Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2002., 14:14   #201
Quote:
Originally posted by GothicA
Bene...samo kak ću ga stavit u dušu...da ju malo zdrma , za drugo mi ne treba
A ipak si skužila - napravi nekaj blesavo...nekaj divlje...takva furka ti je puno bolja stvar od brijanja na depru i latinski. Priušti si kulju u školi...kupi vibrator samo fore radi ako ni zbog čeg drugog.
Ono smo što mislimo da jesmo.
Ak sebe doživljavaš ko deprimiranog invalida to ćeš i bit.
Logo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 15:39   #202
Quote:
napravi nekaj blesavo...nekaj divlje...Priušti si kulju u školi...
Čuj, ne želim radit gluposti, da ne bi bilo nepoželjnih posljedica.
Aha...kulju sam si priuštila iz fizike, pa bu me gadno koštalo zaključne ocjene
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 16:15   #203
sve se bazira na gluposti.
 
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 20:06   #204
Iz svega ovoga razumjela sam da te, igrom sudbine, ocito dopao i los startni broj i losa startna pozicija. Objektivna cinjenica.
Razumjela sam jos i da su te roditelji razmazili, zastitili pamukom i smjestili pod stakleno zvono. OK, mozda bih i ja tako.
Ali - ja ti nisam roditelj i mogu si dozvoliti i da te isamaram jer mi se zivo fucka hoces li me mrziti, hoces li se baciti na pod ili udarati glavom u ormar od bijesa.
Dakle.... ti si razmazeno deriste sa objektivno nesto losijom startnom pozicijom. Startnom, isticem.
Osim roditelja, ocito da je i ovih 6 (sest) stranica, uz poneke iznimke, imalo svrhu draskanja i jacanja tvog ega (koji je, rekla bih, sasvim solidne snage). Njezna dekoracija tvojoj vlastitoj slici o sebi kao tragicnoj zrtveno-depresivnoj heroini ciji je zivotni moto "da, mogla bih, ali ne mogu.... iz jednog, dva, osam, pedeset razloga."
Curica je umorna. Ide u skolu.
Curici je dosadno. Svijet je mali, ona je vec razmisljala o njemu i sad mora dalje, u metafizicko.
Hoce li curica zvaku? Plavu? Bljak. A zelenu? Fuuj. Mozda zutu? Eaak. A gle, vidi ovu ljubicastu? Kaka...

Ovo je bilo samaranje a sada prakticni dio:

Radi nesto rukama. Ne glavom - rukama. Presadjuj cvijece, oslikaj zid, oribaj kupatilo, prefarbaj stol, oznoji se...
Sjedni ponekad, onako eksperimentalno, kraj nekog tko prica o sebi (po mogucnosti ne na latinskom) i pokusaj ga cuti i saslusati tako pazljivo da mozes ponoviti gotovo svaku rijec...
Iskoraci iz sebe, sebe ces imati citav zivot, i dovoljno i previse.
varia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 21:13   #205
Quote:
Iskoraci iz sebe, sebe ces imati citav zivot, i dovoljno i previse.
Jedan od rijetkih odgovora iz kojih fakat niš pametno ne saznajem.
Ma šamaraj ti nije jača strana, one gluparije u tvom postu su me samo nasmijale
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 22:03   #206
gothica......poslusaj variu, poslusaj mene, poslusaj nekog od nas bilo koga, svatko ti je dao pokoku rkorisnu rijec, iskoristi i izvuci iz sebe sto vise mozes i kreni u zivot!
 
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 23:17   #207
Krenut ću ja u život kad uspijem osposobit jebeni CD na kompu. ZBog kojeg qrtza ne želi raditi...pizda mu materina!!! Oprostite na ovome, ali raspizdila sam se.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 19:17   #208
Quote:
Originally posted by GothicA
Većina, al ipak je moja škola special thing...em ti živci odu, em uvijek imaš za učit...etc. Nije laž kad kažu da je dost rulje iz moje škole završilo s puknutim nervima
______________________________-


