Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2017., 18:16   #481
Možda malo banalno pitanje, ali opet s obirom na ljeto možda je mnogima i aktualno.

Koja kuća ukazuje na vikendicu?

Također 4., koja govori o stanu, kući, dakle domu ili ipak neka druga, budući da to nije 'stalan dom'?

Recimo, zanima me što ukazuje na eventualne radove u vikendici, zadovoljstvo-nezadovoljstvo vikendicom, uvjete u njoj i ostalo, jer nisam sigurna poklapa li se to s onim na što natalna karta ukazuje vezano uz onaj naš 'stalni dom', stalno mjesto boravka.

Ako je vikendica/kuća za odmor naslijeđena govori li o njoj 8. kuća prije nego 4.?
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 22:54   #482
Hm, mislim da bi to mogao biti povezan odnos 2. kuće koja predstavlja sva materijalna posjedovanja i vladara 4. ili Mjeseca...
Ako je nasljedstvo u pitanju to je onda 8. kuća, ali morali bi tu biti upleteni i neki dobri aspekti Jupitera kao benefika ili Saturna kao trajnosti u vremenu...

Sori, neznam kolko sam ti pomogla samo bacam hintove
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 23:05   #483
Frendica s Mjesecom u Biku u 1. kući ima vladara 4. (Sunce) u trigonu sa vl.8. (Jupiter) koji je u Raku retrogradan. Naslijedila od obitelji i na jako je dobroj lokaciji uz more. Također joj je vl. 2. u konjunkciji sa vl. 4.
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 15:18   #484
Hvala ti. I ja to pokušavam nekako povezati, 2., 4., i 8. kuća... Za sad mi baš ne ide.

Nekako baš kužim da mi se vikendica ne uklapa u tu sliku kojom bih npr. opisala dom gledajući 4. kuću (to mi štima). Imala sam neke štete i nezadovoljstva vezano uz vikendicu, posebno tamošnju okolinu (što nije slučaj s domom u kojem živim), a ne mogu u natalnoj pronaći što bi govorilo o tome. Možda čisto opća slika tranzita tih godina.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 18:26   #485
Naša bliža okolina je domena 3. kuće. Možda si imala loše tranzite na vladara ako su bili problemi s okruženjem?

Opet, kako je riječ o vikendici, čini mi se da bi tu trebala biti 2. ili 8. kuća povezane nekako kao simbolika našeg posjeda (2.) ili tuđeg (8.)
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 18:37   #486
Našla sam u Knjizi vladarstava da je to 12. kuća.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 21:15   #487
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Našla sam u Knjizi vladarstava da je to 12. kuća.
Stvarno? Zašto?

Koja je to knjiga?
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 22:58   #488
To je Imširagićeva super zabavna knjiga astroloških korespondencija (horoskopski znakovi, polja, planeti itd.)

Možda vikendica spada pod domenu 12. polja zato što je ono 9. od 4. - pa se do nje putuje možda i autocestom ako je na moru, a ti bogu iza nogu (a i faca si kad imaš vikendicu/ima se, može se (jupiter-lova)) i "stranac" si na neki način u vlastitoj nekretnini.
A moguće da je tako označena (12. polje) recimo zato što su vikendice često izolirane, na osami ili se tamo ode osamiti i uglavnom zjape prazne, okružene divljim životinjama i slično.

Mada sam ja na prvu pomislila da vikendica kao kuća za odmor spada pod 8. polje jer je ono 5. od 4.
Lunor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 11:31   #489
Imširagić je vikendicu stavio u domenu 12. polja (a tako ju definira i tradicionalna astrologija) jer je to "prostor za osamu". To je mjesto koje nam služi za bijeg od svakodnevnog života, kao mjesto na koje se "mičemo" kada se želimo izolirati od svakodnevice (opozicija 6. polju).


S druge strane danas mnogim ljudima vikendica predstavlja kuću za odmor/zabavu/provod/rekreaciju... i kao produžetak doma u tom smislu, pa se u tom slučaju može promatrati i u 5. polju, ali njena osnovna simbolika jest 12. polje.



