Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2009., 19:42   #1
Jdownloader

Prvi se put susrećem s ovim programom pa vas molim ako znate da mi pomognete. Dakle, otvorio sam program i kopirao link (MEGAUPLOAD) kliknuo sam na strijelicu start i download već nekih 5 min ne počinje. Što trebam napravit? Možda ngdke treba upisati onaj kod kao i prije običnog downloada na stranici samo gdje. HITNO POMOĆ!!!
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 20:06   #2
misliš na capchta....program bi ti sam trebao otvorit mali prozorčić gdje ćeš upisati recimo "gpa4" ili nešto slično...za početak klik na "+" ispred tog foldera da ti otvori files tak da možeš vidjeti šta se dešava....desni klik na taj file i biraj "resume"...ako ti pod status piše offline onda je file izbrisan sa megauploada
__________________
Stil unbroken
simpleman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 08:50   #3
E sad je uspjelo. Samo jeli se može ikako dodat više linkova sa megauploda ako nisi premium acc?
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 09:15   #4
dodaš 34 sa megauploada,17 sa hotfile,27 sa rapidshare istovremeno i skida ti istovremeno po jedan sa svake stranice....dakle nabacaj i ajd spavat
__________________
Stil unbroken
simpleman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 13:24   #5
Pa ako ih stavim više onda mi se u sporije skinut jel da.
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 17:51   #6
Quote:
llaallaalllaaa kaže: Pogledaj post
Pa ako ih stavim više onda mi se u sporije skinut jel da.
Pa zato ti je i rekel "ajd spavat"
Mislil je doslovno...derni ga prek noći i slatko sanjaj
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 07:22   #7
ubacivanjem linkova sa više stranica (ako imaš šta skidati ) ćeš iskoristiti full download brzinu jer ako skidaš samo sa rapidshare-a onda će ti skidati 130 KB/s pa odbrojavati 15 minuta do pokretanja sledećeg linka....blablabla....

i za svaki slučaj
pade mi na pamet da možda još neznaš
kad ubaciš linkove onda su ti na "linkgrabber" tabu i ništa se ne dešava...zato moraš kliknuti dolje na "continue" da bi prebacio linkove na "download" tab i tad počinje megaupload ludilo....bar kod mene je tak kad skidam u ranim jutarnjim ili kasnim noćnim satima


vidim,već si ti to naučio al nek stoji za "buduće naraštaje"
__________________
Stil unbroken

Zadnje uređivanje simpleman : 08.12.2009. at 07:56.
simpleman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 11:28   #8
haha ma nije nego sam stavio hrvatsku verziju koja je nepotpuna pa mi je pola bilo na nekom drugom jeziku, ugl. skonto sam i sinoć smanjio free space na hard discu za nekih 10GB. Večer ćemo još više
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 20:57   #9
nije se ovaj tošpic dugo diro,al tream help i to hitno..
Koristim jdownloader vec dosta dugo..i danas sam kupio novi rapidshare account..koristio stari username i pass,i sad mi stalno pise da mi je acc expired..ak probam oznacit taj izasli acc nakon 4 sekunde se sam odznači,ali kad je oznčen i počne download skida full brzinom..inace ko da sam free user..stvarno neznam sta da radim..probo sam reinstall.skinio novi jdownloader..ma nis nepomaze...pise da je acc isteko,a danas sam ga kupio...hel anyone??
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 20:48   #10
probaj skidati sa browserom na premium...možda ti ga je netko ukrao
__________________
Stil unbroken
simpleman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 20:58   #11
ziher
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 22:06   #12
Pre dobar program, kopiraš link u browseru, otvoriš Jdownloader i odmah se paste link, kada se downloada 100% automatski se i extracta!!! Preporučam svima ovaj program.
__________________
PROMETNA ZONA
janbolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.