Nije laz da nije sve za svakoga .
btw najteza skola je laksa od faksa ,sto bi rekli a sta ce poslije biti ,a tek skola zivota uuuuuuuuuuuu bolje da se odmah ubijemo ,koji napori koja tezina koja neprilagodjenost situacijama
Zedj vatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 19:26   #209
Quote:
Originally posted by varia
[Radi nesto rukama. Ne glavom - rukama. Presadjuj cvijece, oslikaj zid, oribaj kupatilo, prefarbaj stol, oznoji se...
Sjedni ponekad, onako eksperimentalno, kraj nekog tko prica o sebi (po mogucnosti ne na latinskom) i pokusaj ga cuti i saslusati tako pazljivo da mozes ponoviti gotovo svaku rijec...
Iskoraci iz sebe, sebe ces imati citav zivot, i dovoljno i previse. [/B]
________________________________
Svidja mi se ovo .
Kazu da ljudi koji se bave fizickim poslovima nisu tako skloni depresiji ,nemaju oni kada misliti "u cemu je smisao" .
Pitala sam se i ja mnogo puta u cemu je smisao zivota pa sam pocela da gledam oko sebe ,invalide ,ljude koji umiru od gladi ,koji imaju bolesnu djecu ,koji nisu imali roditelje ...usw ,stidila sam se sebe sto sam znala biti ljuta sto eto ne znam ni sta da obucem .

I jos nesto moj tata jednom davno mi rece " pa ko izmisli taj pubertet kako ga prije nije bilo " .
Nemas ti mala problema pa ga sama trazis ,da ti kontas kako platiti koji racun imala bi ti na sta misliti .
Zedj vatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 20:26   #210
Quote:
Nije laz da nije sve za svakoga .btw najteza skola je laksa od faksa ,sto bi rekli a sta ce poslije biti ,a tek skola zivota uuuuuuuuuuuu bolje da se odmah ubijemo ,koji napori koja tezina koja neprilagodjenost situacijama
Yes...al ovo nema veze s onim "nije sve za svakoga". Kad bi svi odlazili iz teških škola, onda bi bome bile prazne, a nisu.
Ja ne kažem da ja to ne mogu, neg da ima jako jako puno posla i zahtjevna je škola, pa se ne stignem baviti svojim hobijima i sličnim. Al nije mi nimalo krivo kaj idem u tu školu....em je najbliža, em je najjača, em imam super markove..joj, i fala Bogu da je finito
Na faxu bu se imalo vremena zekati i uživati...a životna škola...da, ta je najteža, al opet ne znači da je nesavladiva. SAmo za nju treba imati dobre živce, dobru volju, puno energje i sl. Al ide mi..i u njoj prolazim.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 21:55   #211
Quote:
Originally posted by GothicA
Yes...al ovo nema veze s onim "nije sve za svakoga". Kad bi svi odlazili iz teških škola, onda bi bome bile prazne, a nisu.
Ja ne kažem da ja to ne mogu, neg da ima jako jako puno posla i zahtjevna je škola, pa se ne stignem baviti svojim hobijima i sličnim. Al nije mi nimalo krivo kaj idem u tu školu....em je najbliža, em je najjača, em imam super markove..joj, i fala Bogu da je finito
Na faxu bu se imalo vremena zekati i uživati...a životna škola...da, ta je najteža, al opet ne znači da je nesavladiva. SAmo za nju treba imati dobre živce, dobru volju, puno energje i sl. Al ide mi..i u njoj prolazim.
__________________________

Ja ti zelim srecu !
Znas svaki put kada bi mi savjete davali ili me tjesili bilo bi mi bolje kada me "ostro spustaju na zemlju" ,kada mi kazu "nemoj plakati" ja jos gore .
Ako sam bila gruba sorry
Zedj vatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 22:02   #212
Ma sve ok, Zedji vatre. Pa moram se znati nositi i s napadima i grubljim postupcima. Kak ojačati inače? Ma sve je to normala, neki me kure, druge živciram i tak
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 01:22   #213
Haj GothicA !
Mislim da ti tražiš smisao postojanja nas samih i ovoga svijeta, mnogi ljudi o tome ne razmišljaju puno, tražiš nešto više i samim tim si posebna. Svi smo mi posebni svatko na svoj način. Moje mišljenje je da je smisao ljubav, ali čista ne iluzija ljubavi, kad ti netko postavi očekivanja koja bi trebao ispunjavati, to je pokušaj manipulacije. Ljudi su dobri i svijet je divan, ali mnogi od nas rade drugačije jer bivaju uvučeni u emocionalne igre, a sve to rade zbog straha od gubitka ljubavi. Ljubav je u tebi, ti je možeš pružiti kome želiš i to je nešto najdivnije što čovjek može napraviti. Kad sam počela voljeti ljude, za koje sam mislila da su loši, i oni su meni počeli pružati ljubav, to je najjača energja u cijelom svemiru.
poxo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.