P.S.
Inače osobno mi ta knjiga od njega skroz oke, čoek je ugradio u nju dosta starih (i jako točnih) saznanja koja se tiču osnovne astrosimbolike.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 13:55   #490
Morat ću nabaviti tu knjigu.

Zanimljivo, nikad ne bih pomislila na 12. kuću, ali sad kad pogledam uklapa se i daje mi puno bolje odgovore nego ako gledam 4., 2. i 8. kuću. Ujedno, neka moja nezadovoljstva tom vikendicom postala su puno izraženija kad mi je Neptun ušao u 12. kuću i sad već taj tranzit traje neko duže vrijeme (spor je, naravno), a ja si svašta vrtim po glavi i vjerojatno i kompliciram mnoge stvari.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:37   #491
Pozdrav

Zapravo imam dva pitanja, makar je dopušteno jedno..ali kaj bude-bude..

1. Odmalena me privlači vatra, ne da volim i da mi je zanimljiva, nego ju obožavam, hipnotizira me, non-stop sam nešto palio kao klinac, igrao se se šibicama, palio svijeće..znao sam i zapalit nešto i napraviti štetu u igri, nenamjerno naravno.
Toliki su razmjeri bili da su moji posumnjali da sam piroman pa su me vodili psihologu, uspostavilo se da nemam piromanske sklonosti u pravom smislu riječi, sreća naša

Dan danas furam šibice sa sobom, upaljače, palim cigarete šibicama jer mi je prirodnija vatra, kada sam negdje vani u prirodi da li sam ili s društvom upalim barem malu neku vatricu itd..mislim da je jasno

Pošto mi je natal krcat vodom nije mi jasno odakle takva privrženost vatri, kako to da budi u meni takvu sklonost? Koji su to aspekti?

P.S. Napominjem da nemam apsolutno nikakve veze s požarima po obali, da se krivo ne shvati, sve je pod kontrolom, ne brinite

2. Konjukcija Ma-Pl-Sa..koliku to zapravo snagu ima po astrologiji kada uzmemo u obzir da je ovdje Mars u Vagi..Saturnu je ok ovdje..a za Pl ne znam..?
Kako izvući maksimum od ovakve konfiguracije?


http://tinypic.com/view.php?pic=35hnz1z&s=9

Zadnje uređivanje Katayama : 09.08.2017. at 17:11.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 17:11   #492
Katayama,

Mislim da ti je to prije do nedostatka elementa u karti.

Ja imam nedostatak vode i imam fascinaciju vodenim površinama i općenito vodom kao elementom, kao malu me nisu mogli izvući iz mora.
To je valjda da ono što nemamo u sebi tražimo izvan.

A ove konjukcije su prilično destruktivne, a Mars je slab u Vagi, ali opet kažem, mislim da je to prije do nedostatka elementa u karti.
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 17:27   #493
Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
Katayama,

Mislim da ti je to prije do nedostatka elementa u karti.

Ja imam nedostatak vode i imam fascinaciju vodenim površinama i općenito vodom kao elementom, kao malu me nisu mogli izvući iz mora.
To je valjda da ono što nemamo u sebi tražimo izvan.

A ove konjukcije su prilično destruktivne, a Mars je slab u Vagi, ali opet kažem, mislim da je to prije do nedostatka elementa u karti.
Da, zapravo bi moglo biti baš zbog nedostatka, jednostavno..hmm
Hvala
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 17:46   #494
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
1. Odmalena me privlači vatra, ne da volim i da mi je zanimljiva, nego ju obožavam, hipnotizira me, non-stop sam nešto palio kao klinac, igrao se se šibicama, palio svijeće..znao sam i zapalit nešto i napraviti štetu u igri, nenamjerno naravno.
Toliki su razmjeri bili da su moji posumnjali da sam piroman pa su me vodili psihologu, uspostavilo se da nemam piromanske sklonosti u pravom smislu riječi, sreća naša

Dan danas furam šibice sa sobom, upaljače, palim cigarete šibicama jer mi je prirodnija vatra, kada sam negdje vani u prirodi da li sam ili s društvom upalim barem malu neku vatricu itd..mislim da je jasno

Pošto mi je natal krcat vodom nije mi jasno odakle takva privrženost vatri, kako to da budi u meni takvu sklonost? Koji su to aspekti?

