I stara se počela oblačit, a ja joj došla u sobu da ne bi na šicu. Pa kak to, ovo ono i na kraju sam joj rekla da mi je pol života ubila zabranivši mi glazbu. Kad je vidla kolko mi je stalo, ukinula je tu kaznu. Iduće god. , umjesto 4.1, prosjek je bio 4.9

A inače sam zbog te kazne prevarila na testu (1. i zadnji put..kajala sam se ko nikad) i tak sam se osjećala odvratno jer je profa skužila. Ja sam priznala da sam pobrisala i napisala točno, al trebalo mi je dost vremena da si oprostim za to. Sve zato da ne dobim 3, jer je bil produžen vikend, a ja bi bila bez DM-a.
Dobila sam 3, naravno, a ne znam kaj je bilo prek vikenda. Od strave sam pozabila.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 21:17   #20
Draga mala ghotikA
Jedan roditelj zajebava drugog pa se drugi ispucava na tebi jer, nebi vjerovala, tvoja majka je zbog tvog cudnog nacina odjevanja i izgleda uvjerena da si ti narkomanka koja se druzi s krminalcima i spolno ih zadovoljava u sadomazohistickim odnosima zato da dobije malo droge .

Na praznicima te drzi doma jer a) da te cesto gleda jer te jako voli b) procitaj pocetak druge recenice, c) cuva te od pakla droge a tvoju nervozu pripisuje apstinencijskoj krizi (jebena televizija, trebalo bi ju cenzurirat jer cesto roditeljima puni glavu s glupostima ) d) ti si vjerojatno jedina osoba nad kojom ima autoritet pa si pumpa ego

Vise rjesenja je pred tobom (sad zvucim ko neki the wise woman ):

1) Slusaj mamu i uci po cjele dane , to bu ti stvaarno puno pomoglo u zivotu

2) Radi sranja, al umjereno. Pazi da te na kraju potjera da ides "kam oces" a ne psihijatru

3) Pocni se zalit da cujes neke spolne odnose i nemres spavat , opcenito bi trebala probleme svoje majke javno izjasnit kroz njene spolne probleme i pocet se raspitivat oko toga. Ne brigaj ak te i posalje psihijatru, bezopasna si i pametna te bus za 2 dana izlazila van bilokam sam da ti mama bude sigurna da nisi doma. Isplati ih se poplasit intelektom al cuvaj se dvosjeklog matcha kad ti majka par godina kasnije sama pocne pricat o svojim spolnim problemima, a vjeruj mi da to ne zelis slusat od svojih roditelja.

4) Ubij se, samo imaj na umu da iz sanduka nebus daleko ni vikendom ni praznikom

5) Izmisli trudnocu ili spolnu bolest, nakon sto to "izljecis", roditelji te se nebuju vise trudili zadrzat nigdje jer tvoju nevinost nisu sacuvali a i prozivila si dovoljno da te mogu proglasit sposobnom za samostalni zivot


By the way, tvoja mama JE luda, al ne brigej, dobar dio nas ima jednu takvu. Nedaj da te psihicki unisti jer ozljede od toga mogu bit gadnije od svih batina na ovom svjetu . Dosta ti je sto si zifcana, nedaj da te jos neko u psihotika pretvori.

Ak to ne popali, cini ko ja, ponasaj se ko macka. Odnosi se prema svojim roditeljima ko da su ispod tebe, cak i kad te probaju uvjerit u suprotno. Nazalost, ova opcija ti je totalno nemoguca zbog tvoje zifcanosti al bar da znas da imas nekih mogucnosti, makar bile nemoguce.

jebiga, nema pravog rjesenja, kad bus imala dvajst i kusur, bilo bu ti duhovito/tuzno sto nisi znala primjenit najjednostavnije trikove za oslobadjanje od roditelja a do onda nema druge nego metoda pokusaja i pogresaka.

Steta ovih praznika jedino. Probaj ih necime lagano izdrilat do iducih (s naglaskom na LAGANO, mirna voda se ni na brege ne dere )
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.