P.S. Napominjem da nemam apsolutno nikakve veze s požarima po obali, da se krivo ne shvati, sve je pod kontrolom, ne brinite
Isto kao što tamo gdje je Neptun u natalnoj karti tamo smo skloni fascinaciji, tamo je ono za čim čeznemo...tako i tamo gdje je Pluton tu smo opsesivni i fanatični nečim ili nekim. Tu u Plutonu nas neodoljivo privlači "igra s opasnim stvarima" i stvarima koje su potencijalno destruktivne tj. tamo su i sve naše "perverzije".

U ovoj karti Mars (vatra, zapaljivost) vlada 8. poljem i u konjunkciji je s Plutonom. Zato, sva sreća pa je tu i striček Saturn kočničar koji ne da ovom fanatizmu da se toliko razbukta.
Quote:
2. Konjukcija Ma-Pl-Sa..koliku to zapravo snagu ima po astrologiji kada uzmemo u obzir da je ovdje Mars u Vagi..Saturnu je ok ovdje..a za Pl ne znam..?

http://tinypic.com/view.php?pic=35hnz1z&s=9
Pa ono...prije svega Mars je kukavica.

Shalim se naravno, Saturn je ovdje u svojoj egzaltaciji, a Mars u padu pa to znači da je Saturn na neki način "nadišao" djelovanje Marsa jer je Mars slab, naravno sve ovisi o svijesti osobe i tomu koliko je ona osvijestila ovaj aspekt.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 18:46   #495
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Zapravo imam dva pitanja, makar je dopušteno jedno..ali kaj bude-bude..

1. Odmalena me privlači vatra, ne da volim i da mi je zanimljiva, nego ju obožavam, hipnotizira me, non-stop sam nešto palio kao klinac, igrao se se šibicama, palio svijeće..znao sam i zapalit nešto i napraviti štetu u igri, nenamjerno naravno.
Toliki su razmjeri bili da su moji posumnjali da sam piroman pa su me vodili psihologu, uspostavilo se da nemam piromanske sklonosti u pravom smislu riječi, sreća naša

Dan danas furam šibice sa sobom, upaljače, palim cigarete šibicama jer mi je prirodnija vatra, kada sam negdje vani u prirodi da li sam ili s društvom upalim barem malu neku vatricu itd..mislim da je jasno

Pošto mi je natal krcat vodom nije mi jasno odakle takva privrženost vatri, kako to da budi u meni takvu sklonost? Koji su to aspekti?

P.S. Napominjem da nemam apsolutno nikakve veze s požarima po obali, da se krivo ne shvati, sve je pod kontrolom, ne brinite

2. Konjukcija Ma-Pl-Sa..koliku to zapravo snagu ima po astrologiji kada uzmemo u obzir da je ovdje Mars u Vagi..Saturnu je ok ovdje..a za Pl ne znam..?
Kako izvući maksimum od ovakve konfiguracije?


http://tinypic.com/view.php?pic=35hnz1z&s=9
Na prvo pitanje cu odgovoriti ....naime prvo da razjasnimo šta je to piromanija koju si ti pomenuo u svom postu... koja je citiram sa wiki oblik impulsivne neuroze tj duševni poremećaj koja se očituje opsjednutošću prema vatri i paljenju vatre. Piromani često podmeću požare kako bi zadovoljili svoje potrebe. Ovo je naravno ekstremno ali će mi pomoći da krenem od nečega.Nemoj shvatiti osobno...sorry ,uopće neću ove epitete krenuti da ti pripisujem ne brini ,jasno je da nisi piroman
Inače sve vrste opsesija (koliko god one bile velike) prema nekom/ nečemu se gledaju kroz vezu dvanaeste i osme kuće te njezinih prirodnih vladara plutona i neptuna....ovdje moramo ukombinirati i mjesec koji jeste opet potreba (ti si svakako rak!) osobe da zadovolji te svoje ''opsesije'',mislim da kod tebe neptun (obožavanje) u četvrtoj kvadrat mjesec u ribama daje tendenciju da razviješ još u djetinjstvu (četvrta) te vrste neobjašnjivih opsesivnih žudnji (neptun,ribe) i potreba(mjesec koji je dispozitor vladara dvanaeste kuće-dakle prema opsesiji)...e sad...obrati pažnju dakle opsesija je veza između tih vodenih kuća koje su tebi sve u vatrenim znacima...dakle zato vatra..ne zbog istaknutog marsa (jer kod tebe očito nije) već zbog onoga što vodene kuće u sebi kriju i ovo je jedan od načina kako na tebe djeluju zbog ovakvih aspekata koje one prave... ...dalje kako rekoh opsesija je veza dvanaeste i osme ovdje imamo tu vezu kroz dvije vatrene planete sunce kvadrat mars koji su vladari tih kuća...a inače mars se nalazi u okviru stelija gdje dominantnu ulogu ima saturn... saturn je opet vladar pete (upravlja uživanjem) i nalazi se u drugoj (zadovoljenje) njegov vladar je venera (uživanje) i gradi konjukciju sa jupiterom opet uživanje i plutonom kao vladarem čulne percepcije ali je pluton ujedno indikator opsesije,inače jupiter je vladar četvrte (potrebe) u škorpiji opet opsesija...inače kod tebe zapravo je saturn poprilično izvukao stvar (egzaltira) jer ti ovu svoju ''opsesivnu''potrebu kontroliraš (saturn) u onoj mjeri da sagledaš realno (saturn) svoju hipnostisanost vatrom kako kažeš...dakle kako tvoja krcata druga kuća u vagi kaže ti vatru (marsa) vidiš kao nešto privlačno,estetski lijepo (vaga) ono što ti čini zadovoljstvo(druga kuća) i u čem uživaš a zašto je to baš vatra za to je odgovoran odnos tvojih vodenih kuća ono što one u sebi prvenstveno kriju zatim odnos njihovih vladara,zatim njihova veza s neptunom ,plutonom i mjesecom i kod tebe se može doista potvrditi direktna ili nešto manje direktna veza svih ovih indikatora spojenih međusobno...eto...
vidim tek sad da je fish već odgovorila mnogo jednostavnije ono što sam pokušao suštinski reći u ovom postu...

Zadnje uređivanje Snen : 09.08.2017. at 19:16.
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 19:25   #496
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post

Dan danas furam šibice sa sobom, upaljače, palim cigarete šibicama jer mi je prirodnija vatra, kada sam negdje vani u prirodi da li sam ili s društvom upalim barem malu neku vatricu itd..mislim da je jasno


http://tinypic.com/view.php?pic=35hnz1z&s=9

Sad kad vidim kartu mogla bih dodati na prethodne postove mozda još da je vladar polja naših svakodnevnih navika (naveo si ovo svakodnevno nošenje šibica) Uran koji je retrogradan (ponavljanje) u vatrenom znaku u 3. kući našeg uma i ručnih vještina koje su tebi očito vatrene
0. stupanj početka, rođenja mozda isto ima veze (stvaranje plamena )

3. kuća počinje u opsesivnom Škorpionu čiji je vladar u 2. kući osobnih vrijednosti, uzivanja i to u Vagi (zajedno sa ostalom ekipom koju zauzdava egzaltirani Saturn) čijoj vladarici Veneri je to prirodno polje.
Venera radi dobre aspekte na taj ćušpajz pa mislim da te tvoj mental drži dalje od piromanije

Evo samo mali doprinos, ako griješim ispravite me, ali nekako mi se čini i da ove generacijske planete djeluju podsvjesno na nas (kao tebi Neptun u vatri u kući Mjeseca-podsvijest)
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:11   #497
Quote:
senad90 kaže: Pogledaj post
Na prvo pitanje cu odgovoriti ....naime prvo da razjasnimo šta je to piromanija koju si ti pomenuo u svom postu... koja je citiram sa wiki oblik impulsivne neuroze tj duševni poremećaj koja se očituje opsjednutošću prema vatri i paljenju vatre. Piromani često podmeću požare kako bi zadovoljili svoje potrebe. Ovo je naravno ekstremno ali će mi pomoći da krenem od nečega.Nemoj shvatiti osobno...sorry ,uopće neću ove epitete krenuti da ti pripisujem ne brini ,jasno je da nisi piroman
Inače sve vrste opsesija (koliko god one bile velike) prema nekom/ nečemu se gledaju kroz vezu dvanaeste i osme kuće te njezinih prirodnih vladara plutona i neptuna....ovdje moramo ukombinirati i mjesec koji jeste opet potreba (ti si svakako rak!) osobe da zadovolji te svoje ''opsesije'',mislim da kod tebe neptun (obožavanje) u četvrtoj kvadrat mjesec u ribama daje tendenciju da razviješ još u djetinjstvu (četvrta) te vrste neobjašnjivih opsesivnih žudnji (neptun,ribe) i potreba(mjesec koji je dispozitor vladara dvanaeste kuće-dakle prema opsesiji)...e sad...obrati pažnju dakle opsesija je veza između tih vodenih kuća koje su tebi sve u vatrenim znacima...dakle zato vatra..ne zbog istaknutog marsa (jer kod tebe očito nije) već zbog onoga što vodene kuće u sebi kriju i ovo je jedan od načina kako na tebe djeluju zbog ovakvih aspekata koje one prave... ...dalje kako rekoh opsesija je veza dvanaeste i osme ovdje imamo tu vezu kroz dvije vatrene planete sunce kvadrat mars koji su vladari tih kuća...a inače mars se nalazi u okviru stelija gdje dominantnu ulogu ima saturn... saturn je opet vladar pete (upravlja uživanjem) i nalazi se u drugoj (zadovoljenje) njegov vladar je venera (uživanje) i gradi konjukciju sa jupiterom opet uživanje i plutonom kao vladarem čulne percepcije ali je pluton ujedno indikator opsesije,inače jupiter je vladar četvrte (potrebe) u škorpiji opet opsesija...inače kod tebe zapravo je saturn poprilično izvukao stvar (egzaltira) jer ti ovu svoju ''opsesivnu''potrebu kontroliraš (saturn) u onoj mjeri da sagledaš realno (saturn) svoju hipnostisanost vatrom kako kažeš...dakle kako tvoja krcata druga kuća u vagi kaže ti vatru (marsa) vidiš kao nešto privlačno,estetski lijepo (vaga) ono što ti čini zadovoljstvo(druga kuća) i u čem uživaš a zašto je to baš vatra za to je odgovoran odnos tvojih vodenih kuća ono što one u sebi prvenstveno kriju zatim odnos njihovih vladara,zatim njihova veza s neptunom ,plutonom i mjesecom i kod tebe se može doista potvrditi direktna ili nešto manje direktna veza svih ovih indikatora spojenih međusobno...eto...
vidim tek sad da je fish već odgovorila mnogo jednostavnije ono što sam pokušao suštinski reći u ovom postu...
E moj Senade, kapa dolje
Ovako precizno, oštro i direkno...opisao si točno stanje u mikromilimetar u vezi mog odnosa prema elementu vatre.
Točno kako osjećam i što mislim dok ju gledam dok gori. Prije nekoliko vikenda sam bio u prirodi sa nekolicinom frendova, ono, cuga, opuštanje, frend je kupio Quad pa smo se malo ganjali okolo..i naravno kasnije ja počnem skupljati drva po šumi i ložiti. Sjedimo oko vatre i ja totalno hipnotiziran počnem objašnjavati frendu do sebe kako je Vatra prekrasan, elegantan i graciozan element, te oštre, fine linije kojima gori..točno to si rekao kada si povezao znak Vage uz to.
Da, potreba je definitivno, kada navečer doma u sobi zapalim svijeću osjećam dubinsku ugodu kao kad netko popije gutljaj finog, kvalitetnog vina recimo..možeš si misliti kako mi je kada imam priliku upaliti ogroman Jurijevski krijes u noći na čistini pa nabacati još starih suhih paleta na to pa malo zaliti benzinom pa to sve onako plane i proizvodi onaj duboki huk i onda....aaahh.. bože...prestani
..a i pročišćava mi um.
Što se Saturna tiče; ti i Fish ste rekli veliku istinu. Koliko mi otežava u nekim drugim pričama velika je sreća da je ovdje egzaltiran pokraj ostalih malefika....i da drži sve pod čizmom..jer, jer bi inaće nastala jako velika pizdarija već odavno.
Jedino što me drži u "kavezu" je on, preko mentalne snage koja je bez lažne skromnosti, čelična.

Nije baš nešto za pohvaliti se ali jedino tako mogu dočarati ljudima koji su u stanju razumjeti;
Volio sam prije jako eksperimentirati drogama i svačim, tako je bilo i LSDa dosta
Kada kažem dosta hoću reći da sam u roku 5 sati svojedobno uzeo 6 cijelih vrlo jakih LSDa..da se razumijemo, od 2 je jedan završio na hlađenju u ludari na mjesec dana, ostali su uzeli po četvrtinu do pola i zgazio ih je da nisu narednih 16-17sati došli k sebi, drugoga je pokupila policija jer je sjedio gol golcat ujutro u 3 na autobusnom kolodvoru i naručivao Mai-Tai, mislio je da se otvorio novi koktel bar u Jadranovom gdje ima viksu, uzeo je jedan..

Ja sam nakon 6 takvih bio "normalan" i smiren u odnosu na ostale, brinuo se oko ovih, vozio okolo i tražio ovog Hefnera u kojem je točno koktel baru, počistio nered pred jutro u viksi gdje smo bili, nazvao staru od ovoga koktel boya i objasnio joj da je ovaj otišao sa curom za ZG i da će tamo spavati..malo još odmorio i došao na posao u 7ujutro idući dan, mrtav-ladan dok su si ovi skupljali guzice po svijetu još danima..
Tak da ono, što jest-jest


Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
Sad kad vidim kartu mogla bih dodati na prethodne postove mozda još da je vladar polja naših svakodnevnih navika (naveo si ovo svakodnevno nošenje šibica) Uran koji je retrogradan (ponavljanje) u vatrenom znaku u 3. kući našeg uma i ručnih vještina koje su tebi očito vatrene
0. stupanj početka, rođenja mozda isto ima veze (stvaranje plamena )

3. kuća počinje u opsesivnom Škorpionu čiji je vladar u 2. kući osobnih vrijednosti, uzivanja i to u Vagi (zajedno sa ostalom ekipom koju zauzdava egzaltirani Saturn) čijoj vladarici Veneri je to prirodno polje.
Venera radi dobre aspekte na taj ćušpajz pa mislim da te tvoj mental drži dalje od piromanije

Evo samo mali doprinos, ako griješim ispravite me, ali nekako mi se čini i da ove generacijske planete djeluju podsvjesno na nas (kao tebi Neptun u vatri u kući Mjeseca-podsvijest)
To je to, također

Zadnje uređivanje Katayama : 09.08.2017. at 21:32.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:26   #498
Zašto mi je uvijek bolje išla fizika no matematika?

Jel matematika Merkur/Saturn, a fizika Merkur/Uran?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:05   #499
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Zašto mi je uvijek bolje išla fizika no matematika?

Jel matematika Merkur/Saturn, a fizika Merkur/Uran?
Jest, ja sam imala problema s matematikom zbog Me kvadrat Sa,ali fizika mi je bila potpuno tečna, Me trigon Uran.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:14   #500
Išla je meni i matematika, ali je tu trebalo vise truda nego kod fizike (Merkur90Uran). Samo ta područja su me jako slabo zanimala, tu ne moš vrludati mozgom. jedan naš učitelj je govorio kako je on uvijek obozavao matematiku jer tu nema učenja, samo zapamtiš formulu.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.